mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 22:39 
Cytuj  
Jakas paranoja czytam artykul o D3 KAbraxis pisze o GW2, czytam artykuł o GW2 Kabraxis pisze o D3.

Chlopie zacznij pisac pod dobrymi tematami i nie zasmiecaj swoimi bzdurami bo nic ciekawego nie mozna znalesc tylko te twoje wywody

GW2 bedzie dobra gra, D3 bylo slabo przecietne, ale ile mozna o tym swiat informowac. Przynajmniej Ci AN placi za to ?


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 23:41 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Jakas paranoja czytam artykul o D3 KAbraxis pisze o GW2, czytam artykuł o GW2 Kabraxis pisze o D3.

Chlopie zacznij pisac pod dobrymi tematami i nie zasmiecaj swoimi bzdurami bo nic ciekawego nie mozna znalesc tylko te twoje wywody

GW2 bedzie dobra gra, D3 bylo slabo przecietne, ale ile mozna o tym swiat informowac. Przynajmniej Ci AN placi za to ?

Zamiast czepiać się Kabraxisa to byś usunął tą kupę z awatara. Co jest z wami ludzie? Jeden ma pokemona z fiutem na nosie, drugi jakieś fekalia, a moderator zamyka topiki we flejmsach zamiast się tym zająć... dafuq? :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 23:53 
Cytuj  
serio Panowie skonczcie juz te wycieczki, opowiesci, dyskusje o d3.
wiem, ze to temat ogolny ale przesadzacie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 07:57 
Cytuj  
Moja kupa byla kiedys rybą


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 08:07 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Swoja droga wiadomo cos dlaczego w grze nie ma opcji duelow? Moim zdaniem gw2 ze wszystkich gier, w jakie gralem, ma najbardziej epickie pojedynki 1v1 + jest to idealny feature, ktory jest banalny we wdrozeniu, a na dobra sprawe czesto dostarcza wiecej funu i zajecia niz jakis wielki content patch. O uzytecznosci przy testowaniu nowych buildow juz nie wspomne.



Dlatego że nie będą jak w grze XxX próbować robić na siłę balansu 1v1 tylko grupa vs grupa, balans 1v1 to wymysł z gry XxX.


Szamotuła napisał(a):
Chyba kazdy chociaz odrobine zaradny gracz byl w stanie sobie zafundowac zwrot kosztow w ciagu pierwszych dwoch godzin po maintenancie 16 czerwca


Ale im nie chodzi o zwrot kasy w D3 tylko brak contentu/zjebaną itemizację pod rmah/ itd czasem warto spuścić klapki z oczu, mam nadzieję że jak ja zarobiłem ponad 700eur na rmah to mogę się wypowiadać ?

Zresztą napiszę ci jak niżej, wiemy już że się zawiodłeś że GW2 to nie drugi XxX więc może załóżcie sobie teraz temat we flames zamiast przyłazić i wylewać tu wciąż swoje żale.

ShadeKnight napisał(a):
Zamiast czepiać się Kabraxisa to byś usunął tą kupę z awatara. Co jest z wami ludzie? Jeden ma pokemona z fiutem na nosie, drugi jakieś fekalia, a moderator zamyka topiki we flejmsach zamiast się tym zająć... dafuq? :wtf:



A ty może byś zaczął pisać coś z sensem w końcu zamiast ciągle narzekać na GW2, wiemy już nie raz dałeś nam do zrozumienia że ci się nie podoba, to może teraz załóż sobie temat we flames.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 11:39 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Zamiast czepiać się Kabraxisa to byś usunął tą kupę z awatara. Co jest z wami ludzie? Jeden ma pokemona z fiutem na nosie, drugi jakieś fekalia, a moderator zamyka topiki we flejmsach zamiast się tym zająć... dafuq? :wtf:



A ty może byś zaczął pisać coś z sensem w końcu zamiast ciągle narzekać na GW2, wiemy już nie raz dałeś nam do zrozumienia że ci się nie podoba, to może teraz załóż sobie temat we flames.

