mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 15:04 
Cytuj  
Ale ja to pisałem jako plus GW2, źle odczytujecie posty :)
Dwa tygodnie to bardzo duzo jak na gry mmo ostatnio, konkurencja jest ale chodzi dokładnie o daty wydania i marketingowe przepychanki, a nie co jest bardziej zajebiste.
RIFT akurat to dobra gra, a to że się znudziła no to cóż... obecnie trudno przyciągnąć ludzi do podobnych schematów jak większość je zna na wylot.

Ja mam nadzieje że GW2 będzie dla mnie podobnie fajne jak wot/bf3, tak do popykania od czasu do czasu, jeśli skupią się na koksie pve, zergach i maksowaniu własnych umiejętności to trudno, będą inne gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 15:06 
Cytuj  
no... masz szczescie. :wink:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 15:12 
Cytuj  
Juz mialem pisac zebyscie dokonczyli zdanie Embe bo mialem wrazenie ze skonczyliscie w polowie i przyszliscie rage'owac... :P
Taka jest teraz prawda dla nas, pocisnac mozna przez tydzien, moze dwa czy trzy, a pozniej trzeba wrocic do normalnego zycia i dla np. GW2 rezerowac sobie 2-3 godzinki wieczorem. Brak abonamentu i mechanika gry tylko w tym pomagaja. Nie znaczy to przeciez ze gra nie bedzie na dobre miesiace czy nawet lata grania.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 16:16 
Cytuj  
Na gram.pl będzie można kupować pre-purchase od 9 rano prawdopodobnie. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 17:37 
Cytuj  
Ciekawe czy na oficjalnej stronie prepurchase ruszy o północy ichniego czasu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 17:51 
Cytuj  
Budziki nastawcie sobie :P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 17:58 
Cytuj  
Po co kupować zaraz po rozpoczęciu sprzedaży?

Szczególnie na stronie Arena.net gdzie jest nielimitowana ilość...



Nagrody żadnej za kupno w ciągu pierwszego dnia sprzedaży nie przyznają lol

Żeby pograć też trzeba czekać do 20 lub 27 , także...


No ,ale to podobnie jest jak ludzie koczujący pod sklepami godzinami w środku nocy po nową komórkę czy konsolę. Zamiast po prostu kupić sobie trochę później na luzaku lol - choć w sumie oni przynajmniej mogą od razu sobie poużywać ,a kupując GW2 to można sobie nie wiem na ekran płatności czy cd-key popatrzeć :lol:

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 18:35 
Cytuj  
No, ale to czyjaś kasa a nie Twoja. Także nie rozumiem o co chodzi. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 18:39 
Cytuj  
A co to ma do rzeczy czyja kasa?
Ja się nie przywalam kto na co kasę wydaję tylko się dziwię ,że komuś się chcę specjalnie wstawać / marnować czas ,żeby być pierwszy / jednym z pierwszych mimo ,że absolutnie nic to nie daje - bo nawet z produktu nie można skorzystać.
To ,ze każdy robi co chcę to oczywiste , tylko interesuje mnie w tym konkretnym przypadku - po co?

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 18:41 
Cytuj  
sula napisał(a):
Po co kupować zaraz po rozpoczęciu sprzedaży?

Szczególnie na stronie Arena.net gdzie jest nielimitowana ilość...


No tylko jak ktos chce kupic a na gram.pl sie skoncza to u AN zaplaci 40-50zl drozej.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 18:43 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
sula napisał(a):
Po co kupować zaraz po rozpoczęciu sprzedaży?

Szczególnie na stronie Arena.net gdzie jest nielimitowana ilość...


No tylko jak ktos chce kupic to tam zaplaci 40-50zl drozej.

Tu się nie odnosiłem do tych ,którzy chcą kupic na stronie arena.net zaraz po rozpoczęciu tam sprzedaży ,nie tych którzy nie chcą tam kupować.

Zresztą nieważne i chodziło mi bardziej generalnie o ten fenomen a nie o GW2 w szczególności.

Nie drążę więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 18:56 
Cytuj  
Hm...No ogolnie mysle ze to kwestia niecieprliwosci i obawy ze bedzie to jakos limitowane czasowo. No i oczywiscie zeby miec na zapase przez pierwszym BWE ktory moze potencjalnie byc juz 20.04.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 19:08 
Cytuj  
jaki fenomen? jak rzeznik rzuca mieso to psy sie zawsze zleca, jak w tesco sa super drzwi po 300 zl to tez ludzie koczuja od rana. nie wiem czego wy nie rozumiecie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 19:13 
Cytuj  
Moje powody:
- na gram.pl kiedyś kupowałem i się nie zawiodłem, jest taniej niż z oficjalnej strony "GW2", można otrzymać pudełko standardowej edycji wraz z premierą gry, no i nie wiadomo ile mają tych egzemplarzy (pewnie dużo, wiem, wiem)
- czekam z wywieszonym jęzorem na "GW2" już sporo czasu
- mam 3 kampanie "GW"
- w betę grało się fajnie
- naiwnie ufam firmie ArenaNet

Tak, tak. Cały ten pre-purchase to bardzo sprytne zagranie, ale człowiek czasem łasi się na różne dziwne rzeczy. Także niech to będzie moja fanaberia. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 19:19 
Cytuj  
na allegro i tak będzie można kupić od firm w podobnych cenach w okolicach premiery, chyba ze w tej grze tez chcecie się napinać na wcześniejszy start itp ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 19:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
na allegro i tak będzie można kupić od firm w podobnych cenach w okolicach premiery, chyba ze w tej grze tez chcecie się napinać na wcześniejszy start itp ?

Większość kupuje prepurchase ze względu na Beta Weekendy. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 19:23 
Cytuj  
@wodny

Nie no ogólnie spoko. Ja sam też pre-purcharse kupuje , ogólnie nie wnikam już niepotrzebnie zaczynałem temat.

Imo raczej pierwszego dnia w gram.pl nie zabraknie - podejrzewam ,że sporo tego mają biorąc pod uwagę choćby popularność GW1 w Polsce, choć może nie doszacowuje popytu.

Się okażę.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
Wątpię byście rozgryźli plan marketingowy NCSoft (...)
ja tam rozgryzłem: będzie albo przed wakacjami, albo w wakacje, albo po. ciasteczko? ;f


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:41 
Cytuj  
Patrzac na to jak reaguja fani, to moze to byc po prostu na zasadzie zakladu przy piwku: "stary, oni to kupia czego bysmy nie zrobili i jeszcze beda nas za laske po butach calowac i wszystkich przekonywac ze to swietne i oczywiste rozwiazanie" "taa? no to moze..." :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:03 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Patrzac na to jak reaguja fani, to moze to byc po prostu na zasadzie zakladu przy piwku: "stary, oni to kupia czego bysmy nie zrobili i jeszcze beda nas za laske po butach calowac i wszystkich przekonywac ze to swietne i oczywiste rozwiazanie" "taa? no to moze..." :P

Z drugiej strony fanboje bardzo szybko mogą się zmienić w mega-hejterów, wiec muszą uważać ;p. Bo jeśli failną to zarzad może sie porzegnać z możliwością dalszej pracy w branży :D

http://www.youtube.com/watch?v=I6_Xux8Dkek

Really soon. :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.