mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 11:52 
Cytuj  
Cyrodil dziala teraz? Mam loading screena (wylogowalem sie tam) od 20 minut, ale nie ruszam, moze pojdzie kiedys.

Dobilem do tego 10 lvla, pobiegalem troche i mam mieszane uczucia, o ile mapa i skala przedsiewziecia mi sie calkiem podoba, miejscami bardzo przypomina GW2 wiec jak ktos jest glodny takiego trybu to naprawde GW2 stoi caly czas otworem, styl graficzny mi odpowiada oraz performance jest niezly, tak sam jakos nie widze siebie grajacego.

Teraz to jeszcze jest dosc zabawnie kiedy jeszcze ludzie jeszcze nie kapuja niektorych rzeczy, przy release po tym jak wyscig szczurow pojdzie w ruch, kiedy to gildie i zergi zaczna ogarniac najbardziej optymalne sposoby przejmowania, wipowania, biegania w zergach, nie mowiac juz o tym jak to juz max levele wejda na mapke - a samemu nie widze siebie dobijajacego 50 lvl, exp ku memu zaskoczeniu z AvA nie leci - to nie wiem czy mi sie chce.

Natomiast bardzo satysfakcjonujace jest to, bardziej jak w GW2 ze względu na system walki, jak sie sflankuję małą grupką linie zerga i oczyści wszystko od środka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 11:58 
Cytuj  
craftu nie kumam do konca no i wkurwiaja koszty i brak materialow ;p

artur: niestety trzeba samemu sprobowac. wiem, ze gw2 jest ale po wczorajszych testach teso zdecydowanie bardziej mi odpowiada.
siege wygladaja "powaznie" i mialem z nich wiekszy fun.
tak jak napisal piszpan: chcesz to wlatujesz w zerg i napierdzielasz sie 2h przepychajac z punktu do punktu.
ale mozesz pobiec z kumplami w bok i zabijac tych co biegaja radosnie.
tym bardziej, ze nie znalazlem free camery, wiec naprawde mozna latwo sie schowac (wczoraj pare minut chowalem sie po skalach przed zergiem przeciwnika i mnie nie zobaczyli - po czym wyskoczylem im na dupe i zabilem paru kolesi) i pizgac.
combat - jak pisalem, mozna sie czepiac pewnie roznych rzeczy (gralem tylko rangerem) ale opcja z celownikiem jest pro w chuj na maxa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 12:03 
Cytuj  
widzisz dokladnie tutaj 5-6 ogarnietych koelsi moze zerg 30 osobowy jesli nie rozwalic to porzadnie zmlocic a wystraczy ze pare osob zacznie uciekac zeby reszta tez wpadla w poploch;p duzo aoe cc hidden dla kazdego i masz mozliwosci jakich ci gw2 nigdy nie da zreszta nawet sam atak na zamek bez mindless tluczenia bramy . mnie wlasnie jeszcze ciekawi pve na cyrodil bo jesli sa open public dungi z epaxami to ludzie beda je robic :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 12:28 
Cytuj  
Pytanie: udało się wam robić questy do tego 13/14 lvlu? Ja wbiłem 12 i już chyba nie mam questów w stonefalls a nie widzę już nigdzie opcji żeby tam quest huby były.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 12:41 
Cytuj  
Ja myslalem, ze wbije sie 10lvl i dalej bedzie mozna levelowac w cyrodill.
Mag ze swoim aoe w chuj op. Jeden pomagal mi questa robic, ja mialem 9 lvl, on 10 i szedl jak przecinak


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 12:43 
Cytuj  
no ja robie jednak maga z lukiem orca w plate zalozenia dobre w pve poki co dobrze jak dobije 10 sprawdze jak w pvp.

dodam ze wartosci armora czy spell res na buffie sa overstat a bez buffa na 8 lvl po 300 armora i resa tez sie wydaje niezle tylko ciekawo wlasnie jak to dziala.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 12:45 
Cytuj  
Ta, tylko ze to aoe wpierdala ci na dzien dobry polowe many (;.