WTF? Jedyne na co mogę narzekać w GW2 to to, że mi klucza do bety nie przysłali. Ale topik założę, co by Szamotula mógł tam sobie popłakać. :cry:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 14:54 
Cytuj  
Cytuj:
Dlatego że nie będą jak w grze XxX próbować robić na siłę balansu 1v1 tylko grupa vs grupa, balans 1v1 to wymysł z gry XxX.


Dunno. Jak dla mnie to wlasnie pierwsza gra, gdzie taki balans jest zachowany w miare. Chyba najbardziej satysfakcjonujace walki mialem wlasnie o punkt 1v1, bo masz pelna kontrole nad tym co sie dzieje i taki aktywny dodge sie przydaje.
Wiadomo ze sa spece, ktorych nie da sie niczym polozyc 1v1(2x mace/1h axe+shield warrior, ktory nie spadnie ponizej 90% w jakimkolwiek 1v1), ale mimo wszystko uwazam, ze dodanie opcji poduelowania sie w The Mist bylo by fajnym i zajmujacym featurem.



PS. Nie wiem jak wy czytacie, ale czasami to co wy wyciagacie z prostych zdan to jest jakas paranoja.
Jestem fanbojem d3, tylko dlatego, ze staram sie poprawiac takiego marka, czy razotha kiedy sie myla i na sile probuja doszukac sie jakis wad(Mark whine'ujacy, ze ghoma sie nie da zabic, wiec d3 jest be. Wodny pokazujacy jakis melee build z PoE i jednoczesnie jebiac totalna gafe, ze melee wizardem sie nie da grac w d3, czy tez ogolne placze ze bez RMAH nie da sie grac, podczas gdy zapewne 95% ludzi grajacych tylko z tego forum nie skorzystalo z RMAH ani razu, a biegaja sobie gdzie chca). NIGDY i NIGDZIE nie napisalem, ze d3 ma w chuj duzo contentu, malo tego - chyba moj pierwszy post w dziale d3 bashowal gre za niskie replayability i nudna itemizacje(W sumie jedyne co jest dla mnie zjebane w itemizacji to wlasnie nuda w statach, i to ze class itemy losuja ze statow im nie przydatnych. Na droprate nie mam co narzekac, bo nie mialem nigdy problemu z przejsciem czegos przez brak sprzetu w d3 + poprostu jest to dla mnie cecha gry, ktora trzeba odrzucic albo przyjac przed jej kupnem. Mi tak dlugo jak droprate jest taki sam dla kazdego gracza, nawet 0.00001% na rare nie przeszkadza, bo jedyne co to zmienia to to, ze slabsze itemy w ogolnym rozrachunku uwazane sa za dobre).
Wiedzialem co kupuje, nie szukam w prostackiej grze elementow z mmorpga, nie uwazam tez gry za jakas hanbe po d2, tylko dlatego, ze jacys nostalgicy jedyne co pamietaja z d2 to tony wyimaginowanego contentu, czy tylko zajebiste dropy. Dla mnie poprostu gatunek hns lezy i kwiczy w dobie jak by nie bylo jego mlodszego brata mmorpga, a glownym problemem d3 sa wlasnie oczekiwania graczy, ze gra bedzie oferowac content na poziomie mmorpga(wspomnicie moje slowa jak po miesiacu gry w t2, mimo terazniejszego fapowania, nagle odkryjecie, ze jest nuda i robisz ciagle to samo).

Z drugiej strony tez odkryliscie, ze zawiodlem sie baardzo na GW2, tylko dlatego ze napisalem: a) szkoda, ze nie ma opcji duel w planach, b) dziwne, ze jak na gre focusowana na sPvP mamy tylko 2 mapy i 1 tryb(po czym zostalem poprawiony, ze map ma byc domyslnie 5, a i nowych trybow mozna sie w pozniejszym czasi spodziewac), c) gra jest dziwnie przyjazna i zaprojektowana pod winning jesli chodzi o wszystko poza sPvP.

