mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 11:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
...


az sie zdenerwowalem jak przeczytalem to co napisales. Ale ochlonalem i napisze - jesli chcesz takiej gry jak opisujesz (z bg, arenami i daily na pvp), to ona jest juz na rynku. Ba, jest nawet kilka takich gier.
Clothy - bog Cie opuscil. Po prostu kocham te ludzka sklonnosc do pierdolenia farmazonow na podstawie generalizacji opinii. Zobaczyl 2 armory na krzyz i bedzie mowil ze wszystkie clothy sa z dupy.
LFG/walka - zajebiscie ze w koncu nie ma pierdolonych cyferek i mam nadzieje ze nigdy nie bedzie. A jak jestes cipa i nie potrafisz zlozyc party (nie widzisz kto gra czym, nie pogadasz - bo oczywiscie party finder ktory wszystko zrobi za ciebie, a najlepiej zrobi za ciebie dungeona jest de best) to Twoja wina i bedziesz ssal. Albo twoja druzyna bedzie ssac.

już.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 11:23 
Cytuj  
beta, testy etc.

1. mozna smialo zwiekszyc bieganie o jakies 30-60% w zaleznosci od klasy ale kazda praktycznie ma buff do biegania plus buff do biegania pvp ale wiadomo to jak bedziesz mial free sp.
2. konie wlasnie nikt od nas nie mial konia.
3. rezz camp, kazdy sobie stawia pod zamkiem albo gdzies blisko gdzie sie bijemy i masz 20 rezzow, wiadomo ze na pocz bedziesz kupowal epaxy ale w late game nie bedzie z tym problemu.
4. podsumowanie mimo ze mapa jest duza to jakos dobiegniecie nawet z buta od zamku do zamku nie bylo az takie straszne a jeszcze po drodze zwykle cos sie dzieje.

tak czy siak nie ma w co grac do teso daleko jak zyc.

a no i z bg w sumie macie racje bo bg to jednak farma.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 11:24 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
az sie zdenerwowalem jak przeczytalem to co napisales. Ale ochlonalem i napisze - jesli chcesz takiej gry jak opisujesz (z bg, arenami i daily na pvp), to ona jest juz na rynku. Ba, jest nawet kilka takich gier.
Clothy - bog Cie opuscil. Po prostu kocham te ludzka sklonnosc do pierdolenia farmazonow na podstawie generalizacji opinii. Zobaczyl 2 armory na krzyz i bedzie mowil ze wszystkie clothy sa z dupy.
LFG/walka - zajebiscie ze w koncu nie ma pierdolonych cyferek i mam nadzieje ze nigdy nie bedzie. A jak jestes cipa i nie potrafisz zlozyc party (nie widzisz kto gra czym, nie pogadasz - bo oczywiscie party finder ktory wszystko zrobi za ciebie, a najlepiej zrobi za ciebie dungeona jest de best) to Twoja wina i bedziesz ssal. Albo twoja druzyna bedzie ssac.

już.


hahahahahahaha

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 11:27 
Cytuj  
krzyku doglebnie wytlumaczyl :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 11:33 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
zaboleq napisał(a):
...

Clothy - bog Cie opuscil. Po prostu kocham te ludzka sklonnosc do pierdolenia farmazonow na podstawie generalizacji opinii. Zobaczyl 2 armory na krzyz i bedzie mowil ze wszystkie clothy sa z dupy.

Wszystkie clothy sa z dupy i po chuju (no dobra moze nie wszystkie, ale wszystkie sukienki). I to jest fakt. I nie jest kwestia ich modelow, tylko ich animacji.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 11:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
krzyk napisał(a):
zaboleq napisał(a):
...

Clothy - bog Cie opuscil. Po prostu kocham te ludzka sklonnosc do pierdolenia farmazonow na podstawie generalizacji opinii. Zobaczyl 2 armory na krzyz i bedzie mowil ze wszystkie clothy sa z dupy.

Wszystkie clothy sa z dupy i po chuju (no dobra moze nie wszystkie, ale wszystkie sukienki). I to jest fakt. I nie jest kwestia ich modelow, tylko ich animacji.

To ja chyba gralem w inna gre.
I nie jest to fakt, to jest Twoja opinia. Moja opinia jest taka, ze sa fajnie narysowane (animowane bez wodotryskow ale da sie przezyc). A fakt to to, ze wogóle sa w grze clothy.

