mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 gru 2011, 01:40 
Cytuj  
Ja myslalem, ze juz przeszedles ta gre dwa razy Zarri.


_________________
BF3: hungrymumin

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2011, 01:43 
Cytuj  
Lepiej byHuri powiedział na jakim serwie gra w TOR, a nie pierdołami się zajmuje...

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 gru 2011, 01:45 
Cytuj  
Dobre drewno w tym filmiku...


_________________
BF3: hungrymumin

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2011, 10:40 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
W sumie to czekam tylko na AA. Zadne inne mmo po drodze nie ma ciekawych dla mnie zalozen. Rob gildie bo chetni sie znajda i zrobimy mocne ally na serwerze.


Ally z tak doswiadczonym graczem jak ty to dla mnie zaszczyt.

Moj wczorajszy filmik http://www.youtube.com/watch?v=k2qiHo8s ... ideo_title


toz to steparu :) ten kapelusik i pelerynka heh ale ogladalem troche jego streama.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 01:36 
Cytuj  
Kiepska jakos filmiku, ale mozna zobaczyc jak 30-osobowy raid najlepszej koreanskiej gildii nie dal rady zabic bossika :) Czyli skurwiele mocne sa...

http://www.youtube.com/watch?v=0JLVzWnq ... ature=plcp

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 01:51 
Cytuj  
jak zajebisty boss tak zajebista taktyka walki z nim


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 10:28 
Cytuj  
Troche ta gra skacze. Pewnie bedzie tak jak w Aionie gdzie przy 30+ osob trzeba bedzie zostawiać tylko napisy nad głową

Cryteck to dobry engine ale do shooterów.


_________________
Turbot

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 16:49 
Cytuj  
@pieniek82

Się okaże, na tym vid koleś ma słabego kompa raczej, na innych jest płynnie.

Zresztą Aion jest afaik na CryEngine1 ,a ArcheAge będzie na CryEngine3.


------------------------

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ufIJHx78UI

-- exsplorowanie statkiem, w sumie na video nic się specjalnie nie dzieję, także nie ma może sensu całego dokładnie oglądać, ale pokazuje to a) skalę świata b) fun z eksplorowania bo multum wysepek będzie + miejsca pewnie gdzie tylko statkiem c) chyba najlepiej zrobione graficznie morze i statek jaki widziałem w mmorpg d) day & night cycle :)

Co do podróżowania - jest coś na styl książki z runami teleportacyjnymi z UO jak ktoś grał.

Tu też ma się książkę i można przybindować lokalizację. Jednak nie można przybindować każdego miejsca tylko conajmniej musi to (chyba) być jakaś wioska, etc - nie musi to być główne miasto, może być chyba pipidówa (ale nie wiem czy wszystkie ).

W zamian za to może tych bindów być dużo - narazie ktoś miał 20 a może moźna więcej.

Na początku się zastanawiałem czy to dobrze czy źle, ale chyba dobrze, świat jest naprawdę olbrzymi ponoć i insta travel się przyda, z kolei nie ma szans, żeby wszystkie wiochy i maista przybindować bo ograniczona ilość a świat jest duży.

No oczywiście jest jakiś regent użyty za każdym travelem który trzeba u NPC kupić i on kosztuję.

Czyli insta travel między odkrytymi samodzielnie przez gracza wiochami / miastami które wybrał on do przybindowania, ale ograniczona ich ilość + eksploracja innych terenów no i do lokacji poza miastami / wiochami trzeba samemu na koniu, statku, etc

Chyba dobry kompromis, ale wiadomo diabeł w szczegółach i się okaże w praniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 17:29 
Cytuj  
Opcja insta travel mi sie nie podoba, bo nie bedzie ryzyka w przewozeniu materialow/surowcow z miejsca na miejsce (tak jak to bylo w DFO)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 17:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Opcja insta travel mi sie nie podoba, bo nie bedzie ryzyka w przewozeniu materialow/surowcow z miejsca na miejsce (tak jak to bylo w DFO)

A na pewno można z niej korzystać jak masz na plecach surowce?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 17:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Opcja insta travel mi sie nie podoba, bo nie bedzie ryzyka w przewozeniu materialow/surowcow z miejsca na miejsce (tak jak to bylo w DFO)

Nie bardzo.

