mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 08:41 
Cytuj  
had_ol napisał(a):
ziewww, i ponownie down - robi się to już powoli nudne

ps. to mie rozjebało "We are temporarily disabling private messages due to gold spammers. We will provide an update when PMs are re-enabled"

Czyli bo ktoś tam spamuje to wyjebmy PM wszystkim graczom. Tak samo jak z AOE nerfem, ktoś tam jedzie na explo to upierdolmy AOE wszystkim.


Gra nawet mi się podoba, ale już ekipa która za tym stoi i zarządza nie bardzo i powoli przestaję widzieć sens ich finasowania



This, gra jest całkiem fajna,
natomiast to jak ZOS nią zarządza zdecydowanie mi się nie podoba. Raczej przedłużę subskrypcję, ale tylko dlatego że nie ma nic innego, ciekawego na horyzoncie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 10:42 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
:wtf: Zmienili mi tak znienacka, bez żadnego info. Wchodzę na oficjalne forum, szukam swojego tematu a tam nowy nick :lol: 35 dni czekania i ... jest ... po "niegrzecznym" poście na forum.


Mi zmienili od ręki :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 11:57 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=Ucmjldufa6U

working as intended :D

edit: co śmieszniejsze to podobno ten skill i tak ma już capa na 6 targetów

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 12:21 
Cytuj  
fajna gra gg wp

mesjasz pokazal swoje prawdziwe oblicze


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 12:24 
Cytuj  
68 killi, długo trzeba grac by mieć takie skille ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 12:27 
Cytuj  
chyba lepsze pytanie to po chuj w to grac jak sa takie mozliwosci?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 12:49 
Cytuj  
No ale o co chodzi? Ja też nie jedną grę kupiłem i potem kurwiłem na nią niemiłosiernie. To niczego nie zmienia.
Do TESO robię 10te podejście i ciężko mi wytrzymać 10 min przed alt+f4.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 12:51 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No ale o co chodzi? Ja też nie jedną grę kupiłem i potem kurwiłem na nią niemiłosiernie. To niczego nie zmienia.
Do TESO robię 10te podejście i ciężko mi wytrzymać 10 min przed alt+f4.


Hehe, już dawno w grach wymyślili taką opcję jak Quit / Exit :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 13:18 
Cytuj  
zawsze w kazdym chyba mmo na poczatku sa roznego rodzaju exploity,cheaty,bugi (OP klasy)
kwestia tego czy i jak szybko to poprawia, i jak zaczna balansowac to oby nie przekrecili klasy/rasy w druga strone

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 13:19 
Cytuj  
Jak chcecie sobie nakurwiać na siebie, to idzcie gdzie indziej, do jakichś flejmsów albo gdzieś. Prawo do opinii na temat gry ma każdy nawet jak w nia nie gra, ale prawa do obrazania innych nie ma nikt.

już.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 13:34 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
zawsze w kazdym chyba mmo na poczatku sa roznego rodzaju exploity,cheaty,bugi (OP klasy)
kwestia tego czy i jak szybko to poprawia, i jak zaczna balansowac to oby nie przekrecili klasy/rasy w druga strone


od ponad tygodnia, jeśli nie dłużej i nic z tym nie robią. - Patch 1.1 jeśli nie będzie miał jakiegoś dodatkowego fixa to też tego nie poprawi.

temat szybko zszedł na coś innego, wczoraj właśnie się na takiego wampirka natknąłem, próbowałem coś z zergiem zrobić, ale efekt był bardzo podobny do tego co było na filmiku.

Respekt dla kolesi że byli w stanie zbudować ten OP build nie mam im za nic za złe, ale brak reakcji ze strony ZOS + często nawet pisanie ludzi, że wszystko jest OK mnie najbardziej dziwi.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 13:57 
Cytuj  
Nie wiesz jak zareagowali, jedynie o co można mieć pretensje to brak dobrej komunikacji (takiej jak w POE).
Zważywszy, że zacząłem grać dopiero od wczoraj to nie wiem jaka jest w istocie czy ten skill jest taki przegięty czy gracze to nooby. Chociaż jak spytałem jednego gracza to z tymi wampirami jest to był zdziwiony narzekaniem na nie.

