mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 11:43 
Cytuj  
Oby nie weszło za szybko, bo przynajmniej huragan jak na cos czeka to jest spokojny i nie pisze głupot w innych topicach


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 12:02 
Cytuj  
Jezeli altów nie liczyć.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 12:45 
Cytuj  
No grafa rzeczywiście lepsza, ale to się można było spodziewać, bo poprzedni build klienta ponoć był mega stary(w stosunku do daty w którym była poprzednia beta) i miał masę opcji graficznych powyłączanych ze wzlędu na stabilność i performance (stary build był na CE2, gdzie nowe miały być już na CE3).
Nie zdziwił bym się jak retailowy klient jeszcze troszkę może mieć lepszą grafę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 12:54 
Cytuj  
nom, ta CBT4 ma byc juz na nowym Cry Engine 3, wiec zapowiada sie uczta dla oczu :>


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 12:54 
Cytuj  
no na tych filmikach co wkleiles to dupy nie urywa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 12:57 
Cytuj  
cierpliwosci Mendol.. za pare godzin ci szczena opadnie, niech tylko wiecej filmow sie pokaze


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 13:02 
Cytuj  
szczena to mi opada jak gram w dark souls.
archage moze co najwyzej mnie rozbawic :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 14:26 
Cytuj  
Huragan, podal bys jakies konkretne informacje tj. przyblizona date premiery w EU i wydawce. Filmikow z ArcheAge jest juz sporo i Ci co mieli zlapac hype to juz go zlapali. Sie wysil troche :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 14:32 
Cytuj  
Wrozyc z fusow ma?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 14:54 
Cytuj  
1) Jak w tej grze wygląda awans i rozwój postaci? Standardowo Lvl za Xp z bicia mobów+za questy?
2) Wyczytałem, że na początku wybiera się 3 z 10 dostępnych szkół umiejętności - co to oznacza w praktyce? (co n-poziomów dostaję jakiś skill z tej szkoły?)
3) Czy w AA są umiejętności pozwalające na przyzywanie petów/sług? (chodzi mi o możliwość stworzenia postaci-summonera z możliwie jak największą ilością przyzwańców)


_________________
For the pony!

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 14:55 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Huragan, podal bys jakies konkretne informacje tj. przyblizona date premiery w EU i wydawce. Filmikow z ArcheAge jest juz sporo i Ci co mieli zlapac hype to juz go zlapali. Sie wysil troche :P

Gra nie ma wydawcy w EU/NA.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 15:50 
Cytuj  
Gameplay`e z poprzednich cbt nie powaliły mnie na kolana. Wiadomo coś o rozwoju postaci ?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 16:31 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
1) Jak w tej grze wygląda awans i rozwój postaci? Standardowo Lvl za Xp z bicia mobów+za questy?
2) Wyczytałem, że na początku wybiera się 3 z 10 dostępnych szkół umiejętności - co to oznacza w praktyce? (co n-poziomów dostaję jakiś skill z tej szkoły?)
3) Czy w AA są umiejętności pozwalające na przyzywanie petów/sług? (chodzi mi o możliwość stworzenia postaci-summonera z możliwie jak największą ilością przyzwańców)

1 ) można jeszcze xp dostać za zbieractwo, crafting, etc. Nie wiem czy exploring też, ale kto wie?
2 ) No tu nie jestem właśnie pewien. Podejrzewam, że chyba tak?
Te szkoły zastępuję klasy całkowicie. Choć przyznam się bez bicia, że nie wiem jak to wygląda.
Wiadomo, że chyba będzie można sobię zmienić jedną szkołę na inną zmienić podczas gry, ale ponoć ma być to a) mega kosztowne w złocie b) niektórzy obstawiają, że będzie trzeba tą nową szkołę wylevelować (co pewnie będzie jednak znacznie krótsze niż level nowej postaci ,ale cy ja bedzie trzeba jakos rozwijac od nowa to jest moja spekulacja)
Mimo wszystko spoko, bo można spróbować czegoś nowego, a nie robić alta.
3) Nie wiem. Obstawiał bym, że conajmniej jedna ze szkół jakieś przyzywańce będzie mieć.
Wejdz sobie na oficjalną stonę ArcheAge. Jest angielska wersja. Nie jest może rozbudowana mocno, ale pamiętam, że miała jakieś krótkie ogólne opis tych 'szkół zdolności' - może piszę lub hintuje czy któreś mają pety / przywołańce.


