mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 19:51 
Cytuj  
Zastanawia mnie tak małe zainteresowanie grą na twichu. Nikt znany w to nie gra? Nudne w oglądaniu czy ludzie szczają ciepłym moczem na eso?
Stawiam na 3 opcje :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 19:56 
Cytuj  
Po chuj mam oglądać na twiczu jak ktoś gra w mmo? To jakaś nowa moda czy co?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 20:35 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Po chuj mam oglądać na twiczu jak ktoś gra w mmo? To jakaś nowa moda czy co?


ta, po chuj, jak oglądam stream mtg to mogę się czegoś dowiedzieć/zobaczyć nowe comba, synergie, decki czy co ma z czym dobry/zły matchup, a mmorpg? bywa nudne jak sam gram, a co dopiero jak mam oglądać jak ktoś inny gra ROFL


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 08:18 
Cytuj  
Huehuehue Niahu co racja to racja :D.

MMORPG bywa nudne ale masz jakiś cel i trzeba przetrwać tą nudę żeby dojść do end gejmu ;). Chociaż w TESO akurat jest sporo rzeczy do robienia także może aż tak nudno nie będzie ;).


BTW
Ktoś wie czym będą te adventure zony??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 09:32 
Cytuj  
zapodaj linka, bo nie wiem o co kaman :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 11:12 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/elderscrollsonl ... ure_zones/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 15:49 
Cytuj  
Ja dobiłem do 20 levelu i 5 na pvp. Im dalej tym coraz ciekawiej. Walczylem solo z 2 bossami i byli ciezcy.
Obydwaj mieli okolo 2,5k hp. Jeden rzucał toksyczne placki na ziemie, przyzywał cienie zabójców i dodatkowo powalal na ziemie. Biłem sie z nim z 8 minut, co chwila uciekajac zeby sie wyleczyc. Potki schodziły co cooldown.

Tak samo questy. W niektórych trzeba odnalesc ksiązki i doczytać ile np musze wlazyc trybów i ogniw (sparks i gears) do robota zeby go uruchomić. Tylko to nie jest powiedziane wprost ile potrzeba tych rzeczy tylko z listu ojca do syna.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 17:06 
Cytuj  
Ja dalem szanse tej grze znowu podczas tego weekendu i ten combat jednak jest dla mnie nie do przeskoczenia. Naprawde, dawno nie widzialem tak gownianego systemu walki - ten ze Skyrim to przy nim dzielo sztuki - tak wiec sobie odpuszczam. A szkoda, bo reszte bym jeszcze przelknal i pobawil sie chociaz ten miesiac. Szkoda :<

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 17:27 
Cytuj  
Ta, gorzej jak w skyrimie /facepalm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 04:07 
Cytuj  
Gdyby ten temat nie był zapobiegawczo ukryty, to otrzymałbyś wersję ludową - cegłówką.
TESCO jest słabą grą, jest przynajmniej kilka lepszych. I zanim zaczniesz swoją jednolinijkową tyradę o PvP - jest chujowe. Po Prostu. Nie oferuje nic, poza zergiem. Wasze nadzieje są nic nie warte, o czym przekonacie się po tygodniu lub dwóch. Smutne jest, że ludzie z takim doświadczeniem łapią się na takie falsy. Być może to doświadczenie to tylko fals.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 05:20 
Cytuj  
Wiadomo ze nie jest to pvp takie jak w dfo, ale jest, a poza pvp jest milion innych rzeczy ktorych inne gry nie oferuja. Wbiles 10 czy tez 20 lvl na becie i twierdzisz ze gra jest chuiowa. Widziales moze 5% contentu uzyles moze 10% skili, smierdzi mi to malkontenctwem.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 06:50 
Cytuj  
@isengrim
Co jest lepszego na rynku mmo?
Teso oferuje jedynie zerg... Mozesz rozwinac?

