mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 21:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Większość graczy zleje te zabawe ciepłym moczem, w momencie którym zauwazy, ze nie moze tego contenty tworzyć na 1 lvl.


Spoko, akurat takich pseudo graczy mmo jak ty i mendol , ktorzy by chcieli od razu bez wysilku miec wszystko to WoW przyjmie z radoscia spowrotem :) Nic tu po was w Archeage... za wysoka liga jak dla was :>
Wy tylko ogarniecie jak wam ktos poda gotowca na tacy... zero wlasnej inicjatywy.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 21:27 
Cytuj  
No, bo archeage to sandbox pełną gebą. Możesz robić co chcesz ale najpierw wbij level XXX.
Możesz zbudować sobie domek ale najpierw doleveluj do XX.

Jakby to powiedzieć. Archeage bierze najgorsze elementy sandboxow i theme parków i łączy je w jednej grze.
Takie rzeczy to tylko z azji.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 21:30 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Pamiętam jak w "COH" dodali taki system zwany bodajże "Architect". Gdzie gracze mogli tworzyć własny content i nie tylko. Twórcom oberwało się za lenistwo, bo dla mnie to lenistwo.

Niby jak im sie za to lenistwo oberwalo? Przed chwilą się lognąłem, no i zrobiłem jednego screenshota tego co się dzieję w Architect Entertainment.
http://i.imgur.com/KoH4V.jpg
Oczywiście nie mówię nie, AE ma swoje minusy, obecnie większość lowbiesów za pomocą AE powerleveluje i w 2 dni można zrobić max lvl, tylko co z tego, jak większość tych ludzi nie potrafi swoimi postaciami grać (wrzucają enchanty w cokolwiek, nadmiar bezużytecznych skilli bez endurance i odwrotnie (been there :<)), ale mimo wszystko uważam, że był to trafny pomysł.
Dla kontrastu dodam jeszcze tylko screenika z atlas parku.
http://i.imgur.com/uP39O.jpg

No i taka mała reklama, że jak ktoś gra/chce zacząć grać zapraszam na Freedom.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 21:41 
Cytuj  
Opieram swoje zdanie na temat tego co czytałem na różnych forach związanych z MMO. Także jeżeli się mylę to zwracam honor. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 21:52 
Cytuj  
Jestem zdania ,że nowe podejście do sprawy jest dobre i ja pochwalam.
Jak in to w praniu wyjdzie to się okaże ,ale póki dobre jest to ,że w końcu ktoś coś kurwa nowego próbuje.

Tym bardziej ,że gry fantasy z choćby elementami sandboxu secjalnie teraz nie ma. Ok jest DFO , no ale tam to tylko pvp w zasadzie reszta się nie liczy, poza tym Mortal Online który zdycha. Nie wspominając ,że są to indie gry co samo w sobie złe nie jest ale ja osobiście chcę pograć w jakąś dużą produkcję w której będę miał sporą swobodę.

Poza tym jest jeszcze UO no ,ale sorry gra z 97 z której już nic nie będzie, umierający Vanguard i SGE , które zamykają niedługo.

Także ja się tam cieszę ,że taka gra powstaję i mam nadzieję ,że im wyjdzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 22:07 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Poza tym nadal nie wiem jaki to content będą gracze tworzyli dla innych graczy.


napisalem o tym w poscie o godz 20:55 , przewin sobie.

Co do GW2, to pewnie tez kupie ta gierke z dwoch powodow:

primo: bez abonamentu
secundo: ladna grafika i animacje

ot taki typowy hack'n'slash action mmo w ktory mozna sobie casualowo popykac godzinke dziennie (jak w World of Tanks) :) Zadnych natomiast rewolucji w gatunku gier mmorpg sie po GW2 nie spodziewam. Od rewolucji w gatunku to jest Acrheage :>


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 22:10 
Cytuj  
Jestes niesamowity Huragan, 50 stron trolowania na temat jakiejs gownianej azjatyckiej gry. /respect

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 22:12 
Cytuj  
Gowniany to jest SWTOR, gra cofajaca sie w rozwoju nawet przed beta WoWa, w ktorym z zapowiadanych 300h gameplaya, 200h to sluchanie cut scenek z glosami aktorow, ktore i tak sie bedzie przelatywac naciskajac klawisz Esc :> I jeszcze za taki crap chca by im co miesiac placic... boszzzzzzzzzzz


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 22:16 
Cytuj  
zobaczymy jak dlugo huragan wytrwa w AA :)

a jakie sa te sciezki rozwoju, ktore pozwola mi na osiagniecie max levelu i czerpaniem pelnymi garsciami z AA?

