mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 18:49 
Cytuj  
Nie, bo RvR w WAR było tragicznie nudne.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 20:56 
Cytuj  
Wiem, że było nudne, ale widziałam też, że bardzo wielu graczy po prostu nie było zainteresowanych jakimkolwiek PvP. Nawet tak niewymagającym.

Będą ludzie skupieni na WvW, będą i tacy zagladający tam okazjonalnie. A jak się to wszystko rozłoży, to się okaże dopiero po premierze. Teraz akurat niusy o WvW są nowe i gorące, więc rozbudzają wyobraźnię. Trzeba wziąć pod uwagę, że większość fanów GW przez tyle lat zupełnie nie oczekiwała takiego trybu gry i choć prezentuje się on bardzo ciekawie, to jednak jest to tylko ułamek contentu GW2.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 21:11 
Cytuj  
Ja to bym chciał więcej trybów gry na arenach.. A nie tylko Conquest.

Np. CTF, 3 way AoS (no wiecie 3 teamy maja bazy na krawędziach trójkąta rowno ramiennego i na wyskosci jest glowny punkt), trzeba zniszczyc baze wroga.
Bomb Run, King of The Hill. Mam nadzieje, ze dodadza w przyszlosci ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 21:18 
Cytuj  
dodac TD i styknie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 21:19 
Cytuj  
Akurat bez Deathmatchu to sie całkowicie obejdzie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 21:33 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
to jednak jest to tylko ułamek contentu GW2.


/rage


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 22:07 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja to bym chciał więcej trybów gry na arenach.. A nie tylko Conquest.



Uwielbiam AN ale to jedno mnie smieszy (i niepokoi) w wywiadach nimi. Jak tylko wychodzi brak innego zorganizowanego pvp niz conquest i brak rajdow to stwierdzaja ze tak to wlasnie zaplanowali i ze to wlasnie zaleta bedzie a nie wada ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 22:47 
Cytuj  
Akurat brak raidow, to jeden z najlepszych pomyslow i tu sie w pelni zgodze. Od masowego PvE sa Eventy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 23:13 
Cytuj  
Nie chodzi o masowe. Chodzi o zorganizowane. Masowe znaczy latwe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 23:15 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Nie chodzi o masowe. Chodzi o zorganizowane. Masowe znaczy latwe.

No pewnie. Latwe, jak boss ma 3mln hp, spamuje milion aoe, a ludzie nie wiedza co sie dzieje w chaosie, bo jest ich za wiele ;p. Na becie bylo widac, ze system skalowania dziala bardzo ladniei eventow nie da sie zergowac ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 23:18 
Cytuj  
Linknij filmik z bety gdzie widac trudny DE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 23:20 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=kEs5OcFD8t8

Nie jest trudny, ale pokazuje, ze skalowanie dziala dobrze.

Pozatym tak czy inaczej raidy sa overrated. Jak chcesz instancje to je masz ;p. I bardzo dobrze ze ich nie ma. Masowe Pve powinno byc epickie a nie wygladac jak kupa gowna ala SWTOR albo WoW ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 23:23 
Cytuj  
Fajny "set".

http://x.garnek.pl/ga2824/7a43f5de105c4 ... z_7_o5.jpg

:D


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 23:40 
Cytuj  
Oj to jest PvP gra z jakimś tam w miarę komponentem PvE ,ale nie oszukujmy się - jak chcesz robić zorganizowane , rajdy gdzie potrzebna jest bardzo duża koordynacja ,etc - to po prostu mmorpg nie dla ludzi chcących czegoś takiego i sobie innego mmorpga musisz szukać.

Nie wszystkie mmorpg-i muszą mieć rajdy ,tak samo jak nie wszystkie muszą mieć competetive pvp ,etc

WoW zrył nie tylko same gry ,ale imo też oczekiwania graczy co do tego jak mmorpg ma wyglądać.

Jeden schemat mmorpg - to była / jest abberacja i te gry powinny się od siebie różnić diametralnie w podstawowych koncepcie.

Dopiero wtedy jest jakiś prawdziwy wybór wśród tzw. 'dużych' mmorpg-ów i jakieś prawdziwe innowacje.

Tak jak to było na samym początku mmorpg-ów przed WoW-em.

UO , EQ1 i DaOC - to wszystko były całkiem inne rodzaje mmorpg-ów w któtych "chodziło o co innego".

=======


W każdym razie moja szklana kula i tak pokazuje mi wielki whine na forach GW2 "bo nie ma rajdów i w ogóle za duży focus gry jest na competetive PvP w arenkach / BG"

Jak widzę ten mega-hype na niektórych zagranicznych forach i ludzi wmawiających sobie i innym ,że ta gra będzie miała wszystko. - już czytałem ,że będzie miała więcej PvE niż WoW i EQ2 ,że będzie sandbox-em , że będzie powtórnym nadejściem mesjasza, etc

Sam mam hype na tą grę i pewnie będzie fajna na jakiś czas jako takie połączenie PvP rodem z gier MOBA i mmorpg a także całkiem fajnemu small squad PvE ,ale imo trochę osób się rozczaruje ,bo ludzie projektują jakieś swoje prywatne oczekiwania na tą grę ,które z rzeczywistością będą miały chyba mało wspólnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 23:57 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=kEs5OcFD8t8

Nie jest trudny, ale pokazuje, ze skalowanie dziala dobrze.

