mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 22:38 
 
TobiAlex napisał(a):
Nyx napisał(a):
Tylko wez poprawke ze CU jest robione pod pvp a nie na odwrót tak jak jest TESO.


Gdzie ja to już słyszałem... a tak - Age of Conan. Był robiony i nastawiony na PvP. I tak zajebiście był robiony i nastawiony na PvP, że w dniu premiery praktycznie tego PvP wcale nie miał, o czym oczywiście Funcom zapomniał powiedzieć przed premierą...



pvp dzialalo od poczatku i dawalo w chuj fun'u.
nie dzialalo siege'owanie i zorganizowane pvp w tych keepowych instancjach.
zreszta dales sie juz poznac jako expert pvp, oceniajac vanguarda jako gowno, wiec moze sobie juz daruj.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 22:59 
 
W momencie premiery AoC miałem kiepski sprzęt więc zacząłem grać bez problemów później i związku z tym nie mam wiedzy odnośnie co było w dniu premiery.
Tak czy inaczej.
Zgadzam się z Mendolem. AoC miało swoje problemy, ale tekst, że nie był nastawiony na pvp jest zabawny.
Co do V nie chce nawet komentować, musiałbym przekląć.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 23:08 
 
Vanguard to było gowno. Deal with it.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 23:32 
 
Okej nie wiem czy ich pojebało ale... dopiero teraz to do mnie dotarło:P.

Jak zamawiasz collectors to masz exlusive rase imperial(tak brzmi opis na stronce) + masz mounta i szybciej się poruszasz + masz ring, która sprawa że dostajesz więcej expa jak grasz z ziomkiem.

Kurwa

Kurwa

Kurwa

Rozumiem, jakby gra tak jak gw2 nie miała abo. Chociaż w sumie nawet w gw2 nie było specjalnych ras dla "bogatszych".
Tutaj jednak mamy kurwa cene boxa + abbo i do tego aby grać imperialem i mieć inne bajery trza kupić collectors i jeszcze abo płacić. Nosz pojebało ich.

Na reddicie już leci hejt, youtuberzy też zaczynają hejt. Nie wiem czy Bethesda to wymyśliła czy Zenimax na to wpadł ale na tą chwilę kupno stoi pod znakiem zapytania(za chujową politykę).

Jebie mnie nawet granie różmymi rasami w alliance(to co jest w preorderze) bo to mi wisi(świat TES jest tutaj dość "płynny") ale z tym collectors edition po prostu przegieli.

Szkoda, że AnrgyJoe się nie wypowie ;). Z tym oto rejdzem idę spać....


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 00:23 
 
Granie różnymi rasami za pre-order to jest de-facto to samo. Dla tych co nie za pre-orderują będzie możliwość albo wykupienia tej opcji albo jak są bardziej bezczelni płatnego transferu między frakcjami z zachowaniem rasy. Jedyna prawdziwa różnica jest, to tylko to, że Imperium DLC z "kolekcjonerki" jest postrzegane jako bardziej atrakcyjne.

Już przyzwyczajają graczy, że pewne rzeczy w grze są dostępne nie za gameplay, za tylko (lub również) prawdziwe dolary.

Swtor 2.0. F2P niczym lokomotywa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 00:42 
 
Nawet SWTOR nie bylo takim cashgrabem, chyba bylo tansze, nie bylo takich bzdur jako bonusy (srsly brak slow... zwlaszcza w swietle tego calego pierdolenia w wywiadach) no i nie byli az tak bezczelni. Po raz kolejny okazuje sie i potwierdza ze nie mozna wierzyc w ani jedno slowko jakie wychodzi z ust developerow gier AAA.

O tym jak mocno ta gra pierdolnie beda bardowie spiewac przez 5 lat. ;) Przypuszczalnie ogladamy poczatek prawdziwego zmierzchu gatunku wysokobudzetowych gier MMO (ESO i Wildstar). I moze w sumie dobrze. Nie ma po czym plakac imho. Obojetnie czy platne czy F2P - znakomita wiekszosc to gowno. Takl jak mi smutno bo nie ma RTSow a wczesniej nie bylo np bijatyk tak za grami MMO nie zaplacze. Gatunek sie naturalnie wypalil juz jakis czas temu. Czy to sandbox czy themepark - wiele nowego juz tu nie bedzie.