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 11:40 
Cytuj  
No akurat mapa, skala tego wszystkiego, to jak dlugo sie dobiega itp. to jeden z najwiekszych plusow tego AvA,
Combat system tez jest calkiem sympatyczny.
mechanika siege mi sie nie podobala, jakis dodatkowy resource do zbudowania by sie przydal, ewentualnie zeby to wszystko bylo drozsze. limit 20 siege na keep to atm nic nie znaczy, zdechnie jakas balista to ktos stawia nowa

nie zamierzam preorderowac, zobacze sobie kolejne beta weekendy i w kwietniu moze kupie jak bardzo bedzie mi sie nudzic.

bo levelowanie, pve i questy to dla mnie masakra, a AvA to jedyny w miare akceptowalny feature no i zdecydowany plus za to ze nie ma zadnych zjebanych arenek

btw w release tez ma byc 1 globalny serwer?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 11:50 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
I nie jest to fakt, to jest Twoja opinia. Moja opinia jest taka, ze sa fajnie narysowane (animowane bez wodotryskow ale da sie przezyc). A fakt to to, ze wogóle sa w grze clothy.

juz.

Jak juz mowilem (!), nie ma nic do tego jak sa wykonane, bo modele ujda, i jak na gre tworzona przez jakies 7 lat, wiecej nie wymagam.

Ale animacje ich sa tak tragiczne, ze dla mnie sie to po prostu nie miesci w pale. Bylbym sobie w stanie wytlumaczyc tak gownane animacje szat gdyby:
1. Bylo duzo niehumanoidalnych ras.
2. Kazda miala by unikalny model.
Ale tu nie ma zadnej z tych rzeczy. Kazda szata albo dluzsza sukienka, to jest tam sam mesh, czasami przyciety w roznym miejscu.

W tym przypadku chujowe animacje zwalam, na zwyczajna niekomptencje i lenistwo. A no i na voice overy. Zamiast kurwa zjebanych glosow w questach ktore przeklikuje w ciagu 2 sekund mogliby zatrudnic dwoch dodatkowych animatorow i nie byloby problemu...

To juz nie jest kwestia opinii. To jest techniczny fakt.
Mozesz jezdzic ferrari i mozesz syrenka. Czy twierdzisz, ze to, iz syrenka jest lepsza od ferrari to kwstia opinii/gustu ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:00 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=WIlTG9bKa3k

filmik z pvp, pewnie ktos juz wklejal ale nie znalazlem.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:10 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
nie zamierzam preorderowac, zobacze sobie kolejne beta weekendy i w kwietniu moze kupie jak bardzo bedzie mi sie nudzic.

bo levelowanie, pve i questy to dla mnie masakra, a AvA to jedyny w miare akceptowalny feature no i zdecydowany plus za to ze nie ma zadnych zjebanych arenek

btw w release tez ma byc 1 globalny serwer?

Ta. Robię tak samo. Jak dalej mi się będzie chciało i będę miał czas - to w kwietniu kupię.

Choć akurat mi się questy / pve podoba, ale ja mam mocną preferencję na tzw. 'europejski/zachodni' styl, a takiego mmoprg nie było od wielu lat. Poza tym nie grałem w żadne mmorpg dłużej od kilku lat, dlatego też pewnie lepiej mi się grało w becie.

Na pewno ma nie być pojedynczych serwerów, ale czy będzie osobny europejski i osobny w US czy jeden wspólny to w sumie nie wiem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:16 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
zaboleq napisał(a):
...


az sie zdenerwowalem jak przeczytalem to co napisales. Ale ochlonalem i napisze - jesli chcesz takiej gry jak opisujesz (z bg, arenami i daily na pvp), to ona jest juz na rynku. Ba, jest nawet kilka takich gier.
Clothy - bog Cie opuscil. Po prostu kocham te ludzka sklonnosc do pierdolenia farmazonow na podstawie generalizacji opinii. Zobaczyl 2 armory na krzyz i bedzie mowil ze wszystkie clothy sa z dupy.
LFG/walka - zajebiscie ze w koncu nie ma pierdolonych cyferek i mam nadzieje ze nigdy nie bedzie. A jak jestes cipa i nie potrafisz zlozyc party (nie widzisz kto gra czym, nie pogadasz - bo oczywiscie party finder ktory wszystko zrobi za ciebie, a najlepiej zrobi za ciebie dungeona jest de best) to Twoja wina i bedziesz ssal. Albo twoja druzyna bedzie ssac.

już.