___
Czy naprawde tak trudno odroznic pisanie o tym, co mi w grze niebardzo odpowiada, badz co bym chcial w niej jeszcze zobaczyc, od pisania jak to gra jest bardzo chujowa i wytykania jej bledow w miejsach, w ktorych tych bledow nie ma?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:08 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):

Z drugiej strony tez odkryliscie, ze zawiodlem sie baardzo na GW2, tylko dlatego ze napisalem: a) szkoda, ze nie ma opcji duel w planach, b) dziwne, ze jak na gre focusowana na sPvP mamy tylko 2 mapy i 1 tryb


Ja tylko powiem że jakoś strasznie wybiórczo czytasz/opowiadasz skoro sądzisz że tylko ta twoja wypowiedź wpłynęła na nasze stwierdzenie że zawiodles sie na gw2.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:33 
Cytuj  
Biorac pod uwage to, ze moja ilosc postow w temacie gw2 oscyluje zapewne w okolicach 10, to nie wiem gdzie indziej mozna sie tego doszukiwac ;>


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:37 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Wiadomo ze sa spece, ktorych nie da sie niczym polozyc 1v1(2x mace/1h axe+shield warrior, ktory nie spadnie ponizej 90% w jakimkolwiek 1v1), ale mimo wszystko uwazam, ze dodanie opcji poduelowania sie w The Mist bylo by fajnym i zajmujacym featurem.




Glupoty gadasz. Ja pare razy walczylem ze znajomym o punkt ktory mial spec warrior tanka 1h mace/tarcza i moim inzynierem zrobionym na condition dmg nie mialem z nim problemu.

Za to z Warriorami z 2 h ktorzy co cios wala krytyka mialem mizerne szanse


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:50 
Cytuj  
Nie,

http://www.youtube.com/watch?v=yxRFStnQcWg&feature=plcp

Na GW2 buildzie, ktory byl uzyty podczas ostatniego BWE zadna klasa, zaden gracz, zaden build nie jest w stanie 1v1 outlastowac heal tanka. Testowane, sprawdzone, potwierdzone.
Oczywiscie do premiery wszystko moze sie zmienic, bo zapewne nie jest to ostateczny build gry, i jeszcze jakies balance changes beda wprowadzane.


edit. tutaj masz dokladny build w talent calculatorze:
http://www.gw2builds.org/view/576004/ma ... ling_build


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:08 
Cytuj  
Akurat ten film niczego nie pokazuje. Może tylko to ze gracz jest bardzo ogarniety. Sa filmy z Guardianem w tank buildzie gdzie walczyl z 4 przeciwnikami i mieli olbrzymie problemy zeby go zabic. I tutaj nie nagral zadnej walki z inzynierem.

Narazie na sPvP 80 % ludzi to osoby uczace sie tej gry.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:21 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Nie,

http://www.youtube.com/watch?v=yxRFStnQcWg&feature=plcp

Na GW2 buildzie, ktory byl uzyty podczas ostatniego BWE zadna klasa, zaden gracz, zaden build nie jest w stanie 1v1 outlastowac heal tanka. Testowane, sprawdzone, potwierdzone.
Oczywiscie do premiery wszystko moze sie zmienic, bo zapewne nie jest to ostateczny build gry, i jeszcze jakies balance changes beda wprowadzane.


edit. tutaj masz dokladny build w talent calculatorze:
http://www.gw2builds.org/view/576004/ma ... ling_build

To niczego nie udowadnia Bo Necro tankuje lepiej niz guardian i warror, wiec twoja hipoteza upadla zanim wyrosla ;s


