mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 11:48 
 
Arturnik napisał(a):
wodny napisał(a):
Zawsze można zrobić B2P i do tego sklepik w grze.

inside to dobrze podsumował. Pewnie to samo będzie w przypadku "WildStar" i "FFXIV".


Myśle, że mogę bezpiecznie powiedzieć, że spora część nas tutaj na forum z abonamentem jest zapoznana już od dawna, z dziesięć lat i ja osobiście nadal dużo bardziej preferuje miesięczny abonament do DOBREJ gry w którym wszyscy grają na równych zasadach, nie ma sklepików, boostów i generalnie równiejszych niż pseudo F2P z "opcjonalnymi" subskrypcjami, sklepikami i skrzyneczkami czy B2P w które nikt nie idzie bo nie chce się nikomu chyba odpłatnych DLC robić.

Zgadzam się z tym, że sam wolę subskrypcję bez żadnych sklepików, sprzedawania currency, lootboxów i innych pierdów z równymi zasadami dla wszystkich grających. Tyle, że to, że content patche będą często w TESO też nie jest rzeczą, (którą Swtor też zapowiadał, Rift zrealizował czy nawet GW2 coś tam niby dodaje regularnie) która by mnie mogła skłonić do płacenia subskrypcji, bo nie w tym jest problem - nie jestem osobą, którą bawi power-levelling i uczestniczenictwo w progress gildiach. Już nie mówiąc o braku czasu na takie coś.

Tyle, że ani Wildstar, ani FF XIV ani TESO nie jest dla mnie grą za którą bym płacił subskrypcję ani w ogóle w nie grał. Tak samo jak wszystkie MMORPG-i które wyszły przez ostatnie 5 lat też takimi grami nie były. Mierzi mnie też to ostatnie pierdolenie o sandbox vs themepark, player created content itd - czy tylko dla mnie nie w tym leży problem?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 18:38 
 
Nie wiem czy nie troll :)
Spoiler:


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 18:54 
 
Czemu troll? Idealnie opisuje gre RPG splycona do popierdolkowatego coop MMO polegajacego na robieniu smiesznie prostych pseudo-'questow'.
Akurat tym sie wlasnie caly czas chwala.

Niby koles pisze ze to jest TES z dodanymi chujowymi elementami MMO a ja powiem ze chuja tu jest TESa tbh oprocz moze nazw.
Ogolnie to wychodzi na to ze to bedzie poprostu WoW (tylko pewnie plytszy bo siew tym tworcy mmo przescigaja - jak jeszcze bardziej splycic juz glaboka az do kostek kaluze) z nawami w stylu "Mzinchaleft".

Tyle dobrze ze 2 tygodnie po premierze pewnie juz bedzie mozna kupc konto za 50 zeta. :) Ew sie poczeka te pol roku do przejscia na F2P.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 06:45 
 
niekoniecznie troll. Ja tez zwracalem uwage na moby z refleksem szachisty.
W ogole cala ta rewolucja w mmo, czyli "action combat" moze sie okazac niezlym failem. Bo tak naprawde to jest tylko polsrodek, takie pseudo action. A w praktyce moze sie okazac, ze dziala jedynie stare sticky target, albo prawdziwe action (PS2?, DFO?).
Jesli chodzi o populacje i tlumy na spotach. Imo ten problem rozwiaze sie w ciagu tygodnia, dwoch. Bo albo ludzie zaczna quitowac, albo beda levelowac z rozna szybkoscia.

@Kabra
Co w tym dobrego, ze konta beda za 50zeta? Jezeli gra jest slaba, to wciaz sa to pieniadze wywalone w bloto.

Jako bonus post z forum beth. W spoilerze, bo to wall of text.
Spoiler:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 08:37 
 
a w miedzyczasie...

3mln chetnych do bety TESO
http://www.pcgamesn.com/elderscrolls/bl ... a-sign-ups

“You don’t want to let too many people in early, because the game is, frankly, not too good in early beta and you don’t want to expose many people to that, but we’re well into the tens of thousands.”


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 13:17 
 
Daily remimnder jakie TESO jest zajebiste :D
Cytuj:
>Combat is oblivion with soft lock so you can't have spells in left/right hand instead you press cast button and everything is soft locked so spells are homing and attack sometimes register meters away
>Books are not physical things, they just register in your lore tab and you can read books without owning them if you read them once
>Animations are horrible
>Horses are summons and pop out of thin air
>Visuals are horrible
>Roleplaying is fucked, can't even sit down
>Generic environments
>Lore rape


Gif:
Spoiler:

Już nie wiem czy śmiać się czy płakać.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 13:23 
 
w zyciu bym za to nei zaplacil. przegrali na starcie z EQ next.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 13:41 
 
Highlander napisał(a):
w zyciu bym za to nei zaplacil. przegrali na starcie z EQ next.

