mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 13:56 
Cytuj  
no rzygasz, nie podoba ci sie, na chuj to znowu piszesz? mamy cie przekonywac zebys jednak sprobowal, zebys gral, czy o ki chuj ci chodzi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:00 
Cytuj  
Nie, ale po prostu nie mydlcie ludziom oczu o sandboxach itp. Chcecie widziec w kolejnej grze cos czego tam nie ma.
Juz predzej to czuc w SotA, ktore nawet nie jest mmorpg. Czy w eve, wurmach itp... Ale AA? No sorry...

Poza tym to Ty piszesz 'na papierze', a moze sam zagraj. Na chuj ty piszesz w takim razie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:05 
Cytuj  
nikt nic nikomu nie mydli. i ja nie widze czegos, czego nie ma.
pisze na 'papierze' bo sam nie zrobilem lvl30 w ruskiej becie, a do eu nie mam dostepu.
jednak opieram sie na tym co pisza ludzie w gildii codziennie (gra z 10 osob), wiec przekazuje ich opinie.
dlatego tez pisze.

http://www.reddit.com/r/archeage/commen ... f_endgame/

http://killadrix.com/2014/05/04/archeag ... t-of-jail/

this game is probably the weirdest combination of bad and good stuff I have ever seen, one minute I'm doing some stupid generic MMO quest, minut after that I see a boat on land, with guy using harpoon and winch to move around, wtf, I want that boat!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 14:12 
Cytuj  
Trion jeszcze się nie zdecydował o niczym w sprawie 1.0?
ostatnia rzecz jaką o tym słyszałem to było to:

Cytuj:
- ArcheAge 1.0 is in internal testing and they will decide what features they want to take from it so we will probably have a unique version of the 1.0 update



wiecie czy w japońskim archeage też jest 1.0?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 15:12 
Cytuj  
dlaczego gra ma byc taka czy taka, a nie powinna mieć wszystko, od sadzenia roślinek, dojenia krów, po terraforming, budowanie twierdz itd, a między tym wszystkim napierdalanka z full lootem ?
Wybierasz co chcesz i masz przeciwnika co całymi dniami albo napieprza pvp albo podlewa roślinki.

AA tego nie oferuje, to bardzo rozbudowany themepark, ale pierwsza taka gra i jeśli znajdzie klientów na zachodzie to jest szansa że powstaną inne gry bardziej rozbudowane, a nie kolejne jakieś pierdy jak swtor, gw2, teso, wildstar itd

Ja czekam na Life is Feudal ale obawiam się że od strony technicznej wymiękną.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 15:23 
Cytuj  
no full loot nie ma, ale co do pvp i roslinek to chyba jednak mozna tak grac, jak sie chce.
nie ma co liczyc na to, ze na zachodzie, ktos zrobi bardziej rozbudowana gre, bo niestety devsi biora pod uwage tylko pokolenie lol'a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 15:53 
Cytuj  
Na azjatow tez bym nie liczyl, bo oni zakladaja, ze niemal kazdy moze byc bezdusznym grinderem.
Dlatego ArcheAge bylby do przelkniecia gdyby przystosowac go do warunkow EU. Ale przystąpią raczej do tego po macoszemu.

w ArcheAge te 'sandboxowe' elementy szybko sie znudzą.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 15:58 
Cytuj  
ale skad wiesz jak przystapia do tego, skoro jak na razie to robia wlasnie zupelnie inaczej niz myslisz.
nie wiem, o ktorych elementach piszesz i co ci sie zdazylo znudzic.

the game has potential, it all depends on the settings, it's closer to Ultima that any other 3d game I have played so far, some things suck, some are pretty good, really hard to tell now

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:06 
Cytuj  
Nie wiem tego, po prostu wątpie.
poki co to widzialem w wersji EU, ze wiele sie to nie rozni. Nie uwierze, ze nagle mialyby zostac urozmaicone questy a strzaleczki z gry wyrzucone. Wyrzucenie tak prostej rzeczy imo znacznie by zmenilo feeling gry. Nikt sie przeciez nie podejmie jakiejs diametralnej zmiany, chyba, ze widzialby w tym duzy zysk. Ale przeciez ludzie i tak beda grali...