Ogólnie z tego co wyczytałem z poprzedniej closed bety, to wtedy było jeszcze dużo systemów które były zmieniane, nie mówiąc o tym, że nie było części rzeczy w ogóle w grze.

Dev team z XL Games zbierał ponoć dużo info i pytał się graczy co myślą o danych rzeczach ,etc

To ma być ponoć ostatnia closed beta z tym, że duuużo dłuższa niż pozostałe, także jeszcze trochę rzeczy może się pozmieniać

Więcej info pewnie będzie jak zaczną napływać teksty o tym jak teraz gra wygląda i jak wyglądają rozwiązania / zmiany wprowdzone pomiędzy poprzednią i tą betą także może będzie jakieś ciekawe info w większych ilościach na dniach / tygodniach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 21:28 
Cytuj  
Kilka godzinnych i ponad 2 godzinnych streamingow

http://pl.twitch.tv/steparu/b/302027183


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 22:33 
Cytuj  
sula napisał(a):
1 ) można jeszcze xp dostać za zbieractwo, crafting, etc. Nie wiem czy exploring też, ale kto wie?
2 ) No tu nie jestem właśnie pewien. Podejrzewam, że chyba tak?
Te szkoły zastępuję klasy całkowicie. Choć przyznam się bez bicia, że nie wiem jak to wygląda.
Wiadomo, że chyba będzie można sobię zmienić jedną szkołę na inną zmienić podczas gry, ale ponoć ma być to a) mega kosztowne w złocie b) niektórzy obstawiają, że będzie trzeba tą nową szkołę wylevelować (co pewnie będzie jednak znacznie krótsze niż level nowej postaci ,ale cy ja bedzie trzeba jakos rozwijac od nowa to jest moja spekulacja)
Mimo wszystko spoko, bo można spróbować czegoś nowego, a nie robić alta.
3) Nie wiem. Obstawiał bym, że conajmniej jedna ze szkół jakieś przyzywańce będzie mieć.
Wejdz sobie na oficjalną stonę ArcheAge. Jest angielska wersja. Nie jest może rozbudowana mocno, ale pamiętam, że miała jakieś krótkie ogólne opis tych 'szkół zdolności' - może piszę lub hintuje czy któreś mają pety / przywołańce.


Dzięki za info. Znalazłem na stronce poniżej wykaz konkretnych skilli pod daną szkołą umiejętności, może też kogoś zainteresuje. Widzę, że summony są pod Conjury i Death, wytresować też można zwierzaka w Wild. Ciekawe, czy z każdej z tych szkół można przyzwać pomagiera jednocześnie.. ;)
http://archeagewiki.com/Ability


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 8 gru 2011, 22:45 przez yabaddi, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 22:43 
Cytuj  
Jak nie bede mogl zrobic armii nieumralych to jebie takiego sandboxa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 05:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jak nie bede mogl zrobic armii nieumralych to jebie takiego sandboxa.


Możesz zrobić armię krów do dojenia i jeszcze ci mało...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 05:36 
Cytuj  
masz tu armie nieumarlych (do pokonania) :)

http://www.youtube.com/watch?v=0KursM02iEs

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 09:46 
Cytuj  
nieźle to wygląda ale gość na ośle mnie powalił :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2011, 11:38 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
masz tu armie nieumarlych (do pokonania) :)

http://www.youtube.com/watch?v=0KursM02iEs


bardzo ladnie to wyglada nie wiem czemu przypomina mi l2. napewno jak wyjdzie to sie zagra w sumie nawet nie patrzac co tam bedzie:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.