Z tym ze trzeba bedzie zmienic nazwe forum. ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 00:48 
 
Na Nuuvem jak na razie chyba najtaniej wychodzi: http://www.nuuvem.com.br/promo/the-elder-scrolls-online
Zwykła wersja "only" 140 PLN :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 08:24 
 
Smutne to ... ale wyglada na to ze zapowiada sie fail roku :(

Ehh


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 08:30 
 
Skoro Vanguard jest taką zajebistą grą to czemu w nią nie gracie??? Dlaczego wciąż szukacie nowej gry?? Takie Wasze pierdolenie dla pierdolenia, ot oby coś napisać. A Age of Conan? Nastawiony na PvP miał być. Był? To ciekawe, chyba grałem w inną betę i chyba przez ok. 1 rok grałem w innego Age of Conan. A jak jest dziś (PVP zapomniane, wszystko nastawione na solo farmienie instancji) to nawet nie będę wspominał. Czemu nie gracie w te "cudowne gry"?

Edit:
Ubisoft za wersje imperialną (cyfrową) chce 330 zł, ale daje Assassin's Creed IV Black Flag gratis... To już taniej wychodzi kupić z GMG. A właśnie:

zaboleq napisał(a):
P.S
Kod zniżkowy GMG na The Elder Scrolls Online - ważny do 16:00 3 lutego.

F8CPVW-9IXE00-VZDRHF

Może komuś się przyda!


Zaboleq, mi ten kod nie działa.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 08:55 
 
ty jestes glupi, czy tylko udajesz?????
o vanguardzie pisalismy juz wiele razy, co bylo w nim zajebistego i dlaczego zdechl.
jak ja gralem w aoc (beta i premiera) to nie mielismy najmniejszych problemow z pvp w dungeonikach, otwartym terenie, walka o surowce itd. itp.
moze grales w papierowego aoc.
a czemu nie gramy, to chyba pytanie retoryczne.


a co do elder, to leca w chuja, a szkoda, bo biorac pod uwage to co ludzie pisza o pvp, moglo byc fajnie.
niestety biorac pod uwage ilosc ludzi (nawet tutaj), ktorzy chca kupic, nigdy nie bedzie dobrze.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 08:58 
 
zderzaq napisał(a):
Na Nuuvem jak na razie chyba najtaniej wychodzi: http://www.nuuvem.com.br/promo/the-elder-scrolls-online
Zwykła wersja "only" 140 PLN :lol:


A nie ma jakiejś regionalizacji? Kupie w sklepie z Brazylii i będę mógł grac na serwerze w EU?

@TobiAlex spróbuj tego stąd:
http://elder-scrolls-online.pl/forum/ne ... cjonerska/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:09 
 
Mendol napisał(a):
niestety biorac pod uwage ilosc ludzi (nawet tutaj), ktorzy chca kupic, nigdy nie bedzie dobrze.


W sensie, ze bedzie malo ludzi? Imo duzo ludzi kupi gre, patrzac na oficjalne forum. Byl poll, czy dodatki do pre-ordera i Imperial ed sa ok. To ponad polowa powiedziala, ze ok. Hehehe. Nieliczni probuja pisac, ze to nie jest ok, ale z miejsca uznawami sa hejterow.

"We feel that putting pay gates between the players and content at any point in game ruins that feeling of freedom" - Matt Firor
:lol: :lol: :lol: :lol:

Jestem ciekaw co jeszcze wymysla, bo maja 2 miesiace czasu.
Ja preordera w ciemno i tak mialem nie robic (zrobilem to raz - COD: Ghosts i nigdy w zyciu juz nie popelnie tego bledu). Open Beta miala byc decydujaca o zakupie. Ale teraz to chgw.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:10 
 
w sensie, ze jest w chuj napalonych, ktorzy juz kupuja i sie ciesza :)
open bete pewnie tez przetestuje bo ciekawi mnie to pvp.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:20 
 
TobiAlex napisał(a):

Zaboleq, mi ten kod nie działa.


Moze ten zadziala?

