mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 11:11 
Cytuj  
Cytuj:
nie wiem, ale pewnie wiekszy niz samo patrzenie sie na domki.

Gracze EverQuest 2 sie z toba napewno nie zgodza.

Ludzie naprawde lubia kupowac wirtualne meble, obrazy, dziwki i wszystko inne co mozna zapakowac do takiego domku/guild halla/zamku/miasta/wybierz cos innego i potem to ogladac, ewntualnie flexowac sie przed innymi.

Anyway. Jeśli rozowj postaci będzie na modle koreańską, to gre mozna sobie i tak odpuscić ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 12 maja 2011, 11:11 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 11:11 
Cytuj  
Nie wiem, może jestem pesymistą ale z tego co w ostatnim poście napisał huragan wynika, że to może i fajny pomysł ale jednak dla nolifów. Mapa będzie cała zasrana domkami, a jeśli gra osiągnie sukces miejsca dla wszystkich nie starczy. Domki były dobre w uo na freeshardzie albo w eve gdzie praktycznie nie ma limitu miejsca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 11:13 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Nie wiem, może jestem pesymistą ale z tego co w ostatnim poście napisał huragan wynika, że to może i fajny pomysł ale jednak dla nolifów. Mapa będzie cała zasrana domkami, a jeśli gra osiągnie sukces miejsca dla wszystkich nie starczy. Domki były dobre w uo na freeshardzie albo w eve gdzie praktycznie nie ma limitu miejsca.

Nie bylbym pewny. Nie wiemy jaka będzie skala proprocji wielkosci takiej chatki do samej mapy. Moze wkoncu byc ze mapy będą ogromne i puste, czekajac na zagospodarowanie przez graczy.

Cytuj:
Troche mnie odstrecza mangowatosc niektorych postaci i uzbrojenia ale ogolne zarysy gry i grafika prezentuja sie swietnie.

E w porownaniu z innymi grami z Azji to ta mozna pomylic z europejska. No jesli nie liczyc tego ze grafika jest odpicowana ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 11:15 
Cytuj  
Ciekawe czy w gotowych miastach mozna korzystac/wykupowac domy juz istniejace czy mozna jedynie budowac sie/mieszkac poza miastem.

Cytuj:
E w porownaniu z innymi grami z Azji to ta mozna pomylic z europejska. No jesli nie liczyc tego ze grafika jest odpicowana ;p.

Zgadza sie, na niektorych screenach wyglada europejsko, ale niestety na innych jak typowe Lineage (oczywiscie ciagle mowie o postaciach, otoczenie jest ok).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 11:20 
Cytuj  
Co najlepsze to mozna stworzyc wlasne samowystarczalne miasto/wioche :) Pamietacie zapewne polskie miasto Atlantis w SWG ????


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 11:42 
Cytuj  
Ja sobie postawię walącą się omszałą chatkę na odludziu i będę grabił przejeżdżających kupców, palił niewiasty i gwałcił wioski czy coś.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 12:09 
Cytuj  
znaczy będziesz płacił podatki na jakiegoś chińskiego farmera, który zajmie przed tobą ziemie pod domek ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 12:16 
Cytuj  
Havok napisał(a):
znaczy będziesz płacił podatki na jakiegoś chińskiego farmera, który zajmie przed tobą ziemie pod domek ;p

I ogloszenia na Allegro:
"Sprzedam dzialke 2000m kw pod zabudowe, w spokojnej okolicy, brak ogrow, dobry dojazd z miasta, karawana kursuje co trzy tygodnie".

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 12:45 
Cytuj  
Oj tam, farmera też zgwałcę, jak wszyscy to wszyscy a jak.

@Up zapomniałeś dodać "Jest pozwolenie na działke budowlaną" :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 12:51 
Cytuj  
@Huragan
Napisz coś więcej jak siedzisz w temacie, chodzi dokładnie o info na temat gameplay, pojawiasz się w grze i... no własnie co możesz lub musisz robić w tej grze ?
Ewentualnie przygotuj się dobrze w temacie i jak będziesz wieczorem na vencie to cie przepytam :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:02 
Cytuj  
embe napisał(a):
@Huragan
Napisz coś więcej jak siedzisz w temacie, chodzi dokładnie o info na temat gameplay, pojawiasz się w grze i... no własnie co możesz lub musisz robić w tej grze ?
Ewentualnie przygotuj się dobrze w temacie i jak będziesz wieczorem na vencie to cie przepytam :)


za pare dni startuje trzecia closed beta, rozszerzona do 5000 graczy, wiec na pewno bedzie wiecej info. Poki co po dwoch bardzo ograniczonych closed betach nie ma jeszcze za duzo przeciekow.

Na pytanie "pojawiasz sie w grze i..... co mozesz robic" odpowiedz jest prosta. Mozesz robic wszystko, nawet jak ci sie nudzi mozesz wejsc na drzewo i kraść jabłka u swojego sasiada Mendola


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Na pytanie "pojawiasz sie w grze i..... co mozesz robic" odpowiedz jest prosta. Mozesz robic wszystko, nawet jak ci sie nudzi mozesz wejsc na drzewo i kraść jabłka u swojego sasiada Mendola

Interesują mnie konkrety gameplaya, jak widzę nikt ich nie zna, ja bym chciał wiedzieć co devsi przygotowali dla gracza pojawiającego się w grze, a między mogę i muszę jest spora różnica.
Wychodzenie na drzewa są zbędne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:30 
Cytuj  
Tosiek, to jest sandbox, devsi nie beda cie tutaj prowadzili za raczke :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
embe napisał(a):
@Huragan
Napisz coś więcej jak siedzisz w temacie, chodzi dokładnie o info na temat gameplay, pojawiasz się w grze i... no własnie co możesz lub musisz robić w tej grze ?
Ewentualnie przygotuj się dobrze w temacie i jak będziesz wieczorem na vencie to cie przepytam :)


za pare dni startuje trzecia closed beta, rozszerzona do 5000 graczy, wiec na pewno bedzie wiecej info. Poki co po dwoch bardzo ograniczonych closed betach nie ma jeszcze za duzo przeciekow.

