mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 21:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
LFM XXX link achivment albo spierdalaj.


Dokładnie!

Szamotula napisał(a):
Ilvl byl od zawsze trollu. Poprostu w ktoryms tam paczu gra dodala opcje jego wyswietlania sama z siebie, podczas gdy zawsze uzywalo sie do tego addonu.


Głupi jesteś. Kto kurwa po premierze WoW używał ilvl? Do czego to było potrzebne? Do niczego. Więc przestań pierdolić. Mówimy o WoWie od premiery i mkas 3 lata po premierze.

Szamotula napisał(a):
Tobi naucz sie rozrozniac wytykanie bledow, ktore przekraslaja istnienie jakiegos 'zjawiska' z subiektywna ocena.
To samo bylo jak Kabra pisal o tym, ze De wygladaja tak i siak, podczas gdy mialo to byc zupelnie inaczej - kazdy kazal mu wypierdalac jak cos sie nie podoba. For sake to nie jest jego opinia tylko stwierdzenie tego, ze Anet zrobili ludzi w chuja swoim manifestem i zachwalaniem rzeczy, ktore wcale nie sa takie jak byly opisywane.
Identycznie jest tutaj - ja nie pisze, ze MI sie PvP nie podoba, tylko pisze ze PvP nie jest i nie bedzie w takim stanie competitive, a Anet nawet pierdolil, ze zalezy im na tym, aby GW2 zaistnialo na scenie esportowej.

Zreszta mozesz miec wyjebane na to co ja pisze, ale jak ci sie nudzi do w googlu powinienes znalesc watek na jakims forum(chyba arenajunkies), gdzie takie osobistosci jak Heaton(ikona csa), Semijew(znany honowiec) i inni, ktorzy mieli tworzyc wspolny team wspominaja o tym, ze nastepuje zmiana planow, bo PR talk zrobil ich w chuja.

Ludzie slyszac co mowili devsi wyobrazali sobie takie Bloodline Champions tylko z kamera TPP, a jest kupa na poziomie Smite'a(tak, tej chujowej gry MOBA TPP).


Wiesz co? Już dawno przestałem oglądać te wszystkie dev dialy itp. itd. I wiesz co? Gra się wyśmienicie, bo mam wywalone na to, co naobiecywali developerze. Pograłem we wszystkie beta weekendy i wiedziałem, czy gra mi się podoba czy nie, wiedziałem czego można się spodziewać po premierze i czego wymagać od gry. Podobnie zresztą jak z D3 - w dupie mam co Blizzard obiecywał, nie wiem, nie wiedziałem - gra mi się świetnie (po udziale w beta testach).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 21:24 
Cytuj  
@iniside: no bo ofc tylko ty wiesz jakie mialo byc GW2, ty wiesz jakiego GW2 oczekiwali fani jedynki i tylko twoje oczekiwania to byly te wlasciwie oczekiwania. Zapom,nialem. przeepraszam. :o

Ja pierdole.

Tu nie chodzi o oczekiwania tylko o to jak gra wyglada tu i teraz. JA oczekiwania wyrzucilem tak gdzies kolo BWE3 bo zaczel mi sie obraz nweg oGW rozjasniac i klarowac. TAk wiec skoncz mi i iinnym wmawiac czego oczekiwali i ze sie myla ok?

I przestan mi odpisywac na zasadzie 'a u was murzynow bija' ("a bo w innych grach tez tak jest"). W koncu to An trabilo wszemi wobec o innowacyjnosci, unikalnosci, rewolucji i przelamywaniu utartych schematow nie?


@pan wyzej.. znalezienie gildii cie przerasta? Dobrze ze powstala tak socialna gra jak GW2 gdzie nawet do party nie trzeba wchodzic. W koncu mozesz cos osiagnac w MMO. :)
Aha i w Vanilla WoW ludzie uzywali ilvl - sam uzywalem. Trzeba bylo moda miec.

Srsly.. zalic sie ze w Wowie mnie nie chciaei do puga i ze to te zle achivementy podczass gdy kazdy normalny gracz takie rzeczy zlewal i gral z gidlia/znajomymi irl/znajomymi z serwera bo i tak z tymi 'wymagajacymi achi' pugami nic sie nie dalo zrobic... pricelless.

Smiechowy jestes panie tobialex.

Cytuj:
Podobnie zresztą jak z D3 - w dupie mam co Blizzard obiecywał, nie wiem, nie wiedziałem - gra mi się świetnie (po udziale w beta testach).


To wiele tlumaczy. Wlasciwie wszystko.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 21:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To wiele tlumaczy. Wlasciwie wszystko.


