mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 10:19 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Najlpesza grafika...?
LOL :o

Pod względem technicznym na pewno nie, ale jeżeli weźmie się pod uwagę styl to czemu nie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 11:18 
Cytuj  
Graficznie jest bardzo ladnie, od strony technicznej rowniez. Gram w fullhd na tv 40cali (lol) wszystko na max klatki nie spadaja ponizej 100.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 11:21 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Graficznie jest bardzo ladnie, od strony technicznej rowniez. Gram w fullhd na tv 40cali (lol) wszystko na max klatki nie spadaja ponizej 100.

Widać jeszcze dużego WvW nie robiles ;p. Ale z twoim procesorem nie powinno tam spadać ponizej 40.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 11:24 
Cytuj  
No jeszcze nie:) jak narazie podziwiam widoki w grze. Pytanie z innej beczki ten combat na wyzszym lvlu bedzie bardziej urozmajcony czy zawsze spam pierwszych 5 skilli?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 11:39 
Cytuj  
Pograj troche spvp to zobaczysz, albo tournamenty - tam wszystkie moje 18 guardianem sa prawie caly czas na cooldowonach.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 11:42 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
No jeszcze nie:) jak narazie podziwiam widoki w grze. Pytanie z innej beczki ten combat na wyzszym lvlu bedzie bardziej urozmajcony czy zawsze spam pierwszych 5 skilli?

To zalezy. Jeśli chodzi o levelowanie to odpowiednia klasa możesz dobić do 80lvl uzywajac tylko 1.
W PvP spamujac randomowo 5 skili, zostaniesz rozjechany i nawet nie będziesz wiedział co sie wlasciwie stało.
W Dungeonach.
Tak. Mozesz pojsc tam w Berserker DPS specu (całą grupą) i spamować randomowo skile. Dungeon przejdziesz. Zajmie ci to co prawda 4h+ i zaplacisz za naprawy 10g+ ale wkoncu sie uda.
Jak będziesz z glowa (i reszta grupy ogarnia o co chodzi), to mozna ten czas skrocic do 20 min.
Fraktali na wyszych levelach wogole sie nie da przejsc, jesli sie wciska co popadnie.

edit:
Duzo zalezy od klasy. Guardian, Warrior i Thief to klasy nobrainer. Levelowanie mozna nimi facerollowac spamujac jeden przycisk (w pvp wyglada to juz inaczej, i nie wpadaj w pulpke Thief - dps, Guardian - bunkier, Warrior - dps/bunkier, bo to gowno prawda, kazda klasa moze robic wszystko, tylko na rozny sposob i byc w podobny sposob efektywna, np. Bunker elementalist na WvW to wcale nie taka dziwna rzecz ;>).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2012, 16:26 
Cytuj  
Takie nagrody to niestety ale jak Kabraxis wkleił - bardzo podobnie jak u nas Biznesmen Roku etc.
Kto da więcej, kto da więcej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2012, 20:05 
Cytuj  
Widzę że jak w GW1 zrobiło się pospolite ruszenie EU->US już parę sporych gildii zrobiło transfer i z tego co ludzie dziś mówili na wvw dużo więcej chce się przenieść mi duże gildie wvw, mi tam to pasuje :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2012, 20:54 
Cytuj  
Ja siedze od ponad miesiaca na Seafarer Rest i kolejki na WvW to srednio godzina.

Ale od dawna ma wlasnego TSa gdzie kazda gildia tez wlasny kanał.

Gdyby nie te kolejki bylo by bardzo przyjemnie. W tym togodniu dostalismy sie do pierwszej trójki.


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2012, 21:12 
Cytuj  
Też mamy TSa od dawna na JQ ;-) z kanałami na każdą zonę wvw, tyle że kolejki max 5 min a na wvw zawsze coś się dzieje, ci którzy dziś się stransferowali z EU strasznie narzekali na serwery EU ale dlaczego nie wiem do końca bo wyszedłem z wvw, ponoć nawet [IRON]na US chce przejść ale ile w tym prawdy nie wiem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2013, 18:43 
Cytuj  
Ponoć "GW2" przyniosło ponad 110 milionów dolarów za 4 kwartał. ;)