Przynajmniej wiadomo jak "TESO" wygląda. Z "EQN" pokazali tylko wcześniej przygotowane filmiki. Także nie widzę sensu porównywania tych dwóch tytułów. "EQN" to jak na razie prawie same obiecanki.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 13:47 
 
Adhoc napisał(a):
>Generic environments
>Lore rape

[/quote]

Dla mnie w sumie to jest najgorsze. Pomine juz wogole calkiem z dupy te 3 frakcje ale jak ogladalem gameplay z MOrrowind to to kurwa wygladalo tak jakos badziewnie ze no nie wiem.. :/
No i kurwa czekam bo koles mowi ze jedzie do Mournhold a tam 4 budynki, dwa namioty i swiatynia z 5cioma pomieszczeniami... :/

Nie sie pierdola z czyms takim.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 13:54 
 
Kabraxis napisał(a):
No i kurwa czekam bo koles mowi ze jedzie do Mournhold a tam 4 budynki, dwa namioty i swiatynia z 5cioma pomieszczeniami... :/


ESO dzieje sie wczesniej - pewnie dopiero zaczeli zakladac miasto :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 14:05 
 
candidoser napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
No i kurwa czekam bo koles mowi ze jedzie do Mournhold a tam 4 budynki, dwa namioty i swiatynia z 5cioma pomieszczeniami... :/


ESO dzieje sie wczesniej - pewnie dopiero zaczeli zakladac miasto :lol:

Hehe, no właśnie. Umiejscowili TESO tysiąc lat przed pierwszymi wydarzeniami w Skyrim co daje im całkiem wygodną pozycję do robienia czego chcą.
Gdzieś widziałem obrazek z zestawieniem tego co już ujawnili o lore w TESO a z tym jak powinno być wg. jakiegoś lore nazi. Komedia, ludzie bardziej znają się na lore TES niż sami twórcy. Czemu nie zatrudniają takich nerdów? :)
Poza tym time-line pokazuje, że w razie failu Bethesda wycofa się z całego projektu po angielsku wydając kolejną część TES. Nie zdziwiłbym się jakby już była w zaawansowanej produkcji.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 14:15 
 
Mysle, ze sa swiadomi ewentualnych bledow w lore. Popelniaja je bo tak im wygodniej, lub wtedy gdy cos im jest potrzebne. Np. potrzebowali frakcji, to sobie je na szybko sklecili.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 14:16 
 
Ja tam az takim super pojebanym nazi nie jestem ale Mournhold kurwa?

To jest NAJSTARSZE miasto w Morrowind (Almalexia dokladnie, Mornhold jest dzielnica), pierwsze wzmianki datuje sie na pre-dunmerskie czasy (czyli przed zasiedleniem prowincji przez wielkie rody elfow) a na domiar wszytkiego cale miasto jest zbudowane na ruinach miasta Dwemerow...

Ogolnie Almalexia byla juz w pierwszej erze chyba a w tej grze tam sa kurwa jakies szalasy...
tak jak mowie - ja nie jestem lore freakiem i to co napisalem powyzel poporstu pamietam w Morka ale SA GRANICE.

:)

A tutaj przyklad jakby to moglo wygladac gdyby TESo bylo powazna gra a nie chujowym cash grabem dla hamburgerow.... Almalexia z Tamriel Rebuild:

http://www.youtube.com/watch?v=WFM7RoPn-Fo

Dla porownania proponuje odszukac ten godzinny gameplay z exploracja i zobaczyc jak wyglada to miejsce w TESo. :)


Cytuj:
Mysle, ze sa swiadomi ewentualnych bledow w lore. Popelniaja je bo tak im wygodniej, lub wtedy gdy cos im jest potrzebne. Np. potrzebowali frakcji, to sobie je na szybko sklecili.


No i blad.... community TESow jest mocno lore-pojebane i kolejna firma popelnia blad myslac ze odciagna ludzi od WoWa czy tam RIFTa (czym kurwa?) i moga miec wyjebane na bardziej wymagajacy core fanbase. Zeby to pierwszy raz.
Taki ja jestem srednio pojebany na punkcie lore ale i tak kurwa odmawiam grania w jakis syf UDAJACY TES.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 14:30 
 
wodny napisał(a):
Highlander napisał(a):
w zyciu bym za to nei zaplacil. przegrali na starcie z EQ next.

Przynajmniej wiadomo jak "TESO" wygląda. Z "EQN" pokazali tylko wcześniej przygotowane filmiki. Także nie widzę sensu porównywania tych dwóch tytułów. "EQN" to jak na razie prawie same obiecanki.

to była sugestia, ze sam system f2p przemowi za EQN bo teso tez niczym szczególnym nie będzie.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 14:47 
 
Kabraxis napisał(a):
J

Dla porownania proponuje odszukac ten godzinny gameplay z exploracja i zobaczyc jak wyglada to miejsce w TESo. :)


To ten nagrywany przez jakiegoś kolesia z przynajmniej częściwo Azjatyckim pochodzeniem? Fakt, że nie oglądałem dokładnie, ale tam niby jakieś duże miasto miało być? Bo niezauważyłem...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 15:55 
 
nie, tego gameplaya juz chyba nie ma (przynajmniej na yt, jak ktos ma inny link to give me). I wlasnie o to chodzi, ze nie ma tam zadnego duzego miasta.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 17:05 
 
Domyśliłem się, że o to chodzi heh

W każdym razie skoro to nie ten filmik, to niech ktoś postnie linka do tego filmiku o którego Kabraxisowi chodzi.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 21:20 
 
Oprócz abonamentu będzie również sklepik. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 07:21 
 
wodny napisał(a):
Oprócz abonamentu będzie również sklepik. :D

http://esohub.de/news/154-eso-interview ... ntwicklung
30 sekunda filmiku. Jest po angielsku mimo, że zaczyna się troche niemieckim.

Będzie sklepik jak w wowie czyli vanity items i name change itd.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 07:37 
 
Chyba sobie kpią.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.