Porownanie walki do skyrima w sumie bez sensu. To dwa rozne combat systemy. Ten skyrimowy jest bardziej zrecznosciowy, ale ubozszy taktycznie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 08:00 
Cytuj  
PvP jest oparte o obj, niewielki dodatek to carrier. Ale nie ma praktycznej straty przy zgonie - na koń i jesteś z zergiem.
W takim systemie nie opłaca się nie grać w zergu, bo zerg dostaje lepsze i szybsze nagrody. Można inaczej - ale po co?
W PvP liczy się efektywność a nie jakieś erpegowe gadki szmatki o duelach i small scale pvp.
Czy są gry z lepszym pvp? Tak - te w których przegrana coś znaczy, a nie tylko respałn tajmer omg
Czy są gry z lepszym pve? Tak - te w których zdobycie czegoś wymaga wysiłku, a nie tylko małpich odruchów.
TESO nie wymaga wiele, popularność wróżę sporą. Przez kilka tygodni. Potem nuuda.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 08:20 
Cytuj  
W pvp liczy sie fun. Stad te, jak to okresliles, gadki szmatki o duelach i small scale pvp. I od razu widac, ze oprocz biegania z zergiem mozna robic cos jeszcze. Wystarczy porobic troche questow w Cyrodiil i przy okazji popizgac sie z przypadkowo napotkanymi przeciwnikami. Albo wyskoczyc z obleganej twierdzy i napieprzac tych, ktorzy nieopatrznie zbyt oddalili sie od zergu. Albo polowac na tych wyskakujacych z twierdzy;) albo polowac na tych co zaliczyli zgona i wracaja do zergu. Albo...

TESO nie musi sie podobac kazdemu, ale wez pod uwage, ze gusta sa rozne.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 08:26 
Cytuj  
Biorę to pod uwagę i rozumiem.
Dlatego nie sączę jadem z co drugiego postu i nawet byłem stanie uczciwie ocenić całą grę.
Tylko po prostu strasznie żałuję zmarnowanej szansy.
I jak słyszę fun+pvp to odbezpieczam rewolwer. PvP nie ma dawać funu, tylko skrajnie odmienne emocje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 08:30 
Cytuj  
Sam patrzysz tylko na to co się opłaca robić w grze a nie z czego czerpiesz fun także wracaj do swojej samotni w tsw. ;)


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 08:34 
Cytuj  
no nie wiem, ja gram dla funu. Ty widocznie lubisz sie wkurwiac, isengrim. Co kto lubi.

Plus to co napisales w Das Tal
Isengrim napisał(a):
A ja mam ból dupy od tych wszystkich fanbojów ultimy i ogólnie starych czasów. Świat idzie naprzód, całkiem sporo mmorpg ma full loot/full loose, housing, progres, point market itd. Tylko zawsze coś im nie pasuje. A to krzywe menu, a to płacić trzeba, a to SF, a to populacja, a to dzieci płaczą.
Natomiast o generic themparkach nie zwykło się dyskutować, bo jakże to?! Pefałperzy w themeparkach zondzom i wara. Przez dwa tygodnie, do weryfikacji.
Fatalnie wygląda mmorpg.pl pod względem ilości mmorpg w pl.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 08:39 
Cytuj  
Może już było, ale nie chce mi się przekopywać przez cały thread. Gdzie teraz najtaniej można kupić kluczyk/preorder?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 08:41 
Cytuj  
nuuvem


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 08:57 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Sam patrzysz tylko na to co się opłaca robić w grze a nie z czego czerpiesz fun także wracaj do swojej samotni w tsw. ;)

Samotni jak samotni, ja tam problemu z brakiem ludzi nie mam. Newsy tu umieszczam bardziej z poczucia wewnętrznego obowiązku niż chęci.
A że patrzę na gry przez pryzmat opłacalności...większość graczy tak patrzy. Sorry, taki mamy klimat.
candidoser napisał(a):
no nie wiem, ja gram dla funu. Ty widocznie lubisz sie wkurwiac, isengrim. Co kto lubi.

Granie dla funu mi nie wystarcza, bo pozostawia uczucie niedosytu i zmarnowania czasu. Ale jak słusznie zauważyłeś co kto lubi.
Co więcej granie dla funu w mmo jest dla mnie strasznie samolubne i z definicji niepasujące do idei mmo.
Dobra, gl&hf, do zobaczenia w Fallout World.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.