mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 08:32 
Cytuj  
combat nie jest zly, ale w przypadku paru klas wystarczy po prostu trzymac jeden klawisz :)
grajac samemu jest dosc nudno do tego 15lvl, ale im dalej tym lepiej. najwiekszy fun bedzie oczywiscie przy graniu ze znajomymi/gildia.
mozna robic w uj rzeczy, wyprawy z trade packami, piraci, wiezienie, craft+farmy+domki.
questy sa nudne do bolu no exp leci w miare szybko.
ui jest dopracowane, wszystko widoczne na ekranie, przejrzyste, mile w obsludze.
wrazenia po ruskiej becie sa na pewno lepsze, bo wszyscy uzywaja angielskiego :)
trion ostro walczy aby tego nie spierdolic i dopasowac wersje do eu.
niestety nie mozna poczekac az 1 fala minie, bo nie bedzie gdzie domku/farmy stawiac - ale ta opcja bedzie tylko dla placacych sub'a.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 09:44 
Cytuj  
ma być F2p, ale trza płacić suba za stawianie domku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 09:46 
Cytuj  
tak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 10:18 
Cytuj  
z drugiej strony to ze bedzie f2p to nawet po miesiacu czy dwoch jak nagle bedziesz chcial zaczac gra ze znajomymi to matsow etc. bedzie na rynku tyle ze sobie spokojnie wszystko kupisz/dostaniesz . zreszta do pvp chyba matsy nie potrzebne.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 10:28 
Cytuj  
nie do konca, matsy z farmy potrzebne sa do trade packow wiec calkiem niezle moze sie to rozwinac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 10:33 
Cytuj  
W kazdym razie sposrod bardziej komercyjnych mmo, to chyba nic lepszego poza AA za bardzo nie bedzie...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 10:52 
Cytuj  
Gra po bliższym przyjrzeniu się bez wątpienia jest ciekawa, tylko zalatuje Azją. No ale przy gówienkach jak Wildstar czy ograniczonym TESO to wybitna produkcja. hehe Premiera chyba w listopadzie, więc nie ma co się ekscytować na razie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 10:59 
Cytuj  
nie jest tak zle z ta azja, jak juz sie troche pobiega to jest tego zdecydowanie mniej.

w party zajebiste combosy wychodza, w pvp moze byc masakra cyferek na ekranie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 11:13 
Cytuj  
ta, najgorzej bylo jak byl start russ bety, zerg w noob zonie, wszedzie ruskie krzaczki.
A teraz jak w EU sie uspokoilo i w polu spotykasz mniej ludzi to jest zdecydowanie lepszy odbior gry.

Ja jak zobaczylem stateczki to pomyslalem "wow" na ten widok. Poza tym tutaj strzel z armaty, wypij kufel piwa, zasadź drzewko, karawana przejedzie, statek przeplynie. Sporo jest takich pierdul, chociaz jak musialem hodowac konika to myslalem, ze jebne ;p jak i inne 'slodkie' rzeczy,no i te samochody to mam nadzieje, ze ta 'customizacja' bedzie z umiarem...

Jak to bedzie z pvp? Beda jakies zony open pvp czy moze ludzie beda siedziec w battlegroundach?
Są instancje tak jak w wow? czy jak to rozwiazali?

Z tego co widzialem to jak zostaje sie piratem to jest wylot z gildii ;)

http://www.hammerfistclan.com/forum/att ... ot0012.jpg mrok
http://www.archeagegame.com/wp-content/ ... _pearl.jpg

takie czasy, jak chce sie pograc, to nie mozna wybrzydzac ;p

jakos niestety nie wierze w te wszystkie life is feudal, SotA, Camelot :/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 11:19 
Cytuj  
no od 30lvl jest zona open ffa pvp gdzie levelujesz i nawalasz.
a tak pvp jest glownie na szlakach handlowych gdzie ludzie biegaja z tymi paczkami.
o bg nie slyszalem, dungeony jakies sa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 11:20 
Cytuj  
Czyli tutaj biegają karawany które się napada albo broni jak w silkroad?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 11:21 
Cytuj  
jest open pvp choc dostepne od 30 lvla.

jakies honor points za zabicie sie dostaje, ale generalnie nie wiem co dalej.