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:24 
Cytuj  
Stary, przyszedles, przeczytales cos co zapewne wydalo Ci sie moim nawiazaniem do tego ze istnieja tutaj tanki, a tu fail.
Pisze o tym ze warriora tak zbudowanego nie da sie zabic 1v1, a ty mi wyskakujesz, ze necro i guardian lepiej tankuja, wiec moja hipozeta(WTF?) upadla.

http://www.youtube.com/watch?v=HZcLfhq4l98


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:28 
Cytuj  
Ale po czym to wnosisz ze sie nie da go zabic, chyba nie po tym filmiku - gdzie dobry gracz kontra randomy pokazuje jak grac.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:29 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Stary, przyszedles, przeczytales cos co zapewne wydalo Ci sie moim nawiazaniem do tego ze istnieja tutaj tanki, a tu fail.
Pisze o tym ze warriora tak zbudowanego nie da sie zabic 1v1, a ty mi wyskakujesz, ze necro i guardian lepiej tankuja, wiec moja hipozeta(WTF?) upadla.

http://www.youtube.com/watch?v=HZcLfhq4l98

Mowie ze Necrp jest lepszy pod wzgledem przezywalnosci od Warriora i Guardiana.
To ty produkujesz jakieś random hipotezy o tym czy o tamtym, podczas gdy tak naprawde jedyne co mozna powiedziec to "ze wszyscy chuja wiedza". Po 4 dniach grania ciezko mowic ze sie cos wie ;s.


A filmy z youtube pokazujace klasy. LOLFMAO.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:49 
Cytuj  
Le, wjebalo mi posta przez przypadek. Jeszcze raz nie chce mi sie pisac.

W kazdym badz razie pomysl na ten build zrodzil sie na arenajunkies, i zostal przetestowany przez spora ilosc osob, i zadnemu w miare ogarnietemu graczowi nie udalo sie pasc 1v1.
Nie wspominajac o tym, ze autor tego filmiku to core member team paradigm(to ci, ktorzy kopali dupy devsom na showmatchach) i zarowno on jak i inni podczas ostatniego BWE tlumnie uczestniczyli w turniejach in-game, gdzie spotykaly sie zorganizowane i ogarniete teamy, ktore nie sa warzywami straczkowatymi jak ci przeciwnicy, ktorych mozna zaobserwowac na filmiku.

@inside

Ja nigdzie nie napisalem, ze warrior jest OP i ma najlepsza przezywalnosc - sztuka czytania. Moj post mowi o tym, ze nie da sie go polozyc 1v1, a to ze Necro czy Guardian maja lepsza przezywalnosc jest prawda(warrior budowany na tankheal sklada sie w sekunde gdy 3 osoby go z focusuja).


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:57 
Cytuj  
ale film jest z randomowych sPvP - wiec taki gracz z tak ogarnietego teamu wszystkim by wymiatal. Jest to pewnie dobry build ale daj link do jakiegos artykułu ktory potwierdzi Twoje slowa ze 1na1 nie da sie nawet o 10 % zjechac takiego goscia.


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 17:12 
Cytuj  
Gra jeszcze nie wyszla, mozna bylo w nia pograc jakies kilka dni z czego za kazdym razem byl robiony mniejszy czy wiekszy balans. A juz widac ludzie obcykali wszystko i wynalezli buildy ktorych sie nie da pokonac, przetestowali je na graczach rownych sobie milion razy :lol: Bitch please!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 18:30 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Biorac pod uwage to, ze moja ilosc postow w temacie gw2 oscyluje zapewne w okolicach 10, to nie wiem gdzie indziej mozna sie tego doszukiwac ;>


No to w takim razie nie masz dużo do przeczytania swoich postów, naszych odpowiedzi i wyciągnięcia wniosków nt temat.


Co do balansu to każda gra MMO w której próbują zrobić balans 1v1 jest z góry skazana na porażkę, było tu już niejednokrotnie wałkowane na tym forum, dlatego ja się cieszę że takowego balansu w GW2 próbować robić nie będą.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.