Pozatym tak czy inaczej raidy sa overrated.

Jak chcesz instancje to je masz ;p. I bardzo dobrze ze ich nie ma. Masowe Pve powinno byc epickie a nie wygladac jak kupa gowna ala SWTOR albo WoW ;p.


No to juz kwestia dyskusyjna i jak najbardziej zwiazana z osobistym gustem. Mnie osobiscie masowe pve nie interesuje. Masy ludzi i zupa efektow swietlnych nie sa dla mnie same w sobie jednoznaczne z epickoscia. Mnie interesuje zorganizowane pve wymagajace koordynacji i umiejetnosci opanwania pewnych mechanik. PVE w SWTORZe bylo kupa bo bylo banalnie proste. W PVE w WoWie bawilem sie 3 lata zanim mi sie znudzilo.

I tu obawiam sie ze ludzie sie natna. Zgodnie z obietnicami beda oczekiwac gry w ktorej beda sie bawic w PvE dlugi czas a w rzeczywistosci zabawa skonczy sie po miesiacu czy 2 jak w SWTORZe wlasnie (tyle ze w GW2 takie jest zalozenie a w TORze po prostu spieprzyli sprawe). Ci ktorzy lubia PvP pewnie beda znacznie bardziej usatysfakcjonowani.

sula napisał(a):
bo ludzie projektują jakieś swoje prywatne oczekiwania na tą grę ,które z rzeczywistością będą miały chyba mało wspólnego.


Ale developrzy jak najbardziej te fikcyjne oczekiwania podtrzymuja ograniczajac sie do reklamowych polprawd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 00:06 
Cytuj  
Nie prawda. Ludzie oczekuja roznego Pve. Jesli myslisz, ze zdecydowana wiekszosc graczy oczekuje koljnego PvE na miare WoW, to naprawde grubo sie myslisz, i takim to ja szczerze polecam granie w WoW, i zeby nawet sie nie zblizali do mojej gry ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 00:17 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie prawda. Ludzie oczekuja roznego Pve. Jesli myslisz, ze zdecydowana wiekszosc graczy oczekuje koljnego PvE na miare WoW, to naprawde grubo sie myslisz


Prosze link do badania opinii publicznej w tej kwestii przeciwnym wypadku twoje IMO jest tak samo wiarygodne jak moje. Swoja droga "rozne PvE" obejmuje takze rajdy.

Cytuj:
i takim to ja szczerze polecam granie w WoW,


A ja polecam fanom rozmow telefonicznych pozostanie przy telefonach stacjonarnych i nie myslenie nawet o komorkach :P

Cytuj:
i zeby nawet sie nie zblizali do mojej gry ;/.


Mozesz pomarzyc. Beda tam a po miesiacu zaczna mieszac GW2 z blotem na kazdym dostepnym forum.

Ja osobiscie patrze na GW2 jak na signle playera przeniesionego w realia MMO. Kupujesz - masz 100 czy 200 godzin dobrej zabawy a potem... coz, poszukasz czagos innego. Chyba ze rajcuje cie PvP.


Ostatnio edytowano 26 lut 2012, 00:20 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 00:19 
Cytuj  
Tak jak pisze iniside, różni ludzie, różne oczekiwania - a jeden WoW już jest. No i pierdyliard jego klonów.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 00:20 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
Nie prawda. Ludzie oczekuja roznego Pve. Jesli myslisz, ze zdecydowana wiekszosc graczy oczekuje koljnego PvE na miare WoW, to naprawde grubo sie myslisz


Prosze link do badania opinii publicznej w tej kwestii przeciwnym wypadku twoje IMO jest tak samo wiarygodne jak moje.

Cytuj:
i takim to ja szczerze polecam granie w WoW,


A ja polecam fanom rozmow telefonicznych pozostanie przy telefonach stacjonarnych i nie myslenie nawet o komorkach :P

Cytuj:
i zeby nawet sie nie zblizali do mojej gry ;/.


Mozesz pomarzyc. Beda tam a po miesiacu zaczna mieszac GW2 z blotem na kazdym dostepnym forum.

A ja osobiscie patrze na GW2 jak na signle playera przeniesionego w realia MMO. Kupujesz - masz 100 czy 200 godzin dobrej zabawy a potem... coz, poszukasz czagos innego. Chyba ze rajcuje cie PvP.

6mln sprzeedanych pudelek GW ktore nie mialo raidow, ani wogole nic wspolnego z WoWem ;p.

O wowdebili to ja sie nie boje. GW ma znacznie bardziej fanatyczne community, i juz wiem kto bedzie zmieszany z blotem :D.

Ja bym predzej WoWa i SWTOR nazwal singleplayerem w realiach MMO ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 00:28 
Cytuj  
Przecież i tak zawsze grasz sam to co za różnica, czy są inni gracze czy nie, równie dobrze mogli to być npc albo ai i byś się nie zorientował. :)


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.