mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:37 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Lorath napisał(a):
k4czy napisał(a):
inside a jak w takim ukladzie wytlumaczysz to ze kolesie grajac na tej becie (tych takich dwoch pedalow co wrzuca na YT filmiki - swoja droga beztalencia i pojebani goscie) maja wszystko na max detalach i jeszcze nie widzialem zeby im gdzies na sekunde cos przycielo?Sa nawet dwa filmiki z WvWvW i wszystko u nich chodzi zajebiscie plynnie.


W sumie to tez mnie ciekawi.

Wypadkowa zainstalowanych sterownikow, i syfu na systemie. Ja tam jestem pewny ze gosciom w AN tez dziala dobrze. Wkoncu oni te gre robili na konkretnym sprzecie, z konkretnym softem. I na takim czyms to dziala plynnie. A przychodzi taki ja co ma karte graficzna bedaca na rynku mniej niż miesiac i narzeka na wydajnosc.. :lol:



pierdolenie

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:39 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
iniside napisał(a):
Lorath napisał(a):
k4czy napisał(a):
inside a jak w takim ukladzie wytlumaczysz to ze kolesie grajac na tej becie (tych takich dwoch pedalow co wrzuca na YT filmiki - swoja droga beztalencia i pojebani goscie) maja wszystko na max detalach i jeszcze nie widzialem zeby im gdzies na sekunde cos przycielo?Sa nawet dwa filmiki z WvWvW i wszystko u nich chodzi zajebiscie plynnie.


W sumie to tez mnie ciekawi.

Wypadkowa zainstalowanych sterownikow, i syfu na systemie. Ja tam jestem pewny ze gosciom w AN tez dziala dobrze. Wkoncu oni te gre robili na konkretnym sprzecie, z konkretnym softem. I na takim czyms to dziala plynnie. A przychodzi taki ja co ma karte graficzna bedaca na rynku mniej niż miesiac i narzeka na wydajnosc.. :lol:



pierdolenie

Założymy sie ?
Zdaj relacje kiedy już kupisz tego GTX 680. Tylko pls przed release a na ktorejs becie. Jeśli ja bede mial chujowy FPS a ty dobry to ci przyznam racje. Jeśli i mi sie poprawi FPS to znaczy ze ja mialem racje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:45 
Cytuj  
No ja powiem tak. Na moim sprzęcie chodziło naprawdę fajnie. Tylko skoki jeżeli chodzi o klatki były jakieś bardzo dziwne. Zrobiłem test obrotu. Tak sobie to wymyśliłem kiedyś. Bierze się postać i obraca. Klatki potrafiły wahać się miedzy 20kilkoma a 60. Różnica naprawdę spora. W takim "RIFT" gram na maksymalnych detalach, tylko Edge Smoothing używam zamiast Supersampling, no i jak obracam postać to różnica klatek wynosi gdzieś 5-6. Także skok jest bardzo mały w porównaniu z tym w "GW2". Dziwne. W "RIFT" mam tak przeważnie między 40-58. Jakoś tak.

Muszą to poprawić. Po prostu muszą. Przecież jak będzie pierwszy Beta Weekend to ludzie zaleją ich topicami o wydajności do bani.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:45 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wypadkowa zainstalowanych sterownikow, i syfu na systemie. Ja tam jestem pewny ze gosciom w AN tez dziala dobrze. Wkoncu oni te gre robili na konkretnym sprzecie, z konkretnym softem. I na takim czyms to dziala plynnie. A przychodzi taki ja co ma karte graficzna bedaca na rynku mniej niż miesiac i narzeka na wydajnosc.. :lol:


Raz - gtx 580 mam juz rok czasu. Dwa - skoro silnik jest jak mowisz przstarzaly i brakuje w nim 'mechanizmow' do wykorzystania potencjalu sprzetu to... nie ma 'mechanizmow' do wykorzystania potencjalu sprzetu... i nie beda sie one magicznie pojawiac u jednych a znikac u innych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:51 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
Wypadkowa zainstalowanych sterownikow, i syfu na systemie. Ja tam jestem pewny ze gosciom w AN tez dziala dobrze. Wkoncu oni te gre robili na konkretnym sprzecie, z konkretnym softem. I na takim czyms to dziala plynnie. A przychodzi taki ja co ma karte graficzna bedaca na rynku mniej niż miesiac i narzeka na wydajnosc.. :lol:


Raz - gtx 580 mam juz rok czasu. Dwa - skoro silnik jest jak mowisz przstarzaly i brakuje w nim 'mechanizmow' do wykorzystania potencjalu sprzetu to... nie ma 'mechanizmow' do wykorzystania potencjalu sprzetu... i nie beda sie one magicznie pojawiac u jednych a znikac u innych.

