mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 22:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a pedalskosc wystepuje? ;p

Nie zauważyłem żadnych powiewów Azji. Serio. Grafika naprawdę daję radę. Postarali się w tym względzie. Przerobili silniczek z"GW" na wylot. Niektóre budowle i widoki powodują opad szczeny. Zarówno design potworów jak i postaci nie powoduje u mnie żadnych dolegliwości. Nie ma tutaj kolorowych ptaków i śmiejących się gówienek z "TERY". Nie żebym był antyfanem "TERY". Po prostu zarzuciłem przykładem pierwszym z brzegu jaki wpadł mi do głowy. Takie fantasy, ale inne mimo wszystko. Nie jest dziwacznie jak w "TERA" i nie jest banalnie jak w "Archaicznej Antygrze". Mnie się tam podoba. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 22:19 
Cytuj  
Zapewne na azjatyckosc przyjdzie czas kiedy beda robic kampanie o krainach inspirowanych orientem. Ale wtedy raczej czerpac beda wzory z klasycznych filmow o samurajach i mistrzach kung fu a nie z anime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 22:21 
Cytuj  
http://www.guildwars2.com/global/includ ... ura-01.jpg
dla mnie to jest mega szajs. Ogolnie to nawet diablo 3 wydaje mi sie zajebiscie mroczne do tego. ;p

ale przeciez archeage mialo byc zajebistym i skomplikowanym sandboxem ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 22:28 
Cytuj  
Bo im sie concept arty pomieszaly jak asury robili... mialo byc tak:

Obrazek

Dlatego teraz poprawiaja ;)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 22:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.guildwars2.com/global/includes/images/screenshots/asura/asura-01.jpg
dla mnie to jest mega szajs. Ogolnie to nawet diablo 3 wydaje mi sie zajebiscie mroczne do tego. ;p

Można zrobić przecież mrocznego asurę. Jest opcja słodka i opcja mroczna. Dla każdego coś innego. Ja uważam, że "GW2" ma jedne z najlepszych ras w MMO. Widać, że twórcy przyłożyli się do ich stworzenia i pod pewnymi względami są w miarę realistyczne. Na przykład kobieta charr nie ma piersi. To nie jakaś lasia typu na przykład kobita Worgen z "WOW". Dziwne, że na przykład Taurenka ma cycki jak przedstawicielki płci pięknej u ludzi. Krowy mają raczej wymiona. Po prostu podobają mi się takie smaczki w "GW2". Wszystko nie jest takie useksualnione na siłę. Jest dobrze. Nie ma Azji. Nie ma czegoś tak dziwacznego, że robi się niedobrze. Nie ma banału. No są ludzie, ale to jest taki mus w MMO. Nie ma słodziutkich klulickuf i innych chomickuf. Ras do wyboru jest 5 i każda ma w sobie coś fajnego. Może nie są mega oryginalne, ale z całą pewnością dobrze przemyślane i jak je widzę to od razu myślę "GW2". :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 22:38 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Zapewne na azjatyckosc przyjdzie czas kiedy beda robic kampanie o krainach inspirowanych orientem. Ale wtedy raczej czerpac beda wzory z klasycznych filmow o samurajach i mistrzach kung fu a nie z anime.

Jeśli dodatek azjatyckie bedzie wygladal jak Cantha, to blizej temu bedzie do AoC i Khitaju niz do anime.

Mnie sie cos wydaje, ze Sylvari i Asur nie ma w tych betach (press i tej teraz), daltego, ze znowu tam wpadli na pomysl ich kompletnego revmapu ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 22:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mnie sie cos wydaje, ze Sylvari i Asur nie ma w tych betach (press i tej teraz), daltego, ze znowu tam wpadli na pomysl ich kompletnego revmapu ;s.

Pewnie ich areny startowe nie są gotowe i tyle. Wątpię by jakieś zmiany zaszły w ich designie. Laska odpowiedzialna za redesign sylvari była z niego bardzo dumna. Jak dla mnie spisała się na medal. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 23:08 
Cytuj  
Mam nadzieję że zostawią Asury.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 23:09 
Cytuj  
W ogóle też z chęcią przytulę konto. Chociażby na godzinkę. W zamian dam pograć w "D3" i "PoE". :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 23:38 
Cytuj  
Trzeba uwazac z tym NDA bo jak nie to...

Obrazek

...przyjdzie gosc z AN i was sklepie plastikowym mlotkiem :P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 00:01 
Cytuj  
Ok szybkie wrażenia na świeżo. Uwaga wszystko poniższe może ulec zmianie , bo po "chwili" spędzonej to ciężko o uczciwą ocenę.

