mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 22:13 
Cytuj  
na razie jest decyzja ze ci co mieli założone konta i postacie w grze moga grac- blok jest na nowe konta- zdaje sie ze mieli mase zgłoszeń o zwrot pieniedzy za konta premium - w jednej z wiadomości przy tym blokowaniu napsiali ze te pieniądze beda zwracać- to sie posypaly podania o zwroty
jak zwykle kasa- teraz podobno czekaja na decyzje XL Games , a ci teraz maja na karku z jednej strony Triona , ktory jaja sobie robi z ta wersja ang , a z drugiej strony Mail,ru , który na grze juz zarabia i nie chce traciic kasy - podobno graczy z blokiem okazalo sie ponad 20% :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 22:48 
Cytuj  
Imo Trion sra w gacie, bo wie ze za szybko wersje EU i NA nie wystartuja. Jak ludzie spedza miesiace na RU to zapewne lwia czesc outsiderow zostanie tam bo sa ogromne international gidie + ruscy biegajacy na premium sa bardzo spoko i ogarnietymi ludzmi z ktorymi idzie po angielsku pogadac. Tzn ja tak sadze bo nie wyobrazam sobie, aby ludzie ktorzy nolifeia i wydaja mase kasy na RU tak nagle sobie zmienili platforme.

Beka by byla gdyby mail.ru stworzylo 2-3 serwery z 'nieoficjalna' notka INTERNATIONAL, gdzie jezykiem obowiazujacym jest angielski. Oczywiscie nie ma na to szans, bo pewnie XL by sie sralo, ale takim zagraniem by mogli caly rynek EU Trionowi zajumac, bo to ze gra na RU bedzie lepsza jest oczywiste - u ruskich L2 bilo wszystkie inne mmosy pod wzgledem popularnosci, wiec jakiekolwiek zmiany w AA odnosnie PvP(ala slynny patch 1.0) nie maja szans przejsc.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 22:55 
Cytuj  
Bo ruski uwielbiają się napieprzać i to najbardziej hardcorowo.


Posty: 1
Dołączył(a): 8.01.2014
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 12:13 
Cytuj  
rust jest też bardzo ciekawa gra, najlepszy rust serwer

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 18:00 
Cytuj  
angielska wersja ArchAge od TRION bedzie f2p , podobnie jak RIFT

http://archeagesource.com/topic/3088-he ... er-scapes/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 18:43 
Cytuj  
tl;dr powyzszego posta:
Ruscy nam zajebali klientow, panic mode, musimy wydać gre ASAP.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 09:35 
Cytuj  
Ja zrobią tą grę bez tego sklepu, czyli będzie można budować etc bez premki to można sobie popykać.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 12:31 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Nice. Trion slackuje z puszczeniem wlasnej wersji, ale do odcinania graczy z RU to pierwszy.

No mail.ru nie pzrestrzegalo umowy, którą podpisało ;) Przeciez maja prawa tylko do wspomnianych rynków i normalnym jest blokowanie dostępu do innych regionów... Za takie coś TRION mógł nawet chcieć kasę od XL ;)
TRION nie robi sobie jaj z wersją eng, tylko ruscy płacą takie pieniądze ze maja priorytet wyzszy niż trion, który wysupłał kilka baniek mniej na licencje ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 06:54 
Cytuj  
http://www.mmocast.com/news/archeage-en ... lpha-test/

Cytuj:
For those of you who are lazy or don’t have the time to watch the entire stream here it’s a summary for the most important answers we got so far:

- ArcheAge will be Free-to-Play
- The f2p system will have Founder Packs
- F2p accounts will also regenerate Labor points (we don’t know if they will regenerate when you are loged-in or not)
- Labor Potions – if they will be added to the Cash Shop (not 100%), they will have a cooldown
- The tax system will accept in-game gold or Tokens (that will be available in the Cash Shops)
- We will have Fishing when the game it’s released
- ArcheAge 1.0 is in internal testing and they will decide what features they want to take from it so we will probably have a unique version of the 1.0 update
- Official forums are live
- Alpha is coming in a few weeks

