mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 22:55 
Cytuj  
To co mi się podoba , to ,że zbroje wyglądają jak zbroje a nie jak c*uj niewiadomo co. Koleś w płycie czy kolczudzę wygląda względnie normalnie ,a nie jak w jakimś cyrkowym stroju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 23:12 
Cytuj  
No a ja bym wolal jakies urozmaicenie. Prawdziwe zbroje tez nie byly wszystkie na jedno kopyto. Nie musza byc tak odjechane jak w TERA ale zroznicowanie takie jak w conannie to by moglo byc.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 00:10 
Cytuj  
Na pewno będą. Zresztą już na tych filmikach można zauważyć różnicę, a w finalnej wersji będzie więcej + wiadomo każde mmo się rozwija z czasem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 08:43 
Cytuj  
sula napisał(a):
w finalnej wersji będzie więcej + wiadomo każde mmo się rozwija z czasem.


Zależy tylko w którą strone pójdą i jak szybko im się skończą pomysły na "normalne" zbroje.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 08:56 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Oblężenia rzeczywiście dobrze się prezentują, ale balans w PvP już nie. Prawie w ogóle nikt nie gra w melee, wszyscy nakurwiają z magii, ewentualnie łuku. Powtórka z Lineage'a 2? Trochę słabo. Powinni ujebać zasięg czarów o połowę przynajmniej IMO. :x


Tu siege z wieksza iloscia akcji dla melasow http://www.youtube.com/watch?v=Bs4VWg2PjpE . Poza tym tam chyba buildy mozna sobie zmieniac w zaleznosci od potrzeby.


Ten filmik za to wyglada bardzo zacnie. Takie potyczki gdzie jest sporo przeciwnikow ale nie ma jednego wielkiego zergu stojacego w kupie przemawiaja za tą grą. Mi to nawet przypomina troche Mount&Blade


_________________
Turbot

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 10:06 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
sula napisał(a):
w finalnej wersji będzie więcej + wiadomo każde mmo się rozwija z czasem.


Zależy tylko w którą strone pójdą i jak szybko im się skończą pomysły na "normalne" zbroje.

Racja. Spodziewałbym się prędzej czy później jakiś hmm "epickich" zbroi czy broni ,ale o ile gra w Azji nie failnie , to wygląda na to ,że styl mają bardziej wyważony od LineAge ,TERY czy nawet Aion (gdzie są np. homo-emo-skrzydła i zbroję).

Oczywiście nie roję sobie ,że to będzie jakaś 'realistyczna' pod względem wyglądu gra - już nawet teraz nie jest - np. jest już jeden azjatycko-słitaśny mount , jest trochę chyba emo-fryzur ,etc - mówię ,tylko ,że nie jest źle ,a pod względem stylu i braku przeginek jak na azjatycką produkcję to jest zadziwiająco dobrze.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 14:18 
Cytuj  
Jest szansa, że gra pojawi się w EU :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 23:52 
Cytuj  
Ta gra sie pojawi na calym swiecie, nawet w Kongo.... :) To jest mainstream ktory zrewolucjonizuje gry mmo.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 00:00 
Cytuj  
Gra w tym filmiku co wkleił Lorath wygląda nie tak tragicznie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 11:29 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ta gra sie pojawi na calym swiecie, nawet w Kongo.... :) To jest mainstream ktory zrewolucjonizuje gry mmo.

Póki co po zagraniu w cbt4 śmiem się nie zgodzić ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 15:09 
Cytuj  
masz dostep do CBT4 ?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 15:15 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ta gra sie pojawi na calym swiecie, nawet w Kongo.... :) To jest mainstream ktory zrewolucjonizuje gry mmo.

ta, dobry trolling nie jest zły ;p

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 15:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
masz dostep do CBT4 ?

Tak

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 16:32 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Huragan napisał(a):
masz dostep do CBT4 ?

Tak


kurna, zazdroszcze :)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 17:10 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Huragan napisał(a):
Ta gra sie pojawi na calym swiecie, nawet w Kongo.... :) To jest mainstream ktory zrewolucjonizuje gry mmo.

Póki co po zagraniu w cbt4 śmiem się nie zgodzić ;)


fail czy not up to expectations?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 17:27 
Cytuj  
No gra mi sie podoba, koncept mi sie podoba, grafika, dynamika. .....

Tylko trolling Huragana mnie zniecheca do zagrania


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 10:24 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
Huragan napisał(a):
masz dostep do CBT4 ?

Tak


kurna, zazdroszcze :)

Póki co nei ma czego, w grze nie ma żadnego contentu, podobno na obt mają włączyć dungeony itd
Chybe za 1-2 dni ma być jakieś większe oblężenie.

Gra nie ejst failem, jak to cbt jest sporo bugów, crashy itd
Nie mogę ocenić contentu póki co bo nie wszystko zostało pokazane.
Jedną rzeczą, która mocno wkurza jest animacja postaci... Jak wsiądziesz na osła/wskoczysz na drzewo to zobaczysz o co mi chodzi.
Grafika jest spoko, bez fajerwerków ale wystarcza.
Sterowanie jest spoko.
Póki co dałbym tej grze 5/10 bo jak mówiłem za mało widziałem, a głównie interesuje mnie high end content/pvp w dużych grupach itd
Gadałem z ruskimi i są zajarani tą grą, goście już wbili max lvl itd

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 10:54 
Cytuj  
Directc, a grales kiedykolwiek w jakiegos sandboxa ? Wydaje mi sie bowiem, ze nastawianie sie na dungeony i end game content w sandboxie to troche niezrozumienie zasad tego typu gry :)
Ktory masz juz level i w jaki sposob levelujesz ? Tylko questy czy tez w inny sposob ?
Jakim buildem grasz ?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 11:27 
Cytuj  
Ano.

Nastawianie się na nawalanie dungeonów to nie ta gra. Być będą ,ale jak kogoś głównie kręca dungeony to taki Swtor czy TERA będą lepsze pod tym względem dużo.

Poza tym , AA to PvP gra a nie PvE ,no i sandboxowata po części - po prostu nie ten typ gry.

To tak samo jakby narzekać ,że w Swtor nie ma open housingu, sailingu, sensownego craftingu , teritorial control i świat gry jest dość zamknięty ,itd

edit:
poza tym ,nie wiem ile w tym prawdy jest ,ale ponoć poza paroma instancjowanymi dungeonami , mają być mniejsze i większe open dungeony - może już są?

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 11:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Directc, a grales kiedykolwiek w jakiegos sandboxa ? Wydaje mi sie bowiem, ze nastawianie sie na dungeony i end game content w sandboxie to troche niezrozumienie zasad tego typu gry :)
Ktory masz juz level i w jaki sposob levelujesz ? Tylko questy czy tez w inny sposob ?
Jakim buildem grasz ?

Może się nie znam, ale lubię miećdużo wyborów :) Jednego dnia chce jebać smoka w dungeonie, drugiego budować zamek, trzeciego rozpierdalać zamek itd
Lvluje poprzez questy.
Teraz gram avatarem magiem ognia/wody/łukiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.