Zaczynamy:

1. wydajność ssie , tak grafika jest ładna, wrzucone sporo efektów, artystycznie ładnie zrobiona , i ogólnie b. ładne mmorpg jedne z lepszych , choć z drugiej strony tu i ówdzie widać ,że ten silnik ma swoje lata.
No ,ale wydajność jest nieakceptowalna jednak (tzn. questuje się w miarę ok nawet na moim starym złomie ,ale competetive pvp to ciężko by było chyba -choć nie miałem czasu jeszcze spróbować , WvWvW to pewnie byłby pokaz slajdów). Poza tym wydaje mi się ,że to nie tylko silnik graficzny ,ale network code tu wydajność obniża. Robiłem event z dwoma graczami w jaskini i chwilę potem robiłem w tej samej jaskini strory quest solo i ta jaskinia i okolica była dla mnie tylko instancjowana.

Ilość NPC była podobna , bardzo nieznacznie mniejsza ,ale brak tych 2-3 graczy ,spowodował ,że ilość fps była dużo wyższa. Chyba podobnie w 2-3 miejscach w świecie zauważyłem ,ze jak jestem sam w jakimś miejscu z NPC-ami nawet takimi co chodzą ,gadają , i jest ich mały tłumek np. 10 a wejdzie 2 graczy fps-y lecą w dół.

Choć nie wiem może jednak mi się wydaję...albo to jakaś autosugestia czy coś.

Co by nie było do poprawy.


2. Babole - większych gameplayowych baboli nie zauważyłem - skille działają , eventy / questy działają / etc

Drobne rzeczy typu , zdarzyło mi się ,że 'poświęciłem peta aby odzyskać zdrowie' (nekromanta) a pet po śmierci został w powietrzu neiruchomy - no ale to jest pierdoła mało ważna.

3. Wywalanie z serwera Nie wiem czy to arena.net coś robiło czy to od moejgo isp czy po prostu bugi albo niestabllność. Wywaliło mnie 3 razy w ciągu 2,5 h z serwera gdzie ja mam stabilne łącze dosyć i takie rzeczy mi się bardzo rzadko zdarzają w grach online. Na pewno nie 3 razy w ciągu 2,5 h.


4 . więcej nie ma sensu pisać , napiszę o większej ilości rzeczy jutro po 2 turze grania.


=========

Aha żeby nie było ,że narzekam tylko :

Gra jest fajna - prawie na 100% kupię , niech tylko się przyłożą do performance. Są rzeczy naprawdę fajne i nowe , są rzeczy do których się można przyczepić obiektywnie imo.

Drugie nadejście zbawiciela to nie jest ,ale dużo lepiej mi się grało niż w Swtor czy nawet niż w Terę.

Nie mówiąc o jakiś crapach typu FFXIV , EQ2 czy STO które z ciekawości wypróbowałem ostatnimi czasy co się kończyło szybkim unistall.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 00:05 
Cytuj  
sula jak to tam z tym kontem kaczego? kazal mi sie z wami 'dogadac'. orietujesz sie czy bedzie w nocy jakos wolne przez jakis czas?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 00:08 
Cytuj  
Cze Kole0 - teraz Lorath będzie grał (gra?) , także go musisz zapytać. Jakbyś co to jak będzie moja kolej jutro to cię mogę na chwilę wpuścić.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 00:37 
Cytuj  
rozumiem ze ty juz w nocy zasiadac nie bedziesz?


w takim razie lorath daj znac, czy bedziesz dzis do 5tej tlukl, czy moze wymiekniesz wczesniej i dam rade wbic ;).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 01:28 
Cytuj  
Bardzo fajnie sie gra i mozna na pvp zrobic party miedzy serwerowe.

Jest troche bugow: niewidzialne sciany - np na drogach, bugujace sie eventy

Co do story to nawet nie czytam, tylko skippuje.

Narazie kwintesencja tej gry - walka i pvp duzo lepsze niz SWtor, pve i q sporo gorsze.

Ale pve pewnie w tej grze nie tknę tylko wvwvw i arenki


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 02:39 
Cytuj  
Ja sie wlasnie skonczylem bawic i sie klade wiec jesli dostales od kaczego pozwolenie i namiary to konto do 5 wolne. Branoc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 06:45 
Cytuj  
Oo w store mozna gemy warte 25 $ kupic za friko , tylko trzeba karte kredytowa podac i pobieraja 1$ , ktore jest potem zwracany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 08:53 
Cytuj  
Wiec juz sie mozna zaczac przyzwyczajac do procesu wyskakiwania z kasy :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 09:02 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Oo w store mozna gemy warte 25 $ kupic za friko , tylko trzeba karte kredytowa podac i pobieraja 1$ , ktore jest potem zwracany.
A PayPala nie można? :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 09:03 
Cytuj  
Btw. zauwazylem ze faktycznie z petow Lowcy najmniej spartolone sa miski. Zeby jeszcze tych dziwacznie przyspieszonych animacji nie maly... Moj misiek mial adhd :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.