Po czym wnioskuje? Po innych grach, w ktorych zazwyczaj praca przystosowania konczyla sie na lokalizacji i podstawieniu angielskich aktorow.

Nie wiem po co zestawianie tego z Ultimą, ArcheAge nigdy nawet nie próbowało stać obok Ultimy tylko jest to osobna gra. Przywolywanie Ultimy predzej sprawi, ze po 1 odpaleniu gry sprawi, że ludzie sie zawiodą. Nie czuje w AA czegos takiego jak wolnosc.

Takie teksty to imo są podobne do moich w oczekiwaniu na 'true competitive fpsa' (chociaz w sumie to na nic za bardzo nie czekam juz ;p )


_________________
.


Ostatnio edytowano 4 maja 2014, 16:09 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale skad wiesz jak przystapia do tego, skoro jak na razie to robia wlasnie zupelnie inaczej niz myslisz.
nie wiem, o ktorych elementach piszesz i co ci sie zdazylo znudzic.

the game has potential, it all depends on the settings, it's closer to Ultima that any other 3d game I have played so far, some things suck, some are pretty good, really hard to tell now


oO Mendol hype na kolejnego mesjasza zaliczyl :>

a cytowanie jakis chuj wie skad opinni to jest troche slabe jak jeszcze tego nie zalapales :O

w gre nie gralem ale jak zwykle poogladalem :D kilka aspektow jest serio fajnych ale mnie grafika i combat odrzuca


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:14 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie wiem tego, po prostu wątpie.
poki co to widzialem w wersji EU, ze wiele sie to nie rozni. Nie uwierze, ze nagle mialyby zostac urozmaicone questy a strzaleczki z gry wyrzucone. Wyrzucenie tak prostej rzeczy imo znacznie by zmenilo feeling gry. Nikt sie przeciez nie podejmie jakiejs diametralnej zmiany, chyba, ze widzialby w tym duzy zysk. Ale przeciez ludzie i tak beda grali...

Po czym wnioskuje? Po innych grach, w ktorych zazwyczaj praca przystosowania konczyla sie na lokalizacji i podstawieniu angielskich aktorow.

Nie wiem po co zestawianie tego z Ultimą, ArcheAge nigdy nawet nie próbowało stać obok Ultimy tylko jest to osobna gra. Przywolywanie Ultimy predzej sprawi, ze po 1 odpaleniu gry sprawi, że ludzie sie zawiodą. Nie czuje w AA czegos takiego jak wolnosc.

Takie teksty to imo są podobne do moich w oczekiwaniu na 'true competitive fpsa' (chociaz w sumie to na nic za bardzo nie czekam juz ;p )


ja cie nie probuje przekonac, tylko pokazuje, ze sa osoby, ktore graja i maja rozne zdanie na temat tej gry. i nikt nie napisal, ze to nastepca ultimy.
generalnie zdanie jest takie, ze na sensowna ocene, trzeba jeszcze poczekac, zrobic level 30+, zmiany z 1.0 sa powoli wprowadzane (ale zmodyfikowane).
zreszta nie chce mi sie tlumaczyc, bo jak widac to bez sensu.

kaczy: dla ciebie to chuj wie skad opinie, dla mnie nie. i jesli cos wklejam to znaczy, ze nie sa to randomki z internetu, czy streamow, na ktorych ty opierasz swoje opinie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:16 
Cytuj  
@High

High, a Ty grałeś chociaż kiedyś w uo? Czy tylko porównujesz z wiedzą, że uo to legenda i sporo osób w to grało kiedyś, bo miała takie i takie featursy? ;)

A tak btw, gui w tej grze też jest bardzo rozsądnie zrobione. Mapa w narożniku pomimo, że zajmuje 1/4 ekranu w ogóle nie przeszkadza. Te strzałki prawdę mówiąc też. Nie wiem jak to wytłumaczyć słowami, ale one są jakby wkomponowane w tło pod postacią i zlewają się otoczeniem.

