mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 08:48 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
k4czy ściemnia z tą bętą - wcale nie masz bety GW 2. Za bardzo ściemniasz z tym klientem etc. Już podczas press eventu było tłumaczone, ze klient bety normalnie się pobiera tylko installer jest w troche innej formie (coś tam o streamowaniu gadali ale nie pamiętam dokładnie). A w sumie poczekamy na screeny od Ciebie z jakimś sensownym dowodem:P.

Na screeny a ty go zakablujesz? Dobre. Znudziło ci się lizanie tyłka Blizzardowi, że cię tutaj przywiało?! :lol:


Wcale bym się nie zdziwił gdyby z tym klientem rzeczywiście tak było. Nie mogę dokładnie znaleźć, ale czytałem gdzieś, że nie jest to do końca standardowy klient tylko dane są cały czasy streamowane z ich serwerów. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 08:49 
Cytuj  
Mysle jednak, ze sprobuje z tego zrobic inwestycje aczkolwiek nigdy nic nie sprzedawlem takiego wiec nie wiem co z tego wyjdzie.

Tak czy siak 300zl za bete ? to chyba jakas przesada.

Kaczy nie klamie, bo i po co mialby to robic ? ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 08:49 
Cytuj  
wodny napisał(a):
zaboleq napisał(a):
k4czy ściemnia z tą bętą - wcale nie masz bety GW 2. Za bardzo ściemniasz z tym klientem etc. Już podczas press eventu było tłumaczone, ze klient bety normalnie się pobiera tylko installer jest w troche innej formie (coś tam o streamowaniu gadali ale nie pamiętam dokładnie). A w sumie poczekamy na screeny od Ciebie z jakimś sensownym dowodem:P.

Na screeny a ty go zakablujesz? Dobre. Znudziło ci się lizanie tyłka Blizzardowi, że cię tutaj przywiało?! :lol:


Wcale bym się nie zdziwił gdyby z tym klientem rzeczywiście tak było. Nie mogę dokładnie znaleźć, ale czytałem gdzieś, że nie jest to do końca standardowy klient tylko dane są cały czasy streamowane z ich serwerów. :)


exacly

a zaboleq tobie akurat udowadnic nic nie musze , bo troche jestes "za maly" ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 08:50 
Cytuj  
Deli napisał(a):

Tak czy siak 300zl za bete ? to chyba jakas przesada.



Zdziwilbys sie ile ludzie sa gotowi zaplacic za takie rzeczy. Widzisz, zarobisz niezle najwyzej ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 08:52 
Cytuj  
No dlatego pisałem o streamowaniu bo tak mi się coś skojarzyło. Nie wiem co ma to wspólnego z lizaniem tyłko blizzowi którego swoją droga nie liżę - w kabrę się bawisz? Będę tutaj pisał bo mam zamiar kupić tą grę i też mieć dostęp do beta eventów aczkolwiek nie chce mi się wierzyć, że kaczy dostał dostęp :P.


@ k4czy
Być może przemawia przeze mnie czysta zazdrość także sorry :oops:
Swoją drogą ja nadal nic nie dostałem a wysyłałem z 4 róznych ipków z 4 różnych kompów i dupa. Najwidoczniej nie było mi pisane pograć w ten beta event:P. Pisałeś też o tym, że wymienisz się za D3 co oczywiście było trollingiem się rozumiem :)?

Może dostałeś a może nie ale jeśli tak to masz szczęście ;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 08:56 
Cytuj  
Typowy malutki polaczek...

