mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 20:14 
Cytuj  
dziwne bo ja w piatek zrobilem postac w sobote kolejna i w niedziele jeszcze jedna (lacznie 4) i nie mialem nic takiego..masz alphe? czy bete?

ja grajac normalnie, tzn questy i przy okazji podnoszac roznego rodzaju itemki z ziemi ktore mijam -ciagle biegam na granicy 0 labora (majac status patron)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 21:50 
Cytuj  
@Poziomka

No i co, że zero na starcie? Postać trochę postoi afk/ pobiega na bocie do xp to urośnie. Przecież można kilka kont na raz zalogować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 22:26 
Cytuj  
Jak Was z czytam z tymi kilkoma kontami i botowaniem to już się rzygać chce.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 03:20 
Cytuj  
mi sie juz grac odechcialo. Filmik z PvP statkami nawet fajny, ale temat szybko zostal ubity - zbieranie wirtualnej marchewki > all.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 06:14 
Cytuj  
heh normalnie wiekszosc z Was to sa stare dziady ktore na wszystko narzekaja kiedy gra nawet nie ujrzala swiatla dziennego

wedlug mnie jest to dosc dobry przyklad gry przemyslanej - z mobow drop gowniany -czyli boty po za wbiciem lvlu nic nie osiagna -bo dropa zwyczajnie jako takiego praktycznie nie ma (zadnych skor, kosci, czy innych cudow) jak to bylo np 2 eso/l2 czy innych tytulach, gdzie farmiac moby miales szanse na wydropienie matsow ale i pelnych itemow, questow boty raczej nie dadza rady robic same - wiec tez nie zwojuja na tym polu wiele. Niby jak w Eso pare botow moze probowac bic jaka elitke przez 24/7 liczac na drop- OK, ale pamietajmy ze gracz moze zabic osobe ze swojej frakcji nazwijmy to..widzac 10 botow bijacych elitke z autofollowem wlaczamy 'tzw' tryb pk i jedziemy. Co -taki bot moze tu robic? chyba glownie zbierac mineraly/zloza z ogolno dostepnych terenow jakies kwiatki/skalki etc- co nie jest jakos bardzo w cenie - zreszta zobaczymy jak wyjdzie gra, jak to sie ulozy

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 08:31 
Cytuj  
@Oyciec

Nie zamiarzam bocic, nigdy tego nie robiłem. Mnie nawet macrowanie w UO nie pasowało. Po prostu komentuje, to, że AA miało dość dobre pierwotne założenia, ale oczywiście koniec końców nie chcieli albo nie dali rady i zrobili jak zwykle.


@Poziomka

Jak nie wyszła jak już wyszła w KR, JP, RUS i w Chinach. Jednak masz rację, nie ma co gadać po próżnicy wyjdzie to się przekonasz.

Aha i jeszcze jedno - radar do PVP, teleport-hack i parę innych drobniejszych rzeczy tego typu też jest.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 09:09 
Cytuj  
a wymien mi mmo w ktorym czlowiek/bot garajc moze cos zarobic w grze -pozniej to spieniezyc aby nie bylo: botow/cheatow/exploitow/innego rodzaju radarow

i z ciekawosci w co teraz grasz- sprawdzimy czy w tym tytule nie ma takich 'wspomagaczy':P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 09:26 
Cytuj  
To, że w CSGO ludzie jadą na wh/trigger bot bo nie potrafią grać nie oznacza, że ja to będę robił żeby im dorównać.
Podobnie w D3.
Wy po prostu zakładacie, że tak będziecie grać bo piszecie, że to norma.
Co to znaczy 'zarobić'? Ja pierdolę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 09:31 
Cytuj  
suli ostatnie MMO to UO w '99 wiec wiesz :wink:
Ja nie widze nic przeciwko pograniu sobie chociażby z miesiąc i potem jak mi cos nie bedzie pasowac to olać grę i zacząć ja tutaj flamować.

Czemu tylko Trion tak zwleka z jej wydawaniem

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 09:35 
Cytuj  
moze boja sie, ze kazdy pogra miesiac, a potem zacznie flejmowac


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 09:40 
Cytuj  
Takie czasy, ludzie dluzej nie graja.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 09:45 
Cytuj  
mysle, ze graja, tylko sa o jakies 20 lat mlodsi od nas.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 11:03 
Cytuj  
Ci co mają 20 lat mniej nie grają w mmo, grają w to co akurat celebryta gra na twitchu albo w to o czym rozmawia się na przerwach w szkole czyli wracamy do tego pierwszego.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 11:38 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
heh normalnie wiekszosc z Was to sa stare dziady ktore na wszystko narzekaja kiedy gra nawet nie ujrzala swiatla dziennego


The game was released in Korea on January 15, 2013


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 14:09 
Cytuj  
@embe wersja wygladajaca/i dzialajaca jak w korei nie musi byc odpowiednikiem tej w NA/eu.
Koreanski rynek rozni sie od naszego i ma innych graczy.

@Oyci3C zarobic- jak to co?-no zarabiasz grajac w mmo, nie spotkales sie z czyms takim?
Wiadomo ze przedmioty/waluta w swiecie postacie-konta - wszystko ma swoja realna wartosc i to wcale nie mala- zwlaszcza przez pierwsze 2-3 miesiace gry wtedy jest najwiekszy tzw boom na kupno/sprzedaz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 14:15 
Cytuj  
Ta idealne zajęcie dla e-kloszarda


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 15:59 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
@embe wersja wygladajaca/i dzialajaca jak w korei nie musi byc odpowiednikiem tej w NA/eu.
Koreanski rynek rozni sie od naszego i ma innych graczy.

Tak oczywiście bo w korei przynajmniej nadal jakieś niedobitki grają, w europie na początek opustoszeją serwery że gra stanie się irytująca, cześć ludzi pójdzie grac na us, a po 2 miesiącach zapomną o grze.
Takie sa realia, sam bym zagrał ale większość znajomych olewa mmorpg wymagające tyle harówy, a z randomami nigdy nie grałem w mmo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 16:12 
Cytuj  
~powtorze jeszcze raz, jestescie stare dziady ktore narzekaja na wszystko i wszystkich do okola, zadna z gier ktore wychodza lub wyszly wam nie odpowiada, ta za latwa, ta za trudna, ta nie ma pvp, ta ma boty/cheaty/exploity etc etc..

marudzacym stanowcze nie:)
Ja tam bede gral, ile -zobaczymy, oczekujac zapewne do nastepnego mmo -ktorym pewnie bedzie black desert

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 17:08 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
~powtorze jeszcze raz, jestescie stare dziady ktore narzekaja na wszystko i wszystkich do okola, zadna z gier ktore wychodza lub wyszly wam nie odpowiada,


Bo od czasu Wowa nie wyszlo zadne dobre mmo. Dopiero Archeage pozamiata :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 18:18 
Cytuj  
ano pozamiatał, po roku od premiery wszyscy grają w archeage


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.