mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 09:19 
Cytuj  
Znów jakiś hidden nerf w ostatnim patchu dużo ludzi dostaje teraz po 30-15 tokenów za dungi nawet jak ich nie robili z 2-3 dni.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 10:45 
Cytuj  
Mnie to wkurwia ta mentalność ludzi jak grasz thiefem i kogoś ubijesz to flame ,że klasa dla idiotów, a jak warkiem wpadniesz nuke w 2 sekundy i koniec zawodów nikt nic nie pisze -.-

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 11:53 
Cytuj  
GW2 Isometric "Diablo" style

http://imgur.com/a/Gy8an#0


Uruchamiamy grę z nowym FOV, wchodzimy do jakiegokolwiek dunga i wychodzimy. Voila !
Można się przenosić między mapami. Tak w sPVP też działa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 12:25 
Cytuj  
Kurde przez ten ostatni patch wsie dungi pobugowane :/


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 08:43 
Cytuj  
Kolejny content już 15 listopada. Tzn. w tedy zacznie sie on pojawiać w grze z podobno jakimś nowym one-time eventem.

Eh. W tym tempie to ja nigdy wszystkiego w tej grze nie skoncze ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 08:55 
Cytuj  
No ja mam 61 poziom na swojej głównej i jedynej postaci. Po około 75 godzinach gry. 25% mapy odkryte. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 14:38 
Cytuj  
Ja mam już 5x 80 :P

Ponoć mają przedłużyć hallowen i będą właśnie te pre eventy prowadzące do tego dużego update 15stego.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 14:49 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ja mam już 5x 80 :P

Ponoć mają przedłużyć hallowen i będą właśnie te pre eventy prowadzące do tego dużego update 15stego.


Dokładniej, to ludzie zagrozeni nadciagajacym huraganem bardzo by chcieli, zeby przedluzyli halloween, bo nie beda w stanie wziac udzialu w koncowce.
Niestety juz to zdementowali tu:
https://forum-en.guildwars2.com/forum/g ... post581419
wiec halloween raczej nie przedluza.

Za nowy update 15 listopada i pre-eventy do tego beda (potwierdzenie rowniez pod powyzszym linkiem) :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 15:51 
Cytuj  
Cytuj:
Ja mam już 5x 80


oO ja mam przegrane 100 godzin i dopiero 55 lvl , z tym że sporo pvp grałem.
No i po drugie chciało ci się przechodzić tą fabułe tyle razy oO ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 16:08 
Cytuj  
Przecież każda rasa ma inną fabułę, prawie do samego końca. Do tego 3 frakcje, oraz konkretne wybory w questach dla frakcji.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 16:10 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ja mam już 5x 80 :P

Ponoć mają przedłużyć hallowen i będą właśnie te pre eventy prowadzące do tego dużego update 15stego.



Blood pochwal się swoim playtime :).

Zakladam, że jakieś 400h pewnie;].

Żeby mieć 5x80 to trzeba naprawdę nieźle koksac i niestety być zajebistym nolifem :/.. Kiedy Ty masz czas na granie :E?
Chyba, że miałeś mnóstwo golda i matsów i wszystko od 3 postaci wzwyż robiłeś przez craft?


@Dana
Mylisz się ;)/
Rasy mają inną fabułę tylko do momentu wstąpienia do danego orderu. Zakony masz 3 i w pewnym momencie ich fabuła też skupia się w jednym miejscu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 16:34 
Cytuj  
Ok, źle się wyraziłem. Nie tyle każda rasa ma inną fabułę, co zawsze jest jakiś wybór fabularny. Nawet biorąc pod uwagę "endgame", czyli po zakończeniu fabuły rasy i frakcji, co quest są 2 czy 3 odnogi.

Dużej różnicy nie będzie, ale zawsze jest coś nowego dla innej postaci którą levelujesz.

http://wiki.guildwars2.com/images/d/d0/Gw2storyline.svg

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 18:59 
Cytuj  
Dokładnie można wybierać inne ścieżki w storyline to raz, dwa nie trzeba przecież robić na wszystkich postaciach story, ba nawet na żadnej nie musisz robić.


@Zaboleq mam duuuużo więcej niż 400h lol :P za chwilę będę mieć wszystkie klasy na 80tym ;) przydaje się to do kopania ori ;)

Golda mam mało, matsów całkiem sporo :) na AH nic nie kupowałem wszystko uzbierałem sam i sam sobie crafcę :)

gdyby tylko pier... Arah nie spędzało mi snu z powiek to wszystko ok by było.


