mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 07:41 
Cytuj  
To norma w grach z abo, trzeba podać dane karty/pp z którego pobiorą po 30 dniach, oczywiscie mozna cancelnac w miedzy czasie.


edit: choc tutaj z tego co widze pobrali $15 i oddali po chwili, wszedzie indziej to raczej tylko sprawdzali poprawnosc informacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 09:14 
Cytuj  
Fajna mechanika, jak stoimy na jakimś podwyższeniu (albo w momencie walki wskoczycie np. na skrzynię) to nie można zabić np. jakiegoś bossa, bo wykrywa że "oszukujecie" i wraca na swoje miejsce z instant regenem hp.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 10:35 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
edit: choc tutaj z tego co widze pobrali $15 i oddali po chwili, wszedzie indziej to raczej tylko sprawdzali poprawnosc informacji.


No wlasnie o to mi chodzilo. Ale juz wszystko jasne.

Co do mechaniki to epic fail, ze mozesz stac nawet tylem w momencie kiedy wyprowadzany jest atak.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 10:38 
Cytuj  
Już by mogli sobie dać spokój z tym pseudo non target i dać porządnego TAB'a, bo jak jest zerg to moja strzały nie wiedzą w kogo mają lecieć lol.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 11:04 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Już by mogli sobie dać spokój z tym pseudo non target i dać porządnego TAB'a, bo jak jest zerg to moja strzały nie wiedzą w kogo mają lecieć lol.


To ustaw sobie priorytetowy target ;-) klawiszem TAB

A z tym pobieraniem kasy to jakaś bzdura jest i fail na maksa. To pierwsze mmo, które kasę pobiera teraz. Czy jest zwrot? Nie wiem, bo mi jeszcze nie zwróciło tej kasy z powrotem na konto / kartę.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 11:18 
Cytuj  
mi zwróciło, a raczej nie o tyle zwróciło co anulowano po prostu transakcje i kasa wróciła na PP.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 11:21 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
mi zwróciło, a raczej nie o tyle zwróciło co anulowano po prostu transakcje i kasa wróciła na PP.


Ale od razu czy zrobiłeś Cancel Subscription?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 11:24 
Cytuj  
Po jakim czasie to ci nie powiem bo po kilku godzinach sprawdzilem PP - myslalem ze na nim nic nie mam i tak.

no i nie cancelowalem nic w ogole

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 12:01 
Cytuj  
Nie pobiera żadnej kasy, blokuje tylko odpowiednią sumę na koncie, żeby sprawdzić czy podało się poprawne dane i konto jest wypłacalne. Inne abonamentowe gry robią to samo, ale zazwyczaj jest blokowany 1$. Blokada powinna wkrótce wygasnąć (jutro).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 12:07 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Nie pobiera żadnej kasy, blokuje tylko odpowiednią sumę na koncie, żeby sprawdzić czy podało się poprawne dane i konto jest wypłacalne. Inne abonamentowe gry robią to samo, ale zazwyczaj jest blokowany 1$. Blokada powinna wkrótce wygasnąć (jutro).


Sorki szanowny Panie, ale żadna gra mmo nie pobierała i nie robiła blokady na $1. Sprawdzany był tylko stan czy są pieniądze na koncie. To, jak długo trwa blokada to tak naprawdę zależy od banku i trwa od paru godzin / 1 dnia nawet do 14 dni. Ja akurat w chwili obecnej mam zablokowane 50 zł. Nie lubię tak czegoś.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 12:10 
Cytuj  
A jak sprawdzić inaczej niż poprzez pobranie kasy ? ;>


_________________
@polygamia

***

Posty: 506
Dołączył(a): 27.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 12:29 
Cytuj  
Komus jeszcze wychodzi z gry i wyskakuje error jak gra? Wszystko bylo ok do dzis

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 12:29 
Cytuj  
no mi też zablokowali środki i blokada ma wygasnąc 11.04.2014. Z tego co pamiętam w WoWie tak nie robili....

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 13:03 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
A jak sprawdzić inaczej niż poprzez pobranie kasy ? ;>


Hmm, zapytaj tych od Final Fantasy XI, XIV i tych od Darkfall Unholy Wars. Tam ostatnio aktywowałem klucze gry, podawałem dane karty i nie robiło żadnych blokad. A w ostatnich latach :) tych od Warhammer Online, Dungeons & Dragons Online, Lord of the Rings, Fallen Earth, Start Trek Online, Age of Conan... no dobra, mam wymienić wszystkich :) ? Chyba nie.

Oj już nie chodzi o te 50 zł, bo i tak będę przedłużał, ale nie lubię takich niepotrzebnych blokad (dlatego kurwica mnie bierze jak kasjerka w sklepie coś najebie i zrobi mi blokadę na karcie).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 13:24 
Cytuj  
Wiem, że większość mmo tego nie robi tylko chodziło mi o sam fakt sprawdzenia wypłacalności. ;>
Czyli powiedzmy jak ktoś nie ma 50zł na koncie atm to nie aktywuje klucza do podstawki ? lolz


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 13:27 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Wiem, że większość mmo tego nie robi tylko chodziło mi o sam fakt sprawdzenia wypłacalności. ;>
Czyli powiedzmy jak ktoś nie ma 50zł na koncie atm to nie aktywuje klucza do podstawki ? lolz


Dokładnie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 14:05 
Cytuj  
Ale ja tak szczerze powiedziawszy to tez tego nie rozumiem do konca.

Kupujesz gre , placisz kase , masz free miesiac? Proste. A ma cholere im moj numer karty kredytowej? Czemu to ma sluzyc? Ja smiem twierdzic ze on moze kilka tysiecy osob albo kilkanascie lapia na tym ze zapomna dac cancel na subie i tak to wychodzi :O

Ja przykladowo mam nascie subow na twitchu u ludzi i 1szego kazdego miesiaca mi pobiera z konta i za kazdym razem sobie obiecuje ze musze to wyjebac tylko ze na poczatku miesiaca zwsze mam jakies natlok pracy i zwyczajnie mi to ucieka ... ah od reki sie za to wezme kurfa.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 14:52 
Cytuj  
Kaczy coś w tym jest, co piszesz. U mnie jest taki plus, że ja korzystam z eKarty mBanku i muszę najpierw kartę doładować (czy też bardziej przelać środki), aby móc z niej skorzystać. No i dziś pierwszy raz spotkałem się z tym, iż musiałem kartę doładować pełną kwotą abonamentu :o A blokada dalej jest.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 14:56 
Cytuj  
Jak po co, zeby tacy ludzie jak ty Kaczy, ktorzy zapomnieli anulowac zabulili za nastepny miesiac :P Pewnie odsetek jest wiekszy nim nam sie wydaje i przeklada sie to na spora sume :)

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2014, 15:21 
Cytuj  
Imho trochę nieetyczne, że tak robią, ale jaki biznes jest etyczny? żaden... No nic, jak mi zabraknie do 11.04 tych 50 zl to wtedy będę się wkurwiał :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.