Tak, dużo - że nie słucham pierdolenia develeporów i PRowskiego gadania tylko sam staram się sprawdzić grę, w którą chcę grać. Tyle w temacie. A że Ty jesteś naiwny i jeszcze wierzysz w takie coś, to też wiele wyjaśnia, nawet dużo wyjaśnia - jakieś 13 stron płaczu Twojego i Szamotuly.


Kabraxis napisał(a):
@pan wyzej.. znalezienie gildii cie przerasta? Dobrze ze powstala tak socialna gra jak GW2 gdzie nawet do party nie trzeba wchodzic. W koncu mozesz cos osiagnac w MMO. :)
Aha i w Vanilla WoW ludzie uzywali ilvl - sam uzywalem. Trzeba bylo moda miec.


Tak? A na chuj mi ten ilvl miał być? Do MC? Gildia, pewnie że byłem, ale co ma piernik do wiatraka? Chodziło się, grało, wipowało i liczył się fun, śmiech na TSie a nie tak jak teraz - nie masz achiva to spierdala (inside dobrze to ujął). Gwoli ścisłości wtedy jeszcze achivów nie było.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 12 wrz 2012, 21:41 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 21:35 
Cytuj  
Ileż można. Masakra. Kabraxis, robisz taki śmietnik w wielu topicach, że to się w głowie nie mieści. Dobrze ktoś napisał, że potrzebujesz widowni w stylu tej od Krippa. Onanizowali by się na widok twoich filmików i postów. Byłbyś kontent. Byłoby naprawdę super. Jakakolwiek dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Wiesz swoje i jesteś jak ściana. Każdy wie jak kończy się gadka ze ścianą.

Gra ma ledwo 2 tygodnie. Nie wiem czemu niektórzy oczekują nagle teraz jakichś większych zmian. Zmiany będą tylko musi przyjść na nie czas.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 21:42 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Głupi jesteś. Kto kurwa po premierze WoW używał ilvl? Do czego to było potrzebne? Do niczego. Więc przestań pierdolić. Mówimy o WoWie od premiery i mkas 3 lata po premierze.


Pierwszy topic znaleziony na elitistjerks z 06r, ktory rozklada ilvl na czynniki pierwsze. Dam sobie reke uciac, ze juz wczesniej ludzie sie tym interesowali. Panie madry...
http://elitistjerks.com/f15/t6928-looki ... zation/#11


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 21:45 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
TobiAlex napisał(a):

Głupi jesteś. Kto kurwa po premierze WoW używał ilvl? Do czego to było potrzebne? Do niczego. Więc przestań pierdolić. Mówimy o WoWie od premiery i mkas 3 lata po premierze.


Pierwszy topic znaleziony na elitistjerks z 06r, ktory rozklada ilvl na czynniki pierwsze. Dam sobie reke uciac, ze juz wczesniej ludzie sie tym interesowali. Panie madry...
http://elitistjerks.com/f15/t6928-looki ... zation/#11


Panię mądry. 2006 rok? Hmm a premiera gry w 2004 początek 2005... Tak czy siak - było to tak potrzebne jak nie wiem co. Co, gdzie przez niski ilvl wtedy nie mogłeś wejść co?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 21:49 
Cytuj  
Kurwa, ilvl definiuje wartosc itemu i dystrybucje jego statow - i tak bylo to potrzebne theorycrafterom do okreslania wartosci itemow przy roznych buildach . Ja mowie o 'stacie' w grze, a ty o tym ze pugi patrza teraz na ilvl.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 21:52 
Cytuj  
@ wodny: Tyle mozna az mi sie nie znudzi. Nie chesz nie czytaj. I nie robie zmietnika wiekszego niz ty w tym momewcie bo twoj post ma zero wspolnego z gra i tematem. Chcesz komentowac moja skromna osobe i bawic sie w psychologie dla ubogich to sobie zaloz temat we flames do tego.
A prawdziwa sciana jest ten kto odrzuca wszelaka krytyke i akurat na tym forum jest takich pod dostatkiem.

Cytuj:
Tak? A na chuj mi ten ilvl miał być? Do MC? Gildia, pewnie że byłem, ale co ma piernik do wiatraka? Chodziło się, grało, wipowało i liczył się fun, śmiech na TSie a nie tak jak teraz - nie masz achiva to spierdala (inside dobrze to ujął). Gwoli ścisłości wtedy jeszcze achivów nie było.


