mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 13:39 
Cytuj  
Ten SAB brzmi dla mnie slabo i tylko by mi cisnienie podnosil - platformowek nie lubie, jumping questy w ogole mi do MMO nie pasuja, Minecrafta mam gleboko w dupie :) Chodzi mi raczej o content PvE - jakies solo chain questy fabularne czy na jakas bron, solo instancje, kontynuacja fabuly etc... A, i czy dalej wszystko sprowadza sie do bezmyslnego zergu w world bossach/wiekszych eventach?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 13:43 
Cytuj  
minecrafta tez nie lubie, no ale widac na czym sie wzorowali.

na to ci nie odpowiem, bo w pve sie nie bawie, a wvw generalnie zerg vs zerg, tyle ze jak mowie ludzie pisza ze na USA jest to najbardziej zorganizowana sprawa.

fakt faktem duzy plus tej gry to to, ze kupujesz raz i odpalasz kiedy chcesz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 13:46 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
jakies solo chain questy fabularne czy na jakas bron, solo instancje, kontynuacja fabuly etc...


heheh.... masz infantylne fabularnie (moze oprocz misji 1-30) i bardzo proste story przez cala gre (klikadziesiat krotkich, instancjonowanych misji w ktorych nawet jak zginiesz to sie po prostu respisz i jedziesz dalej) i to tyle.
Nic wiecej nie ma.

Solo PvE na max lvl wyglada tak ze logujesz sie robisz daily i farmisz championow/bossow (brainless zerg). Nic wiecej nie ma i nic wiecej ludzie nie robia na max lvl (jest jeszcze jebanka dungow ala WOW ofc). Ew robienie unlocka 100% mapy i craft (wow style - zbierz 200 matsow i klikaj) na ktorym sie wlasciwie nie da zarobic bo matsy sa 2 razy drozsze niz produkty i ktory jest niczym wiecej jak gold sinkiem i progress wallem (ostatnio all jest acc bound i MUSISZ robic craft jak chcesz rozwijac postac).

Jesli zalezy ci na tym co napisales to kup sobie GW1 - samo story ci starcz na dlzuzej niz cale GW2 a to dopiero poczatek. Albo RIFT/WOW/LOTRO gdzie masz solo insty fabularne, epic story chainy/questy na legendarne bronie, itd... ogolnie jest to o czym piszesz.

GW2 to ta rewolucyjna gra, ktora jest tak rewolucyjna ze nic w niej nie ma.

Serio jesli liczysz na cokolwiek fajnego po 80lvlv to glhf.... kupic tanie konto za bezcen -> wylewelowac postac zeby poogladac widoczki (ladne sa jak grasz na full) -> sprzedac, ew czekac na dodatek ktory pewnie nigdy niewyjdzie.

PS. Dodam jeszcze ze co nowa rzecz ktora dodaja (skiny do zdobycia, nowy craft, czy achi bo nic wiecej nie dodaja tbh) to coraz wiekszy i wiekszy brainless grind non stop tego samego contentu PvE w starych zonach.

A co do wczesniejszych pytan to:

- z wydajnoscia jest sporo lepiej.
- ludzie sa: w Queensdale i farmia 5 championow w kolko i w zonach 75-80 bo tam zbieraja matsy T6 i rude/drewno i tyle. Reszta gry przewaznie swieci pustka (midlvl zony). Serwer Blacktide EU.

Tak jak mowie - MOZE ci starczy cierpliwosci na wylewelowanie postaci. MOZE. A ogolna ilosc contentu PvE w grze jest zastraszajaco niska a to co jest jest oszalamiajaco plytkie.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 16:57 
Cytuj  
Gram juz tydzien i nie jest zle, calkiem sympatycznie sie gra.

- WvW na moim serwerze (Sea of Sorrows) obecnie dostalo taki match up ze w peak time jest dominacja naszego serwera w kazdym rejonie. Nie wiem co tam konkretnie dodaje dzisiejszy patch, ale wszyscy generalnie czekaja na lepszy match up. W kazdym razie "zerg" biega za commanderem i wykonuje jego polecenia,

Poza tym w Eternal Battlegroundsach jest duzo roamerow i 1v1 duelow. Sam sie pobawilem w kilka i jak rok temu rzadko kiedy mesmerkiem ginalem, a nawet 1v2 zdarzalo mi sie wygrac, tak teraz 1v1 dostaje takie baty, że aż żal. Gildie biegaja tez w malych grupkach i sie bija wiec sa jakies alternatywy do zerga,

- Super Adventure Box ukonczylem world 2 w "normal" mode. W porownaniu do world 1 byl on zdecydowanie dluzszy i trudniejszy. Tak czy siak niezle sie bawilem. Tribulation mode nawet nie zaczynam, bo tu akurat nie widze sensu, caly ten mod to trial & erorr i zapamietywanie map krok w krok zeby przejsc dalej i przezyc.

- Z PvE bawilem sie w Citadel of Flame i smoki. Powoli podchodze pod inne dungeonki, jak wprowadza dzis ten LFG tool powinno byc duzo latwiej ze znalezieniem grup na story mode, bo obecnie to najczesciej sie trafia na speed runy zeby tokeny wyrobic. W kazdym razie dungeony to chyba najlatwiejszy sposob na zarobienie golda. Dzis zmienilem troche build na condition dmg i ubralem sie w exotiki razem z setem exotic run.

