mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 12:11 
Cytuj  
Co nie popyka?

No w WvWvW może mieć słabo z 260 , u mnie na lapku to nie jest playable w ogóle ,ale na low open world i arenki to ja nawet na lapku z 8600 gt pykałem :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 12:12 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Dzieki za odpowiedz.

Jestem przekonany na 80%, ze kupie. Natomiast pozostale 20% to obawa czysto techniczna. Slyszalem, ze optymalizacja jest dosyc slaba, a nie chce zbytnio katowac swojego gtx260 oc :(


Beta. Optymalizacji to jeszcze pewnie nie ma zadnej a i bugow sporo co widac jak sie czyta opinie gdzie ludzie z gtx 280 miewaja taki sam fps jak ci z 580. Ja bym tej 260tki moze nie skreslal tyle ze trzeba sie pogodzic z gra na nizszych detalach w PvE i calkowitym braku detali w WvW :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 12:22 
Cytuj  
mendol , niah , inside skonczcie pierdolic i pisac bzdury ze to bedzie ladnie chodzic na chujowych kartach bo tego sie czytac nie da

przeciez nawet w kwadratowego WoWa to sobie nie pogracie na raidzie na gtx260 a co dopiero w GW2 gdzie grafika jest z innego swiata

zreszta oni robiac gry ktore wymagaja lepszego sprzetu nakrecaja jego sprzedaz , a wy kurfa twierdzicie ze to moze jeszcze na kompachsprzed 8 lat bedzie zajebiscie chodzic....czytac sie tego nie chce

i kurwa oni nagle w przeciagu kilku miechow poprawia wydajnosc ze bedzie 10x lepiej chodzic , tak sobie tlumaczcie....

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 12:30 
Cytuj  
10 razy lepiej na pewno nie.
ale poprawia na tyle, ze bedzie mozna bez problemu grac na srednich sprzetach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 12:30 
Cytuj  
geforce 260 w wersji z podwyzszona liczba sp jest calkiem dobra karta , porownywalna z 5770 , a nawet nie znacznie szybsza . Jest to sprzet ktory ma pierwsza piatke najczesciej kupowanych kart w sklepach internetowych
, ludzie nie maja pieniedzy , nawet "na zachodzie" , recesja i inne czynniki

nie wiem skad pomysl ze nie da sie grac w WOW na tej karcie , ja raidowalem na radeon x800 gto bez zadnych problemow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 12:39 
Cytuj  
We’re betting our entire company on Guild Wars 2, and so we need to have the relationship with our fans where we’re giving content that people value. If people value the work that we’re doing, then they’re going to pay for the work that we’re doing.”


fail "GW2" = koniec ArenaNet


Poza tym ten Beta Weekend, który odbędzie się w tym miesiącu, nie będzie objęty NDA. Także nic nie będzie można ukryć. Ciekawe czy poprawili wydajność.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 12:49 
Cytuj  
Alda dobrze prawi.
To tylko mit, ze ludzie na zachodzie kupuja high-endowe karty graficzne bo nam sie wydaja tanie (400-500$ co to jest, jakies grosze pewnie dla nich).
Gowno prawda. Tak samo jak nas tak samo u nich najwiekszy segemnt rynku stanowia grafiki low to mid range.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 12:57 
Cytuj  
Mi taka "TERA" czy "RIFT" śmigały, że aż miło na najwyższych detalach i w najwyższej rozdzielczości. "GW2" chodziło okropnie. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:03 
Cytuj  
GW2 jak na razie działa tragicznie prawie każdemu, więc po prostu muszą z tym coś zrobić. Nie oczekiwałbym jednak cudów w najbliższych testach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:04 
Cytuj  
TERA to koreanska gra a oni sa znani z perfekcyjnie dopracowanych technikaliow.

RIFT w czasie pierwszych bet chodzil tragicznie 0 zwlaszcza na radeonach. Mi performance w okresie BETA1 -> RETAIL w RIFT skoczyl o jakies 100-150% dzieki nowym sterowm od ATi z tweakami i app profile pod RIFTA i dzieki odptymizacjom kilenta.

Tak wiec wyciaganie jakichkolwiek wnioskow juz teraz to glupota.
No i iniside pisze dobrze - slaba wydajnosc tej gry = jej fail. Tak wiec mysle ze predzej ujebia grafe czy jakis feature niz wydada gre z chujowyym framerate.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:05 
Cytuj  
Robo napisał(a):
GW2 jak na razie działa tragicznie prawie każdemu, więc po prostu muszą z tym coś zrobić. Nie oczekiwałbym jednak cudów w najbliższych testach.

Jak pisałem wcześniej testy te nie będą objęte NDA. Także jeżeli nic nie zrobią to narzekania na wydajność po prostu zaleją ich jak tsunami. Będzie ostro.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:09 
Cytuj  
na forum bylo wiele topikow odnosnie problemow z wydajnoscia.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na forum bylo wiele topikow odnosnie problemow z wydajnoscia.