http://massively.joystiq.com/2012/12/30 ... n-in-2013/
Dodatek w przyszłym roku? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 22:52 
Cytuj  
Hey guys,
Just to help provide some clarity on this, we’ll be releasing within the next couple of weeks a high level summary of our big plans for the first half of 2013 to help provide more transparency into our plans with the game going forward. This will include providing more details about our goals for the game, information about the stories and features that you’ll see in the Jan/Feb/March releases.
To set expectations accordingly, the January release will be a relatively small release that sets the table for the stories and features we plan to roll out with the Feb/March releases and beyond. Also, there will be no new race, profession, or new region with these larger Feb/March releases. One of our major goals with these releases is making our existing world as strong as possible, ensuring there are reasons to go to all the locations in the world we’ve already built, and strengthening the core game we’ve provided. In saying this will be an expansions worth of stuff in these releases, we’re talking about the number of new features that will be rolled out across PvE, WvW, and PvP in early 2013, which usually you’d only find in an expansion for a traditional MMORPG.
More details and specifics to come in the next couple of weeks, but I hope that helps provide some more insight into what to expect at a very high level.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 11:02 
Cytuj  
the January release will be a relatively small

eheheheh

there will be no new race, profession, or new region with these larger Feb/March releases

eheheheh


we’re talking about the number of new features that will be rolled out across PvE, WvW, and PvP in early 2013, which usually you’d only find in an expansion for a traditional MMORPG.

serio ktos tam powienien sobie zrobic mocny reality check w postaci jebniecia w sciane z rozpedu bo patch do MMO top juz od dawna nie jest dodanie jednego instancika tylko wlasnie powiekszanie gry o FEATURES, czego do tej pory AN nie zrobila ani razu.
Zaczynam podejrzewac ze ich devsi maja darmowe (i obowiazkowe) kursy z PR i marketingu bo pierdola niesamowicie. :)

Czekam na te featursy ktora gdzie indziej sa 'tylko w dodatkach'.. jak myslicie? nowe zony? hmmm... nowe rasy/klasy? hmmm.... nowe skllle? housing? wiecej storyline? serio pytam.
bo chyba kurwa nie dwutygodniowy event dla dzieci i jumping puzzle rotfl.

Ogolnie zabawny cytacik, ktory zapewne zaraz mi wodny objasni bo on tam potrafi wyczytac cuda niewidy. :)


Z massively:

Cytuj:
Game Director Colin Johanson took to the forums a short while ago to talk about upcoming updates. He stated that the January release will be "relatively small" and set the scene for the February and March releases. Additionally, he mentioned that no new races, professions, or regions will be added with the larger releases but that "an expansion's worth of content" was a reference to the number of new features in PvE, WvW, and PvP that will be appearing.


taaa.... 'expansion worth of content'...
:lol:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 11:13 
Cytuj  
Devs którego mamy w gildii mówił że pracują nad nowymi brońmi czyli dojdą nowe skille \o/


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 11:15 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Devs którego mamy w gildii mówił że pracują nad nowymi brońmi czyli dojdą nowe skille \o/

EE tam. Lepiej by zrobili customizowalne skile na obecnych broniach ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 13:39 
Cytuj  
JUż wolę te nowe bronie niż nic a customowalnych nie zrobią bo będą mieć znów zbyt duże problemy z balansem :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 13:46 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
JUż wolę te nowe bronie niż nic a customowalnych nie zrobią bo będą mieć znów zbyt duże problemy z balansem :)

Ale ja nie mowie o customizowalnych do sPvP tylko do Pve i WvW. Tam balans i tak nie ma najmniejszego znaczenia. sPvP to i tak jest gra w grze, wiec nie powinno być problemu ;p

Tak czy inaczej, jak juz maja byc nowe bronie, to ja sie domagam:
1. Zmiany skilla nr1 na staffie u necro.
2. Kosy dla necro.
I w tedy zrobie Grim Reaper Dervish build :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 14:43 
Cytuj  
Oj tam potem będzie XXX ludzi płakać jak to przegrali z kimś tam/ktoś tam ownuje wszystkich w WvW a nie rozdzielą skilli na PvE/sPvP/WvW.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 17:16 
Cytuj  
Nie wiem czy zauwazyles ale ludzie i tak będą płakać ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 18:04 
Cytuj  
Ale pewnie mniej :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.