Powiem tylko jedno. Oglądanie tego na strimach, tubach tudzież ss ma się nijak do tego jak ta gra wygląda w rzeczywistości na własnym ekranie. Feeleng jest zupełnie inny, kiedy możesz własną mychą oglądnąć świat, poczuć postać itd.


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 4 maja 2014, 16:20 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:17 
Cytuj  
po pierwsze to skad ty wiesz na czym ja opieram swoje opnie?

po drugie to ty chyba nie lapiesz ze 99,99% tego forum z ciebie leje i nie jestes zadnym autorytetem , wrecz bardziej postrzeganym za sierote ktorej trzeba wszystko tlumaczyc i jak ty jeszcze wklejasz jakis noname tekst to ma to tyle wspolnego z prawda jakby Kaczynski mowil o milosci do rosjan :O


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:21 
Cytuj  
Ja po pierwsze zacznę grać w bety żeby się przekonać.
Po drugie najpierw pożyczę od kogoś konto jak nie uda się w betę pograć.
Inaczej nope.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:27 
Cytuj  
Tak jest najprosciej chyba. Tylko gorzej jak bedziesz chcial testowac wszystko :O

Po jakis tam recenzjach nawet najwiekszych prosow to nic nie mozna wywnioskowac bo jednemu moze pasowac a innemu nie , jeden moze dostac kase za promo drugi nie dostanie i hejtuje.

Najlepiej sprawdzic samemu. Tak jak ja TESO ocenialem po streamach i stwierdzilem ze ni da sie grac a jednak udalo mi sie 25 dobic :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:28 
Cytuj  
to ma byc f2p z szopikiem oycze takze sobie bedziesz mogl sciagnac

zreszta ruscy juz maja to jako f2p otwarte takze tam mozna obczaic tez

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:29 
Cytuj  
po tym co 'przetestowalem' na ruskim serwerze na pewno nie kupie zadnego packa, tylko poczekam na cb.
jak sie nie uda to i tak gra bedzie f2p wiec bedzie mozna przetestowac. chyba, ze sie juz ludziom znudzi do tej pory :)

u ruskich gra sie dramatycznie, nie polecam, bo mozna naprawde sie zrazic i olac tytul.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:43 
Cytuj  
Dla mnie ArcheAge to mial byc bardziej rozbudowany theme park i tym wlasnie jest, tylko na domiar zlego pachnie azją, przynajmniej teraz. To ostatnie kompletnie mi uprzykrza gre i to dla mnie najwiekszy minus.

To nie ja tu przywoluje imie Ultimy itp.

To ja tu wielu ludziom dostarczylem AA w wersji EU ;]
Oyciec jak cos to zapraszam.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:49 
Cytuj  
Ja tu widze caly czas porownani do UO i troche sie czuje urazony bo wlasnie od UO zaczynala sie moja przygoda z mmorpg.

Fascynacja i nie przespane noce jakie zaliczylem w UO nie jeste w stanie porownac do niczego innego. Wlasnie sobie zdalem sprawe ze przy zadnej inne grze nie przesiedzialem calej nocy od wieczora do rana tylko przy UO

Ale jest kilka ale.

1. To bylo 17 lat temu a ja mialem ich wtedy 15 :D

2. To byla pierwsza gra mmo a wiadomo co pierwsze to najlepsze

Dlatego ciezko to porownywac do czegos innego


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:20 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja po pierwsze zacznę grać w bety żeby się przekonać.
Po drugie najpierw pożyczę od kogoś konto jak nie uda się w betę pograć.
Inaczej nope.

Po co ? Przecież Archeage bedie F2P ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.