mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 13:11 
Cytuj  
Temat do reklamowania sie polskich gildii w Archeage.
Prosze podawac warunki rekrutacji, jaki server..itp


_________________




Posty: 26
Dołączył(a): 11.07.2010
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 15:44 
Cytuj  
Witam.

Nie wiem czy dobry temat.
Czy na serwerze Dahuta po stronie ludzi i elfów są jakieś stricte polskie gildie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 16:31 
Cytuj  
Royal Legion chyba tam gra


_________________



****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 11:26 
Cytuj  
Na Aierze jest cos sensownego, czy mam sie przenosic na Kryptose? Gdzie graja wszyscy starcy z forum? :)

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 13:13 
Cytuj  
na kyprosie

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 19:08 
Cytuj  
Ktoś może polecić jakąś gildie na serwerze Orchidna, po stronie ludzi i elfów?

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 12:06 
Cytuj  
z tych Polskich to onion knights sie tam wyróżniają, reszta noname, po stronie wschodu to Limbo mocne


Posty: 19
Dołączył(a): 20.04.2014
Offline
PostNapisane: 22 paź 2014, 09:06 
Cytuj  
Obrazek
 
Jesteśmy gildią z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w grach MMORPG. Grywamy lub grywaliśmy w takie gry jak World of Warcraft, World of Tanks i Guidl Wars 2. Odkąd pojawił się ArcheAge z uwagą śledzimy rozwój gry i postanowiliśmy spróbować swoich sił w tej innowacyjnej grze. W tej chwili przygotowujemy się do Krakena i zamku na Aurori na serwerze Eanna. Chcemy zbudować silną i szybko rozwijającą się gildię PvP/PvE.
 
Kogo szukamy?
- graczy pełnoletnich
- graczy nastawionych na "Mass PvP" (dostosowanie "skilli" do tego typu bitew)
- graczy, którzy potrafią i lubią grać zespołowo
- graczy szlachetnych i honorowych, którzy cenią kodeks rycerski
 
Co oferujemy?
- własną stronę i forum gildiagondor.pl
- własny komunikator TeamSpeak 3
- miłą atmosferę
 
Gramy po stronie Nuian i Elfów.
Zapraszam do składania podań: REKRUTACJA
 
Serwer: Eanna

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 11:55 
Cytuj  
Na Dahuta graja na pewno Royal Legion (west) oraz Next Please (east) i chyba c9gaming (west) jesli chodzi o polskie clany.
Plotka glosi ale pewny nie jestem ze rowniez istnieja 2 rozne clany KDS i K D S z ktorych jeden jest polski.


Posty: 11
Dołączył(a): 1.09.2014
Offline
PostNapisane: 7 lis 2014, 14:32 
Cytuj  
Obrazek
Walki o zamek nigdy nie mogliśmy podjąć sami, ale jak zawsze zrządzenie losu połączyło nas z sojusznikami i jak się okazało dobrze wybraliśmy. B|

First Blood Alliance:
- Agamek
- DsD
- IRON
- Knights of Shadow
- Velocity
- Emperium
- Public Enemy
- Next Please


Tutaj zebraliśmy się kilkanaście minut po udanym przejęciu (było nas 25 ale część już poszła się odstresować)
Obrazek

Tutaj Liderzy każdej z gildii, ja tylko takiego screena sobie machnąłem, może będą lepsze.
Obrazek

W tej chwili więcej osób zostało wyrzuconych lub opuściło gildię niż w niej jest, to powinno świadczyć o tym, że stawiamy na JAKOŚĆ, nie szukamy wiecznych farmerów, nie szukamy malkontentów, albo drama queen. Szukamy Ciebie, gracza PvP.

W gildię organizacyjnie można opisać w kilku punktach:
- składka tygodniowa 10g od 40 lvl,
- w dzień PvP każdy obecny na zbiórkę dostaje pełen asortyment przedmiotów "consouable", np. książki z printingu, poty hp/mp, żarcie itd.
- odkupujemy materiały od własnych graczy za składki,
- trade packi na gilda stary opłaca gildia,
- 3 x w tygodniu pvp, 3 x w tygodniu trade run,
- pomagamy się ubrać: GHA, HASLA, CRAFT (jak wyfarmisz archeum),
- Fishing Shipy, do których dołożyła gildia i właściciele zawsze chętnych zabiorą.

Obrazek

O tym, że faktycznie gramy pvp i dbamy by jakość stała na najwyższym poziomie świadczyć może to, że pokonaliśmy raidy, które przytłaczały nas ilością z gildii Second Law oraz Royal Legion. Mierzyliśmy się też z Circle of Nine, które z 2 razy na fredich pchneliśmy ale tak to na Hasli nas przytłaczają. :D
Do listy można dodać też Incendies z VoTF, ale nigdy nie spotkaliśmy się w równej liczbie, kilka razy ich pogoniliśmy ale myślę, że zawsze było ich mniej na Hasli, a raz jak spotkaliśmy ich na fredich to nie mieliśmy żadnego healera ze sobą, ale tak czy siak pobiegliśmy z nimi walczyć, co przy tak mocnej grupie zaowocowało naszym wajpem.
Kappa

Tutaj wiadomość od VoTF, która nam bardzo schlebia. Nie udało nam się jeszcze ustawić, ale myślę, że po spotkaniach z nimi zawsze ta e-adrenalina trochę skaczę jak widzę ich tag i nicki. ;)
Obrazek

Tutaj śmieszny screen z pierwszego albo drugiego tygodnia gry, tzw. chamski rejp na arenie:
Obrazek

Przejechani przez raid RL, trochę przeceniłem nasze siły, ale z każdej gleby wyciągnęliśmy wnioski:
Obrazek

Dostaliśmy Info od DsD, że na Fredich można znaleźć RL i już leciał portal:

Obrazek

Fredich NP vs RL - 3:1 - Ostatni Mohikanin BLUE
Obrazek

Nie wiem ile było RL, ale nas tylu, pierwsze starcie przegraliśmy, zmieniliśmy lekko taktykę i już po zaciętych walkach się udało wyjść na wierzchu.
(B|


Wiele zagranicznych gildii było skłonnych połączyć z nami siły czy to pod naszym tagiem czy to pod nowym, ale my wciąż twardo stoimy przy naszych planach i założeniach. Next Please to gildia polska, nie idziemy skrótami albo na łatwiznę. Łatwo byłoby zrobić international, bo dobrych graczy by nie brakowało. Łatwo jest brać każdego jak leci i cieszyć się z 200 osób z których 150 potrafi tylko wcisnąć 1 na klawiaturze i to przy dobrych wiatrach.
U nas każdy czerpie przyjemność z PvP, także nie ma tu podziałów na jakieś 10 sekcji z preferencjami graczy. Jest jedna gildia, jedna sekcja, jedno co nas łączy.

Każdego zainteresowanego graniem PvP i stworzeniem czegoś razem z nami, zapraszam!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.