mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 07:47 
Cytuj  
http://massively.joystiq.com/2012/08/20 ... -revealed/

Nowe itemy.

Exp boost dziala tylko na moby. A moby daja kosmiczne ilosci expa typu 30, kiedy na level potrzeba 30k. Reszte sobie sami policzcie i wezcie pod uwage, ze akurat monster density w tej grze jest dosc maly ;s.

Ludzie szybko levelowanie na BWE bo rzneli WvW. A za WvW dostaje sie poteznego expa za robienie objectivow. Tj. o ile nie znerfili.
Tak czy inaczej dwa pełne BWE to ponad 80h, wiec sie duzo nie pomyliłem :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 08:07 
Cytuj  
Kompletnie nie rozumiem takiego brnięcia do przodu na pałę. Przecież to psuje całą przyjemność z gry. Olewa się wtedy kompletnie wszystkie smaczki jakie przygotowali dla gracza twórcy gry. Potem ktoś taki zacznie psioczyć, że już nie będzie grał, bo nie ma już nic do roboty w świecie gry. Poza tym chyba mało ma takie coś wspólnego z przyjemnością. Rozrywka dla zombie. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 09:24 
Cytuj  
na poczatku za wvw exp byl zalosny wiec akurat dobrze, ze zwiekszyli.
kazdy bedzie mogl w koncu grac tak jak mu sie podoba.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 09:53 
Cytuj  
Lecą z levelingiem bo taki sposób gry promowaly ostatnimi laty mmo gdzie liczył sie głównie osławiony end game.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 10:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na poczatku za wvw exp byl zalosny wiec akurat dobrze, ze zwiekszyli.


ale kiedy zwiekszyli?

gralem od pierwszego BWE do ostatniego stress testu i nie widzialem zadnej zmiany, dalej zalosnie exp wchodzi. znacznie szybciej wychodzi robienie pve, zarowno personal story jak i serduszek i eventow

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 10:39 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Mendol napisał(a):
na poczatku za wvw exp byl zalosny wiec akurat dobrze, ze zwiekszyli.


ale kiedy zwiekszyli?

gralem od pierwszego BWE do ostatniego stress testu i nie widzialem zadnej zmiany, dalej zalosnie exp wchodzi. znacznie szybciej wychodzi robienie pve, zarowno personal story jak i serduszek i eventow

Najszybciej leveluje sie na WvW. Robiac objctivy. Capujac, eskortujac caravany itd.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 10:56 
Cytuj  
Biorac pod uwage, ze do czasu, az sie serwery unormuja WvW ma sie resetowac raz dziennie (na cykl 2-tygodniowy przejda pozniej), to prawdopodobnie bedzie to najszybsze zrodlo levelingu tuz po starcie.
Szczegolnie jak ktos sie szybko wbije na WvW po kazdym restarcie - duzo niezajetych punktow do zdobycia.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 11:15 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Kompletnie nie rozumiem takiego brnięcia do przodu na pałę. Przecież to psuje całą przyjemność z gry. Olewa się wtedy kompletnie wszystkie smaczki jakie przygotowali dla gracza twórcy gry. Potem ktoś taki zacznie psioczyć, że już nie będzie grał, bo nie ma już nic do roboty w świecie gry. Poza tym chyba mało ma takie coś wspólnego z przyjemnością. Rozrywka dla zombie. ;)


Też tego nie rozumiem i nie wiem jak może to dawać radość z gry, ale skoro inni mają fun, to niech tak grają.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 11:15 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Reszte sobie sami policzcie i wezcie pod uwage, ze akurat monster density w tej grze jest dosc maly ;s.


Mam nadzieje, ze tak zostanie. Nic tak nie irytuje w exploringu jak klepanie setek mobow kiedy idzie sie "pozwiedzac" ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 12:23 
Cytuj  
Templair napisał(a):
iniside napisał(a):
Reszte sobie sami policzcie i wezcie pod uwage, ze akurat monster density w tej grze jest dosc maly ;s.


Mam nadzieje, ze tak zostanie. Nic tak nie irytuje w exploringu jak klepanie setek mobow kiedy idzie sie "pozwiedzac" ...

T.


Dokladnie. Dobrze ze za serduszka i inne czynnosci tego typu jest relatywnie wiecej expa niz za grind na suslach.


_________________
BF3: hungrymumin

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 13:12 
Cytuj  
Da sie przegladac IS offline? Ewentualnie jest gdzies jakis app albo spisane wzytko ladnie (lacznie z tymi nowymi rzeczami)? z cenami itd?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 13:51 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Da sie przegladac IS offline? Ewentualnie jest gdzies jakis app albo spisane wzytko ladnie (lacznie z tymi nowymi rzeczami)? z cenami itd?

