mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 23:11 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To kto u nas GW2 wyda? Huragan?

NcSoft. Używając pewnie Arena.net.


Arena.net należy w 100% do NcSoft, ale mimo wszystko jest to osobna jednostka biznesowa, po prostu osobna firma - nie została pozbawiona osobowości prawnej i zamieniona w oddział NCSoft afaik.

NCSoft wycofuje swoj oddział europejski ale tylko ten nazwijmy to bezpośredni, ale Arena.net zostaje afaik.

Coś jak EA by się wycofało z Europy, ale zostawiło Bioware.

edit: Choć Bioware chyba jest jednak pozbawiona osobowości prawnej i jest to już tylko znak towarowy, a same studio to bezpośrednia część EA :/

edit2: kufa tak zacząłem wgłębiać się w tajniki korporacyjnej struktury NcSoft i nie chcę mi się szukać w sumie czy NCSoft jest wtłoczone w struktury NCSoft bezpośrednio, czy też ma osobną rade nadzoczą, managment, etc i tylko kapitałowo należy do NCsoft...

Nie ważne ktoś wyda GW2 w EU napewno : lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 00:12 
Cytuj  
Zastanawiam sie coraz bardziej nad stworzeniem i poprowadzeniem gildii w Archeage..... wstepna nazwa "GanKrena"..... wiec wiadomo o co chodzi :) Jakby ktos byl wstepnie zainteresowany to piszcie mi PM... jak bedzie paru chetnych to zaczne rozwijac projekt. Gildia bedzie semi-hardcore... wiec jak ktos chce grac olewczo-casual to sie nie nadaje :>
Profili gildii: piracko/najemnicza. Swoje dochody bedziemy czerpac z łupienia innych graczy (głownie na popularnych szlakach handlowych), jak rowniez bedzie mozna nas wynajac do pomocy w oblezeniach zamkow czy tez obronach.
Krotko mowiac samo Zuo :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 00:36 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Zastanawiam sie coraz bardziej nad stworzeniem i poprowadzeniem gildii w Archeage..... wstepna nazwa "GanKrena"..... wiec wiadomo o co chodzi :) Jakby ktos byl wstepnie zainteresowany to piszcie mi PM... jak bedzie paru chetnych to zaczne rozwijac projekt. Gildia bedzie semi-hardcore... wiec jak ktos chce grac olewczo-casual to sie nie nadaje :>
Profili gildii: piracko/najemnicza. Swoje dochody bedziemy czerpac z łupienia innych graczy (głownie na popularnych szlakach handlowych), jak rowniez bedzie mozna nas wynajac do pomocy w oblezeniach zamkow czy tez obronach.
Krotko mowiac samo Zuo :)

Musi być PM? Ja jestem zainteresowany, ale wolałbym aplikować na forum ogólnym... co niniejszym czynię. Czy przy naszej bazie będzie ogródek (albo coś w tym stylu)? Zawsze chciałem uprawiać jakieś rośliny w sandboxie. I łupić innych graczy oczywiście.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 00:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Swoje dochody bedziemy czerpac z łupienia innych graczy (głownie na popularnych szlakach handlowych)


:P Taa zwłaszcza, że Archeage wycofał się z full pvp lootu 8)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 01:39 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Huragan napisał(a):
Zastanawiam sie coraz bardziej nad stworzeniem i poprowadzeniem gildii w Archeage..... wstepna nazwa "GanKrena"..... wiec wiadomo o co chodzi :) Jakby ktos byl wstepnie zainteresowany to piszcie mi PM... jak bedzie paru chetnych to zaczne rozwijac projekt. Gildia bedzie semi-hardcore... wiec jak ktos chce grac olewczo-casual to sie nie nadaje :>
Profili gildii: piracko/najemnicza. Swoje dochody bedziemy czerpac z łupienia innych graczy (głownie na popularnych szlakach handlowych), jak rowniez bedzie mozna nas wynajac do pomocy w oblezeniach zamkow czy tez obronach.
Krotko mowiac samo Zuo :)

Musi być PM? Ja jestem zainteresowany, ale wolałbym aplikować na forum ogólnym... co niniejszym czynię. Czy przy naszej bazie będzie ogródek (albo coś w tym stylu)? Zawsze chciałem uprawiać jakieś rośliny w sandboxie. I łupić innych graczy oczywiście.


Niestety devsi tego nie przewidzieli. Ale..
Do edycji limitowanej dodają pojemniczek po "roślinnym", watę i rzeżuchę aby zadośćuczynić braki w grze.

