mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 11:21 
Cytuj  
Gdzie z oficjalnej bylo najdrozej :o

Ciekaw jestem do ilu dobija.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 22:27 
Cytuj  
Jakos nie jestem przekonany co do tej liczby... Nie zebym im zle zyczyl. Jesli tylko beda sie trzymac wlasnych slow i traktowac MMO jako dlugoterminowa usluge a nie jednorazowy produkt to bedzie fajnie. Niech im sie wiedzie - beda w stanie czesciej puszczac nowy content.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 23:06 
Cytuj  
Smoki:
http://www.guildwars2guru.com/topic/86- ... -of-tyria/

Zhaitan concept:
Spoiler:


@Asura luminescencja wymiata, grzybulon tez.


_________________
BF3: hungrymumin

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 06:36 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Jakos nie jestem przekonany co do tej liczby... Nie zebym im zle zyczyl. Jesli tylko beda sie trzymac wlasnych slow i traktowac MMO jako dlugoterminowa usluge a nie jednorazowy produkt to bedzie fajnie. Niech im sie wiedzie - beda w stanie czesciej puszczac nowy content.

Poniższa wypowiedź dotyczy tego tematu. Podkreślone fragmenty są bardzo odważne. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Colin Johanson napisał(a):
The larger the audience that supports the game, the larger we can make our live team to support that audience of people, so it’s sort of a win-win for everyone at this point. We’re already starting to outline some of our plans going into the live-support mind-set, and I think, frankly, that people will be blown away by the kind of support this game is going to get after it ships. This isn’t just a game; a truly successful MMO is a service, and you have to be prepared to absolutely blow away your customers with the quality of your support if you want them to keep using your service. Our goal is to provide the best live experience anyone has seen in any MMO, period. If that wasn’t our goal, we wouldn’t be able to do it!


Poczekamy i zobaczymy. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 07:32 
Cytuj  
anastol napisał(a):
Smoki:
http://www.guildwars2guru.com/topic/86- ... -of-tyria/

Zhaitan concept:
Spoiler:


@Asura luminescencja wymiata, grzybulon tez.


No ja to na pewno zrobię sylwusia grzybulona na pierwszy rzut, jest imba. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 07:55 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Lorath napisał(a):
Jakos nie jestem przekonany co do tej liczby... Nie zebym im zle zyczyl. Jesli tylko beda sie trzymac wlasnych slow i traktowac MMO jako dlugoterminowa usluge a nie jednorazowy produkt to bedzie fajnie. Niech im sie wiedzie - beda w stanie czesciej puszczac nowy content.

Poniższa wypowiedź dotyczy tego tematu. Podkreślone fragmenty są bardzo odważne. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Colin Johanson napisał(a):
The larger the audience that supports the game, the larger we can make our live team to support that audience of people, so it’s sort of a win-win for everyone at this point. We’re already starting to outline some of our plans going into the live-support mind-set, and I think, frankly, that people will be blown away by the kind of support this game is going to get after it ships. This isn’t just a game; a truly successful MMO is a service, and you have to be prepared to absolutely blow away your customers with the quality of your support if you want them to keep using your service. Our goal is to provide the best live experience anyone has seen in any MMO, period. If that wasn’t our goal, we wouldn’t be able to do it!


Poczekamy i zobaczymy. :)


O tych wypowiedziach wlasnie mowilem. Przynajmniej w teorii maja dobre podejscie. A jak to sie przelozy na praktyke to sie okaze po paru miesiacach kiedy ludzie zaczna sie nudzic.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 08:16 
Cytuj  
Marzą mi się content patche w stylu "RIFTa". No, ale bez abonamentu to chyba nie będzie miało racji bytu. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 08:28 
Cytuj  
Mnie wystarczy zeby dodawali low level eventy. Np. jeden w tygodniu ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 09:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mnie wystarczy zeby dodawali low level eventy. Np. jeden w tygodniu ;p.

