mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 16:21 
Cytuj  
Czytając te wszystkie info i oglądając filmiki można mieć tylko nadzieję, że na prawdę gra będzie taka, jak ją opisują. Czekam na jakieś filmiki z gameplayem typowym.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 13:45 
Cytuj  
Jakiz ten wow hujowy, zerzniety od innych i do tego bezczelnie dzierzy palme peirszenstwa nalezaca sie.... kazdemu innemu. Jeszcze zapomnialem ze winni sa opryszczki.
Ale i tak nie przeszkadza wam go uzywac do porownywania z kazda inna gra jaka wychodzi... dziwne troszku.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 13:46 
Cytuj  
A ta perelke "zawsze dotrzymuja slowa! ...w 85%" to sobie chyba pierdalne na sciane w gabinecie... i oprawie :)


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 14:12 
Cytuj  
Bo jest chujowy, jest zerzniety a przy GW2 wyglada jak Maluch przy Mercedesie a teraz mozesz juz sobie isc i sprzedac swoja postac za 1,5k albo dalej jebac Gearscore'a.

To jest temat o GW2 a porownania do WoW'a sa jak najbardziej naturalne i co smiesniejsze narazie gierka te porownania wygrywa przynajmniej dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 14:31 
Cytuj  
Nie możesz nic porównać, bo w GW2 jeszcze nie grałeś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 14:36 
Cytuj  
Widze, ze tutaj trend odwrotny do tego w temacie o SC2, hehe. Tam kazdy bashowal SC2 jeszcze przed premiera, a tutaj kazdy wychwala GW2 tez przed premiera.
Naprawde lapiecie sie jeszcze na fajne filmiki, szumne zapowiedzi i caly ten PRowy stuff? :) Spokojnie poczekajmy na sama gre. Na razie faktycznie wyglada fajnie, ale jak to wyjdzie w praniu to Bog raczy wiedziec. Ja bym jednak zachowal ostroznosc :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 14:44 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
A ta perelke "zawsze dotrzymuja slowa! ...w 85%" to sobie chyba pierdalne na sciane w gabinecie... i oprawie :)


Idź bronić krzyża


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 18:03 
Cytuj  
Przeloza premiere pare razy a na koniec okaze sie ze wiekszosc zapowiedzi to bajki . mzoe przy gw3 osiagna poziom blizza

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 18:07 
Cytuj  
MagPS , Kabraxis

Argumenty na poziomie klozetu to i wypowiedzi podobne. Ale juz nie raz udowodniliscie ze jestescie dnem wiec bez zdziwienia :)


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 18:29 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Przeloza premiere pare razy a na koniec okaze sie ze wiekszosc zapowiedzi to bajki . mzoe przy gw3 osiagna poziom blizza

Zupelnie jakby go przy GW1 nie osiagneli. O tak rozumiem ze gra moze miec nie taki klimat. Ale poziom ? Nigga pls.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 18:42 
Cytuj  
gw wylaczylem po paru gpdzinach i odinstalowalem dla mnie totalny crap.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 18:46 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
gw wylaczylem po paru gpdzinach i odinstalowalem dla mnie totalny crap.

Cool story bro.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 18:48 
Cytuj  
a do tego true story

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 18:51 
Cytuj  
Cool and true story bro.

Anyway mi pasowało w GW PvE gdzie zabijanie mobów było raczej przeszkodą w osiąganiu celów i popychaniu fabuły do przodu a nie celem samym w sobie.

PvP już nie bardzo bo mi się mechanika gry bez użycia WSAD nie podoba, ale też trochę popykałem w jakiejś gildii chociaż ostry wpierdol od Koreańców zdobywaliśmy.

Tak czy siak - Arena Net w pierwszej części osiągnęła to co chciała i mam nadzieję, że tak będzie również w części drugiej która zapowiada się znacznie lepiej niż pierwowzór.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 19:09 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
PvP już nie bardzo bo mi się mechanika gry bez użycia WSAD nie podoba,
lol wtf? klikałeś myszką na ziemie? to niezły kiting musiał być ;d

Ja wyjebalem WoWa z dysku po tygodniu a w GW grałem 2 lata, pozdro serdeczne


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 16:24 
Cytuj  
http://wiki.guildwars2.com/wiki/World_PvP

World vs World, WvW, World PvP or Casual PvP, is a mode of Player versus Player combat which takes place in the Mists. Worlds, or servers, are randomly matched up against two other worlds. Those match-ups will be rotated every week to match worlds against those of similar strength. The combat is open and features many objectives and roles which players can do; "players may decide to fight alone against a supply caravan, join a single group and capture a mine or create a large alliance to assault one of the numerous fortress that could give an advantage in the zone." The battle is on a large scale, where hundreds of people can fight on each side in week-long battles.

Each opposing world starts out with castles, mercenary camps, mines, lumber mills and villages. Separating the starting zones are neutral zones controlled by no one, also containing fortresses, mines, and villages.

The resources gained from mines and lumber mills are used to rebuild walls, create siege engines, and generally defend the team's fortress.

These territories and control points will confer benefits to the world that controls them; "maybe everyone gets increased energy regeneration or healing rate or enhanced loot drop rate." Players can gain experience and level their character in World PvP. Guilds will be able to take and hold keeps.[1]

Players are free to come and go from the battle as they please and there is no limit to the number of players entering. Players enter with a character of any level and use skills they have available to that character. Characters can enter as a sidekick which will allow them to play as a higher level character.

World PvP is intended as a casual form of PvP, designed to be a more relaxed bridging point between PvE and the tactics and pressure of structured PvP. It is hoped that players of any level or PvP experience can participate and be useful.

Tez brzmi aż nazbyt pięknie co ?:)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 16:44 
Cytuj  
Ano.. brzmi rewelacyjnie, ale jak na razie tylko brzmi. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Dużo razy już czytałem szumne zapowiedzi, a wychodziła kicha : (.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 16:53 
Cytuj  
RvR w WAR też brzmiał rewelacyjnie :D

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 21:38 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
gw wylaczylem po paru gpdzinach i odinstalowalem dla mnie totalny crap.

a pozniej orgazm jak zobaczyles areny w wowie? :P

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 10:59 
Cytuj  
Charry to przerosniete koty, a nie krowy.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.