btw ten typ jest jednym z najbardziej ogarniajacych AA
http://www.twitch.tv/nekrage
widzialem jakies jego poradniki z KR i RU wersji wczesniej, a sam na JP korzystalem z jego buildu na nekromante
http://arche-base.com/builds/generator# ... 2vZkkvAslK

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 11:23 
Cytuj  
to jak nie ma bg to zajebiscie

szkoda, ze postacie z alphy pewnie nie przejda, bym mial juz podlevelowane ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 11:27 
Cytuj  
bardziej chodzi o te trade packi, ktore jak zabijesz gracza to mozesz przejac i samemu sprzedac.
mozesz je spylac za golda, albo za te specjalne coiny chyba, za ktore mozna kupowac domy, statki itd.
ja na 20lvl moge juz aktywowac ten bloodlust mode zeby atakowac ludzi z wlasnej frakcji



odnosnie 1.0:
"The simple answer is that we're in the process of evaluating changes made to ArcheAge in other regions and we'll definitely share details when we get closer to introducing them to the game. For instance, we'll be adjusting the trade pack division between route completer and pack creator from 60/40 to 80/20 in Beta and will be reintroducing Gilda Stars for intercontinental trade routes."

do zrobienie pierwszego trade pack'a questowego potrzebne jest 100 truskawek. naprawde trzeba sie troche napracowac zeby na poczatku taki zrobic, wiec utrata boli w chuj :)
mozna tez oczywiscie kupic surowce do tego na ah (ktore dziala bardzo dobrze) wiec kasa ciagle w obrocie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 12:17 
Cytuj  
widzę fajną zmianę
najpierw zachwyt
potem sporo postów- kolejny koreański crap , a teraz znów coraz więcej pochwał

ja powiem szczerze ze ta ruska beta jakoś tak mi nic nie dała- sporo rzeczy mi przeszkadzało wiec ją odpuściłem, ale np podobały mi się questy- sporo tych samych , ale sporo miało fajne smaczki
a te konwoje karawan , walki o ostatki itp - myślę , że jest w tej grze jakiś potencjał i osobiście nie mogę doczekać sie jakiś normalnych bet

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 12:28 
Cytuj  
Closed Beta ponoć w czerwcu, więc nie macie długo czekania. Szkoda tylko, że Alpha ma / będzie miała oddzielne serwery 24/7 a Closed Beta osobny, bodajże weekendowy. Do tego dochodzi jakiś PTS.

Ja się nie wypowiem o grze ;) install i po 10min uninstall z powodów technicznych. Myślałem, że będzie chodziło podobnie jak Gw2 a tu zonk :x

Być może jakieś beta klucze będę miał, ale możliwe, że będzie ich wszędzie pełno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 12:57 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
potem sporo postów- kolejny koreański crap , a teraz znów coraz więcej pochwał

Nic nie zmienia faktu, ze sama gra ma cos z 'koreanskiego crapu'.
I nigdzie sie nie zachwycam.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 13:23 
Cytuj  
plusem jest to, ze dostaje sie expa praktycznie za wszystko. zbieranie, sadzenie, kopanie, craft, walke, questy.
jak ktos ogarniety to nawet z noob zony nie bedzie musial wychodzic zeby kase robic. surowce sa w miare drogie na 'niskich' levelach i mozna ladna kase robic zbierajac materialy.
zreszta jak sie leci airshipem po mapie to sie lezka w oku kreci ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 13:39 
Cytuj  
Pamietajta tylko, ze nie jestes w stanie lvlowac tak efektywnie craftujac/zbierajac jak normalnie przez questy z prostego powodu - pozbierasz troche i zanim sie ogarniesz to nie bedziesz mial juz labor pointow. Zebranie tier 1 surowca, czy tego najnizszego to bodajze 6 lp, czyli po wyczerpaniu lp bedziesz musial czekac 6 min, zeby wydobyc jeden ore itp.


PS. Jak ktos ma dostep do alfy i chcialby sie podzielic do PM prosze. Chcialbym ogarnac to wszystko, czego ogarnac nie moglem grajac za free na ru, czyli crafy, domki i trade ruty.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 13:48 
Cytuj  
to bedziesz robil na zmiane questy - crafcil.
pozbierasz labor pointy przez pierwsze pare dni i tyle, zreszta przy sub'ie rosna chyba jakos szybciej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.