SPvP nie ruszam bo najmniej mnie ze wszystkiego interesuje, ale musze przyznac ze gra sie spoko, pytanie kiedy mi sie to znudzi, bo cos czuje ze do legendary broni nie ma szans zebym doszedl biorac pod uwage ile trzeba wysilku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 14:01 
Cytuj  
Jak wyglada sprawa z klasami od premiery? Byly jakies duze revampy ktorejs (paru?) z nich?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:18 
Cytuj  
Nie bylo zadnych revmapow.
Wiele razy mowili, ze nigdy nie beda wprowadza duzych i gwaltownych zmian do klas, tylko powoli małe zmiany.

Jak cie interesuje glownie PvE, to zasada jest prosta. Graj tym co ci sie podoba. Kazda klasa, moze zrobić wszystko. Tylko ze w wypadku niektorych klas skill ceiling jest zawieszony wysoko (Elementalist), a w innym przypadku dosc nisko (Guardian, Warrior).

Wczoraj wyszedl nowy Tequati "Taco" The Sunless.
Juz jest placza, ze nie mozna go zazergowac, ze bicie trashu nie daje lootu, ze wogole sodoma i gomora za trudne!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:22 
Cytuj  
Jacy gracze taka reakcja. Nei wiem czego sie An spodziewala jak wychodowala sobie zgraje casuali (bo kazdy kto szuka chocby najmniejszego challenge juz dawno quitnal) i teraz wrzuca taki poziom trudnosci.

Ale tak jak pisalem wczesniej - kudos! Rok po premierze i pierwsza fajna walka/ecounter. GZ!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 18:59 
Cytuj  
Swoja droga... 'zajebista' i pro-skilowa walka w GW2 (tak to ta nowa):

http://www.youtube.com/watch?v=S8tTZhdqC8Y#t=46

hehe.. all na low, zerg, dmg uj wie skad bo nic nie widac... pro w chuj. Z gowna bicza nie ukrecisz.
Nie ma chyba MMO, ktore ma gorzej zrealizowana walke grupowa niz GW2.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 19:32 
Cytuj  
Tu masz cala walke w lepszych detalach:

http://www.twitch.tv/qufi/b/463252332

Zaczyna sie od 21 minuty

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 20:49 
Cytuj  
Jakie nagrody za zabicie tego smoka? Coś wartego gęby czy znowu zielone ochłapy?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 21:07 
Cytuj  
Jak masz farta to ascended weapon.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2013, 22:03 
Cytuj  
Inna sprawa,że lag fest jest na tym dragonie coś po tym patchu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 14:04 
Cytuj  
Kolejny trial:

The extended free trial will run from September 27-October 3. In addition, the Digital Heroic Edition of GW2 will be on sale during that time period for $39.99.

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... unced.html

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 15:58 
Cytuj  
40$ to i tak drogo w porównaniu do cenu sklepów takich jak inexus. Jest szansa że gdzies z tej okazji obniżą cenę?


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2013, 22:22 
Cytuj  
Zapraszam na NA servery. Zaczalem sobie nowa postac niedawno i ciagle mam kogos kolo siebie na wszystkich low lvl mapach. Ogólnie, ciagle sporo ludzi się kręci wszedzie gdzie tylko pojde. A przeciez moj server (jade quarry) to nie jest najbardziej zaludniony server :)
Nie wiem jak to wyglada na EU serverach. ALe swojego czasu opuscilem Ring of Fire z powodu braku ludzi (a bylo to neidlugo po premierze :O).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 paź 2013, 02:17 
Cytuj  
McKill napisał(a):
Zapraszam na NA servery. Zaczalem sobie nowa postac niedawno i ciagle mam kogos kolo siebie na wszystkich low lvl mapach. Ogólnie, ciagle sporo ludzi się kręci wszedzie gdzie tylko pojde. A przeciez moj server (jade quarry) to nie jest najbardziej zaludniony server :)
Nie wiem jak to wyglada na EU serverach. ALe swojego czasu opuscilem Ring of Fire z powodu braku ludzi (a bylo to neidlugo po premierze :O).

JQ to przynajmniej jeden z pieciu nAjbardziej zaludnionych serwerów. Konkurować moze z Tarnished Coast, Blackgate, Sanctum of Rall i SEA of Sorrows jeśli chodzi o najwiecej graczy :P

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2013, 14:20 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... ealed.html

Bardzo fajny pomysł. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2013, 14:29 
Cytuj  
Ja sobie cały czas grywam, community mi sie w grze bardzo podoba (gram na Sea of Sorrows, bo jest sporo ludzi z SEA). Wbilem niedawno dwoma altami na 80 i w sumie mam juz 3 postacie:
Warrior specowany na dps głownie pod robienie dungow i fraktali
Mesmer jako main na razie roamuje nim na WvW pod condition damage
Guardian jako taki jack of all trades, ale specnalem go dzisiaj pod soldier sprzęt i traity na zerg WvW
Całkiem podoba mi sie ta gra teraz, zarówno z doskoku jak i normalne dłuższe posiedzenia jeśli takie sa.

Został mi engi i elementalista do wbicia ale chyba sobie podaruje bo juz wydałem dobre ponad 100 golda na alty a o ascended itemach czy jakims legendary mogę na razie pomarzyć

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 09:33 
Cytuj  
Przedsmak zmian w umiejętnościach i traitach, patch z tymi zmianami pojawi się 10 grudnia:
https://forum-en.guildwars2.com/forum/g ... ce-Preview


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2013, 13:03 
Cytuj  
Duzo zmian i w wiekszosci sa to dobre zmiany :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.