mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:10 
Cytuj  
nie wiem co ma mi sie nie podobac, bo nie chce mi sie juz czytac twoich przydlugich postow :)
skroc to do 3 zdan.

a jak nie zrozumiales co mialem na mysli to trudno. nie chce mi sie chwilowo tlumaczyc :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:11 
Cytuj  
Zrozumiałem ,ale mi z kolei nie chcę się skracać ,jak ci się nie chcę czytać to trudno :)


Ostatnio edytowano 7 kwi 2012, 14:13 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:13 
Cytuj  
czytales forum bety? widziales co ludzie pisali?
poza tym przeczytalem to co napisales i nic z tego nie wynika, a przekaz mozna bylo zawrzec w 2 zdaniach.

nie, nie zrozumiales - masz przyklad kaczego, ktory od tygodni narzeka na wydajnosc a nie raczyl nawet zapoznac sie z forum.
poza tym forum dzialalo jeszcze przez tydzien po zakonczeniu bety i wtedy pojawila sie wiekszosc postow - kiedy ludzie na spokojnie mogli napisac co mysla, co ich boli, co by chcieli.

poza tym za poprzednia bete nie zaplaciles i teraz tez nie musisz.
sam sie juz chyba zaplatales.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:18 
Cytuj  
Czytałem - pewnie nawet nie w porównaniu tak długo jak ty , bo miałem krótszy okres dostępu i przeznaczyłem go na granie ,ale tak coś tam czytałem.

Nigdy się z tobą nie kłóciłem przecież ,że ludzie nie postowali i nie podawali feedback-u. A wypowiedzi kolesi z Arena.net o ile dobrze pamiętam też się zdarzały.

Co do długości - no cóż każdy człowiek jest inny i ma inny sposób wypowiedzi. Staram się nie rozwlekać ,ale jak widać długa droga przedemną aby to polepszyć.
W międzyczasie : Nie chcesz czytać - nikt nie każe.

Edit:

Nie wiem o co ci chodzi rzeczywiście. Jaki k4czy? Chyba rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach w ogóle.

To ,że będą ludzie non-stop narzekać w kółko o tym samym jak k4czy ,a jednocześnie nie napiszą o tym 3 zdań na forum bety - to jest chyba oczywiste - tyle ,że nie widzę tu związku z byciem polakiem są ludzie którzy tak mają i już niezależnie od narodowości.


Ostatnio edytowano 7 kwi 2012, 14:21 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:20 
Cytuj  
ale ty w kazdym poscie piszesz prawie referat ;)

anyway ja odnioslem wrazenie (moze mylne), ze czytali, odpowiadali i brali pod uwage.
czy bedzie to w takim stopniu dzialalo jak w rifcie - zobaczymy.
wazne zeby trzymali sie swoich ogolnych planow, bo jak wiadomo wszystkich tez nie nalezy sluchac.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:23 
Cytuj  
Wiem , że tak robię i wcale do końca mi się to nie podoba ,ale to nie jest coś co można zmienić szybko :wink:


Ja ci przyzaję rację ,że czytali devsi forum - nigdy tego nie podważałem.
Mam wrażenie ,że trochę kłócimy się o nic :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:24 
Cytuj  
to ty sie klocisz i wyciagasz jakies mendolenie :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:30 
Cytuj  
Widzisz i już się wykłócasz o to kto się kłóci :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 14:37 
Cytuj  
Ja tez juz nie wiem o co wy sie klocicie

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 10:22 
Cytuj  
http://www.guildwars2journal.com/_/news ... ition-r134

Jeżeli ktoś liczy na ujawnienie daty premiery w okolicach 10 kwietnia to niestety się zawiedzie. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 10:29 
Cytuj  
to już nie te czasy , że devsi robią gry , które mają dobrze chodzić tylko na super sprzetach i nakręcają tym sprzedaż tegoż sprzętu
iniside dobrze pisze-nie jest tak , że ci na zachodzi maja duużo lepszy sprzęt od tych ze wschodu EU- wszędzie sprzęt podobny
jeśłi gra będzie słabo chodziła na średnim sprzęcie to nie tylko , że sprzedaż może być słaba , ale co gorsza- graczę będa żegnać się z grą, bo nie ma radochy z grania , jeśli np przegrywasz pvp nie z powodu braku ogaru czy skila , ale dlatego , że masz freezy, lagi itp

