mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 08:42 
Cytuj  
a ty zakladasz, ze w aa bedziesz mial tyle contentu, ze robienie max levelu przez rok ci sie nie znudzi? i nie bedziesz klepal tych samych instancji w kolko zeby jebac expa?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 08:47 
Cytuj  
nic nie zakładam- bo to co będzie miało AA zobacze jak będzie w EU
ja tylko piszę , że nie zawsze max lvl w 2 tygodnie jest dla gry dobry , takie gry niestety szybko się nudzą

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 08:55 
Cytuj  
Mnie tam rownie szybko nudza gry w ktorej lvlowanie trwa wieki.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 09:01 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
max lvl w 2 tygodnie jest dla gry dobry , takie gry niestety szybko się nudzą


Tak samo jak jebanie po raz 100000 tego samego rodzaju mobka żeby w końcu dobić o jeden level jest nudne jak flaki z olejem a ponieważ w chwili obecnej każdy producent MMO nastawia sie na endgame to szybkie dobijanie max levelu ma sens, alternatywą jest prawdziwy sandbox i brak leveli.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 10:53 
Cytuj  
Dziesięć lat temu można było zaakceptować mechanikę w lineage2, aktualnie to nadaje się wyłącznie dla skośnych bo taką mają mentalność odnośnie gier mmo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 11:35 
Cytuj  
W "GW2" endgame będzie od 1 levelu. :)

Przechodzenie w kółko jednej instancji nie będzie wymagane. Po zakończeniu danego lochu gracz otrzyma żeton, który będzie można wymienić na część zbroi lub jakąś broń. :)


Także po co podniecać się "ArchaicznąErą". :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 12:33 
Cytuj  
Tylko że różnica pomiędzy "Archaiczną Erą" a GW2 jest taka że Archaiczna Era już jest ludzie w to grają, w bete, ale grają, są filmiki z gameplayu, a GW2 "będzie kiedy będzie"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 12:43 
Cytuj  
GW2 to na razie same obietnice.. Archeage juz dziala i devsi nawet w closed becie juz zdjeli NDA bo nie maja sie czego wstydzic :)


_________________



**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 14:20 
Cytuj  
można się gdzieś zapisać na cbete ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 14:50 
Cytuj  
Morn napisał(a):
można się gdzieś zapisać na cbete ?


Trzecia closed beta juz sie skonczyla, zapisac sie mozna bylo tylko mieszkajac w Korei, bowiem nawet zaproszenia do niej byly wysylane zwykla poczta :>
Na razie nie podali terminu nastepnych testow.


_________________



**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 14:54 
Cytuj  
lipton zdeka a kiedy ma być release pewnie było pisane więc sorka za pytanie

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 17:14 
Cytuj  
http://www.aaportal.net/en/archeage-cbt ... ortal.html dość obszerny reportaż z CBT3 . Trzeba wziąc poprawkę ,że pisał to fanboy AA , choć starał się czasem na obiektywizm :lol:


_________________
http://zezem.salon24.pl/312090,ubu-roi-ou-les-polonais
Hic amor, haec patria est

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 17:39 
Cytuj  
huragan sie przeprowadza?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 21:01 
Cytuj  
recenzja bety na Massively..... recenzenci sa zachwyceni ta gra.... pisza, ze dla milosnikow UO i SWG jest ona idealna, ma ten sam klimat :)
Swietna grafika, swietne animacje, swietny combat..... krotko mowiac bedzie HICIOR !

http://massively.joystiq.com/2011/05/31 ... hird-clos/

Proponuje stworzenie oddzielnego dzialu na forum dla Archeage i ustanowienie mnie moderatorem tam :P


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 21:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Proponuje stworzenie oddzielnego dzialu na forum dla Archeage