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Gem_Store
Tylko tych nowych rzeczy jeszcze nie ma (ale pewnie niedlugo zaktualizuja).
Z tego co slyszalem, to te 3 nowe zbroje chodza po 500 gemow kazda i dostaje sie je w pakiecie razem z 6 sztukami Transmutation Stone, zeby sobie ekwipunek przetransmutowac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:05 
Cytuj  
Przejrzalem dokladnie ten sklepik (wczesniej w sumie nie robilem tego bo mi sie nie chcialo) i musze powiedziec (feel free to flame) ze P2W w chuj to jest niestety, zwlaszcza jak na gre ktora i tak kosztuje 200 zlotych. Ceny np 30 slotow w banku tez mocno z dupy (7,5 Euro).

Do tego nie dosc ze boostery do expa sa (co na max lvlu przelicza sie na currency - skill pointy) to po analizie tego wychodzi mi ze i do zabawy mystic forge i do tranmutacji itemkow bedzie sklepik wymagany bo dostep do max tierowych transmutation stone i do tych skladnikow do forge bedzie w grze mocno ograniczony lub wrecz niemozliwy (jesli wierzyc wiki). Do tego boosty do wszytkiego za kaske o czym juz pisalem. ;/

Ofc jest jeszcze failik w postaci skrzynek + kluczyk za 1,5 euro i character based dyesow...

Pewnie ten post wywola rage u iniside'ow itp.. no ale panowie... wyglada to jak wyglada niestety. A wyglada jak w dowolnym koreanskim F2P MMO firmy krzak. :/

I bez odpowiedzi ze wiekszosc to tylko kosmetyka bo akurat boosty to nie jest kosmetyka no i akurat w tej grze gra sie dla kosmetyki. :)

Serio... chujowy jest ten sklepik na maxa.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:07 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Przejrzalem dokladnie ten sklepik (wczesniej w sumie nie robilem tego bo mi sie nie chcialo) i musze powiedziec (feel free to flame) ze P2W w chuj to jest niestety, zwlaszcza jak na gre ktora i tak kosztuje 200 zlotych. Ceny np 30 slotow w banku tez mocno z dupy (7,5 Euro).

Do tego nie dosc ze boostery do expa sa (co na max lvlu przelicza sie na currency - skill pointy) to po analizie tego wychodzi mi ze i do zabawy mystic forge i do tranmutacji itemkow bedzie sklepik wymagany bo dostep do max tierowych transmutation stone i do tych skladnikow do forge bedzie w grze mocno ograniczony lub wrecz niemozliwy (jesli wierzyc wiki). Do tego boosty do wszytkiego za kaske o czym juz pisalem. ;/

Ofc jest jeszcze failik w postaci skrzynek + kluczyk za 1,5 euro i character based dyesow...

Pewnie ten post wywola rage u iniside'ow itp.. no ale panowie... wyglada to jak wyglada niestety. A wyglada jak w dowolnym koreanskim F2P MMO firmy krzak. :/

I bez odpowiedzi ze wiekszosc to tylko kosmetyka bo akurat boosty to nie jest kosmetyka no i akurat w tej grze gra sie dla kosmetyki. :)

Serio... chujowy jest ten sklepik na maxa.


O Boże... chciałbym tylko zauważyć, że wszystkie itemy, które są w sklepie a przynajmniej te boosty do expa, są dostępne jako nagrody np. za daily achivimenty. Dostajesz nawet te klucze do skrzynek (wiem, bo sprawdzałem), więc pls, przestań już...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:16 
Cytuj  
Rozszerzenie banku dostaniesz za daily achivementy?
Kamyki do forge dostaniesz za daily achivementy jak dostaniesz ich tylko pare za personal story przez cala gre a potem tylko sklepik?
Kamienie transmutacji dostaniesz jak pisze jak byk ze w grze dostepne sa tylko te nisko tieirowe (max tier na lvl 80 tylko w sklepiku)
A kluczyki to tak w gzre leca ze podczas jednego eventu mialem 5 skrzynek i jeden klucz. Super. :)

Tak jak mowie - zanalizowalem to dokladnie i wyglada to tak ze dostaniesz troche stuffu jak bedziesz 'przechodzil gre' (za 100% zony np i za personal story) a wysokolevelowy stuff jest w sklepiku. Przynajmniej jesli wierzyc temu info i opisom na oficjalnej wiki.