Na pytanie "pojawiasz sie w grze i..... co mozesz robic" odpowiedz jest prosta. Mozesz robic wszystko, nawet jak ci sie nudzi mozesz wejsc na drzewo i kraść jabłka u swojego sasiada Mendola


To już trzeba być miłośnikiem robienia tzw. rzeczy pobocznych, bo zwykle w mmo mi się nawet w profki nie chce bawić. ;]
Najlepiej to by było instant max lvl i napierdalać się po głowach, ale takich rzeczy to już nawet w obecnych fps'ach nie ma. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Tosiek, to jest sandbox, devsi nie beda cie tutaj prowadzili za raczke :)

wcześniej pisałeś że nie ma info, a teraz że sandbox, zdecyduj się, tak jak pisałem przygotuj się i opowiesz na vencie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:37 
Cytuj  
OK, powiem ci po raz setny co to jest sandbox, bo widze, ze nie kumasz tego rodzaju gier :)

Tosiek, zrozum, zadajac pytanie w stylu "co mam robic w tej grze" od razu ukierunkowujesz sie na theme park i prowadzenie za raczke.
Podstawowa roznica pomiedzy sandboxem a theme park to to, ze w sandboxie nie ma odpowiedzi na pytanie "co mam robic", bo mozesz robic wszystko, co chcesz (korzystajac z zabawek jakie devsi wrzucili do tej piaskownicy). Masz do wyboru wiele drog, mozesz robic questy, mozesz zajac sie craftingiem, mozesz zwiedzac i odkrywac, mozesz (majac gildie) negocjowac sojusze i pakty o nieagresji, mozesz byc PK i napierdalac samotnych wedrowcow. W poprzednich closed betach nie bylo safe zones, wiec mozna bylo sie napieprzac wszedzie, nawet w miastach startowych. Podobno w release maja wprowadzic jakies safe zony, ale gdzie to nie wiadomo.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:50 
Cytuj  
Wilczan napisał(a):
Havok napisał(a):
znaczy będziesz płacił podatki na jakiegoś chińskiego farmera, który zajmie przed tobą ziemie pod domek ;p

I ogloszenia na Allegro:
"Sprzedam dzialke 2000m kw pod zabudowe, w spokojnej okolicy, brak ogrow, dobry dojazd z miasta, karawana kursuje co trzy tygodnie".


No jak kurwa bez ogrow? Domek bez dobrego spawna to domek stracony :< ...
Tak btw to jesli housing bedzie wygladal tak jak pisza i generalnie gra nie bedzie zjebanym grind festem to jestem generalnie kupiony ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:51 
Cytuj  
nom tylko zapominasz o jednej rzeczy huragan.
na razie z tych wszystkich informacji wynika, ze bedzie to levelowka - co oznacza, ze z sandboxem to bedzie mialo niewiele wspolnego.
bo zeby crafcic potrzebujesz materialy, zeby je zdobyc musisz podrozowac, zeby przezyc musisz miec odpowiedni level.
takze z gory wiadomo co trzeba robic - jebac levele dla szatana, a potem mozna sie bawic.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:55 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
OK, powiem ci po raz setny co to jest sandbox, bo widze, ze nie kumasz tego rodzaju gier :)

Tosiek, zrozum, zadajac pytanie w stylu "co mam robic w tej grze" od razu ukierunkowujesz sie na theme park i prowadzenie za raczke.
Podstawowa roznica pomiedzy sandboxem a theme park to to, ze w sandboxie nie ma odpowiedzi na pytanie "co mam robic", bo mozesz robic wszystko, co chcesz (korzystajac z zabawek jakie devsi wrzucili do tej piaskownicy). Masz do wyboru wiele drog, mozesz robic questy, mozesz zajac sie craftingiem, mozesz zwiedzac i odkrywac, mozesz (majac gildie) negocjowac sojusze i pakty o nieagresji, mozesz byc PK i napierdalac samotnych wedrowcow. W poprzednich closed betach nie bylo safe zones, wiec mozna bylo sie napieprzac wszedzie, nawet w miastach startowych. Podobno w release maja wprowadzic jakies safe zony, ale gdzie to nie wiadomo.

Srsly tak to mozna opisac wiekszosc themeparkowych mmo ostatnich 10 lat :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 13:57 
Cytuj  
@Huragan
Stosujesz metodę jak polityk, powtórzę coś tysiąc razy to wszyscy w to uwierzą ?
Nie zgrywaj się i nie tłumacz mi co to jest sandbox.

Jak włączę dfo, mortal czy xsyon to wiem że mogę iść zabić kogoś, poszukać zwierzaka, wykopać dziurę w ziemi, wybudować dom, zająć się craftem itd.
Teraz mi wyjaśnij jak się ma lvlowanie i typowe schematy jak w eq2/wow/linegae2 do ideii sandboxa w archeage ?

Daj oficjalne info na temat "sandboxowatości" archeage.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.