poza tym, te wycieczki osobiste robia sie juz nudne huragan, wiec daruj sobie.
twoja inicjatywe widzialem w dfo - uciekanie wychodzi ci zajebiscie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 22:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zobaczymy jak dlugo huragan wytrwa w AA :)

a jakie sa te sciezki rozwoju, ktore pozwola mi na osiagniecie max levelu i czerpaniem pelnymi garsciami z AA?

poza tym, te wycieczki osobiste robia sie juz nudne huragan, wiec daruj sobie.
twoja inicjatywe widzialem w dfo - uciekanie wychodzi ci zajebiscie :)

Ide o zakład, że takie jak w każdej koreańskiej grze.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 22:26 
Cytuj  
OK, Huragan. Mam nadzieję, że spotkamy się w trybie WvW "GW2" na przeciwnych serwerach. Z wielką chęcią postrzelam sobie w Twoje wszechwiedzące dupsko. 8)

Tryb ten ma być ponoć dostępny od naprawdę niskiego levelu. Może i nawet 1. Także nie będziesz musiał grindować pół miecha by powalczyć jak chłop z jajami. :wink:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 22:28 
Cytuj  
wodny napisał(a):
OK, Huragan. Mam nadzieję, że spotkamy się w trybie WvW "GW2" na przeciwnych serwerach. Z wielką chęcią postrzelam sobie w Twoje wszechwiedzące dupsko. 8)

Tryb ten ma być ponoć dostępny od naprawdę niskiego levelu. Może i nawet 1. Także nie będziesz musiał grindować pół miecha by powalczyć jak chłop z jajami. :wink:

WvW da się levelować, wiec przypyszczam, ze po zrobieniu tutoriala bedzie mozna odrazu tam wbić.

A huragana, napewno nie dopadniesz. Zbyt szybko wiać będzie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 00:57 
Cytuj  
wodny napisał(a):
OK, Huragan. Mam nadzieję, że spotkamy się w trybie WvW "GW2" na przeciwnych serwerach. Z wielką chęcią postrzelam sobie w Twoje wszechwiedzące dupsko. 8)


Zawsze mnie rozczulali kolesie, ktorzy by udowodnic swoja meskosc wolali ... "No chodz kurwa przed Orgrimmar, zobaczymy kto jest lepszy"


buahahahahahahah

wodny, szczam na ciebie i ten twoj GW2...... kumasz ?


_________________



******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 01:12 
Cytuj  
Lol. Jesteś takim samym failem jak ta twoja ukochana gra. Tyle z mojej strony.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 09:27 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
wodny napisał(a):
Dynamiczne Zdarzenia z "GW2".


Nie badz smieszny tak jak Kabraxis z tym dynamicznym contentem w Rifcie, hehehehehehe
Nie ta liga kolego... jedynie Archeage pokaze wam co to znaczy content i jak sie zmienia swiat dzieki decyzjom i dzialaniom graczy..... :>

Rift czy GW2 to gry II Generacji mmo.. w nich gracz nic nie tworzy, tylko devsi ci daja content w dokladnie przez nich zaplanowanym miejscu. I to na dodatek powtarzalny content.
Archeage to rewolucja, tutaj content tworza sami gracze, i w miejsach gdzie oni chca.


Huragan, gdzieś masz rozpiskę jakie gry są jakiej generacji ?
Chętnie podyskutuje na taki temat :)

To całe dynamiczne coś z GW2 śmierdzi hypem na public questy w WAR.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 10:12 
Cytuj  
Na poprzedniej stronie jest tabelka ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 10:24 
Cytuj  
o kur... fail że nie czytam wszystkich postów Huragana :(

W tej tabelce jest miejsce dla DFO ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 10:30 
Cytuj  
Nie, ale dla Aiona się znalazło.
Zresztą cała ta tabelka się kupy nie trzyma, bo taka eve jest niby 3 generacji, a wyszła 8 lat temu.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 10:58 
Cytuj  
Szczere gratulacje dla co poniektórych osobników. Płaczecie, że Huragan jeździ po SWTOR w topiku mu dedykowanym a sami robicie to samo w topiku o AA. Hipokryzja pełną gębą.

Taka szalona propozycja dla wszystkich. Zróbmy sobie przysługę i fanboye TOR'a idą pisać o TOR'ze, fanboye AA piszą sobie o AA. Każdy będzie miał to co lubi bez jeżdżenia po sobie.

PS. Tak wiem... "dream on..."


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 15:46 
Cytuj  
ta tabelka przypomina wybory i flexowanie wzajemne przeciwnych partii :)

Huragan nie chce mi sie wierzyc ze za darmo robisz AA ten PR :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.