I podtrzymuje ze jak na gre za dwie banki to sklepik jest mocno rozbudowany i P2W (boosty 50%!) oraz akurat atm kosmetyki jest w nim paradoskalnie najmniej.

BTW:

Cytuj:
Daily achievements
Daily achievements are short, easily-completed goals that reward experience. Progress is reset each day; there are a finite number of tiers for each daily achievement. Completing all tiers of all daily achievements awards extra experience (3% towards your next level), karma, and coin, and a Mystic Coin. Like all other achievements, daily achievements are tied to the account. Thus while one character may do most of the work, you may have another character complete the achievement for the reward.


Z oficjalnej wiki. Nie widze ani kluczy ani 'wszytkich itemow jakie sa w sklepie'.

Wiecej sie wyjasni jak pogramy do tego max lvlu ale nie wyglada to rozowo.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:25 
Cytuj  
No tak sklepik jest bardziej podobny do sklepików z f2p / freemium gier niż do sklepiku z GW1. (gdzieś czytałem, że na początku w ogóle go nie było w GW1. Prawda?).

Żeby utrzymać i zwiększać przychody, a to zadanie każdej firmy jak wiadomo w przypadku modeli biznesowych mających mikro-tranzakcje trzeba sklepik cały czas rozbudowywać i rozszerzać.

Także pytanie jest jak będzie ten sklepik za np. rok wyglądał ?

flejmujcie jak chcecie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:31 
Cytuj  
nie chca :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:32 
Cytuj  
sula napisał(a):
Także pytanie jest jak będzie ten sklepik za np. rok wyglądał ?


to co jest, plus każdy nowy content jaki dorobią w grze i tyle myślę. ewentualnie moze jakies tokeny na wchodzenie do wvw i zon bez kolejki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:33 
Cytuj  
@Kabraxis
Takie rzeczy jak rozszerzenia banku, sloty na torby, dodatkowe postacie, kostiumy, miniaturki i armor skiny ze sklepiku owszem, sa dostepne tylko w sklepiku, ale to zakup niejako jednorazowy, a na czyms w koncu musza zarobic, wiec jakos przezyje (a ze gra mi sie podoba, to i kupie, chocby po to, zeby dac im moja kase, bo podoba mi sie to co robia).

Co do calej reszty, to:
- Mystic Forge Stone, to tylko i wylacznie zamiennik (wiem, bo sprawdzalem), dajesz go po prostu zamiast zwyklego itema, jak ci brakuje do 4, wiec nie jest potrzebny, mozna go sobie w pelni odpuscic
- Black Lion Key - te dostaje sie z achievementow, w nagrode za personal story i dropia czasem jako loot (rare drop, ale jest), w otwieranych skrzynkach dropuja dosc czesto (50% przynajmniej), wiec jak zdobedziesz przynajmniej 1, to masz szanse, ze przez dluzszy czas nie bedziesz ich potrzebowal (no i ze skrzynek dropia tez inne rzeczy w item shopu)
- Transmutation Stone jak wyzej, wlacznie z tymi 80-cio levelowymi (wypadlo mi 5 w BWE3 po skompletowaniu czwartej czy piatej zony STARTOWEJ - mialem wtedy level kolo 30)
- farbki raz, ze dropia i to dosc czesto, to jeszcze Cook moze je najzwyczajniej w swiecie robic, wiec tez nie ma problemu
- wszelkich boosterow mialem w czasie BWE tyle, ze nie wiedzialem co z nimi robic, a nie kupilem ani jednego (do tego Cook i bodajze Artificer robia consummable, ktore wszystkie daja oprocz normalnych bonusow tez bonus do expa)

P2W bym tego nie nazwal :P
Ale to ja.

EDIT:
I jeszcze jedna rzecz, o ktorej zapomnialem wspomniec przy okazji.
Gemy sa tradeable, to znaczy, ze beda dostepne na Auction House.
Wiec jak jakis gracz je sobie kupi za real cash i postanowi wystawic na aukcji za ingame gold, a inny bedzie cierpial na nadmiar golda w grze, za to niedobor golda w real life (badz ogromna niechec do wydawania prawdziwej kasy w sklepiku gry), to bedzie je mogl kupic i w ten sposob zakupic co bedzie mu sie chcialo ze sklepiku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:44 
Cytuj  
czy ktoś kto ma dostęp do bety mógłby udostępnić konto na godzinke-dwie jeśli sam sie już nachapał?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.