Tak czy inaczej semi-zrecznowsciowy kombat podpowiada mi, ze meta po paru miesiacach ustabilizuje sie mniej wiecej w okolicy max dps > reszta. A jak nie potrafisz double tapem robic unikow, to bedziesz cienias i tyle.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 12:51 
Cytuj  
Widzisz piszpan, a tak sie smiales z tego plate;)
Lol, spotkalem trola w cyrodill. Oczywiscie pod mostem. Ale wklepal mnie. Pod tym wzgledem gra blizsza skyrimowi - sa moby, ktore klepiesz, sa takie przed ktorymi spierdalasz.
Jakby sie okazalo, ze mozna sobie pykac questy i pve w cyrodill to bylby wypas.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 12:52 
Cytuj  
unik mozesz zrobic, jeden bo tyle staminy wpierdala :)
takze kombinacji bedzie w uj. aoe magow nie jest wcale op, wystarczy uwaznie sie rozgladac i przed wiekszoscia mozna spierdolic.
a przed rangerem z lukiem juz nie ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 12:54 
Cytuj  
Dwa. Co najmniej. To powinno wystarczyc. Zalezy jeszcze jakie skile defensywne beda. U maga jest teleport, snare, i nie sprawdzalem dokladniej.

Tak ze jesli kupie, to ja tam robie pure maga z aoe w cloth i wszystko laduje magicke i troche w stamine.
Defenswyne buildy to weak sauce.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 12:56 
Cytuj  
moze dwa, jak grasz magiem, bo rangerem (postacia uzywajaca staminy) raczej ciezko.
no magowie w cloth fajnie szybko schodza w pvp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 13:05 
Cytuj  
tak candi sie smialem :) ale jak pobiegalem rangerem w medium i zobaczylem jak sie szybko schodzi to wiesz. zreszta testy testy testy, jest masa tarczek zarowno z eq jak i ze skilli sa ulti ktore moze wykorzystac party jako dodatkowe skille a nawet zwykle skille, testy kombinacje. mimo sorca ciagle mysle ze skillowy lucznik z 100% szansy na cryta i najwiekszym zasiegiem w grze moze byc nice ale jest sytuacyjny bardzo no i skilowy latwiejszy bedzie chyba wlasnie taki sorc w plate, testy testy. inside to nie ty odinstalowales teso po 6 minutach? :) a no i wlasnie chcem polatac w plate z tarczka i zobaczyc czy to duzo daje czy mam 300 armora czy 1500 itp. napewno ale to napewno trzeba miec skille na pasku uzywajace zarowno many jak i staminy.

zaczyna sie:
http://www.elderscrollsforum.com/forum/m/5472177/viewthread/10999895-theorycraft-build-sorcerer-dark-exchange-healer/post/last#last

tylko ze na pve ale teoretycznie taki spam healer.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 13:17 
Cytuj  
Zrobiłem drugie podejście poprzednio mag mnie skutecznie zniechęcił do tej gry. Dziwie się ze wam się dobrze nim gra mi gało się fatalnie ze względu na bardzo ograniczone zasoby magica. A wszystkie pkt i tak w nią dawałem. Teraz zrobiłem rangera i jest o niebo lepiej. Dokładnie to nawet nie chodzi o klasę łucznicza tylko o skille Nighblade z gałęzi "Siphioning" wsyysanie życia "funnel helth" : instantowe life leech z WoWa jest kurewsko OP. Da się tą klasa na 9 lvl bez żadnego problemu zabijać mobki 15 lvl owe. 4 pkt w stamine 2 w magicka, ring i neck do regenu magicka. Bardzo przyjemna i płynna gra.


_________________
Obrazek

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 14:06 
Cytuj  
A ktoś probował nightbladem z 2h latać? Teoretycznie idąc w assasination i z 2h można wykręcić niezły dps w krótkim czasie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 14:08 
Cytuj  
imo powinnismy podzielic tematy na PVE i PVP, bo bedzie chyba troche roznic w buildach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 16:17 
Cytuj  
hehe cyrodiil sie laduje juz 30min

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 17:18 
Cytuj  
dzisiaj straszliwe lagi są na cyrodil. posiedziałem 3 godziny i non stop były lag spike'i


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 22:07 
Cytuj  
Zrobiłem sobie nightblade i gra sie znacznie przyjemniej niz templarem.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 22:15 
Cytuj  
Ja probowalem grac,ale kazda smierc na pvp, to perma loading screen ;/. Mam nadzieje, ze to fixna do nastepnej bety.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 09:17 
Cytuj  
Kurwa, chciałem im na forum bety feedback napisać a tutaj chuj, zamknięte do kolejnego beta eventu.

DragonKnight słaby dps w uj w porównaniu do reszty klas. Swiczuje na templara healera jak nic się nie zmieni.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.