+1
Huragan napisał(a):
i ustanowienie mnie moderatorem tam :P

ale dla rownowagi, modem niech bedzie... Mendol, hehehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 21:32 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Huragan napisał(a):
i ustanowienie mnie moderatorem tam :P

ale dla rownowagi, modem niech bedzie... Mendol, hehehe


Mendol ma juz swoja ulubiona, naj naj gre.. Rifta :) buahahahaha


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 21:44 
Cytuj  
Ale przeciez Rift umiera;) Wiec na nadmiar obowiazkow by nie narzekal, heh

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 22:00 
Cytuj  
Niedawno przestałem aktywnie grać w Lotro , gra poszła za daleko jak dla mnie w kierunku item shopu.
Poza tym parę innych rzeczy oraz kierunek rozwoju nie podoba mi się, no ale do rzeczy.


Ponieważ nie mogę znaleźć póki co żadnego innego mmorpg , który by mi odpowiadał , bo albo już dogorywają i serwery pustaki świecą albo są to gry ,które samymi swoimi założeniami mi nie odpowiadają.

Nie trawie azjatyckich MMORPG , już sama grafika mnie odrzuca i specyfka grindu ,etc , no ale ponieważ za bardzo nie ma w czym wybierać wsród nadchodzących gier postanowiłem się przyjrzeć AA.

Grafika jest trochę bardziej stonowana niż w innych azjatach (chociaż 2 reczny miecz jest stanowczo za duży :/ ) , może jakoś bym przebolał.

Parę pytań na które nie znalazłem póki co odpowiedzi:

- Gra ma być p2p? czy f2p ze sklepikiem? czy może subskrypcja + sklep?
(mam nadzieje ze tylko subskrypcja bez sklepiku bo inaczej nie tykam)

- wiadomo czy mają europejska / nie-azjatycką wersje wypuścić w tym samym czasie czy później co korańską/azjatycką? (lub o ile później)

-wiadomo kiedy mniej więcej release? chociaż w którym kwartale?

- bez frakcji czy z?

- jakaś strona z zebranym podstawowym info? tzn. rasy, lore, podstawowe założenia mechaniki, etc ?

- było w ogóle coś mówione o zabezpieczeniach przed botami ,etc przez deweloperów ?
to plaga , która w sandboxach jest jeszcze większa niż w themeparkach , a w dodatku w azjatychkich produkcjach jeszcze z tym gorzej niż w zachodnich.
Gra , która będzie mocno hypowana będzie mocnym celem do tego , a wiadomo , że to już położyło trochę gier.


PS. Ta recenzja na Massively to taka mieszana. W sumie koleś logicznie pisze. W założeniach super ale robią wd. zapowiedzi bardzo rozbudowaną grę i imho łatwo będzie coś strasznie spierdolić.


EDIT: znalazłem odp na prawie wszystkie pytania , poza ostatnim i pytaniem o sposób płatności ,


Ostatnio edytowano 31 maja 2011, 23:32 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 22:40 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
recenzja bety na Massively..... recenzenci sa zachwyceni ta gra.... pisza, ze dla milosnikow UO i SWG jest ona idealna, ma ten sam klimat :)
Swietna grafika, swietne animacje, swietny combat..... krotko mowiac bedzie HICIOR !


Cytuj:
It's here that most of my misgivings about ArcheAge rear their ugly heads. While I appreciate that XL is trying to be original and meld the best parts of the sandbox and the themepark, my gut tells me that the result is going to be something of an acquired taste (and not, as it currently stands, something that will completely satisfy those looking for spiritual sequels to Ultima Online or Star Wars Galaxies). I hope I'm wrong here, but in many ways the ingredients of this slow-boiling sandpark stew stem from polar opposite design principles, and therefore, one flavor or the other will eventually rise to the top.


Trochę hype ci zamydlił sens wypowiedzi :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 07:02 
Cytuj  
taa, ten sam klimat. nic tylko wierzyc w te recenzje ;)
ciekawe czy zdarzyli 2 level zrobic :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.