I w jaki sposob ilvl i achivementy przeszkadzaja ci sie bawic teraz ze swoja gildia i miec fun na TSie? Gildia ci powie nie masz achiva to spierdalaj?

Reszty nie komentuje bo nie ma czago. To czy czytam devsow czy nie zmienia faktow ze klamia tak jak to czy mnie interesuje na codzien glod w somalii nie zmienia faktu ze ten glod istnieje. A o tym tu rozmawiamy - o faktach.

Zreszta czego sie spodziewac jesli nie waskiego myslenia od kolesia swietnie sie bawiacego w D3, ktore to jest gra jeszcze plytsza i bardziej zjebana designersko niz GW2.

Kup sobie jeszcze ze dwa lifetime do TSW poki nie wyprzedadza calej firmy zeby napchac kabze jakimis prezesikom od przekretow, ktorzy jakosc samej gry maja gleboko w dupie i chca napchas sie na pudelkach i takich wlasnie frajerach co to 'nie sluchaja' i bedzie super.

EOT na dzis bo kurwa poziom twoj i iniside jest zenujacy i kojarzy sie z ludzmi co to 'jesc, wysrac i spac' i to w dowolnej kolejnosci.

PS. szamotula - rozmawiasz z kolesiem, ktory nie pojecia o czym mowisz. Tracisz czas. Przeciez z niego ignorancja wylazi bokami.

Zkonkluduje ogolnie GW2 tak ze duzo zalezy od obranego kierunku rozwoju - ale narazie to jest fail. ZWLASZCZA w sferze PvP. W PvE tez nie duzo lepiej (ale lepiej - tu jest duzy potencial).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 22:03 
Cytuj  
Kabraxis gryzie cię mój lifesub co? Cóż, niektórych ludzi na to stać. A tak swoją drogą - ja równie dobrze mogę napisać o PoE - znudził mnie po paru godzinach grania. I tyle w temacie. Też chyba dziewczynie lubisz zupę obrzydzać co? Ignorancja? Jedynym z nielicznych ignorantów (na dodatek hipokrytą) jesteś ty.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 12 wrz 2012, 22:07 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 22:06 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Kurwa, ilvl definiuje wartosc itemu i dystrybucje jego statow - i tak bylo to potrzebne theorycrafterom do okreslania wartosci itemow przy roznych buildach . Ja mowie o 'stacie' w grze, a ty o tym ze pugi patrza teraz na ilvl.


Ja od samego początku mówię o tym, na co patrzą w grze. Czytaj ze zrozumieniem, bo piana na temat GW2 już ci oczy zasłania.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 22:07 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Kup sobie jeszcze ze dwa lifetime do TSW poki nie wyprzedadza calej firmy zeby napchac kabze jakimis prezesikom od przekretow, ktorzy jakosc samej gry maja gleboko w dupie i chca napchas sie na pudelkach i takich wlasnie frajerach co to 'nie sluchaja' i bedzie super.

A co ma jego lifetime TSW do GW2 ? Objaśnij mi to bo już, któryś raz wyjeżdżasz z tym, a ja nie potrafię doszukać się tutaj związku...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 22:15 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Kurwa, ilvl definiuje wartosc itemu i dystrybucje jego statow - i tak bylo to potrzebne theorycrafterom do okreslania wartosci itemow przy roznych buildach . Ja mowie o 'stacie' w grze, a ty o tym ze pugi patrza teraz na ilvl.


Ja od samego początku mówię o tym, na co patrzą w grze. Czytaj ze zrozumieniem, bo piana na temat GW2 już ci oczy zasłania.

Na twoim miejscu postąpił bym zgodnie z radą i dodał jednego i drugiego do ignore. Serio z nimi sie już poproztu nie da gadać.
Dla nich GW2 to fail.
Oczywiscie uważają, że oni są obiektywni i skoro oni uwazaja gre za faila (wraz z garstką, tak kurwa garstka) innych osób to gra musi być failem i chuj.
A jak sie z tym nie zgadasz to:
1. Jesteś ślepym fanbojem.
2. Nie masz argumentów (chociaż jakby staną z boku to by zobaczyl, że oni żadnych poza "nie podoba mi sie, i tak to nie miało wyglądać") tez nie mają. No ale ich nie manie jest lepsze niż nasze.

Tak gra ma problemy. Ale wy tu nie piszecie o realnych problemach tylko w wiekszości przypadków, jak już mówiłem sprowadza sie to "nie podoba mi sie, więc jest be".

