mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 19:47 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Huragan napisał(a):
Weles napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=NuFrNvI2-sg nowy trailer


ZAJEBIKURWISTY TRAILER ! To jest dopiero mmorpg a nie tam jakies pitu pitu jak swtory i gw 2 :)

fap fap fap !!!!!!
Trailer ten od strony klimatu, i strony technicznej prezentuje się gorzej niż te z MMO o Gwiezdnych Wojnach.
Co do zamieszczonych rzeczy w nim to pierwsza część jest interesująca ale pokazywanie budowania murów z kilkunastu różnych ujęć to lekka przesada. Druga część jest typowo dla facetów fapujących do rysowanych, niepełnoletnich dziewczynek :/


Nie karm trolla

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 13:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ZAJEBIKURWISTY TRAILER ! To jest dopiero mmorpg a nie tam jakies pitu pitu jak swtory i gw 2 :)

fap fap fap !!!!!!


A wersja nie dla pedofilow jest planowana? :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 13:44 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
A wersja nie dla pedofilow jest planowana? :>


znaczy sie masz na mysli dla tych, ktorzy lubia stare i oblesne baby ? nie.. :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 13:57 
Cytuj  
Oj stary, jak masz do wyboru tylko dzieciaki albo stare baby to wspolczuje :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 14:03 
Cytuj  
oj i widzisz jaki ty jestes malo doinformowany.. akurat w Korei jest bardziej restrykcyjne prawo dotyczace pedofilii niz w Polsce.... u nas pedofilia jest jesli bzykasz sie z osobami ponizej 15 lat, a w Korei jesli ponizej 16 lat.. i dodatkowo maja na to kare "chemiczna kastracje".. czego u nas nie ma.
Zanim wiec zaczniesz znowu pierdolic o pedofilii w Archeage to sie najpierw 5 razy pierdolnij glowa w sciane.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 14:05 
Cytuj  
>>>troll huragan<<<
>>>mission accomplished<<<

:]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 18:03 
Cytuj  
w Korei nikt sie nie rucha , wszyscy graja w starcrafta i czekaja na "nuclear launch detected" od wujka Kima :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 20:33 
Cytuj  
Jake Song wyjasnil na czym polegaja glowne roznice pomiedzy grammi mmo I generacji, II generacji i III generacji (Archeage)

Obrazek


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 20:38 
Cytuj  
super to wyglada.
na papierze.
zapomnial dopisac, ze w AA trzeba bedzie spedzic pol roku na grindzie, zeby cokolwiek zrobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 20:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zapomnial dopisac, ze w AA trzeba bedzie spedzic pol roku na grindzie, zeby cokolwiek zrobic.


nie na grindzie, bo bedziesz mial wiele sciezek rozwoju swojej postaci :) Era grindowania to I generacja gier mmo....


_________________



******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 20:48 
Cytuj  
Bardziej uogólniona to ta tabelka już być nie mogła. "Pan Piosenka i Trzecia Generacja Gier MMORPG". Realistyczny świat w tej grze? Od kiedy? Punkt z grafiką to dla mnie jakiś śmiech. W każdym gatunku gier grafika z biegiem lat polepsza się. Niezależnie czy to jakaś samochodówka, gra logiczna czy strzelanina. Zniszczenie mostu to taka wielka zmiana w świecie gry? Według mnie ta gra nie ma nic co mogłoby przebić Dynamiczne Zdarzenia z "GW2". Ostatni punkt - damy pusty świat, gracze odwalą za nas połowę contentu. Pomysłowe i sprytne.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 20:51 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Dynamiczne Zdarzenia z "GW2".


Nie badz smieszny tak jak Kabraxis z tym dynamicznym contentem w Rifcie, hehehehehehe
Nie ta liga kolego... jedynie Archeage pokaze wam co to znaczy content i jak sie zmienia swiat dzieki decyzjom i dzialaniom graczy..... :>

Rift czy GW2 to gry II Generacji mmo.. w nich gracz nic nie tworzy, tylko devsi ci daja content w dokladnie przez nich zaplanowanym miejscu. I to na dodatek powtarzalny content.
Archeage to rewolucja, tutaj content tworza sami gracze, i w miejsach gdzie oni chca.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 20:54 
Cytuj  
Podaj przyklad.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 20:55 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Podaj przyklad.


np. domy, zamki, porty morskie, lasy, pastwiska, ogrodki, pola uprawne, mosty itd... tworza gracze w przez siebie wybranych miejsach. Zmienia to wyglad swiata na stale...
na kazdym serverze gry swiat wyglada inaczej !!!!


