mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 07:27 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Trochę hype ci zamydlił sens wypowiedzi :)


Przecież Huragan nie zna enlisha tylko udaje to co się dziwisz :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 11:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
taa, ten sam klimat. nic tylko wierzyc w te recenzje ;)
ciekawe czy zdarzyli 2 level zrobic :)


zdarzyli zrobic nawet 20 level :) do lvl 15 mozna sobie robic questy (taki tutorial jakby), a potem juz zaczyna sie sandbox.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 11:20 
Cytuj  
w ktorym levelujesz w jaki sposob?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 11:33 
Cytuj  
Na spocie, a jak ;]
Tak sie tworzy social, L2P mendol, bo sie nie znasz na AZN grach :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 11:38 
Cytuj  
no nie ;/
ale dzieki, coraz fajniej to wyglada!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 11:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w ktorym levelujesz w jaki sposob?


The first few hours of ArcheAge raise the question as to how sandboxy the game actually is. After all, the first thing a newb sees upon logging into the human lands is an NPC with a giant yellow exclamation point over his head. Yes, ArcheAge boasts its share of starter quests, but I'm happy to report that once you cross the level 15 summit and start to climb into your 20s, the true nature of the game becomes apparent.

Those of you fretting over the gameplay videos that show linear starting areas shouldn't spend too much time worrying. This game is vast, and once it's held your hand for a few levels to get you acclimated, you're free to discover that vastness in a number of different ways.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 11:48 
Cytuj  
w zaden sposob nie odpowiada to na moje calkiem proste pytanie hurri :)
bo z tego opisu wynika, ze aa to drugi rift.
tam po zrobieniu levelu 7 tez sie wychodzilo z noob zony i byl dostep do fajnych rzeczy, co nie zmienialo faktu, ze expa robilo sie na questach i powtarzaniu instancji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 11:54 
Cytuj  
Ta gra to czysty sandbox, masz pełną wolność w podejmowaniu decyzji, po instalacji możesz ją włączyć lub od razu wywalić z dysku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:24 
Cytuj  
Możesz też otworzyć piwo i patrzeć np. jak Huragan dostaje wpier... w pvp... znów :) ew. jak "doi" krowy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:26 
Cytuj  
lol



btw. z tego co w jakiejś recenzji z bety czytałem (nie chce mi się szukać , czytać i cytować) , to prawdopodobnie , xp będzie i za questy i za zbieranie surowców, uprawianie pól, budowanie domków i inne "krafcenie". (+ pewnikiem za moby).

Czyli pewnie będzie można queścić tak jak każdym theme parku albo od tego 15-20 levelu , olać questy i levelować za pomocą w/w.

To czy będzie xp za inne rzeczy tzn. zabicie innego gracza w pvp, za eksploracje ,etc - nic nie znalazłem choć prawde mówiąc nie szukałem zbytnio póki co.

W każdym razie - gierkę obserwuje choćby dlatego, że teoretycznie w produkcji chyba nie ma czegoś z podobnymi założeniami.
Tylko pytanie czy nie porwali się z motyką na słońce i ciężki fail nie wyjdzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:30 
Cytuj  
z tego co napisali to craft jest jak w rifcie albo dfo.
masz surowce, podchodzisz do odpowiedniej stacji, klikasz butonik i samo sie robi :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:39 
Cytuj  
Coraz więcej w tym Theme Park niż Sandboxa.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:39 
Cytuj  
sula napisał(a):
btw. z tego co w jakiejś recenzji z bety czytałem (nie chce mi się szukać , czytać i cytować) , to prawdopodobnie , xp będzie i za questy i za zbieranie surowców, uprawianie pól, budowanie domków i inne "krafcenie". (+ pewnikiem za moby).


z tego co napisali tez na aaportal, to tzw. Labor Pointsy (ktore leca ci nawet jak jestes offline) mozna rowniez wymieniac na expa.. tak wiec, nawet jak nie grasz to exp ci leci :>

Z dodatkowych zalet Archeage jest to (czego mi wlasnie brakowalo ostatnich grach mmo), ze kluczowe bedzie granie w zorganizowanych grupach/gildiach/klanach. Gracz solo bedzie mial przejebane... nie bedzie mogl nawet plywac statkiem, bo do tego potrzeba zgranej ekipy. Taki np. embe (gracz solo) to bedzie mial przechlapane bo WarCry nigdy sie nie zorganizuje do zadnej gry :>

W Archeage masz ogromna ilosc rzeczy do robienia, mozesz robic questy, mozesz kupowac lub produkowac jedzenie (dajace buffy), robic potionki potrzebne do zabicia niebezpiecznych potworow, w kazdej chwili w czasie walki z mobem musisz uwazac zeby ci jakis enemy nie wjechal w plecy :) , mozesz crafcic armory, budowac swoj domek, uprawiac swoj ogrodek i roslinki w nim, mozesz podrozowac, zwiedzac i odkrywac, mozesz by PKrem, mozesz odwiedzac instancje albo outdoor bossy, sa battlegroundy rowniez jak ktos by sie chcial zmierzyc z przeciwnikiem w rownych szansach. Open PvP oczywiscie rowniez jest.

W poczatkowych zonach jest RvR, czyli rasy moga sie napierdzielac miedzy soba. Z ciekawostek, mozna stracic konia w walce, moga go zabic i bedziesz wracal na piechote, h3h3 . Mounty oczywiscie tez leveluja i staja sie coraz lepsze i silniejsze.


_________________




Ostatnio edytowano 1 cze 2011, 12:50 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:41 
Cytuj  
a labor pointsy dostajesz od 1 levelu?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:44 
Cytuj  
Nie pamiętam czy to było wyjaśnione. W każdym razie wnioskując z info na stronie + filmiku co na youtube widziałem, żeby zbudować coś większego jak dom/ statek będzię trzeba mieć pomoc innych(pytanie czy bez innych niemożliwe czy ttylko b. długo zabiera + do ilu osób można max to brać na jeden projekt) , bo labor points będzie można chyba jakoś wynajmować / pożyczać czy tam kupować / dawać.


Poza tym jedna rzecz mnie interesuje jeszcze a żadnego info nie znalazłem.
To P2P czy jakieś gówno z sklepikiem ma być?


Ostatnio edytowano 1 cze 2011, 16:22 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:46 
Cytuj  
tak, ale pomoc innych, bedzie mozna kupic dopiero od wysokiego levelu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:51 
Cytuj  
sula napisał(a):
To P2P czy jakieś gówno z sklepikiem ma być?


jeszcze tego nie okreslili.


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 12:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nawet jak nie grasz to exp ci leci :>

Z dodatkowych zalet Archeage jest to (czego mi wlasnie brakowalo ostatnich grach mmo), ze kluczowe bedzie granie w zorganizowanych grupach/gildiach/klanach. Gracz solo bedzie mial przejebane


Idealna gra dla Huragana imo będzie mógł cały czas siedzieć offline lub chować się za plecami innych żeby nie dostać bęcków :) ciekawe tylko czy krowy będzie doił solo czy w grupie :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 16:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
sula napisał(a):
To P2P czy jakieś gówno z sklepikiem ma być?


jeszcze tego nie okreslili.

Będzie f2p.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 16:25 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
jeszcze tego nie okreslili.

Hmm , szkoda. Bo trochę dla mnie osobiście byłoby stratą czasu śledzić rozwój tej gry jakby się miała okazać grą z mirkopłatnościami i gearem za kasę.
Próbowałem w Lotro to zdzierżyć i nie dziękuje więcej.
No nic wyjaśni się prędzej czy później.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.