mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 18:26 
Cytuj  
Nie wiem do czego bijesz, mój main to jak na razie Thief albo Elementalista, nie zdecydowałem jeszcze. A na becie grałem wszystkim i przeciwko wszystkim postaciom, w większości poświęcając się Thiefowi, Ele i Rangerowi. Misiu czasami bije, a jak już bije to całkiem nieźle, koło 700 - 1000.

Co jest dziwnego w tym, że nie podoba mi się dysbalans postaci? Że wolałbym mieć jakiś szerszy wachlarz przeciwników, a nie że każdy będzie grać Rangerem albo Nekrusem. Ja lubię wyzwania w PvP, a nie grać najbardziej OP postacią przeciwko największym mięsom armatnim. Gdzie tu zabawa? Jedyna OP klasa której nie chciałbym nerfa to guardian, a to ze względu na to, że trzeba umieć dobrze nim grać żeby pokazał się pełen potencjał tej postaci.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 18:36 
Cytuj  
Chyba nie trzeba miec guardianem skilla zeby wymiatac, moja trzecia arenka juz wygladala tak ze mialem 7 killi i 0 deadow a biegalem tylko z 2h mieczem bo nawet mi sie nie chcialo zmieniac - pozniej bylo jeszcze lepiej


_________________
Turbot

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 18:38 
Cytuj  
Przeciwnik przeciwnikowi nie jest równy. Większość guardianów yebałem jak chciałem, ale znalazło się kilku takich, których zabić za cholerę nie potrafiłem, dwóch czy trzech takich spotkałem. Oni na prawdę ogarniali tą postać i pokazali co nią można robić. Dlatego mówię, że trzeba ogarniać.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 18:49 
Cytuj  
Jak juz napisalem ciezko klase oceniac kiedy glowna mechanika klasowa wiekszosc czasu nie dziala. Dlatego porownywalem do warka - ktory nie ma problemu z odpaleniem burst skilla w przeciwienstwie do rangera ktory moze sobie f1 klepac a pet zwykle bedzie stal w miejscu i patrzyl sie w ziemie. Jak petow nie naprawia to lepszym rangerem od rangera bedzie warrior :P

Warek z mlotkiem/strzelba zadna cipa nie jest. Gdzies mi sie nawet przewinal filmik z tej bety gdzie gosciu tak kosil ze spokojnie 1v2 wygrywal.

A grajac elementalista na pewno nie bedziesz underdogiem :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:01 
Cytuj  
Dobra panowie. Tak czy inaczej, ocenaniem balansu gry po parunastu godzinach grania, kiedy wogole niezna sie mechaniki gry, i nie umie zwyczajnie w gre grać, jest weak.

Zaufajmy, ze developerzy majac dostęp do statysk, i dokładnych obliczeń wiedzą co robią.

Szczerze mowiac nigdy nie potrafiłem zrozumieć uginania sie developerów pod naporem whinow nerf op!.
Mam statystyki w excelu ktore wyraznie mi mowia ze nie jest op i chuj. Jak gracze mowia ze jest to porownuje ich wnioski z tym co mam. I jesli nie maja racji to nie ruszam, a nie zmieniam zeby ryje zamkneli.

Mam ogromna nadzieje, ze AN nie rzuca słów na wiatr i nie bedzie sluchac whinerow pokroju nerf op!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:04 
Cytuj  
moze dlatego, ze developerzy zazwyczaj potrafia tylko robic gry, a nie w nie grac przez co 'statystyki w excelu' maja sie nijak do pomyslowosci graczy.

po stronie developerow stoi kilkanascie osob, podczas gdy graczy sa setki tysiecy - widac tutaj kto ma wieksze szanse, odkryc niezbalansowane shity.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:11 
Cytuj  
@Lorath
przestań


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:15 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
moze dlatego, ze developerzy zazwyczaj potrafia tylko robic gry, a nie w nie grac przez co 'statystyki w excelu' maja sie nijak do pomyslowosci graczy.

po stronie developerow stoi kilkanascie osob, podczas gdy graczy sa setki tysiecy - widac tutaj kto ma wieksze szanse, odkryc niezbalansowane shity.

