mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2012, 21:50 
Cytuj  
Mnie nadal ciekawi ile sprzedadzą kopii tego pre-purchase'u. 8)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 00:17 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Jest tutaj ktoś kto nie zlinkował swoich kont "GW2" i "GW"? Zastanawia mnie skąd taka osoba potem weźmie hasło do konta. No pewnie będzie potem możliwość takowa, ale... Dziwna ta cała rejestracja. Gadam już o tym samym 10 raz, ale nie daje mi to jakoś spokoju. Dziwne, że zajęli się sprzedażą a takie rzeczy są u nich nadal na poziomie raczkowania. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś zły znak. Niby wiadomo, że chodzi nam o naszą kasę. Mogą gadać, że robią to z pasji i w ogóle, ale wątpię żeby za darmo im się chciało. Oby to nie było tak, że teraz jest milutko a w okolicach premiery ArenaNet nagle pokaże swoje całkowicie inne oblicze i zostaniemy z ręką w kiblu.

Nie wiem czy chodzi ci tu tylko o osoby ,które grały też w GW1 ,ale ja nie linkowałem kont z tego prostego względu ,że w GW1 nie grałem.

Hasło do konta mam no bo musiałem je utworzyć przy rejestracji ,skoro ty nie musiałeś to dlatego ,że 1 pytanie o ile pamiętam było czy masz już konto GW (1) i pewnie hasło jest takie jak tego starego konta GW1 - tak zgaduję.

Jak ktoś ma GW1 i GW2 konta nie zlinkowane no to pewnie nie będzie miał tych jakiś tam bonusów czy co tam mieli ludzie dotać z jakimiś achievmentami z GW1.

@up

500 k to lekko. Jakby dobili do 1 mln to bym się tez nie zdziwił bardzo. Samego pre-purcharsa ma się rozumieć.

Tak hypowanej gry to jeszcze nie widziałem ,a ponieważ gra nie ma abo + ma duży playerbase z GW1 + ogólna liczba osób grająca w mmorpg-i i gry online jest jednak dużo większa niż w momencie premiery takiego WoW/ AoC/ War / ,etc - to premiera GW2 będzie pewnie największą w historii - jeszcze większą niż Swtor-a. (wielkość premiery liczę wielkością sprzedaży boxa do końca 1 msc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 05:57 
Cytuj  
Ja dostalem takiego maila :

Thank you for all your support during the recent closed Beta Event.

During the test we were finally able to stress test our servers with thousands of people in the game and gather some very useful data. In order to ensure as smooth a launch as possible later this year, we would like to continue to periodically test the game during focused Stress Test sessions. Starting this Friday, April 13, between the hours of 12PM – 6PM Pacific, we would like to invite you to join us in the game for our first Guild Wars 2 Stress Test.

We thank you in advance for helping us optimize your experience for Guild Wars 2.

If you have questions, please see the official Guild Wars 2 closed tester forums for more information.

----------------------------------------------------------------------------------

To ma byc invite na te stres testy?Bo wyglada troche inaczej niz u innych.I jesli jest to invite to skad ja mam gre sciagnac?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 06:59 
Cytuj  
sula napisał(a):
Hasło do konta mam no bo musiałem je utworzyć przy rejestracji ,skoro ty nie musiałeś to dlatego ,że 1 pytanie o ile pamiętam było czy masz już konto GW (1) i pewnie hasło jest takie jak tego starego konta GW1 - tak zgaduję.

Jak ktoś ma GW1 i GW2 konta nie zlinkowane no to pewnie nie będzie miał tych jakiś tam bonusów czy co tam mieli ludzie dotać z jakimiś achievmentami z GW1.

No hasło i maila mam do logowania na stronie zarządzania kontem takie same jak te do "GW". Pewnie potem dadzą możliwość zmiany. :)

Nic z tego "HoM" nie dostanę, bo jak na razie nie mam dodatku "EoTN" i jakoś wątpię bym w najbliższym czasie takowy zakupił. :)


k4czy napisał(a):
To ma byc invite na te stres testy?Bo wyglada troche inaczej niz u innych.I jesli jest to invite to skad ja mam gre sciagnac?

Tak, to zaproszenie na dzisiejsze testy. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 07:37 
Cytuj  
A jakis link do zassania gry to wysla kiedys ? Bo ja system stawialem od nowa i nie mam juz clienta z tamtych beta testow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 07:46 
Cytuj  
"Congratulations! You've been accepted into an upcoming Guild Wars 2 Stress Test!"
Hell yeah :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 07:49 
Cytuj  
Ale to czemu ja dostalem maila o innej tresci niz wszyscy? :D

Macie tam podany link do zassania klienta?

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 07:50 
Cytuj  
"Your Guild Wars 2 Stress Test account has been set up and is ready to go.

Remember: From this point on you are under NDA, so you may not discuss the beta in any way, shape, or form.

Follow this link to download the client and find out more details about the timing of this event.

Thanks!

-The ArenaNet Team
"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 07:51 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
A jakis link do zassania gry to wysla kiedys ? Bo ja system stawialem od nowa i nie mam juz clienta z tamtych beta testow.

Klikasz na link do oficjalnego forum bety, wbijasz na forum stress testu i masz instrukcje w 3 jezykach. Klienta nawet jakbys mial starego to by trzeba sciagac od nowa jak napisali niedawno na twitterze.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 07:52 
Cytuj  
Ok mam.Widze ze client sie troche rozrosl o kilka GB :O

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 07:53 
Cytuj  
O ktorej sie zaczyna ten stress test? Dzisiaj?
Edit: Juz mam: Starting this Friday, April 13, between the hours of 12PM – 6PM Pacific

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 07:57 
Cytuj  
Nie no kuwa, znowu nic nie mam -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:01 
Cytuj  
No teraz to już nie ma co się denerwować - pewnie w zależności od wyników stress testu, BWE będzie za tydzień lub dwa. I to cały weekend, a nie tylko 6h ;)


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:02 
Cytuj  
Ja bym sie zadowlil 6h ;p a bwe nie bedzie wczesniej, niz rozwiaza problemy z kontami, emailami etc ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 13 kwi 2012, 08:02 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:02 
Cytuj  
12pm pacific, to u nas +8h, czyli jutro o 8?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:02 
Cytuj  
Jakas komisja powinna sprawdzic ich maszyne losujaca - tez nic nie mam :wtf:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:05 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
"Your Guild Wars 2 Stress Test account has been set up and is ready to go.

Remember: From this point on you are under NDA, so you may not discuss the beta in any way, shape, or form.

Follow this link to download the client and find out more details about the timing of this event.

Thanks!

-The ArenaNet Team
"


A czemu ja czegos takiego nie dostalem?Moze dlatego ze juz bralem udzial w beta evencie wczesniejszym?

To o ktorej sie to zaczyna?Dzisiaj czy jutro?Bo juz sie pogubilem.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:08 
Cytuj  
Dziś wieczorem.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:08 
Cytuj  
Przecież to tylko stress testy. Nie wiem czemu każdy tak chce się na nie dostać.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:10 
Cytuj  
k4czy nie tylko Ty sie pogubiles. W sumie i tak sciagam dopiero clienta, wiec nie mam jakiegos wielkiego parcia. Ale cos mi sie wydaje, ze chodzi o dzisiaj, a nie jutro, a przynajmniej mam taka nadzieje. :)
PS: Jezeli ktos bedzie chcial z forum sobie pograc w czasie weekendu np. jutro w godzinach 12-19 to udostepnie konto.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.