Moga, bo silnik komunikuje sie ze sprzetem przez sterowniki. Chociaz w tym przypadku to bylaby sytuacja ekstremalna :lol:

Anyway. Na filmikach yogscast nie ma podanych ile maja fps. Bo na ich sprzecie to powinni miec >100 a zaloze sie ze nie mieli wiecej jak 30.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:53 
Cytuj  
Nie straszcie. To byłaby istna tragedia. Tyle czekania, tak fajnie się gra i dostaniemy ogromną dawkę dobrej grywalności polaną kwaśnym sosem w postaci wydajności. Przecież tak nie może być. Może i jestem naiwny, ale wierzę, że się tym zajmą i będzie naprawdę fajnie. Poza tym to stress test także pewnie jakieś łatki dojdą przed pierwszym Beta Weekendem. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:54 
Cytuj  
Ja tez mam nadzieje ze moze cos z tym zrobi ale raczej pesymistycznie do tego podchodze i mam gdzies ze kupilem pre-purchase i wydalem pare zloty , najbardziej martwi to ze tak zajebista gre moze zniszczyc wydajnosc , bo ja nie bede mial zamiaru biegac tam z 5 klatkami na WvW , a nie wyobrazam sobie ile by bylo gdyby byla walka 100vs100 ;O

Mnie inside tylko dziwi twoja wiara w tworcow , obys sie nie mylil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:57 
Cytuj  
Moja wiara opiera sie na tym, ze jak nie poprawia wydajnosci to ich firma zabankrutuje a oni sami skoncza na bruku.
Moga sobie pozwolić na przsuniecie premiery nawet o rok. Nie moga sobie pozwolić na wydanie bubla. Bo fanboje pierwsi zmienia sie w neofitów nawołująych do nienawiści do AN. Zgadnij co sie w tedy stanie ?;p


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:59 
Cytuj  
A mnie nie dziwi, bo skoro tyle udało im się osiągnąć to nie widzę powodów by nie umieli sobie poradzić z wydajnością. :)

Ja doszedłem do wniosku że profesja thief nie jest jednak dla mnie. Chyba nie jest. Za krótko grałem. Chociaż to może wina tego, że wraz z innym graczem padaliśmy jak muchy w tym evencie gdzie trzeba zabijać popielców bodajże z Blood Legionu. My na 3 levelu, moby na 4 czy 5. Nie pamiętam dokładnie. Zginąłem z 5 razy. Chociaż to zdecydowanie na plus. W końcu jakieś MMO, w którym nie jest prosto jak cholera. Śmierć wkurza, ale potem jak pokona się daną przeszkodę to jest uczucie satysfakcji. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:00 
Cytuj  
Ja mam nadzieje ze oni rzeczywiscie licza na znaczacy % zyskow z tego sklepu a nie tylko ze sprzedazy gry , wtedy twoja teoria moze miec uzasadnienie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:02 
Cytuj  
Tyle ze oni nie sa niezaleznym studiem developerskim... Jak NCS im powie 'jump!' to oni sie spytac moga co najwyzej 'how high?'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:07 
Cytuj  
ja mam obawy inne, jak słyszę teraz "euforie" grających na becie to myślę że tego słomianego zapału starczy na max dwa tygodnie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:08 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Tyle ze oni nie sa niezaleznym studiem developerskim... Jak NCS im powie 'jump!' to oni sie spytac moga co najwyzej 'how high?'.