I jakaś reakcja ze strony twórców? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:12 
Cytuj  
tak, odpisywali, ze ciagle nad tym pracuja, nawet w beta weekend wypuscili juz jakies drobne poprawki.
i jak juz pisalem 10 razy - komentowali i odpowiadali na co wazniejsze pytania, zarzuty, problemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:18 
Cytuj  
Ale to sie juz serio powtarzac zaczynamy mocno. Tak - obecnie gra ma kiepska wydajnosc. Tak - lepszy sprzet w GW2 nie przeklada sie odpowiednio na lepsza wydajnosc. Tak - TERA na max detalach ma x2-3 fps jak GW2 na max detalach. Tak - to beta. Tak - na pewno beda pracowac nad optymalizacja. Tak - pewnosci jak dobrze im sie to uda miec nie mozemy. Jedni sadza ze uda sie i bedzie mozna pociac WvW na high detalach na sprzecie ze niskiej polki inni ze majac gtx 580 bedzie mozna pociac... sobie zyly :P

Wniosek jeden - trzeba poczekac i zobaczyc.


Ostatnio edytowano 7 kwi 2012, 13:50 przez Lorath, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:20 
Cytuj  
ja nie sadze, ze im sie uda.
ja czekam zeby sprawdzic :)
i tak jak inside napisal, zdaja sobie sprawe z tego, ze im lepiej gra bedzie dzialac na srednim sprzecie - tym wiecej kopii sprzedadza.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i tak jak inside napisal, zdaja sobie sprawe z tego, ze im lepiej gra bedzie dzialac na srednim sprzecie - tym wiecej kopii sprzedadza.

Nie wspominając o tym ,że im gra będzie lepiej chodzić tym więcej ludzi będzie dłużej grać zarówno pod względem godzin / dzienni czy tygodniowo jak i ile np. miesięcy będą grać.
Obydwie te rzeczy mogą się przełożyć na sprzedaż w CS i / lub dodatków.

Poza tym na ilość whine na forach ,który też się może przełożyć na sprzedaż w jakimś tam zakresie ,etc

No ,ale Lorath dobrze podsumował.

Imo następny "produktywny" whine nt. wydajności w następny beta-event :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:51 
Cytuj  
problem w tym, ze polacy jak zwykle - pograc bardzo chetnie, ale zeby juz cos napisac to nie maja czasu.
ale potem miesiac marudzenia, ze wydajnosc chusteczkowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 13:59 
Cytuj  
sula napisał(a):
Imo następny "produktywny" whine nt. wydajności w następny beta-event :wink:


Moze zaczniemy sobie takie eventy organizowac. Kalendarzyk sie zalozy i sie bedziemy umawiac jak na rajdy:

10 kwietnia, od 19.30 do 24.00: flamewar "pre-purchase GW2 bez podanej daty wydania - czy ArenaNet to chciwe sk...wiele a NCSoft to antychryst swiata MMO?" :P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:05 
Cytuj  
Ilość i jakość feedback-u od graczy jest wprost proporcjonalna do tego jak bardzo 'betowa' jest beta i w jaki sposób sie do niej ktoś dostaję.

'Kupując' betę mniej lub bardziej świadomie traktuje się to jako po prostu płatną usługę , jeżeli dostajesz za darmo mniej lub bardziej świadomie angażujesz się w bycie 'beta-testerem'.

To jest prosta zależność i nic w tym złego imo.

Wiadomo ,że grading jest następnujący najelpszy ilościowo i jakościowo feedback (uśredniając per 'średni tester z każdej grupy') będzie - opłacony tester zamkniętej alphy / bety > człowiek z tzw. 'community' wybrany do zamkniętej bety > tester wybrany do zamkniętej bety z konkursu / losowania > ktoś kto wygrał klucz do beta-eventu / prawie otwartej bety > ktoś kto skorzystał z usługi kupna dostępu do beta-eventów


Ocywiście generalizacja ,ale chyba zrozumiałe.

Wiadomo ,że korporacja by wolała mieć ludzi którzy by jej płacili za dostęp do bety i jeszcze robili zajebisty i zaangażowany feedback / bug-hunting i tym podobne , ale to jest standardowe 'chciejstwo' typu 'zjeść ciasteczko i je mieć'.


Aha - i mendolenie typu 'Polacy to i tamto' jest naprawdę weak. Wystarczy wejść na jakiekolwiek zagraniczne forum ,żeby zobaczyć że jest bardzo bardzo podobnie i żadnymi wyjątkami tu nie jesteśmy ,a z samobiczowaniem tak samo jak z samozachwytem na temat swojej narodowości imho się powinno w końcu skończyć.


Ja owszem jak coś zauważe np. buga to zgłoszę , jak będę miał jakiś dobry pomysł na jakąś poprawkę czy coś mi będzie wybitnie przeszkadzało to też postnę na forum bety ,ale przedewszystkim ja zapłaciłem za pewną usługę i aktywnie pracować testując bo prawdziwe zaangażowane testowanie to praca a nie gra, a nie grając nie mam zamiaru.

Jak ci się nie podoba - to sorry mamy inne podejście po prostu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.