Statystki w excelu maja dokladne przelozenie na to co sie dzieje w grze. Jeśli z wychodzi ze dana rzecz w takiej styuacji zada tylko damage, to tylko kuwa zada. Matematyki nie oszukasz z 3+3 nie zrobi sie nagle 8..

Aha. Ci developerzy graja w swoja gre. Deal with it, ze ty nie potrafiles grac ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:25 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dobra panowie. Tak czy inaczej, ocenaniem balansu gry po parunastu godzinach grania, kiedy wogole niezna sie mechaniki gry, i nie umie zwyczajnie w gre grać, jest weak.


Trudno nie przyznac ci racji tutaj. Poza tym do wyjscia gry zmieni sie zapewnie pierdyliard rzeczy w skillach i traitach (wystarczy ta bete do poprzedniej porownac) wiec ok - na razie faktycznie za wczesnie zeby narzekac. Moze sie jeszcze doczekam nieco 'wiekszego kopa' na luku rangera, kto wie.

Cytuj:
Zaufajmy, ze developerzy majac dostęp do statysk, i dokładnych obliczeń wiedzą co robią.


A to juz sie w praktyce okaze kiedy do gry usiada tysiace obsesyjnych min-maxerow.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:25 
Cytuj  
taa, maja dokladne przelozenie w rzeczywistosci...

sorry, zapomnialem, ze arenanet to firma jedyna w swoim rodzaju i we wszystkich innych grach developerzy poprostu sobie jebali jakies cyferki randomowo bez testowania i teoretyzowania stad tez sie rodzily roznego rodzaju fotmy i nie mowie tu tylko o mmorpg.

oh wait, w gw1 tez byly nerfy/buffy, ale pewnie dopiero przy produkcji gw2 developerzy tworzac balans przerzucili sie z random.com na excela.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:41 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
taa, maja dokladne przelozenie w rzeczywistosci...

sorry, zapomnialem, ze arenanet to firma jedyna w swoim rodzaju i we wszystkich innych grach developerzy poprostu sobie jebali jakies cyferki randomowo bez testowania i teoretyzowania stad tez sie rodzily roznego rodzaju fotmy i nie mowie tu tylko o mmorpg.

oh wait, w gw1 tez byly nerfy/buffy, ale pewnie dopiero przy produkcji gw2 developerzy tworzac balans przerzucili sie z random.com na excela.

Nie watpie ze mieli. Natomiast watpie ze wyciagali z nich wnioski.
Uwazam, ze AN nauczylo sie na bledach z GW1 i innych mmo. Czego nie mozna powiedzieć o innych developerach.

Naprawde przestań zgrywać pro-playera, skoro nie potrafiles ogarnac zaledwie 5 skili i wciskales jest kiedy byly off-cd :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:49 
Cytuj  
a czy ty ciagle nie mozesz pojac, ze to wciskanie skilli offcooldown przynosilo korzystny efekt?

i nie chodzi tutaj o to, czy potrafilem grac, badz czy potrafi inni. te skille to nobrainer: strzal z vunerable, strzal ze slowem, strzal z dobrym dpsem, strzal z blindem.

warhammer wrath of heroes enhanced edition prosze ja ciebie inside.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:55 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Kole0 napisał(a):
sorry, zapomnialem, ze arenanet to firma jedyna w swoim rodzaju i we wszystkich innych grach developerzy poprostu sobie jebali jakies cyferki randomowo bez testowania i teoretyzowania stad tez sie rodzily roznego rodzaju fotmy i nie mowie tu tylko o mmorpg.

oh wait, w gw1 tez byly nerfy/buffy, ale pewnie dopiero przy produkcji gw2 developerzy tworzac balans przerzucili sie z random.com na excela.

Nie watpie ze mieli. Natomiast watpie ze wyciagali z nich wnioski.
Uwazam, ze AN nauczylo sie na bledach z GW1 i innych mmo.