I narazic sie na duże straty z tytuły, że nikt nieche płacić za gre ? 6 lat wydawania kasy poszłoby w czarną dziure. Oni wiedza gdzie mają teraz problem. I pytanie, czy ryzykować wydanie bubla, który niemal na 100% sfailuje i tym samym pusić 6 lat wydawania kasy z dymem.
Czy inwestować przez kolejny rok tylko poprawienie wydajności i mieć pewność, że gra okaze sie sukcesem ?

Nie wierze, że na stanowiskach decyzyjnych pracują tam debile. Chociaż chuj ich wie..

Cytuj:
ja mam obawy inne, jak słyszę teraz "euforie" grających na becie to myślę że tego słomianego zapału starczy na max dwa tygodnie

No jak sie juz zdazyles znudzic grami, to pewnie ci zapalu starczy na dwa tygodnie.
Ja jak pogram dwa tygodnie to tylko w tedy kiedy nie bede mial stałych 60fps.

Cytuj:
A mnie nie dziwi, bo skoro tyle udało im się osiągnąć to nie widzę powodów by nie umieli sobie poradzić z wydajnością.

Ja niestety widze.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:10 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Moga, bo silnik komunikuje sie ze sprzetem przez sterowniki. Chociaz w tym przypadku to bylaby sytuacja ekstremalna :lol:


No OK, moga ale to znaczy ze engine jednak ma wszystko co trzeba zeby sprzet obsluzyc tylko sypie sie na sterach/jakis dziwnych bugach. A to juz latwiej poprawic.


Ostatnio edytowano 14 kwi 2012, 09:13 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 1
Dołączył(a): 14.04.2012
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:11 
Cytuj  
witam,

i7-2600 3.4
16gb
radeon 6990

jedna i druga beta bezproblemowe 60+ fps, moze i wiecej nawet przy wvw z 75+ludzi; zadnych spadkow.

Goscie z yogcasta tez wspominali o kupnie nowego sprzetu i jak widac maja wysokie fps.
Ogolnie wiec gra moze dzialac bardzo dobrze, ale...

jesli faktycznie trzeba do tego takiego sprzetu patrzac po waszych wypowiedziach to moze byc maly problem

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:13 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie wierze, że na stanowiskach decyzyjnych pracują tam debile. Chociaż chuj ich wie..


Einstein: universe and human stupidity :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:14 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
Moga, bo silnik komunikuje sie ze sprzetem przez sterowniki. Chociaz w tym przypadku to bylaby sytuacja ekstremalna :lol:


No OK, moga ale to znaczy ze engine jednak ma wszystko co trzeba zeby sprzet obsluzyc tylko sypie sie na sterach. A to juz latwiej poprawic.

Wiesz, ja tylko zgaduje. Mam szczera nadzieje ze to jakiś błachy typowy problem typu nvidia i amd znowu leca w chuja.

Niestety czuje w kosciach, ze sprawa jest bardziej poważna i wiaze sie z tym, ze dodali byle jakie shadery, do starego silnika, ktory nie obslugiwal multi-threadingu, i ktory nie jest sobie w stanie poradzic z odpowiednim przydzialem zadan. ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:15 
Cytuj  
ravineh napisał(a):

i7-2600 3.4
16gb
radeon 6990



Tylko takie cos to kosztuje jakies 6-7k a nie wiem ilu chetnych pograc w GW 2 stac na taki sprzet :D

Ja jak nie bede mial wyjscia to kupie :[ ale troche zal taka kase wydawac tylko po to zeby pograc w jedna gierke :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:20 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
ravineh napisał(a):

i7-2600 3.4
16gb
radeon 6990



Tylko takie cos to kosztuje jakies 6-7k a nie wiem ilu chetnych pograc w GW 2 stac na taki sprzet :D

Ja jak nie bede mial wyjscia to kupie :[ ale troche zal taka kase wydawac tylko po to zeby pograc w jedna gierke :[



Heheh, smutne to ze wlasnie tez sprawdzilem cene gtx 680 i pomyslalem 'no coz, nie jest tragicznie' XD Ale to serio juz przegiecie by bylo... :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 09:31 
Cytuj  
i wlasnie dlatego, zeby nie miec takich dylematow, nie kupilem pre-purchase. I nie kupie dopoki nie bede wiedzial, ze giera ma rozsadne wymagania. Na razie moga sie cmoknac w pompe :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.