A co do obrażania to kaczy sam siebie obraża, jego posty też skasujesz?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 14:03 
Cytuj  
Dokładnie, takie teksty mnie rozpierdalają:

totally legit build. He even dies so no need to nerf.

Niah napisał(a):
Nie wiesz jak zareagowali, jedynie o co można mieć pretensje to brak dobrej komunikacji (takiej jak w POE).
Zważywszy, że zacząłem grać dopiero od wczoraj to nie wiem jaka jest w istocie czy ten skill jest taki przegięty czy gracze to nooby. Chociaż jak spytałem jednego gracza to z tymi wampirami jest to był zdziwiony narzekaniem na nie.

A co do obrażania to kaczy sam siebie obraża, jego posty też skasujesz?


Jeśli oglądałeś filmik i nadal twierdzisz, że jest inaczej to gg.
Odnośnie obrażania to byś się nie odzywał.
Imperatorze haheaeaehaehae.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 15:04 
Cytuj  
imo pierwsza rzecz to powinni zmienic skalowanie heal'a z nietoperkow z iloscia osob. Chyba maja na tyle oleju w glowie zeby wymyslec cos bardziej skomplikowanego niz zwykle mnozenie.
A skille aoe z capem targetow, ktore mozna trafic to jeden z najbardziej debilnych pomyslow ever.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 20:22 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Belladonna napisał(a):
:wtf: Zmienili mi tak znienacka, bez żadnego info. Wchodzę na oficjalne forum, szukam swojego tematu a tam nowy nick :lol: 35 dni czekania i ... jest ... po "niegrzecznym" poście na forum.


Mi zmienili od ręki :)


W końcu i mi zmienili userID. Musiałem jednak opuści gildie i dołączyć ponownie by je "zaktualizować".


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 21:43 
Cytuj  
Welcome to the ZOS AuA. przez ZOS_Sagew elderscrollsonline
[–]zos_konk [score hidden] 37 minutes ago*
Yeah, we are aware of the issues vampires in PvP. One bug fix and two balance changes are in the pipe, and should get to you guys next week. The changes are:
Fixed the bug where multiple Bat Swarms can be stacked on the same Vampire.
Reduced the movement speed bonus durring mist form to 30% (which makes it equivalent to the "Boundless storm" morph of Lightning form)
Reduced the Vampire ability cost reduction to 7% per stage
We'll continue to monitor Vampires in pvp after these changes hit as well.

Koniec z wampirzeniem w Cyro :)

już.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 22:22 
Cytuj  
słabo


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 22:30 
Cytuj  
Niah wkleiłem fajny link do artykułu o cheaterkach gdzie min. korzystają z cheats and exploits upośledzeni żeby dorównać innym.
Może Twoja niechęć do tych zmian również się z tym wiąże?

W sumie jestem zdziwiony, że reagują :o

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 maja 2014, 22:48 
Cytuj  
Umiejętność czytania ze zrozumieniem jak widzę zanika, ale za drugim może będzie łatwiej

Niah napisał(a):
Nie wiesz jak zareagowali, jedynie o co można mieć pretensje to brak dobrej komunikacji (takiej jak w POE).
Zważywszy, że zacząłem grać dopiero od wczoraj to nie wiem jaka jest w istocie czy ten skill jest taki przegięty czy gracze to nooby. Chociaż jak spytałem jednego gracza to z tymi wampirami jest to był zdziwiony narzekaniem na nie.

A co do obrażania to kaczy sam siebie obraża, jego posty też skasujesz?


Niah napisał(a):
Nie gram od premiery, więc nie wiem czy są przegięci, a jeśli są to jak bardzo, mówię tylko żeby nie znerfowali zbyt mocno. Dotarło?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 maja 2014, 08:12 
Cytuj  
nie wiesz, czy wampiry sa op, bo nie grales, ale zapytales jednego (!) gracza. Za to wiesz, ze fix ZOS jest slaby. Hmmm... ok.

Wlasnie mialem swoj pierwszy rollback. Gram 10min, nagle tak po prostu wywalilo mnie do ekranu wyboru postaci, a po wejsciu do gry znowu bylem tam, gdzie 10min temu. :wtf:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.