Jeszcze jakie uzasadnienie , ze nie chce sie wierzyc ze akurat ja dostalem a inni nie, ja jebie , przestan sie juz chociaz pograzac , bo to sie smutne robi...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 08:59 
Cytuj  
k4czy ale czego się teraz przypierdalasz? Napisałem, że spoko - masz szczęście etc. Czy ja pisałem, że jesteś pojebany albo coś i żebys wypierdalał bo ty masz betę a ja nie? Nie, więc skończ pierdolić, że się pogrążam bo ciągniesz temat, który ja zakończyłem poprzednim postem. Pilnuj lepiej zebys klienta zassac na czas czy cus.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:00 
Cytuj  
Poza tym wątpię, że wszystko jest takie skomplikowane, bo mają coś do ukrycia. Po prostu gracze są bardziej dociekliwi niż dziennikarze. Na pewno niektórzy nie spoczną póki nie znajdą w grze jakichś kompromitujących bugów. NCsoft to kolos, ale wątpię by płacili wszystkim dziennikarzom by sikali jaka to gra jest super. Widocznie naprawdę jest super i tyle. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:02 
Cytuj  
ja jakby co za 50 zlotych moge kupic!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:02 
Cytuj  
Ty masz problemy z pamiecia albo pamiec wybiorcza?

Piszesz kilka postow wyzej wyzywajac mnie od klamcy , kilka postow dalej twierdzisz ze moze jednak mam racje.

Sry jak ty prezentujesz poziom dziecka z podstawowki (wyzwiesz kogos a po chwili przepraszasz i myslisz ze wszystko jest OK) to gratuluje ale ja po sobie nie dam jezdzic zawistnemu kretynowi i tyle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:04 
Cytuj  
Po tym press evencie na zadnym portalu chyba nie pisano źle o GW 2. Jedynie narzekano na wydajność ale to nie koniecznie moze byc winą silnika tylko tego dziwnego klienta. Tutaj będzie trzeba poczekać pewnie na kolejne beta eventy. Może na tym bedzie juz lepiej?

Swoją drogą ciekawe jak to bedzie z premierą. Na tą chwilę daty nie ma a beta testy już się zaczynają w sumie. Troche głupio zapłacić za grę w kwietniu i czekać np te 3-4 miechy ba premierę. Ja obstawiam osobiście czerwiec bo w maju hmm jak wychodzi D3 to jest to dość ryzykowne.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:05 
Cytuj  
@zaboleq
ale k4czy jest pojebany


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:07 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@zaboleq
ale k4czy jest pojebany


To tez napisalem im jak zglaszalem sie na beta testy , wiec moze dzieki temu sie dostalem :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:12 
Cytuj  
Ponoć najlepiej wszystkie zgłoszenie do bet/testów etc wypadają jak się pisze samą prawdą. Ja nakłamałem więc chuja mam :F.

K4czy możemy liczyć na jakieś opisy co i jak - niekoniecznie screeny :F?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:13 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Niah napisał(a):
@zaboleq
ale k4czy jest pojebany


To tez napisalem im jak zglaszalem sie na beta testy , wiec moze dzieki temu sie dostalem :D


masz autyzm, że piszesz o sobie w trzeciej osobie?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:15 
Cytuj  
COOOO?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:16 
Cytuj  
Nie postuj żadnych screenów ani info. Nie warto tracić dostępu do bety przez takie coś. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:17 
Cytuj  
Niah napisał(a):
k4czy napisał(a):
Niah napisał(a):
@zaboleq
ale k4czy jest pojebany


To tez napisalem im jak zglaszalem sie na beta testy , wiec moze dzieki temu sie dostalem :D


masz autyzm, że piszesz o sobie w trzeciej osobie?


Tak.Udzielilo mi sie od czytania postow na tym forum.

Zaboleq pewnie ze cos naskrobie.Mysle ze mozna bedzie pojsc na calosc i powklejac screeny i jakies filmiki , bo co mi potem dostep zabiora?Nie bedzie juz do czego , bo wszystkie nastepne beta test eventy beda juz dostepne dla wszystkich , ktorzy preorder zrobia :D

Mam zamiar pograc trzema postaciami :

warkiem
rangerem
thiefem

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:18 
Cytuj  
Niah napisał(a):
k4czy napisał(a):
Niah napisał(a):
@zaboleq
ale k4czy jest pojebany


To tez napisalem im jak zglaszalem sie na beta testy , wiec moze dzieki temu sie dostalem :D


masz autyzm, że piszesz o sobie w trzeciej osobie?


o kurwa, jaki fail

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 09:18 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Nie postuj żadnych screenów ani info. Nie warto tracić dostępu do bety przez takie coś. :)


Ale ja to zrobie w poniedzialek jak juz bedzie koniec :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.