mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:21 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tak przy okazji - wiadomo kiedy zostanie ogłoszony termin następnego BW?


Edit: ja bym chyba chciał ,żebym mógł chociaż między dwoma serwerami rozdzielić postacie - ostatecznie nawet te 5-10 euro mógłbym za to zapłacić (nawet przy zachowaniu jednej wspólnej puli na postacie) ,ale jakoś przeżyje - wyjścia nie mam :/

No tak. Ale w tedy to by dawało zbyt duże możliwości exploitowania WvW.

W tej chwili imo kazda klasa jest OP. Pod warunkiem, ze sie nia nie grało tylko dostawało od niej baty.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
W tej chwili imo kazda klasa jest OP. Pod warunkiem, ze sie nia nie grało tylko dostawało od niej baty.


hehe true tak podchodzi większość ludzi, po czym pograją XX op klasą, będą dostawać wpierdziel od AA klasy i znów AA będzie op.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:46 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
iniside napisał(a):
W tej chwili imo kazda klasa jest OP. Pod warunkiem, ze sie nia nie grało tylko dostawało od niej baty.


hehe true tak podchodzi większość ludzi, po czym pograją XX op klasą, będą dostawać wpierdziel od AA klasy i znów AA będzie op.

Dokładnie.

Ja tam nie zauważyłem ,żebym z jakaś klasą np. na arenkach miał dużo większe kłopoty niż z inna.
Fakt nie grałem dużo ,no ale balans w miarę już jest imo.
Jak ktoś ogarnia to każda klasa była groźna.

O Guardianie po prostu taka hmm wieść gminna się wytworzyła.
Druga sprawa ,że jest to postać ,której granie na relatywnie zadowalającym tzn. wykorzystującym już w jakimś sensownym stopniu potenciał klasy szybciej / łatwiej chyba idzie się nauczyć i dlatego dużo osób jęczało.

Bo żeby wyrobić nawyki ,ogarnianie ,etc takim Ele to chyba trzeba dłużej choćby z tej prostej przyczyny ,że skilli jest więcej.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 15:53 
Cytuj  
Jestem pewien, że jest tak, jak już zauważyliście. Brakuję ludziom ogrania, dlatego Guardian może wydawać się OP. Świetnie mi się grało, łatwo można przyswoić sobie skille, jest użytecny w grupie i daje radę solo.

@Sula ja jestem Noobem, do tego dopiero zaczynam, więc trochę czasu mi zajmie. Wygooglalem, SE i DoA zeby nie bylo :D


_________________
BF3: hungrymumin

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 16:38 
Cytuj  
anastol napisał(a):
Jestem pewien, że jest tak, jak już zauważyliście. Brakuję ludziom ogrania, dlatego Guardian może wydawać się OP. Świetnie mi się grało, łatwo można przyswoić sobie skille, jest użytecny w grupie i daje radę solo.

@Sula ja jestem Noobem, do tego dopiero zaczynam, więc trochę czasu mi zajmie. Wygooglalem, SE i DoA zeby nie bylo :D

Nie no ja sam przecież noobkiem też jestem ,a w PvP to często lamię i nie będę udawał ,że jest inaczej :)

Guardian spoko i pewnie o ile opanować go w średnim stopniu pewnie jest łatwo ,to opanować naprawdę dobrze będzie takim wyzwaniem jak każdą inną klasę.
Zresztą chwilkę Guardianem grałem i w przyszłej becie może go potestuje sam więcej trochę o ile mi jakaś inna klasa się nie 'rzuci na mózg' hehe
Coś ostatnio mam na melee parcie mimo ,że myślałem ,że będę jakimś casterem grać raczej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 16:52 
Cytuj  
anastol napisał(a):
@Sula ja jestem Noobem, do tego dopiero zaczynam, więc trochę czasu mi zajmie. Wygooglalem, SE i DoA zeby nie bylo :D


Ale to ja pisałem o SE i DoA :P Tak btw to DoA to pain on a... solo.

@Sula ja też chciałem grać tylko ranged ale, reanger w melee jest świetny tak samo jak ele na daggerach no i zagrałem warkiem który jest super i chyba w dzien premiery dokupię z 10 slotów na postacie :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 16:54 
Cytuj  
http://www.empik.com/guild-wars-2-pre-p ... ltimedia-p :)

Jak ktoś nie miał okazji zamówić w sklepie gram.pl to tutaj ma możliwość. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 18:12 
Cytuj  
@Blood przepraszam, zarobiony jestem, popieprzylo mi sie :)


_________________
BF3: hungrymumin

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 19:14 
Cytuj  
sula napisał(a):
anastol napisał(a):
Jestem pewien, że jest tak, jak już zauważyliście. Brakuję ludziom ogrania, dlatego Guardian może wydawać się OP. Świetnie mi się grało, łatwo można przyswoić sobie skille, jest użytecny w grupie i daje radę solo.

