mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:11 
Cytuj  
sula napisał(a):
iniside napisał(a):
Dlatego ze blad 403 to zabranie dostepu do folderu. (czy tam plikow whatever).



No ja wiem czego to jest błąd.

Chodzi o to ,że ponoć można sobie tam wejść i pooglądać. Nawet u nas już to ktoś robił :/
Newsy są o tym też...


http://massively.joystiq.com/2012/05/04 ... ly-online/

No ja juz o tym rano czytalem i tez nie dzialalo. Wiec doszedlem do wniosku ze poprostu wylaczyli ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:16 
Cytuj  
Wylaczyli pewnie sklepik. Ja bylem, ogladalem i wyglada dokladnie tak jak pierwsze przecieki.

Jedyne co wkurwia to te Mystic Keye bo w becie mi droply 4 skrzynki i zero keya ale mozna wymienic golda na keye (gemy) wiec w sumie /care.

W powrownaniu z takiem LOTRO czy AOC czy jakimkolwiek innym AAA tytulem z item shopem to ten w GW2 (jesli zostanie taki jaki widzialem) to tak jakby go nie bylo, zwlaszcza z mechanika wymiany currency. Nawet w WoW jest gorszy bo ceny z dupy (20 eurasow na mounta lolz) :) Nie mowiac juz o takim D3, gdzie kaliber tytulu jest podobny a P2W i skurwienie pelna geba.


PS. Jakas dziwnie posklejana ta mapa - polowa klockow do siebie nie pasuje. Niby skad maja mapy zon 25+ jak nich nikt nie widzial?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:19 
Cytuj  
Mi wypadły 4 skrzynki i 3 keye do nich w BWE :)

Co do dodatków to mam nadzieję że będzie jak w jedynce, całe nowe obszary + nowe klasy itd.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:21 
Cytuj  
Ja dostałem kluczyk, za któreś zadanie w personal story. Skrzynki dropnęły mi 4. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:22 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wylaczyli pewnie sklepik. Ja bylem, ogladalem i wyglada dokladnie tak jak pierwsze przecieki.

Jedyne co wkurwia to te Mystic Keye bo w becie mi droply 4 skrzynki i zero keya ale mozna wymienic golda na keye (gemy) wiec w sumie /care.

W powrownaniu z takiem LOTRO czy AOC czy jakimkolwiek innym AAA tytulem z item shopem to ten w GW2 (jesli zostanie taki jaki widzialem) to tak jakby go nie bylo, zwlaszcza z mechanika wymiany currency. Nawet w WoW jest gorszy bo ceny z dupy (20 eurasow na mounta lolz) :) Nie mowiac juz o takim D3, gdzie kaliber tytulu jest podobny a P2W i skurwienie pelna geba.


PS. Jakas dziwnie posklejana ta mapa - polowa klockow do siebie nie pasuje. Niby skad maja mapy zon 25+ jak nich nikt nie widzial?

Mystic keye tez dropuja w PvE, mi pare droplo, ale jak na zlosc mialem tylko jednego mystic boxa :lol: Otworzyło go i nic tam ciekawego nie było (a przynajmniej nic co bym zapamiętał).

Wyekstraktowane z klienta. A mapy nie musza do siebie pasować, bo i tak nie są smealess tylko sa portale pomiędzy nimi.

Cytuj:
Co do dodatków to mam nadzieję że będzie jak w jedynce, całe nowe obszary + nowe klasy itd.

Tym razem raczej napewno nie bedzie dodatkow dodajacych cale kontynenty, raczej skupia sie na góra 4-5 zonach na dodatek. Po pierwsze dziek itemu bedzie wiecej dodatkow, a po drugie zrobienie takich zon jak oni robia to nie w kij dmuchał jednak..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:28 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wyekstraktowane z klienta. A mapy nie musza do siebie pasować, bo i tak nie są smealess tylko sa portale pomiędzy nimi.


No i? Zobacz ze niskolvlowe zony pasuja do siebie na mapie idealnie (drogi, przejscia, rzeki mijajace granice zon) mimo ze sa portale to ciaglosc geograficzna jest zachowana. W wysokolevelowych nie jest. To ze swiat nie jest seamles to nie znaczy ze nie musi byc geograficznie spojny, zlwaszcza przy takiej mapie jaka ma GW2 (duza pojedyncza a nie jak
np WoW duzo mniejszych).

W GW2 swiat jest spojny geograficznie i mapa tez jest. Te wysokolevelowae zony tutaj poprostu do siebie nie pasuja wiec albo sa nieskonczone albo stare wersje albo to fake.


PS. Pierwszy dodatek to bedzie Crystal Desert na 99%.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:36 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Wyekstraktowane z klienta. A mapy nie musza do siebie pasować, bo i tak nie są smealess tylko sa portale pomiędzy nimi.


No i? Zobacz ze niskolvlowe zony pasuja do siebie na mapie idealnie (drogi, przejscia, rzeki mijajace granice zon) mimo ze sa portale to ciaglosc geograficzna jest zachowana. W wysokolevelowych nie jest. To ze swiat nie jest seamles to nie znaczy ze nie musi byc geograficznie spojny, zlwaszcza przy takiej mapie jaka ma GW2 (duza pojedyncza a nie jak
np WoW duzo mniejszych).

W GW2 swiat jest spojny geograficznie i mapa tez jest. Te wysokolevelowae zony tutaj poprostu do siebie nie pasuja wiec albo sa nieskonczone albo stare wersje albo to fake.

PS. Pierwszy dodatek to bedzie Crystal Desert na 99%.