No dla mnie same eventy to za mało. Nawet w B2P. Na pewno będą pełnoprawne dodatki z ogromną ilością nowości. Będę kupował. Może jak będą wypełniać to swoje postanowienia o najlepszych wspieraniu MMO po premierze to wezmą z tego przykład również inni twórcy i świat MMORPG stanie się lepszy. :)

Pewnie pierwszy dodatek to będzie "Guild Wars 2: Factions". :D

Ponoć jak będą dodawali nowe eventy to nie będą informowali dokładnie co i gdzie dodali. Gracze odkryją coś nowego i powiedzą innym po prostu. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 09:14 
Cytuj  
z tym "nie informowaniem o nowych eventach" to byloby super. Lubie takie niespodzianki.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 09:21 
Cytuj  
Jak sie was czyta to szczeka opada...jestescie na tyle debilni zeby w to wierzyc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 09:23 
Cytuj  
wodny napisał(a):
iniside napisał(a):
Mnie wystarczy zeby dodawali low level eventy. Np. jeden w tygodniu ;p.

No dla mnie same eventy to za mało. Nawet w B2P. Na pewno będą pełnoprawne dodatki z ogromną ilością nowości. Będę kupował. Może jak będą wypełniać to swoje postanowienia o najlepszych wspieraniu MMO po premierze to wezmą z tego przykład również inni twórcy i świat MMORPG stanie się lepszy. :)

Pewnie pierwszy dodatek to będzie "Guild Wars 2: Factions". :D

Ponoć jak będą dodawali nowe eventy to nie będą informowali dokładnie co i gdzie dodali. Gracze odkryją coś nowego i powiedzą innym po prostu. :)

Pierwsze dodatki beda sie imo skupiac na dodawnaniu brakujacych zon do Tyrii.
Np. Crystal Desert, Ring of Fire, Maguuma, i jest jeszcze cała północna część kontynentu której afair nie ma teraz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 09:24 
Cytuj  
No nie wiem... Mnie szczerze mowiac dorzucanie jakis pojedynczych eventow w swiecie nie satysfakcjonuje. Jak ktos jest altoholikiem to owszem (bo i tak musi levelowac przez caly content ponownie, wiec nowe rzeczy urozmaica sprawe) ale mnie do altow nie ciagnie. Bede teraz latal godzinami po 27 strefach, gdzie wszystko juz pare razy zrobilem i szukal czy przypadkiem jakis nowy event sie nie zespawnuje. Kiepska rozrywka. To lepiej te pare godzin poswiecic i pograc w jakiegos singla gdzie contentu nie bede musial szukac i liczyc na fuksa ze akurat wyskoczy wtedy kiedy ja bede w wybranej lokacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 09:35 
Cytuj  
A mnie szukanie i eskplorowanie bawi ;>


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 09:39 
Cytuj  
Mnie rowniez - eksplorowanie nowych obszarow. Szukanie igly w stogu starego siana nie bardzo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 10:02 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Mnie rowniez - eksplorowanie nowych obszarow. Szukanie igly w stogu starego siana nie bardzo.

Przecież na tym wlasnie polega eksploracja. A nie pojsciu po sznurku tam gdzie masz zaznaczone ze jest cos nowego ;>


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 10:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Lorath napisał(a):
Mnie rowniez - eksplorowanie nowych obszarow. Szukanie igly w stogu starego siana nie bardzo.

Przecież na tym wlasnie polega eksploracja. A nie pojsciu po sznurku tam gdzie masz zaznaczone ze jest cos nowego ;>


Eksploracja polega na walesaniu sie godzinami po obszarach ktore juz znasz do znudzenia w nadziei ze natkniesz sie na jakis 1 nowy 5 minutowy event ktory developerzy mogli potencjalnie dorzucic... lub nie? Nie widze gdzie tu fun.
Pewnie sie skonczy tak ze kazdy sobie co jakis czas na wiki zajrzy i sprawdzi nowe eventy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 10:40 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
Lorath napisał(a):
Mnie rowniez - eksplorowanie nowych obszarow. Szukanie igly w stogu starego siana nie bardzo.

Przecież na tym wlasnie polega eksploracja. A nie pojsciu po sznurku tam gdzie masz zaznaczone ze jest cos nowego ;>


Eksploracja polega na walesaniu sie godzinami po obszarach ktore juz znasz do znudzenia w nadziei ze natkniesz sie na jakis 1 nowy 5 minutowy event ktory developerzy mogli potencjalnie dorzucic... lub nie? Nie widze gdzie tu fun.
Pewnie sie skonczy tak ze kazdy sobie co jakis czas na wiki zajrzy i sprawdzi nowe eventy.

No jak bede znal wszystkie obszary tak ze nic juz nowego mnie nie zaskoczy to sie zgodze.
Ale watpie zeby ci sie to udalo bez uzywania wiki albo duzej dozy cierpliwosci ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 11:02 
Cytuj  
Eksploracja jest bardzo fajna i na pewno przemierzę świat GW2 wzdłuż i wszerz prędzej czy później.