GW2 to jest GW1 z otwartm światem. Przeszło zmiany, ale generalnie u podstaw jest dokładnie ten sam feeling. To samo skupienie na konkretnych aspektach rozrywki (inna sprawa, że są jeszcze niezbalansowane, ale wprowadzanie takich balansujacych patchy 2 tygodnie po premierze to głupota i durnota połączna w jednym, bo moglyby napsuć więcej niż poprawić). Get over it.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 03:19 
Cytuj  
Obaj są już śmieszni w obecnej chwili po prostu, ja ku... rozumiem że może się komuś gra nie podobać, spoko wtedy się w nią nie gra, wyraża opinię raz czy dwa a nie non stop napier... w każdym możliwym temacie, niektórzy nie potrafią rozumieć że skoro IM się gra nie podoba to nie jest tak że z automatu innym też już się ma nie podobać, idiotyczne próby przekonania ludzi którzy grają i mają z tego fun że gra nie jest tym czym powinna być bo powinna to i tamo i sramto mieć inaczej i że kompletnie grając w taką grę funu mieć nie można.

Weźcie się ogarnijcie bo sięgnęliście już dna.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 07:10 
Cytuj  
Wydali na gre dwie stowy i maja przymknac mordy? to po co to cale forum? na gre ktora miala byc rewolucja i miec rozbudowane, przemyslane pvp/wvwvw. Jest popierdolka ktorej brakuje podstawowych rzeczy w tym zakresie. To nie jest f2p, gdzie zagrasz, gra sie nie spodoba to usuwasz i bierzesz nastepna. I nikt z nich nie napisal ze gra mu sie kompletnie nie podoba, jak juz to wybrane elementy sa spierdolone, przy reszcie mozna sie dobrze bawic, kiedy to do was dojdzie?
Cala ta dyskusje i tak napedzaja obie strony, gdybys Iniside mial troche oleju we lbie skonczylbys ta dyskuje 50 postow wczesniej jak obiecywales i zamiast pierdolic jaka ta gra nie jest wyjebana w kosmos po prostu bys gral/robil modele/czy kij wie co tam teraz robisz. Blood to samo zreszta. Kurde nawet Kabra o tym pisal, zamiast gadac o buildach/craftie/itd to klocicie sie z nim niewiadomo po co, a jak pokazalo Diablo 3 powoduje to flame bez konca. Dajcie sie w koncu wszyscy na ignore i znow swiat nabierze kolorow kurwa. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 07:21 
Cytuj  
Wydali 200 pln super i dlatego muszą w każdym możliwym temacie narzekać jak gra im się nie podoba? Co to zmieni po za tym że wywoła kolejny flame? Czy ty jak kupiłeś grę która ci się nie spodobała to narzekasz już ponad 2 tyg non stop jak to wszystko jest spierdzielone albo nie jest tak jak byś chciał?
Feedback jak najbardziej jakikolwiek by nie był jest wskazany tylko kurde co da ciągłe dzień w dzień narzekanie na forum którego nikt z Anet nie czyta?

Szamotule jeszcze przed zakupem gry pisaliśmy że to nie gra dla niego, po za tym grę zawsze można sprzedać i odzyskać chociaż część kasy za nią.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 07:34 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Wydali 200 pln super i dlatego muszą w każdym możliwym temacie narzekać jak gra im się nie podoba? Co to zmieni po za tym że wywoła kolejny flame?

/facepalm


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 07:48 
Cytuj  
Do usunięcia. Szkoda robić kolejnego flejmu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 13 wrz 2012, 07:55 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 07:49 
Cytuj  
Jedyna idiota na tym forum jestes ty Żabol.

Jak sie juz silisz na porownania, to chociaz postaraj sie zeby faktycznie mialo to rece i nogi. >_>


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 07:54 
Cytuj  
Trudno Ci skumać, że narzekanie 2 tygodnie na grę za 200zł i płakanie w każdym temacie jest mega debilne? Nawet Mendol to potwierdził i już mu chyba ciśnienie podskoczyło. Jak tego nie widzisz to sorry ale nie mamy o czym rozmawiać. Chyba, że uważasz że to forum nadaje się tylko do robienia dramy?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 07:58 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
/facepalm


Zgadza się , facepalm, wielu ludzi wydało taką samą kwotę, gra im się nie spodobała, napisali o tym i albo nie grają albo sprzedali konta, widzisz ich teraz płaczących, przepraszam, "dyskutujących" i rozwalających każdy temat w dziale GW2 ? Przecież maja do tego prawo, nie?

Widać wszędzie tylko naszą lovely couple gdzie na każdy normalny post zaraz się znajdzie odp od któregoś która wywołuje kolejny flame.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.