Krzyku ja wiem, że jak ktoś jest uzalezniony od gier mmo i stawia grę ponad dzieci czy rodzinę to mu wszystko jedno ile czasu poświęca a jest kilka osób na tym forum co tak robią i nie mają życia poza graniem/pracą. Tacy może mają czas napierdalać lvling i robić nocne sesje PvP co by keepy przejmować jak ludzie śpią ale wiesz co, nie tacy ludzie pładzą abo dzisiaj i nie dla takich się robi dzisiaj gry. To, że dla Ciebie Daoc byś świętym gralem i zajebistą grą nie oznacza, że teraz TESO ma kopiować albo robić wszystko na modłę DAoC albo być zacofaną grą bo np ktoś nie umie albo nie chce combat loga zrobić albo porzadnych tooltipow - idź sobie pograj na jakimś serwerku DAoC albo czekam na camelot unchained czy cuś. Wypisujesz ochy i achy o grze i potem takie trolle pokroju mendola kupują grę.

To, że w WoW czy RIFT są arenki to mnie gówno obchodzi. W WoW są też pandy, lubisz pandy? Ja oprócz large scale PvP, gdzie i tak w uj walk to zerg lubię też smale scale pvp z objectivami np. Oczywiście można to próbować robić na normalnej mapie ale co by się złego stało jakby dodali kampanie gdzie mapy będą mniejsze i gdzie granie będzie jeszcze bardziej team focues? Taka jest moja opinia, możesz mieć inną ale nie wyjeżdżaj mi tutaj że mam sobie szukać innej gry. Co to kurwa gra jest pod Ciebie robiona?

Co do clothów to sukienki wyglądają słabo jak dla mnie bo są zbyt podobne ale przede wszystkim animacja w nich jest zrobiona na jedno kopyto. W sumie każda rasa rusza się tak samo co razi po oczach. Na pewno plate/medium lepiej wyglądają. Moja opinia, ty masz swoją ale nie wyjeżdżaj mi że pierdole farmazony. Na pewno nie bardziej niż ty.

O trudność encounterów mi nie chodzi bo to kwestia zapoznania się z mechaniką i grania z ogarniętymi ludźmi. Ja zrobiłem już w swoim życiu trudny contect w mmo od UO do czyszczenia SP w WoW czy bicia Kaela przed nerfem. Twój argument jest z dupy. Gdzie ja kurwa napisałem, że dungi są za trudne albo że mechanika walk jest zajebiście skomplikowana i chce aby dungi były proste jak w wotlku?

Jeśli trudność ma polegać na tym, że koleś w lfg kolejkuje się jako heal a jest tankiem to sorry ale to nie trudność tylko ułomność ludzka i ułomność LFG. Odniosłem się tutaj do bety i faktu, że w pro gildi mało kto wbił ten 12 lvl żeby robić te dungi a chyba każdy wie jak to jest robić dungi z randomami, z którymi ni siedzi się na TS i którzy np grają z tajlandi i mają ping 300. Po release jak już będą konkretne gildi to na pewno czyścić content czy grać pvp będzie dużo prościej bo będzie jakakolwiek komunikacja.


Dobrze, że dziadki/veterany pograją trochę i quitną.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:19 
Cytuj  
nie bylo filmiku. Piekny rozpierdol, az mi sie przypomnial poczatek Gladiatora.

Dobrze, ze mozna sobie TAB-em target oznaczyc, inaczej bylby epic fail.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=WIlTG9bKa3k

filmik z pvp, pewnie ktos juz wklejal ale nie znalazlem.


Łoo, kiepsko to chodzi, spodziewalem sie ze duzo lepiej. Troche malo tych skilli rzeczywiscie (8 to juz by było coś do kombinowania). Szkoda ze instant charge jest na wroga.
Sa skille ground based? Jak wyglada healowanie? Czy wyglada to sensowniej w malej ekipie?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:36 
Cytuj  
kiepsko chodzi? moze na filmiku, u mnie zapierdalalo bez wiekszych problemow.
skilli nie potrzeba wiecej, tym bardziej, ze mozesz skladac naprawde w uj opcji - ja mialem fun z tych 6 skilli w combacie i nie czulem potrzeby posiadania wiekszej ilosci.

sa ground based skille (o ile dobrze cie rozumiem).
o healowaniu nie mam pojecia, ale krzyk pisal, ze nie jest lekko.

w malej ekipie jest zupelnie inna zabawa - skradanie, zasadzki - ale tez nie wiem co masz na mysli pytajac o 'sensowne' :)


niahu - wyjeb stad zabolka bo to jednak debil i nie ma sensu sie z nim przepychac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:42 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Mendol napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=WIlTG9bKa3k

filmik z pvp, pewnie ktos juz wklejal ale nie znalazlem.