Jednak samo nowe DE tu czy tam mnie nie zachęci do ponownej eksploracji. Bo nawet jak je znajdę to je zrobię pewnie w parę-parenaście minut i dostanę trochę tych punkcików do wydanie.

Sam pomysł z dodawaniem / zmianą DE jest super, ale ja będę ich szukał pewnie dopiero jak będzie ich spora ilość - bo wtedy oprócz 'punkcików' będzie może jakaś fabuła / cykl zdarzeń.

Bardziej wolę jak podczas eksploracji mógłbym znaleźć coś po części randomowego np. w lasach natknąć się na jakieś nie-odradzające się specjalne drewno do craftu o innych właściwościach albo choć kolorze od zwyczajnego z którego można by coś fajnego zrobić lub choćby nie-odradzające się pole normalnego ale o wyjątkowej obfitości. Albo na jakiegoś silnego moba z którego by była szansa uzyskać coś ciekawego.
Spotkać jakiegoś wędrownego NPC, który handluje ciekawymi rzeczami lub / i daje jakieś ciekawe / unikalne zadanie. (choć tu DE robią coś podobnego przyznam).
Fajną sprawą też mogło by być jakby w niektórych na pół-randomowo wybranych oddalonych miejscach można było znaleźć mapki lub opisy do miejsc gdzie jest szansa na wykopanie / znalezienie skarbu.
Albo butelki pod wodą z z tym samym lub z jakimś zadaniem lub zaczynająca jakiś fajny DE / quest.
Poza tym wiadomo znajdowanie miejscówek.

Ogólnie rzeczy może być dużo.

Niektórych rzeczy zachęcających / premiujących eksplorację w GW2 nie będzie ze względu na mechanikę, budowę i koncepcje gry. Np. nie będzie się dało znaleźć fajnego miejsca na postawienie domu bo housingu w open world nie ma, nie będzie też akcji ze znajdowaniem obfitych lub rzadkich 'zasobów' bo craft jest za prosty a ekonomia zbyt scentralizowana, nie ma mórz i statków także nie będzie żeglowania i znajdowania i eksploracji wysepek


Mimo, to ja NIE sarkam na eksploracje w GW2.

Z tego co zapowiadają, jeżeli będą dodawać / zmieniać DE w low / mid level zonach to i tak będą robić więcej niż w zasadzie wszystkie themeparki z ostatnich 7-8 lat aby zachęcić do przebywania i badania open world.
Za to im chwała jak się spełni.

Szkoda tylko, że dzisiejsze mmorpg-i muszą wszystko pokazywać, strzałeczki, ikonki na mini-mapie, błyszczące się podświetlenia abyś nie przegapił, 'rady'-polecenia aby przypadkiem się człowiek nie musiał zastanawiać sam co ma zrobić, zbieranie jakiś zasranych punkcików z dupy. Tu GW2 też inne nie jest :| No, ale w sumie w większości singli też już tak jest.

Dobra nie narzekam już bo znowu wall of text napisałem i zresztą jest on szczególnie w drugiej części bezcelowy.

Jak na współczesnego themeparka to GW2 i tak bardziej zachęca do włóczenia się po open world niż inne tytuły. Chociaż tyle, może zapoczątkuje to jakiś nowy trend :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 11:06 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No jak bede znal wszystkie obszary tak ze nic juz nowego mnie nie zaskoczy to sie zgodze.
Ale watpie zeby ci sie to udalo bez uzywania wiki albo duzej dozy cierpliwosci ;p.


Watpisz zeby udalo sie mi (czy innym) tak 'wyeksploatowac' strefe zebym nie odczuwal szczegolnego entuzjazmu do powrotu tam i szukania godzine lub 2 jakiegos pojedynczego detalu? Ja tam (majac pare lat doswiadczenia z MMO) nie uwazam tego za wyjatkowo trudne czy malo prawdopodobne.

Przy czym nie mowie ze dodawanie DE to zla rzecz... Tak jak pisze sula - raz na pare tygodni bedzie sie mozna rozejrzec (o ile wczesniej sie nie znudzi gra kompletnie) i poszukac nowych eventow. Fani altow tez na tym skorzystaja. Ale AN beda musieli dorzucac jeszcze sporo innych rzeczy jesli chca zrealizowac swoje przechwalki .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.