mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 09:50 
Cytuj  
Zobaczylem filmik o ktory tyle krzyku. Strasznie weak to wyglada~~
Casterzy biegali w lewo i prawo miedzy nukami zeby wydawalo sie, ze cos sie dzieje. Tam nie mialo byc nastawienia na area efekty i poruszanie sie przypadkiem? Mobki staly i siekly przed siebie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:02 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie pokazuja PvP bo go jeszcze nie maja w formie ktora sie nadaje do pokazania. Co zresztą wprost powiedzieli.

Cytuj:
Od wczoraj gracie w mmorpg?

Nie. Jestem fanbojem, i jestewm na 100% pewny ze po premierze GW2 wszyscy w to bedziecie grac :>


No nie wiem. Jesli gra faktycznie wyjdzie gdzies w polowie 2012 roku to juz na rynku bedzie od dawna SWTOR i, co wazniejsze, Diablo 3 :) Konkurencja zacna, sam przyznasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:07 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
iniside napisał(a):
Nie pokazuja PvP bo go jeszcze nie maja w formie ktora sie nadaje do pokazania. Co zresztą wprost powiedzieli.

Cytuj:
Od wczoraj gracie w mmorpg?

Nie. Jestem fanbojem, i jestewm na 100% pewny ze po premierze GW2 wszyscy w to bedziecie grac :>


No nie wiem. Jesli gra faktycznie wyjdzie gdzies w polowie 2012 roku to juz na rynku bedzie od dawna SWTOR i, co wazniejsze, Diablo 3 :) Konkurencja zacna, sam przyznasz.

SWTOR ?

Nie rozśmieszaj mnie :roll: SWTOR nie jest żadną konkurencja dla GW2. Po pierwsze to gra dla zdesperowanych fanbojów SW. Po drugie pewnie będzie miała abonament. Po 3 pewnie sfailuje po darmowym miesiącu ;p.

A diablo 3 to zupełnie innym typ gry, i konkurencja z niego żadna.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:14 
Cytuj  
Co do SWTOR, well, zobaczymy, moim zdaniem myslisz sie zupelnie :)

A co do D3, to owszem, typ gry inny, ale target ten sam. We shall see :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:18 
Cytuj  
Target moze i ten sam, ale tu imo nie ma problemu - ja pewnie kupie zarowno D3 jak i GW2.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie pokazuja PvP bo go jeszcze nie maja w formie ktora sie nadaje do pokazania. Co zresztą wprost powiedzieli.

Nie no spoko, najważniejszy feature nachodzącej gry nie nadaje się jeszcze do pokazania więc pokazują weak pve :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:54 
Cytuj  
Zajebiaszczo to wszystko wyglada. Podwodne rzeczy zrobione bardzo sensownie (inn skille, inne bronie, potworki inaczej walczace underwater/na ladzie, brak breath metera).... fajne, fajne. ArenaNET nawet z takich rzeczy jak underwater combat, ktory w wiekszosci mmo jest ujowy potrafi wycisnac fun.

Do tego wyglada na to ze swiat gry bedzie wykurwiscie duzy bo ten koles plywa, plywa (ogromne jezioro, jaskinie, podwodna wioska frakcji NPCow, obos piratow, statki) a to tylko lokacja w poblizu Lion's Arch. :)

IMHO atm i GW2 i SWTOR prezentuja sie bardzo dobrze i obie gry beda sukcesami i spokojnie osiagna szesciocyfrowy playerbase (RIFT wlasnie dobija do miliona a obie w/w zapowiadaja sie na gry lepsze i bardziej rozbudowane o featursy. Wnioske z tego prosty ze wystaczy wydac gre w stanie grywalnym i dokonczonym z wiekszoscia obiecywanych features i mozna liczyc na komercyjny sukces).
GW2 miazdzyl wlasciwie od pierwszego pokazu demka i pierwszego filmiku i chyba nie ma w tej grze rzeczy i pomyslu ktory/a by mi sie niepodobal/a (no moze "wspolne" crafting nodes sa troche nie teges).
Natomiast SWTOR starsznie sie zmienil od pierwszych dosc nieszczesnych filmikow i u mnie przynajmniej punktuje poprawa grafiki, animacji i dynamiki, swietnym systemem narracji i questow oraz takimi bajerami jak Encyclopedia ala TOK z WAR czy CODEX z serii Mass Effect - dla samego odkrywania lore zawartego w tym czyms kupie ta gre i bede gral. :) Do tego swiat tez chyba bedzie dosc duzy (20 zon/planet?) a min. sredniej wielkosci swiat jest jedna z niewielu wad RIFTa.