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 12:05 
Cytuj  
ale chłopaki zapier... z robota- za kilka tygodni będzie alpha :)

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 15:04 
Cytuj  
Jak może być alpha czegoś co już jest w becie? Imho zmieniają język i ficzersy w grze, takie pierdolenie wg mnie

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 15:10 
Cytuj  
alfa beta, w dzisiejszych czasach to ja juz nie widze roznicy,
jedynie wydawcy i fanboje korzystaja z tych terminow by usprawiedliwic wszystkie bugi i niedociagniecia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 15:28 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
Jak może być alpha czegoś co już jest w becie? Imho zmieniają język i ficzersy w grze, takie pierdolenie wg mnie


To zależy - dla przykładu Tera - w wersji koreańskiej masz praktycznie jeden quest na krzyż i grind, grind, grind, fest grind. Europejczycy dla zabijania mobków potrzebują motywacji :lol: czytaj questów, więc eu/us wydawca musiał porobić / pododawać setki questów.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 16:28 
Cytuj  
Czyli goldy za irl kase. Nice.
Mam przeczucie, ze mocno zjebia system platnosci. Czemu nie moga zrobic zwyklego free + premium, gdzie free dostaje po dupie jesli chodzi o CZAS i nic wiecej(ergo mniejszy przyrost lp, czy expa.
Mail.ru prawie sie to udalo, tylko niestety istnieje ten nieszczesny potion, ktory daje 500 lp z 4 godzinnym cooldownem. Teoretycznie ktos kto wyda mase kasy na to moze byc bogiem.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 16:32 
Cytuj  
macie bogów :D

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/57-955 ... obk%C3%B3w

system f2p + premium jest jak najbardziej ok. Jeżeli nie chcesz czekać to kupujesz i masz, a jeżeli masz dużo czasu to farmisz. Blokowanie jakiś ficzersów, które są dostępne jedynie za irl kasę to wg mnie zdzieranie na siłę kasy. Żeby nie było, że jestem sknera, opłacam abo w mmo's :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 19:45 
Cytuj  
Ponad 50tys banow za chitowanie w 1 dzien....ja pierdziele , gra chyba nie ma zadnych zabezpieczen skoro nawet moda GOD zrobili....czuje ze AA to bedzie fail ze wzgledu na cheaty :(


_________________



**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 20:17 
Cytuj  
Zabezpieczenia są np. ustrojstwo zwane Hackshield, z tym, że zostały one złamane już ponad 2 lata temu podczas Koreańskiej bety hehe.
Podobnie jest też sporo osób z zachodu, które grały / grają w KR, JP lub teraz Rosji, także skrypty, boty i inne rzeczy będą już przygotowane Day-1 na zachodnią premierę.

Przeróżne hacki, czity, boty do zbierania, boty do grindzenia mobów, teleportowanie, itd tam jest pełen serwis.

http://www.youtube.com/watch?v=jwTM4HwMayk
http://www.youtube.com/watch?v=z7nlbubJV-8

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 20:22 
Cytuj  
Ej, niech mi ktoś napisze czym się różni combat w AA od tego np. z WoWa? Typowy tab target, czy są jakieś pseudo action elementy ala GW2?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 20:35 
Cytuj  
zax napisał(a):
Ej, niech mi ktoś napisze czym się różni combat w AA od tego np. z WoWa? Typowy tab target, czy są jakieś pseudo action elementy ala GW2?


Zasadnicza roznica to collision detection w AA


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 21:31 
Cytuj  
Czy ja wiem czy to robi jakas roznice? Tymbardziej, ze w AA jak zaczniesz castowac spell to niczym w Rifcie - czy plecami czy przez sciane, spell i tak poleci.
Istnieje biedny system combo typu, ze jak na targecie jest slow to jakis skill stunuje zamiast slolowac, czy ze na stunned targecie masz bonus % dmg ze skilla itp.
Ogolem combat w AA jest dosc slaby i malo ciekawy - wow ma duzo ciekawsze mechaniki skilli.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.