BTW słyszałem że można mieć tylko 15 slotów na postacie, prawda to?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 19:10 
Cytuj  
A co robisz Arah z randomami ? O tak. Z randomami to może być prawdziwa dorga przez męke. Do tej pory mnie zadziwia, że ludzie na 80lvl dalej nie ogarniaja, ze w tej grze nie ma tankow, healerow i trzeba kurwo umieć dogde'owac. A nie stoi sobie taki jeden z drugim na Gignaticusie, patrzy ze cos na niego leci i stoi dalej. No bo jak to tak. Ruszyć sie!
Albo biegnie na niego w mele i dziwi sie ze zdycha w 10s. Ile to ja ludzi kickowalem ktorzy broni na ranged niechcieli zmieniac w zaleznosci od encounteru :o

edit:
Zeby nie bylo. Ja naprawde staram sie byc cierpliwy i kazdemu wyjasnić. Ale jak taki beton stoi i odmawia sluchania to kazdemu moglaby zylka pęknąć ;s


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 19:36 
Cytuj  
I z randomami i z guildies, tu nie chodzi o to że nie dodgują albo nie są ranged albo nie słuchają albo nie ogarniają po prostu zazwyczaj wipe w P2/P3 bo P1 to pesteczka, dziś wipnęliśmy na 5% po 2h prób ja miałem one shoota za każdym razem na początku walki jak na mnie leciał to nawet jak robiłem dodge dostawałem kd, używałem arcane shielda, mist forma itd i za każdym razem kd miałem, może jakiś bug był, ale ja Arah mam na razie dośc byłem tam ze 20x i nigdy nie udało się zrobić do końca, masakra a potrzebuje 500 tokenów z arah :(

Zresztą znaleźć ludzi chętnych na Arah to jakaś masakra, nikt nie chce tam chodzić właśnie przez Glutamusa Wipeusa, za to CoE exp jest super.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 19:58 
Cytuj  
Path1 jest najtrudniejszy imo ;p.

Jak sobie nie radzicie z Gignaticusem to mozna go kitowac pod WP, i w tedy zergować go przez godzine (no przy odrobinie szczescie przez 45 min). Sposob na 100% skuteczny, tylko ze czasochłonny.

Jeśli chcesz w unikac Aoe Gignaticusa to kiedy juz znajdziesz safe spot nie ruszasz sie z niego. Ten atak składa sie z AoE i Projeticle. Projectile moze cie walnać zanim zrobi sie z niego AoE na ziemi. Ale jeśli nie bedziesz sie ruszać za duzo, to najpewniej cie nie trafi.

Jak chcesz uniknac charge, to dogde robisz dopiero w ostatniej chwili, kiedy boss juz sie praktycznie na tobie zmaterializował. Do tego jest potrzebny perfekcyjny time'ing. 1s +/- i jestes trupem. Pro tip. Gignatucs w pierwszej kolejnosci bedzie robił charge na osobe z najwyżsszym Thoughness. Dlatego dobrze by było jakby to był ktoś z wysokim twitch skillem :D.

Ostatni atak czyli ten projectile jest faktycznie trudny do unikniecia. Jego tez trzeba unikac w ostatniej chwili.

Ogólnie IMO Giganaticus jest jednym z najprostszych bosow (!!) w Arah.

Faza 3 to pikus.

Aha Path 3 jest najlatwiejszy. Najkrótszy. Z ogarnieta grupa mozna to zrobić w 30 minut.
Ja ze średnio ogarnieta zrobiłem w 1h (paru osobom trzeba było tłumaczyć co mają robić).

Ale tak to faktycznie. Sredni czas na arah to 4h+ i to zazwyczaj nie dochodzi sie do konca. I dlatego wlasnie potrzbne mi jeszcze conajmniej dwie czesci setu ;s. U mnie na serwerze pełny set mają może ze 3-4 osoby.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 20:21 
Cytuj  
Nie mówie o path 1/2/3 tylko phase 1/2/3 :p próbowałem różne ścieżki ale dla mnie najtrudniejszy właśnie G jest reszta bossów to pikuś, dziwne że mnie atakowął non stop bo miałem może z 900 toughness a nasz guardian miał prawie 2k, za każdym razem latał za mną, jak dobiegłem od wp to natychmiast mnie atakował.

Ja setu nie chcę bo mi sie nie podoba potrzebuję gift kupić na bifrosta.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 15:13 
Cytuj  
CD na free transfery zwiększony do 7 dni.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 00:23 
Cytuj  
Nowa mapa pvp.
Nowy one-time eventy który będzie zmieniał niektóre częsci świata.
Nowa zona (wyspa). Sredniej wielkosci.
Nowy dungeon z progresywnym skalowaniem trudnosci. (im dalej i dluzej wytrzymasz, tym lepsza nagroda).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 05:50 
Cytuj  
https://forum-en.guildwars2.com/forum/i ... er-01-2012

Nowe patch noty.

Cytuj:
Orbs of power have been removed from WvW to address hacking and balance issues. They tended to strengthen teams already in the lead and were irresistible targets for hackers and cheaters, both of which could have an unfortunately large impact on any given WvW game. Orbs or some similar mechanic may return in the future, but only if we’re confident that they won’t create similar issues.


W końcu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.