Mapa w grze jest namalowana oddzielnie ;/
Te zony tak wygladają w grze i to sa poprostu mniej lub bardziej dokładnie złożone rendery, nie wiem co tu jest ciezko zrozumieć. Mapa jest w 100% poprawna.

Świat nie jest seamless - kazda zona jest osobnym obszarem - obszary w grze nie musza do siebie pasowac - i nie pasuja - bo nie ma takiej potrzeby, skoro gory i tak ci zaslaniaja widok.
Mapa jest namalowana oddzielnie - wiec jest spojna.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 15:06 
Cytuj  
Dropują też i inne itemki z shopu, mi wypadły jakieś xp boosty, karma boosty itd.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 15:24 
Cytuj  
Oby te drop rat-y zostały.

Bo jak już mówimy o takim np. Lotro to pamiętam jak na początku w wersji NA takie np. Stat Tomes (permanentne podwyższenie "stata") dropiły często ,to szybko je znerfiono do takiego drop rate ,że ja w ciągu pół roku widziałem jeden taki drop ,a grałem wtedy dużo. Wtedy maskymalnie można byyło mieć 25 stat tomów także chyba widać ,że raczej tylko czysto teoretyczna możlwiość.

Ja wiem ,że to inna trochę sprawa , inna gra , GW2 nie jest gear-based ,etc chodzi o ogólną filozofię i aby nie było skurwysyństwa i chamskiego napędzania sprzedaży.

No nic pozostaje mieć nadzieję ,że nie dojdzie do czegoś takiego.

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 16:33 
Cytuj  
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 12:02 
Cytuj  
Mi 1 kluczyk ze story q u ludzi i 1 wydropil z mobka. Nie znalazlem za to ani 1 skrzynki


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 12:40 
Cytuj  
Może ktoś z was będzie wiedział, czy serwer będzie przypisany account wide? To samo z ilością slotów na postacie i jak wygląda sprawa z transferem, jak zmieniasz serwer to transferuje wszystkie postacie czy tylko jedną?



Cytuj:
A character created in Guild Wars cannot be transferred to Guild Wars 2, but if both accounts are linked through the Hall of Monuments, the names from the Guild Wars characters are reserved.


Yay a już się bałem że mi ktoś name zakosi :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 12:55 
Cytuj  
Czyli musze isc zrobic kilka postaci!

Apropos, dzis wieczorem bede naginal Nightfall, wciaz jestem na Istan ale juz koncze. Bede wisial na Vencie WC.


_________________
BF3: hungrymumin

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:02 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Może ktoś z was będzie wiedział, czy serwer będzie przypisany account wide? To samo z ilością slotów na postacie i jak wygląda sprawa z transferem, jak zmieniasz serwer to transferuje wszystkie postacie czy tylko jedną?

Wydaję się ,że serwer jest przypisany account wide. Ilość slotów na postacie też jest account wide , tzn. nie ma tego ,że każdy serwer = osobna pula slotów.

Co do transferu to wobec tego ,że jest przypisany account wide to taki też jest transfer.

AFAIK nie będzie się dało zrobić tak ,że jedna postać będzie miała home-server na serwerze x ,a druga postać home-server na serwerze y.

Chyba ,że coś źle zrozumiałem.


Mnie jeszcze interesuje jak z możliwością wchodzenia na inne serwery (poza WvWvW ofc) bo w BWE to chyba było wyłączone tak?

Nie widziałem takiej opcji ,że mógłbym sobie wejść na inny serwer porobić PvE. (nie mówie o overflow tylko o normalnych serwerach).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:08 
Cytuj  
Był przycisk Guest, ale był szary.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:12 
Cytuj  
anastol napisał(a):
Apropos, dzis wieczorem bede naginal Nightfall, wciaz jestem na Istan ale juz koncze. Bede wisial na Vencie WC.


Ja męczę nadal Slavers Exile i DoA solo :P

Sula napisał(a):
Wydaję się ,że serwer jest przypisany account wide. Ilość slotów na postacie też jest account wide , tzn. nie ma tego ,że każdy serwer = osobna pula slotów.

Co do transferu to wobec tego ,że jest przypisany account wide to taki też jest transfer.

AFAIK nie będzie się dało zrobić tak ,że jedna postać będzie miała home-server na serwerze x ,a druga postać home-server na serwerze y.

Chyba ,że coś źle zrozumiałem.


Też mi się tak wydaje ale chciałem sie upewnić, mi takie rozwiązanie najbardziej by podchodziło.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:12 
Cytuj  
Tak przy okazji - wiadomo kiedy zostanie ogłoszony termin następnego BW?


Edit: ja bym chyba chciał ,żebym mógł chociaż między dwoma serwerami rozdzielić postacie - ostatecznie nawet te 5-10 euro mógłbym za to zapłacić (nawet przy zachowaniu jednej wspólnej puli na postacie) ,ale jakoś przeżyje - wyjścia nie mam :/


Ostatnio edytowano 6 maja 2012, 13:14 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:14 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tak przy okazji - wiadomo kiedy zostanie ogłoszony termin następnego BW?


Jak będą gotowi.

Mi idealnie pasuje account wide bo przy transferze na inny serwer przeniesie mi wszystkie postacie a nie będę musiał siedzieć nad nimi od nowa.


Z ciekawostek po ostatnim BWE większość ludzi zdecydowała się grać guardianem jako mainem, welcome in Guardians Wars 2 ! :p


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 6 maja 2012, 13:15 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:15 
Cytuj  
No dużo osób przeskoczy na Guardiana bo został uznany za najbardziej OP i easy-mode klasę.

Spoko nerf poleci :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:16 
Cytuj  
Pewnie tak, ja chyba guardiana na samym końcu zrobię bo mi najmniej podszedł.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.