C2FUDC-AQ353D-0HW76A

Zamowilem sobie z gamecodes wersje z 3dniowym headstartem, faktycznie wyslali od razu i mozna go bylo aktywowac na koncie teso.

5dniowy headstart maja tylko ci co kupia bezposrednio od dystrybutora albo kupia wersje kolekcjonerska.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:24 
 
a w jakie mmo ludziska moga teraz pograc? w miare nowe. dlatego jest taki hype na wildstara czy teso bo chyba nic wiecej szybko nie wychodzi. ile ludzi gra w azjatyckie crapy. ludzie po prostu chca mmo :) teso napewno kupie i napewno bede gral pytanie tylko jak dlugo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:24 
 
hehe, ta gra to jednak chujoza na maxa chyba bedzie:

quests. not bad, too easy and abit boring. after a couple of it I even stop reading and push e -> 1 -> 1 -> e all time and went to mark on minimap. got some bugged quests but most of it worked good for beta or fixed after relog. at the end of level 11 had the feeling meaningless legwork from mark to mark

pvp. after some tries I test it. first impressions - chaos zerg rush from point to point. very similar to planetside2. 3 spells to no mana/stamina and after autoattack to the death. no tactic, no politic atm.
alot of rewards from start. no need to pve - go pvp and get some good equipment there.
good performance. on ultra settings my pc can handle 150+ ppl in one place (30-40 stable fps). other side of this - not enjoyable fights. just tab target and click left mouse in target direction. 2-3 usable spells. boring. may be highlvl fights will be more interesting, bt for now its is.
get some scale. more enjoyable, but rare since zerg mentality of most players.
too long run after death. without mount or with - no point. boring landscapes.
there are alot of changes need to fix pvp zone.


piszpan: jak cie znam to pewnie dlugo, ale ty jakis inny jestes :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:27 
 
Ludziom(mi tez) przejdzie rage niedługo, zrobią beta weekend albo w koncu open bete - każdy zagra i oceni. Ja na pewno nie kupię póki nie pogram więcej i nie spróbuje PvP. Pozwole sobie tutaj na cytat: "We will say what time we will tell".

P.S
W lutym thief ale do tego czasu to mam nadzieje jakis beta weekend bedzie....

@Mendol
Ta opinia jest trochę z dupy.
W WoWczy innych mmo też można powiedzieć, że pve jest boring bo questy w stylu "idz zanieś przynieś pozamatiaj sprzątnij kupę etc". To jest raczej kwestia tygo co kto lubi a nie że "quests are boring...".

Mam podobne podejscie jak Piszpan.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 30 sty 2014, 09:37 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:35 
 
Mendol napisał(a):
pvp. after some tries I test it. first impressions - chaos zerg rush from point to point. very similar to planetside2. 3 spells to no mana/stamina and after autoattack to the death. no tactic, no politic atm.
target and click left mouse in target direction. 2-3 usable spells. boring.


mortal, mozesz to potwierdzic/zaprzeczyc?
Chociaz pamietam, ze mi na poczatkowych levelach (5-6lvl) tez szybko sta/mana schodzila. Tylko Nightbladem, jak atakowalem ze stealtha, nie mialem takiego problemu.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:44 
 
candidoser napisał(a):
Mendol napisał(a):
pvp. after some tries I test it. first impressions - chaos zerg rush from point to point. very similar to planetside2. 3 spells to no mana/stamina and after autoattack to the death. no tactic, no politic atm.
target and click left mouse in target direction. 2-3 usable spells. boring.


mortal, mozesz to potwierdzic/zaprzeczyc?
Chociaz pamietam, ze mi na poczatkowych levelach (5-6lvl) tez szybko sta/mana schodzila. Tylko Nightbladem, jak atakowalem ze stealtha, nie mialem takiego problemu.



Ale obiektywnie, czego się w becie spodziewają gdzie nieliczni mieli dostęp? Wejdą zorganizowane gildie to będzie organizacja, to jest argument z dupy poza tym zawsze w takich grach jest zerg, tak było jest i będzie i pierdolenie ze jest zerg jest co najmniej dziwne. Takie narzekanie dla samego narzekania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:46 
 
wkleilem opinie i tyle. jak bedzie to zobaczymy, co nie zmienia faktu, ze wyglada to chujowo jak na razie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.