Hype, hype i czekanie. :/

PS. Co do Diablo 3.... bleh. Jak narazie nie pokazali nic co by pozwolilo mi myslec ze zbliza sie do geniuszu czesci 1 i 2. Skupiaja sie na pokazywaniu ze questow bedzie duzo i fabuly, i pierdolach w stylu Followers (na uj to komu jak i tak tylko na Normalu beda przydatni) czy crafting a nic nie wiadomo o endgame itemizacji, nacisku na unikaty/sety/rare, roznicach miedzy poziomami trudnosci, ilosci bossow, gildiach i supporcie community, dalej cisza o systemie handlu i o tym jak chca zrobic aby gold byl w grze przydatny podczas handlu, etc... - to sa wazne rzeczy, ktore zrobia z D3 gre na 10 lat jak D1/2 a nie ilosc questow i dialogi lol. Do tego brak wsparcia dla modow i brak LANu (btw. Torchlight 2 pod wplywem prosb community wprowadzil gre po LAN - da sie? da sie)..... bleh. Sprawy grafiki i WoW feelingu nawet juz nie chce poruszac. Blizzard musi sie postarac mocniej. Mam nadzieje ze wiele sie wyjasni podczas bety.


"Nie no spoko, najważniejszy feature nachodzącej gry nie nadaje się jeszcze do pokazania więc pokazują weak pve :<"

Chyba nie zauwazyles ze profil gry i target sie troszke zmienily.
BTW. Nawet jak im wyjdzie chujowe PvP jak w RIFT to watpie zeby to mocno grze zaszkodzilo, dokladnie jak w przypadku RIFT'a. W co zreszta szczerze watpie bo PvP w Guild Wars bylo zajebiste, mega skillowe i bilo na glowe 90% mmo na rynku (jako wyjatek pojawia mi sie przed oczami starenki i ubostwiany przez wielu DAOC - choc tam nie bylo o tyle lepsze co poprostu inne) a to nawet mmo nie bylo. I to ze nie bylo full loot, open PvP i ze all sie dzialo w instacjonowanych mapkach itd... nie ma zadnego znaczenia czego niestety nasze forumowe narzekajace i wypalone dinozaury nie rozumieja i nie dostrzegaja.
Nacisk na PvP w wysokobudzetowych MMO to przeszlosc - deal with it.

PS. Co nieco o PvP wiadomo... czytalem jakis tam artykul kiedys o Server vs Server vs Server i co najmniej dwoch/trzech duzych zonach PvP na launch na ktorych bade rywalizowam battlegrupy skladajace sie z trzech polaczonych serwerow. Do tego inne dzialanie skilli w PvE i inne w PvP jest na 100% pewne i chwala ci panie za odgrodzenie takim murem PvE od PvP.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 13:00 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
BTW. Nawet jak im wyjdzie chujowe PvP jak w RIFT to watpie zeby to mocno grze zaszkodzilo, dokladnie jak w przypadku RIFT'a.


Nie zgodze sie. Brak/chujowe pvp IMO ma duze wplyw na odbior gry. Ja kupie GW2 wlasnie dlatego, ze oprocz wylevelowania postaci, chce sie popizgac bezstresowo po glowach z innymi graczami. I malo mnie interesuje, ze "to nie jest gra pvp" (takie samo tlumaczenie jak przy Rift). Skoro dali pvp, to mam prawo wymagac, zeby mialo przyzwoity poziom. Jak ktos nie umie zrobic dobrego pvp, to niech w ogole go nie robi. Tyle, ze wtedy pewnie sprzedaz nie bedzie taka jak powinna:)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 13:15 
Cytuj  
ddo też ma chujowe pvp :roll:
ani ddo ani swtor nie sili się na dobre pvp jak taki wow więc ...