_________________




Ostatnio edytowano 30 lip 2011, 20:57 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 20:56 
Cytuj  
A co maja z takiego domku i czy ktos moze sobie przejsc obok i go podpalic? Mozna podjechac i zbiory z tych pol zrabowac? Czy tez chodzi o kosmetyczne money sinki?


Ostatnio edytowano 30 lip 2011, 20:59 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 20:58 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
A co maja z takiego domku i czy ktos moze sobie przejsc obok i go podpalic?


poczytaj wczesniejsze posty, nie chce mi sie powtarzac tego o czym bylo juz pisane wielokrotnie tutaj.


_________________



******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 21:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
wodny napisał(a):
Dynamiczne Zdarzenia z "GW2".


Nie badz smieszny tak jak Kabraxis z tym dynamicznym contentem w Rifcie, hehehehehehe
Nie ta liga kolego... jedynie Archeage pokaze wam co to znaczy content i jak sie zmienia swiat dzieki decyzjom i dzialaniom graczy..... :>

Lepiej zajrzyj sobie do tematu o "GW2" gdzie ja i inside podaliśmy różnice między DE a Riftami i Public Questami. Jeżeli dla Ciebie to jedno i to samo, to raczej widać, że nie wiesz o czym piszesz. Różnice są i to naprawdę spore. Wystarczy trochę poczytać i obejrzeć chociażby te amatorskie filmiki nagrywane przez ludzi w trakcie różnej maści targów. Poza tym jakiś czas temu piałeś jakie to "GW2" jest super. Teraz pojawiło się "AA" i kolejna gra zajęła miejsce na tronie.

Co to znaczy content? Content ma dawać fun. Także nie wiem jakie to nieznane oblicza conentu może "Wiek Archaizmów" przed nami otworzyć.

Pamiętam jak w "COH" dodali taki system zwany bodajże "Architect". Gdzie gracze mogli tworzyć własny content i nie tylko. Twórcom oberwało się za lenistwo, bo dla mnie to lenistwo.

Według mnie content zrobiony przez twórców danej gry jednak ma jakąś wyższość nad tym zrobionym przez graczy. Takie levele stworzone na przykład przez graczy w level editorze do gier serii "Tomb Raider" mimo całego uroku jakoś odbiegają od poziomu tych przygotowanych przez Core. OK. Są wyjątki. Wiadomo.

Jaki content niby mogą stworzyć gracze w "AA", co? Questy? Nowe moby? Nowe mounty? Nowe typy broni? Hę?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 21:05 
Cytuj  
wodny napisał(a):

Według mnie content zrobiony przez twórców danej gry jednak ma jakąś wyższość nad tym zrobionym przez graczy.


Tak tak... a sukces Minecrafta to niby z czego sie wzial ? :)


_________________



******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 21:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
wodny napisał(a):

Według mnie content zrobiony przez twórców danej gry jednak ma jakąś wyższość nad tym zrobionym przez graczy.


Tak tak... a sukces Minecrafta to niby z czego sie wzial ? :)

Tak, tak. Porównujmy grę indie zrobioną za marne pieniądze z molochem wartym z tego co czytałem 25 milionów zielonych.

Poza tym nadal nie wiem jaki to content będą gracze tworzyli dla innych graczy.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 21:18 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Huragan napisał(a):
wodny napisał(a):

Według mnie content zrobiony przez twórców danej gry jednak ma jakąś wyższość nad tym zrobionym przez graczy.


Tak tak... a sukces Minecrafta to niby z czego sie wzial ? :)

Tak, tak. Porównujmy grę indie zrobioną za marne pieniądze z molochem wartym z tego co czytałem 25 milionów zielonych.

Poza tym nadal nie wiem jaki to content będą gracze tworzyli dla innych graczy.

Żaden. Większość graczy zleje te zabawe ciepłym moczem, w momencie którym zauwazy, ze nie moze tego contenty tworzyć na 1 lvl.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.