mam wrażenie , że ostatnie gry to pokazują- jak było z WAR-em- sporo graczy przestało grac bo nie dało się po prostu grac, a że potem coś tam wypuszczą to jest po prostu za późno, podobnie teraz jest z Lienage2 od Innovy- coraz więcej ludzi kończy grę- powody są pewnie różne , ale sporo osób narzeka po prostu na wydajność

gra może być super innowacyjna, mieć super grafikę, może być super grywalna, ale jeśli ma słabą wydajność to komercyjnie będzie zaliczyc faila
teraz trzeba czekac na info , że gra chodzi w miarę płynnie na srednich sprzętach (gf 260) i wtedy dopiero decydowac się na zakup :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 10:58 
Cytuj  
wodny napisał(a):
http://www.guildwars2journal.com/_/news/mike-obrien-comments-on-pre-purchase-of-the-collectors-edition-r134

Jeżeli ktoś liczy na ujawnienie daty premiery w okolicach 10 kwietnia to niestety się zawiedzie. :)


To mi pachnie nie wydaniem GW2 przed wakacjami i zdzieraniem kasy na haracz dla NCS zeby im pozwolili dluzej nad gra popracowac.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 11:01 
Cytuj  
Albo gra wyjdzie dużo wcześniej niż myśleliśmy i dlatego twórcy nie ujawnią daty premiery, bo jakby ludzie dowiedzieli się, że uzyskają dostęp tylko do na przykład dwóch Beta Weekendów to raczej spora liczba osób by poczekała do premiery jednak. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 11:03 
Cytuj  
Mysle ze wiekszosc tych co teraz kupia to kupilaby i wiedzac ze beda tylko 2 bwe. W koncu sa to ludzie dajacy pelna cene za produkt nie znajac nawet daty wydania.

Ewentualnie AN planuje wydanie na wakacje i pre-purchase jest sposobem na podreperowanie wynikow sprzedazy w miesiacu generalnie mniej zyskownym dla gier.

Swoja droga to zabawne. Gdyby np. Funcom tak zrobil (pre-purchase, brak daty) to wszyscy stwierdziliby ze nie maja juz kasy a gra jest nie skonczona albo ze jest do dupy i chca sie nachapac zanim ludzie sie polapia...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 11:57 
Cytuj  
@Lorath

Pewnie tak z tym ,że Arena.net należy do NCSoft ,który jest dość dużą korporacją także pod tym względem finansowanie ma zapewnione tym bardziej ,że afaik NCSoft nieźle sobie radzi (choćby oszałamiający sukces Aion-a w Azji).

Druga sprawa to ,że korporacja to korporacja ,a GW2 jest juz dość długo w developerce ,a mimo wiedzy ,że zbyt wczesny release z bugami może mocno zaszkodzić to myślę ,że akcjonariusze NcSoft też mają swoje granicę do tego jak długo są w stanie tolerować wrzucanie kasy w ten projekt ,który jeszcze nie przynosi żadnych przychodów właściwie. Tym bardziej ,że NcSoft finansuje jeszcze WildStar-a i Blade & Soul jednocześnie , no i Lineage Eternal ,a ostatnio pojawiło się info ,że rozpoczynają czy będą rozpoczynać niedługo pracę nad Lineage III (osobne od L:Eternal) - także wydatków mają duuuuużo ,a Aion traci na popularności nawet w Azji ponoć bo gra się coraz młodsza nie staję.
Podobnie L2.

Inna sprawa ,że robią pre-purcharse bo po prostu mogą , w końcu kasy na marketing GW2 idą tony i 'hajp' jest olbrzymi.

Co do Funcom-u to po części pre-purcharse tam też jest tzn. kupując samą grę możesz zrobić cancel i jest to jako zwykły pre-order ,ale jak kupisz grę + jakiś opcjonalny 'pack' to wtedy zarówno za grę jak i za pack ściąga całą kasę od razu afaik - czyli pre-purcharse.

No ,ale tam jest data.


Co do mnie - to ja osobiście bym wolał szybszy release GW2.
Po prostu pograł bym w jakiegoś mmorpg-a ,a nie chcę mi się zaczynać grać w nic 'tymczasowo' ,zresztą nie bardzo mnie obecne tytuły które są na rynku interesują.