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 13:25 
Cytuj  
Wiec nie sprzedadza sie tak dobrze, jak gdyby mialy dobre pvp

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 13:38 
Cytuj  
@Kabraxis
Nie interesuje mnie obecny profil gry, czyli kolejny pve crap z kolejnymi instancyjkami i rajdami, wodnymi walkami, ladnymi lokacjami. Guild Wars podstawke przeszedlem w tydzien i juz dawno zapomnialem o co chodzilo i czy ladne byly lokacje, a jedyne czemu ja przeszedlem to chyba skille do odblokowania + zdobywanie elite skilli.
Gier tego typu juz za duzo na rynku i ciagle przychodza, a ja tez nie mam zadnych wygorowanych wymagan co do GW2, chce po prostu stare dobre GvG + tomby zrobione lepiej jesli sie da. Ten caly server vs server wydaje mi sie przerostem formy nad trescia, wiec tez mnie nie interesuje. Ten filmik to tak jak Razoth okreslil - prawie tak samo jak pokazanie gameplay z singla BF3.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 13:44 
Cytuj  
Według mnie najpierw pokażą 8 profesję, potem szczegółowo omówią combosy między profesjami (elementalista rzuca ścianę ognia, złodziej strzela i jego kule podpalają przeciwnika) i na końcu PvP.


Do poczytania:
http://uk.pc.gamespy.com/pc/guild-wars-2/1179074p1.html

http://www.gamepro.com/article/previews ... ther-mmos/

http://www.g4tv.com/games/pc/45299/guil ... -engineer/


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 14:03 
Cytuj  
http://www.gamepro.com/article/previews ... ther-mmos/


wodny napisał(a):
Post wyżej. Hę? :o :roll:


ups


Ostatnio edytowano 25 cze 2011, 14:43 przez Piaskowy, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 14:12 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
http://www.gamepro.com/article/previews/220745/nine-things-in-guild-wars-2-that-you-wont-see-in-other-mmos/

Post wyżej. Hę? :o :roll:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 18:03 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
@Kabraxis
Nie interesuje mnie obecny profil gry, czyli kolejny pve crap z kolejnymi instancyjkami i rajdami, wodnymi walkami, ladnymi lokacjami. Guild Wars podstawke przeszedlem w tydzien i juz dawno zapomnialem o co chodzilo i czy ladne byly lokacje, a jedyne czemu ja przeszedlem to chyba skille do odblokowania + zdobywanie elite skilli.
Gier tego typu juz za duzo na rynku i ciagle przychodza, a ja tez nie mam zadnych wygorowanych wymagan co do GW2, chce po prostu stare dobre GvG + tomby zrobione lepiej jesli sie da. Ten caly server vs server wydaje mi sie przerostem formy nad trescia, wiec tez mnie nie interesuje. Ten filmik to tak jak Razoth okreslil - prawie tak samo jak pokazanie gameplay z singla BF3.

W którym momencie AN annosowała GW2 jako gre PvP ?
GvG bedzie. Pewnie takie jak w GW1. Nikt tamsie nie pali do zmienia czegos co dziala.
Ba nawet lepiej. Zgodnie z tym co mówił jeden z developerów w PvP nic nie bedzie trzeba odblokywywac. Wchodzisz do PvP i masz odrazu wszystko. Tylko grać.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 18:23 
Cytuj  
Niektorzy wciaz mysla, ze powstanie wysokobudzetowa gra MMORPG z hardcorowym aspektem PvP. Nie na dzisiejszym rynku chlopaki. Ja sie w sumie ciesze, bo jestem graczem PvE, traktujacym PvP jako beztroski odmozdzacz, ale czuje bol ludzi, czekajacych na gre AAA, ktora najpierw postawi na PvP, a potem na PvE. Ale na pewno nie bedzie to GW2.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 18:29 
Cytuj  
jednak gw1 takie bylo wiec nie ma co sie dziwic, ze ludzie oczekuja tego samego od nastepcy.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 18:51 
Cytuj  
Do poczytania:
http://www.massiveonlinegamer.com/previ ... -up-part-1

http://www.mmorpg.com/blogs/staffblog/0 ... ombat.html

Wywiad - filmik:
http://youtu.be/0Los-MliDhY


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 22:21 
Cytuj  
Ten 8minutowy filmik postowany wcześniej prezentuje grę ludzi z prasy. Także już wiadomo czemu nie było aż tak dynamicznie. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 22:39 
Cytuj  
Kolejna podnieta na wtorny tytul. Mnie sie juz nie chce kolejnego levelingu w jakims weak fantasy swiecie. Star Warsy czy Warhammer beda mialy fajny setting przynajmniej.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.