@Sula ja jestem Noobem, do tego dopiero zaczynam, więc trochę czasu mi zajmie. Wygooglalem, SE i DoA zeby nie bylo :D

Nie no ja sam przecież noobkiem też jestem ,a w PvP to często lamię i nie będę udawał ,że jest inaczej :)

Guardian spoko i pewnie o ile opanować go w średnim stopniu pewnie jest łatwo ,to opanować naprawdę dobrze będzie takim wyzwaniem jak każdą inną klasę.
Zresztą chwilkę Guardianem grałem i w przyszłej becie może go potestuje sam więcej trochę o ile mi jakaś inna klasa się nie 'rzuci na mózg' hehe
Coś ostatnio mam na melee parcie mimo ,że myślałem ,że będę jakimś casterem grać raczej.


Ludzie myślą, że Guardian jest łatwy bo ma dużo buffow. To o czym zapominaja, to fakt, ze kiedy używaja tych buffow egoistycznie (tylko dla siebie), to szkodza swojej druzynie. Bo Guardian musi wybierać czy buffowac siebie czy swoj team, nie moze robic obu rzeczy jednocześnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 19:19 
Cytuj  
sula napisał(a):
No dużo osób przeskoczy na Guardiana bo został uznany za najbardziej OP i easy-mode klasę.

Spoko nerf poleci :)


Ja to mysle ze nerf poleci ogolnie na quickness (zamiast attack speed x2 na 4-6 sekund bedzie +30-50% na 10-15s IMO)... i skille ktore potrafia zdjac 8k+ hp za jednym strzalem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 19:40 
Cytuj  
anastol napisał(a):
@Blood przepraszam, zarobiony jestem, popieprzylo mi sie :)



Nie no luzik :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 11:58 
Cytuj  
Fabryka Kluczy:
Witam,

Niestety nie ma już i nie będzie kluczy GW 2 Pre Purchase z dostepem do bety.


> Witam, jak z dostepnoscia kluczy Guild Wars 2? Czy kupuja preorder za 175.90 PLN bede mial dostep do beta weekendow?

No kurwa...


_________________
Pawson#2704

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 12:08 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
sula napisał(a):
No dużo osób przeskoczy na Guardiana bo został uznany za najbardziej OP i easy-mode klasę.

Spoko nerf poleci :)


Ja to mysle ze nerf poleci ogolnie na quickness (zamiast attack speed x2 na 4-6 sekund bedzie +30-50% na 10-15s IMO)... i skille ktore potrafia zdjac 8k+ hp za jednym strzalem.



To Guardian ma taki atak że 8k zdejmuje ?


_________________
Turbot

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 12:36 
Cytuj  
Moze jakis combos polecial w twarz? 8k to nie widzialem jeszcze...


_________________
BF3: hungrymumin

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 13:05 
Cytuj  
warrior potrafi walic po 12-14k ze skilli pod F1, thief na ktoryms z filmikow z wlaczonym sygnetem zadawal 12k backstabem chyba. Oczywiscie mowa o trafieniach krytycznych :wink:

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 13:23 
Cytuj  
Panie to sie w glowie nie miesci! Niezle :D


_________________
BF3: hungrymumin

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 14:03 
Cytuj  
Kapitan_Pimpol napisał(a):
warrior potrafi walic po 12-14k ze skilli pod F1


To jakiś uber musiał być bo ja po tyle nie waliłem z full barem :p

Co ciekawe na WvW miałem crita z rifla warkiem za 6k, najwiekszy crit na rangerze miałem 1,5k :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 15:08 
Cytuj  
Mi chodziło o te 8k na Guardianie


_________________
Turbot

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 16:31 
Cytuj  
@bloodleaf

no widzisz, ja cisnąłem crity po 10k z rifla, a na necie krąży filmik jak koleś uderza za 14k z f1 axa :)


_________________
steam: Deathel

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 16:34 
Cytuj  
O no to super, warek który ma większą przeżywalność wali crity za 10K z ranged a ranger wali po 1,5 z ranged a ludzie jeszcze wołają o nerfa rangera i boost "melee" klas :wtf:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.