Pamiętaj isntant travel jest tylko afaik między miastami / wiochami. Albo do miast / wiosek - sam nie wiem.

Do i z wioski / miasta musisz się dostać na nogach czy tam koniu względnie jakimś powozem, sterowcem czy statkiem.

Jak będziesz podróżował z lasku do np. miejsca budowy domku to mogą cię ubić i zabrać :)

edit: zresztą nie wiem czy z plecakiem można instant-travel robić., a nawet jak tak to 'patrz wyżej'


Ostatnio edytowano 19 gru 2011, 18:10 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 18:08 
Cytuj  
Fajnie to wygląda na filmiku steparu. Ogólnie gierka wygląda nieprzeciętnie, mam nadzieje, że się nie okaże grindfestem.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 18:14 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Fajnie to wygląda na filmiku steparu. Ogólnie gierka wygląda nieprzeciętnie, mam nadzieje, że się nie okaże grindfestem.

Levelling wygląda nat to, że jest szybszy niż na początku w Aion czy LineAge II, etc choć wolniejszy (chyba bo wróżenie z paru filmików to trochę jak z fusuów) niż w np. Rift, ale to imo dobrze.


Grindu (jeszcze różnie ludzie klasyfikują co to jest grind) na pewno więcej niż w typowym zachodnim themeparku.
No, ale np. w takim Lotro to też jest mega-grind. Ogółnie w każdym mmorpg jest grind i to calkiem spory tylko różnie zrobiony.

W typowych themeparkach jest on odsunięty w czasie do tzw. end-game gdzie trzeba grindzić dungeony po pierdyliard razy.

Chyba, że masz na myśli grindzenie mobów, żeby levelować to chyba to nie grozi. Wygląda, że questów jest chyba sporo, poza tym craft też daję xp także nie sądzę, żeby trzeba było stać w jakimś miejscu i farmić godzinami moby, żeby następny level wbić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 19:03 
Cytuj  
Grind zawsze dzielił się na dwie kategorie :

= Soft grind - gdzie twórcy sprytnie go zamaskowali ciekawymi questami i innymi sposobami levleowania jak crafting, harvesting, kolekcje etc. Jest tak przyjemny, iż w sumie wbijanie levelu to efekt uboczny.


= Hard grind - dla debilnych koreańców, którzy umierają przy kompach. Trudność tego grindu to olbrzymie obciązenie dla psychiki gdzie stoi się w jednym spocie i bije kolorowe motylki bądz bije się te motylki w liczbie 100+ dla powtarzalnego questa.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 19:30 
Cytuj  
imo to bedzie grindfest, przy combacie ziewam, no i te kolorki.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 19:43 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
= Hard grind - dla debilnych koreańców, którzy umierają przy kompach. Trudność tego grindu to olbrzymie obciązenie dla psychiki gdzie stoi się w jednym spocie i bije kolorowe motylki bądz bije się te motylki w liczbie 100+ dla powtarzalnego questa.


w takich przypadkach zapuszcza sie bota i sam ci bije mobki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 08:53 
Cytuj  
Wesołych Świąt od Archeage :)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... D4knkFIVac


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 15:09 
Cytuj  
Sztorm na morzu... ja jebe.. ale klimat :) :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=H8xH7w3WI2s&hd=1

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 15:25 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
= Hard grind - dla debilnych koreańców, którzy umierają przy kompach. Trudność tego grindu to olbrzymie obciązenie dla psychiki gdzie stoi się w jednym spocie i bije kolorowe motylki bądz bije się te motylki w liczbie 100+ dla powtarzalnego questa.


w takich przypadkach zapuszcza sie bota i sam ci bije mobki :)


Po co boty, macro z g15 wystarczy


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 18:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Sztorm na morzu... ja jebe.. ale klimat :) :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=H8xH7w3WI2s&hd=1


słabo wygląda ten sztorm tak prawdę mówiąc ;P oczekiwałem czegoś ciut więcej po opisie :P


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.