Nawet w swtor można uprawiać swój ogródek, ło - http://screenshot.xfire.com/s/120137307-4.jpg
Na screenie modlę się o deszcz, bo susza i mi dynie trochę podsychają.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 03:28 
Cytuj  
Itamzy ci sie psuja mate ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 07:49 
Cytuj  
Pierwsza koreanska gildia zdobyla swoje terytorium w Archeage. Tutaj macie wywiad z jej liderem, ktory opowiada jak dziala ten system zdobywania terytoriow.

http://www.mmoculture.com/2011/12/arche ... quest.html

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 09:39 
Cytuj  
W sumie to czekam tylko na AA. Zadne inne mmo po drodze nie ma ciekawych dla mnie zalozen. Rob gildie bo chetni sie znajda i zrobimy mocne ally na serwerze.


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 09:43 
Cytuj  
:roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 10:09 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
W sumie to czekam tylko na AA. Zadne inne mmo po drodze nie ma ciekawych dla mnie zalozen. Rob gildie bo chetni sie znajda i zrobimy mocne ally na serwerze.


Ally z tak doswiadczonym graczem jak ty to dla mnie zaszczyt.

Moj wczorajszy filmik http://www.youtube.com/watch?v=k2qiHo8s ... ideo_title

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 10:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
W sumie to czekam tylko na AA. Zadne inne mmo po drodze nie ma ciekawych dla mnie zalozen. Rob gildie bo chetni sie znajda i zrobimy mocne ally na serwerze.


Ally z tak doswiadczonym graczem jak ty to dla mnie zaszczyt.

Moj wczorajszy filmik http://www.youtube.com/watch?v=k2qiHo8s ... ideo_title

Twój filmik? ;) A ta druga postać z Tobą to jak nic orle oko, sądząc po tym, jak szybko znaleźliście gościa, który zniknął wam z pola widzenia.

Czemu nie atakowali mounta? Dziwne. I te moby wszędzie dookoła, matko, lekkie przegięcie moim zdaniem.


Ostatnio edytowano 17 gru 2011, 10:52 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 10:52 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
A ta druga postać z Tobą to jak nic orle oko, sądząc po tym, jak szybko znaleźliście gościa, który zniknął wam z pola widzenia.
.


Radar w tej grze to podstawa :) Dzieki wspolpracy z eagleeyesem bedziemy nie do pokonania.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 12:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
W sumie to czekam tylko na AA. Zadne inne mmo po drodze nie ma ciekawych dla mnie zalozen. Rob gildie bo chetni sie znajda i zrobimy mocne ally na serwerze.


Ally z tak doswiadczonym graczem jak ty to dla mnie zaszczyt.

Moj wczorajszy filmik http://www.youtube.com/watch?v=k2qiHo8s ... ideo_title


Fajny filmik. Szkoda tylko, że teń koń wygląda jak z filmu Disney`a:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 13:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
smeagollum napisał(a):
A ta druga postać z Tobą to jak nic orle oko, sądząc po tym, jak szybko znaleźliście gościa, który zniknął wam z pola widzenia.
.


Radar w tej grze to podstawa :) Dzieki wspolpracy z eagleeyesem bedziemy nie do pokonania.



Radar mam opanowany do perfekcji.
Bedziemy parka jebaka :) We 2 wezmiemy caly ten mendolowy kartel na klate .


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 13:17 
Cytuj  
Zarri + eagle + "na klate", no no nawet nie komentuje :o

Myślisz Zarri ze ktoś to łyknie na serio co tu piszesz ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 19:10 
Cytuj  
Nie za wcześnie na zakładanie gildii ? To dopiero CBT i to na dalekim wschodzie...Kiedy to wyjdzie w Eu nie wiadomo :roll:

Gra będzie w systemie B2P czy P2P?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 19:20 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):

Gra będzie w systemie B2P czy P2P?

Nie wiadomo czy to będzie f2p, b2p czy p2p. Mam nadzieję, że p2p.

B2P to narazie poza GW2 nikt nie planuję.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 19:33 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
Nie za wcześnie na zakładanie gildii ? To dopiero CBT i to na dalekim wschodzie...Kiedy to wyjdzie w Eu nie wiadomo :roll:

Gra będzie w systemie B2P czy P2P?

P2C - pay to crap :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 19:49 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
P2C - pay to crap :)


P2C to jest SWTOR :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 19:59 
Cytuj  
embe napisał(a):
Myślisz Zarri ze ktoś to łyknie na serio co tu piszesz ? :)


Cale stada sa tu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.