Nikt ci nie broni wierzyc w AN ale zeby to jakos wiarygodnie stwierdzic to jest za wczesnie. Tak samo jak mi zwrociles uwage ze za wczesnie na krzyki o nerfy i buffy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:57 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
a czy ty ciagle nie mozesz pojac, ze to wciskanie skilli offcooldown przynosilo korzystny efekt?

i nie chodzi tutaj o to, czy potrafilem grac, badz czy potrafi inni. te skille to nobrainer: strzal z vunerable, strzal ze slowem, strzal z dobrym dpsem, strzal z blindem.

warhammer wrath of heroes enhanced edition prosze ja ciebie inside.


Ja mam wrazenie, ze ty nie mozesz pojac, ze wciskanie skili w opowiedniej kolejnosci polaczne z utility skilami da jeszcze lepszy wynik niz wciskanie 1-5.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:59 
Cytuj  
to byla closed beta. nawet nie open beta.
i z tego co widzialem na forum bety (do ktorego losie nie macie dostepu i pierdolicie tutaj 3 po 3) to kolesie z arenanet czytaja posty pisane przez graczy i komentuja je w odpowiedni sposob.
tak jak skomentowali performance czy niektore klasy/balans.
skoncz juz wiec lorath pierdolic bo dostales bete na chwile i placzesz jak dziecko z gimnazjum.
jesli sie okaze w przeciagu pol roku, ze na forum robia dobre wrazenie, jak tasos w dfo, to racja bedzie po waszej stronie.
a na razie darujcie sobie wieszczenie z dupy.

Kole0 - to juz nawet ja mam wieksze pojecie o 'wciskaniu' w gw2.
pierdolisz jak potluczony.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 21:13 
Cytuj  
taaak wiem mendol. dlaczego ja wogle smiem sie wypowiadac. to wy macie najwieksze pojecie o grach, wkoncu w tyle hitow graliscie - me3, bf3, swtor, modern łorfery, wiec wiecie co to dobra mechanika.
MEA CULPA!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 21:15 
Cytuj  
Wypowiadać nikt nie broni. Ale z sensem przynajmniej ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 21:15 
Cytuj  
gralismy tez w wiele mmo, wiec cos wiemy na ten temat.
pograj sobie engi/mesmerem w gw2 a potem sie wypowiadaj na temat 'wciskania' klawiszy.
serio, jestes mniej zabawny niz zaboleq.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 21:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to byla closed beta. nawet nie open beta.
i z tego co widzialem na forum bety (do ktorego losie nie macie dostepu i pierdolicie tutaj 3 po 3) to kolesie z arenanet czytaja posty pisane przez graczy i komentuja je w odpowiedni sposob.
tak jak skomentowali performance czy niektore klasy/balans.
skoncz juz wiec lorath pierdolic bo dostales bete na chwile i placzesz jak dziecko z gimnazjum.
jesli sie okaze w przeciagu pol roku, ze na forum robia dobre wrazenie, jak tasos w dfo, to racja bedzie po waszej stronie.
a na razie darujcie sobie wieszczenie z dupy.


Jeden. Czytaj co pisze a nie sie nadymasz ze cie do bety wylosowali. Zagalopowalem sie w pewnym momencie i przyznalem inisidowi racje. W sumie ani w ta ani w ta strone nie mam przekonania - za wczesnie. Mam pewne watpliwosci ale z drugiej strony jak ktos chce wierzyc ze AN wszystko idealnie zbalansuje tez jego prawo. Nie znaczy to bynajmniej ze gw2 skreslam bo gierka bedzie ewidentnie fajna.

Dwa. Jestesmy na forum dyskusyjnym, wyrazamy swoje opinie na podstawie informacji ktore posiadamy. Masz bardziej obszerne info, podziel sie nim a nie miotaj sie i pluj jadem.


Ostatnio edytowano 26 mar 2012, 21:22 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 21:20 
Cytuj  
nadymam? gdziez bym smial, przeciez zaraz doniesiesz, ze wypowiadam sie o beta evencie.
nie masz przekonania - ok, twoj problem. ja tez nie mam a przypuszczam, ze mam troche wieksze doswiadczenie w tej materii niz ty. tylko nie zaznaczam co chwila co jest do poprawy, co jest zjebane - bo w swojej naiwnosci czekam az devsi cos poprawia.
na forum moze i jestesmy, ale ty zachowujesz sie jakbys opieral swoje wnioski na podstawie obejrzanego 3 minutowego filmiku na youtubie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.