mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:34 
Cytuj  
W końcu mnie przeniosło. Pogadałem z kilkoma NPCami, użyłem teleportu do najbliższej zadymy i znowu wisi 10 minut ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
eh mnie ten craft wkurza troche i brak sprzetu dla rangera.
mieczyki, staffy dropuja jak glupie, a luk musialem u vendora kupic.
woodworking tez z dupy, bo drewna praktycznie nie ma.


najlepszym sposobem na matsy jest zbieranie itemów i ich rozbieranie- przy czym warto rozbierać też te zielone i niebieskie , bo z nich wychodzi itemek , który potem przy crafcie da nam też " kolorowy " item

fakt z łukami jest bieda , ale trzeba robić questy z nich są wszystkie bronie - pozytyw taki , że nagroda z questa nie jest zbindowana i można się wymienić z kumplem broniami


a tak przy okazji jak sie wchodzi do tej krainy pvp ?- 10 lvl wbity :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:37 
Cytuj  
Naciskasz "L", wybierasz krainę i zapisujesz się do kampanii.

Btw, ciągle wisi. Szybciej by było dobiec do zadymy z buta ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:39 
Cytuj  
Hmm ciekawe. Wczoraj też mi wisiało, a dzisiaj wsszystko się szybciutko ładuje. Dosłownie kwestia sekund i to bez SSD.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:40 
Cytuj  
Od rana wszystko było ok, dobiłem do 10lvl bez problemów.
Zona pvp jest pewnie przepełniona i stąd te długie loadingi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:44 
Cytuj  
no ja z questami będąc na lvl6 dobiłem do main story line na lvl8 i biegam z łukiem z lvl2 ;)
Anyway - najpierw zbiesił się quest, potem zbiesiła mi się postać nie chcąc wyjść z rozmowy z NPC i loguję się na drugą. Tzn. będę próbował. W takim tempie to po miesiącu wbije ten 10lvl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:46 
Cytuj  
Ja też odpuszczam z pvp, spróbuje się tam dostać po południu albo w nocy.
Aktualnie przy full zonie trwa to zbyt długo.

WTB info o kolejce na serwer/ do danej zony

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:49 
Cytuj  
mark, pisalem o tym, jak sie zwiesisz na rozmowie z npc to dajesz k, przechodzisz na maile, esc i tyle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:50 
Cytuj  
albo /reloadui w chacie


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 12:01 
Cytuj  
pare przemyslen z wczorajesz gry:

1. fajnie ze biorac udzial w pvp mozna sie szybko ubrac w blue itamz na swoj lvl (10-15-25-35- jakos tak)
2. kolejny raz napisze ze siege weapons sa cool.
3. cos do postaci pod pvp to trzeba przemyslec cala koncepcje;/ i tak imho wszyscy beda latac w plate i stackowac hp i defy resy. musisz tez wykorzystywac i stamine i mane, raciale do dmg czy regenki staminy mozna olac liczy sie HP/DEF/RES taki mag z full mana to sie przewroci od aoe katapulty not fun a te aoe sa spore. luk ma fajne skille bo 1. stdps naklada poisona i jesli zinteruptujemy to stun, 2. aoe slow przydatne nawet przy ucieczce. mozna zapomniec o hide itd (szkoda;/) i mam spory dylemat czym biegac napewno max range (28m) napewno plate mag z lukiem? templar z lukiem? cos w ten desen albo jednak nb ale w plate.
4. wczorajsze walki jeszcze fajniejsze, chowaie za skalkami, dozynanie z boku, o tyle fajnie ze 3-4 skille i z reguly koles pada, a w sumie 4 ogarniete osoby z ulti ( jedna rzuca aoe stuna pozostale 3 ulti aoe z pierdolnieciem i mozna zerg ladnie rozjebac zzza krzaka;P) ogolnie to przy zrgu przeciwnika da sie biegac i cos tam zawsze skubnac, fajnie sie tez zdejmuje kolesi z murow etc.

zaczyna mnie teso wciagac, ciagle nie ma och i ach ale czasem jak gdies pojde i zobacze lpkacje plaza, skalki, woda i miasto to wyglada slicznie (np przed miastem skyram jakos tak) . nawet nie lzinalem craftu ale wiadomo epaxy :) kurde w zadnej grze nie zwracalem na to uwagi ale tutaj np dorwe nowy chest i pacze jak wyglada moja suczka heh. ogolnie chce sie grac, odkrywac teren, szukac skyshardow, ubierac laleczke no i pizgac w pvp. o tyle fajnie ze jesli sie znudze juz pvp czy tam zmecze to kuzwa w zadnej grze w zadnej pve mi sie tak nie podobalo w sensie exploracja swiata podziwianie widoczkow bicie mobkow szukanie.


sporo rzeczy ciagle boli, jak ui, combat tez mogliby troszke poprawic jak cyferki czy statusy ale imho moderzyaddonowcy juz pracuja. sam combat mi daje feeling, rzucam czar walne z luku biegam i kituje, nie ma tylko takiej hmm mocno obrazkowej walki jest bardziej surowa, no i lighting maga wyglada so so:) ulti bodajze.

na skille tez nie narzekajcie bo z was dupy wolowe chyba, mi na koniec pisania posta wpadl pomysl na maga sumonera z lukiem (jako 2 born1h+tarcza) w plate, setup luk 1. poison 2. aoe slow mana 3. sumon 4. tarczka od maga badz dps maga. 5. aoe maga 6. ulti summon co wali aoe stun i dps na 28m. kombinacji mnsotwo jeszcze metor z gildi magow wyglada ladnie a jeszcze przeciez nie widzialem all skilli i jak je mozna pomieszac :) nic cie nie ogranicza, mozesz zrobic tanka z lukiem :P albo hilera w plate walcego dual sztyletami.

mendol fajne luki sa za questy.

zem sie rozpisal.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 12:02 
Cytuj  
A macie jakis patent na cos takiego:
Po alt-tabowaniu nie mam kursora, klient nie reaguje na nic, natomiast chat dziala.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 12:28 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
A macie jakis patent na cos takiego:
Po alt-tabowaniu nie mam kursora, klient nie reaguje na nic, natomiast chat dziala.


wcisnij .


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 12:32 
Cytuj  
Na 3/4 problemów w tej becie pomaga /reloadui :wink:


_________________
Duh, winning

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 12:35 
Cytuj  
Tak, wiem, tylko trzeba moc wykonac ta komende a trudno jest gdu klient nie reaguje na klawiature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 12:50 
Cytuj  
Ci co grali w DAoCa zrozumieją to co powiem :)

PvP jak wszystkie frontiery polaczone w jedno i zrobione 10 razy fajniej :)

Jak pierwszy raz wlazlem na obrone keepa to miałem ciary :)


juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 13:17 
Cytuj  
no to chuj, cza kupic ;/

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 13:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no to chuj, cza kupic ;/


:)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 13:35 
Cytuj  
no krzyku wygral daoc'a, wiec skoro napisal, ze pvp jest jak rvr w daocu tzn. ze ma racje w 70%.
te 30% odejmuje, bo on jest zawsze napalony :)


btw. gdzie te soul gemy sie kupuje?


Ostatnio edytowano 9 lut 2014, 13:38 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 13:37 
Cytuj  
a ty mendol doturlales sie do 10lvl?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 13:53 
Cytuj  
W końcu dostałem się na pvp.
Aktyalnie przeganiamy się na zmiane, jakies 100 na 100 osób myśle.
Raz oni nas pod keepa, raz my ich.
Szału nie ma.

Ale cisne dalej ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.