Mogą być tylko np. 2 beta weekendy i parę bugów nawet o ile nie będą jakieś game-breaking no problemo :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 12:25 
Cytuj  
Wątpię byście rozgryźli plan marketingowy NCSoft, musza ostro się nad tym skupiać bo gra nie ma abonamentu czyli nie przywiązuje ludzi na pewien okres, plan wydawniczy w branży mimo że nie jest przygniatający to jednak jest, TERA, ArcheAge, Diablo3, Secret World itd plus pewnie wiele gier, o których nie wiemy na ich azjatyckim podstawowym rynku.
Do tego mocne nastawienie NCSoft w branże społecznościową w azji i cała tego otoczka, sami tez muszą zagospodarować rynek własnymi produktami, których w fazie testów i produkcji mają sporo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 13:50 
Cytuj  
sula napisał(a):
Inna sprawa ,że robią pre-purcharse bo po prostu mogą , w końcu kasy na marketing GW2 idą tony i 'hajp' jest olbrzymi.


To oddzielna kwestia. Bo maszyna marketingowa + fanboje zdarzyli juz przekonac ludzi ze AN to altruistyczni zbawcy rynku MMO ktorych glownym celem jest stworzyc gre marzen i uszczesliwic fanow a nie zarobic kase. A tu nagle zagranie typowo kapitalistycznych zdziercow :P

Cytuj:
Co do mnie - to ja osobiście bym wolał szybszy release GW2.
Po prostu pograł bym w jakiegoś mmorpg-a ,a nie chcę mi się zaczynać grać w nic 'tymczasowo' ,zresztą nie bardzo mnie obecne tytuły które są na rynku interesują.

Mogą być tylko np. 2 beta weekendy i parę bugów nawet o ile nie będą jakieś game-breaking no problemo :p


Tez bym osobiscie wolal szybsze wydanie (czy wyszloby to dobrze grze na dluzsza mete to inna sprawa). Troche bugow technicznych przezyje a ze sprzetem jaki mam to i obecna wydajnosc mi by nie przeszkadzala... Chyba ze gra mialaby byc niekompletna i mieliby kroic ja tak jak WARa przed wydaniem to juz wole zeby wydali pozniej ale w calosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 14:41 
Cytuj  
embe napisał(a):
Wątpię byście rozgryźli plan marketingowy NCSoft, musza ostro się nad tym skupiać bo gra nie ma abonamentu czyli nie przywiązuje ludzi na pewien okres, plan wydawniczy w branży mimo że nie jest przygniatający to jednak jest, TERA, ArcheAge, Diablo3, Secret World itd plus pewnie wiele gier, o których nie wiemy na ich azjatyckim podstawowym rynku.
Do tego mocne nastawienie NCSoft w branże społecznościową w azji i cała tego otoczka, sami tez muszą zagospodarować rynek własnymi produktami, których w fazie testów i produkcji mają sporo.

GW2 nie jest skierowane na rynek azjatycki. Get over it.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 14:47 
Cytuj  
iniside daj sobie spokoj - on wie lepiej.

Przeciez GW2 bedzie gra na 2 tygodnie i wogole. : )
Fail juz widac na horyzoncie - tak jak w RIFT. : )
No i mangowe to GW2.. oj mangowe do bolu. : )

Geez niektorzy powinni dostec zakaz pisania na tym forum bo takie brednie non stop pisza ze noz sie w kieszeni otwiera. TERA, AA czy TSW konkurencja dla gry ktora wyprzedza w wielu plebiscytach na najbarzdiej oczekiwana gre roku nawet Diablo 3? Nigga plz. Gratuluje dobrego samopoczucia.
Nie mowiac juz nawet o tym ze TERA juz failnela, AA nie wyjdzie nigdy w EU/US a TSW juz przed premiera ma obliczone kiedy failnie i przejdzie na F2P.
Srsly... szkoda slow na niektorych znawcow rynku.

A jaki bullshit leci atm w dziale EVE to juz wogole... nawet tam nie komentuje bo zal.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 kwi 2012, 14:53 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 14:51 
Cytuj  
To już wiem czemu akurat 2 stówy sobie życzą za "GW2". Za każdy tydzień płacimy po stówce. W końcu to tytuł na 2 tygodnie. Jupi. Dobre i śmieszne. :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.