Łoo, kiepsko to chodzi, spodziewalem sie ze duzo lepiej. Troche malo tych skilli rzeczywiscie (8 to juz by było coś do kombinowania). Szkoda ze instant charge jest na wroga.
Sa skille ground based? Jak wyglada healowanie? Czy wyglada to sensowniej w malej ekipie?


Healing trudny jest, przynajmniej na poczatku. Heale zzeraja masakryczna ilosc magiki i sa poniekad randomowe (co szczegolnie jest widoczne w zergu).
A co do ilosci skilli - na lvl15 masz drugi weapon (mozesz dowolnie swiczowac weapony miedzy tymie dwiema a do kazdej jest przypisany odrebny set skilli, wiec ilosc aktywnych skili masz podwojoną)

juz.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:47 
Cytuj  
@Zaboleq
- blizzard dodając spvp zabił world, a chce gry gdzie pvp to nie jest farma punkcików w klatkach
- ile masz europejskich gier podobnych do daoca? gg
- boli ciebie zerg w teso, a eve już nie? :wtf:
- teleport w teso dobrze działa, dzięki temu nie ma sytuacji wiecznych siegowania keepów, giniesz leć z innego i spróbuj nie zginąć po drodze. Chociaż mogliby dać członkom gildii którzy są w posiadaniu danego keepa na jednorazowy teleport w czasie jednego siege.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 13:26 
Cytuj  
Nie wiem, czy było, nawet fajny beta review:

http://www.youtube.com/watch?v=2NCIZCdo ... r_embedded


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 13:36 
Cytuj  
dla mnie kurwa moze byc tetris online , sa stare dziadygi z dawnych lat = trzeba zagrac :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 13:41 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@Zaboleq
- blizzard dodając spvp zabił world, a chce gry gdzie pvp to nie jest farma punkcików w klatkach
- ile masz europejskich gier podobnych do daoca? gg
- boli ciebie zerg w teso, a eve już nie? :wtf:
- teleport w teso dobrze działa, dzięki temu nie ma sytuacji wiecznych siegowania keepów, giniesz leć z innego i spróbuj nie zginąć po drodze. Chociaż mogliby dać członkom gildii którzy są w posiadaniu danego keepa na jednorazowy teleport w czasie jednego siege.



Ale Niahu, pvp w wowie nigdy nie działało za bardzo - nie pamiętasz jak się serwery wykrzaczały jak się pod ogri lud zbierał i nagle robiła się jatka? Oczywiście zawsze były zony gdzie PvP żyło, szczególnie podczas lvlowania i to było spoko. W GW2 jakoś dało się zrobić i world PvP jak i sPvP i nikt nie płakał. AvAvA też jest w klatkach tylko dużo większych ale to nadal klatka z tym, że tak tego nie czujesz.

Gier jak daoc? Nie ma, pewnie dlatego że mmo traci na popularności i od czasów wow nic nie wymyślono super. Moba też się ludziom przeje za kilka lat. Ludzie dorastają i im się gusta zmieniają. Historia zatacza koło.

Porównywanie TESO do EVE jest tak z dupy, że głowa mała :D. EvE nie można porównać do żadnego mmo na rynku w tej chwili. W eve zerg jest tylko zergiem z wyglądu. Nie spotyka się raczej średnich czy dużych przypadkowych flot złożonych z randomowych statków. Owszem są roamy ale nawet tam jest organizacja i statki nie są przypadkowe. To co było teraz widoczne na AvAvA to była jedna wielka masa ludzi napierdalająca drugą masę ludzi i niech nikt mi nie mówi że było inaczej. Zapewne jak gildie się zorganizują, powstaną sojusze itp to będzie lepiej o ile ludzie dotrwają do tego momentu. Już była jednak/dwie takie gry. Ktoś tam coś pisał na czasie ale ogólnie to jeden napierdala drugiego jak szło. Sam byłem początkowo w jakiejś małej grupce i próbowałem z hida walić ale zaraz nas zerg zjadł - jak to w życiu. Nie mówię, że PvP jest chujowe bo nie jest ale na pewno w takiej formie wymaga poprawek i szlifu aby błyszczeć.

Co do TP to okej, mogą być takie odległości tylko niech te zony nie będą puste. Niech npców będzie więcej, niech dodadzą world bossy albo więcej open dungów albo rzadkie resource etc. Mapka po prostu wygląda pusto i przestrzeń tylko się marnuje.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 13:44 
Cytuj  
Cyrodiil istotnie wyglada troche pusto, ale podejrzewam, ze jak by nawalili wiecej obiektow to przy wiekszej zadymie im engine nie pociagnie. Wiec cos za cos. Moze gdzies dalej od keepow moga sie pokusic o wieksza roznorodnosc.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.