mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 14.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 23:37 
Cytuj  
Ostatnio byla rozmowa o levelowaniu i kupowaniu na ebayu postaci. Oto reakcja Blizza:
In order to promote a fun and fair environment for all our customers, we are actively investigating those individuals who engage in this inappropriate activity and reserve the right to take legal action against these individuals to protect World of Warcraft for all those who "play by the rules." If you are found to be selling in-game property (such as coins, items, or characters), for real money, you will lose your characters and accounts, and Blizzard Entertainment reserves its right to pursue legal action against you as well.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 02:25 
Cytuj  
hehe, Blizzard akurat w tej kwestii to sobie moze... jedynie pogadac :)

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 09:01 
Cytuj  
jedynie pogadac? na razie moze starsza, ale w koncu zaczna banowac konta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 09:36 
Cytuj  
a skad beda wiedziec jakie konto ktos sprzedaje ? kupujacy tez przeciez nie powie Blizzowi - "hej Blizz , kupilem wlasnie konto na ebayu, dajcie mi bana" :) heh


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 09:42 
Cytuj  
Na przykład tak, że będą udawać, że sami kupują to konto, a po otrzymaniu danych gracza je zbanują. Proste? Proste.


_________________
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 09:43 
Cytuj  
Huragan ukradles mi signature :D ale trzymajmy sie tematu, blizz nie ma jak sprawdzic, chyba ze bedzie dokladnie przegladac wszystkie serwisy z aukcjami internetowymi :D :lol: pomysl denny


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 09:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Keii napisał(a):
Na przykład tak, że będą udawać, że sami kupują to konto, a po otrzymaniu danych gracza je zbanują. Proste? Proste.


no to jak kupia konto od kolesia (zaplaca mu) to moga sobie banowac, kogo to obchodzi wtedy ? Danych kolesia przed zakupem nikt im nie da. Pozatym wystawiac konta mozna przez kogos :) Blizz sie tylko osmiesza takim zagraniami, ale tak to jest jak ktos jest pazerny i mu odbija palma.


_________________




Ostatnio edytowano 3 mar 2005, 09:54 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 09:49 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Keii napisał(a):
Na przykład tak, że będą udawać, że sami kupują to konto, a po otrzymaniu danych gracza je zbanują. Proste? Proste.


no to jak kupia konto od kolesia (zaplaca mu) to moga sobie banowac, kogo to obchodzi wtedy ? hahaha


Nie beda placic, tylko powiedza ze np juz wysylamy kase i wtedy zbanuja, chyba az tak glupi nie sa ;/


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 09:52 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
Nie beda placic, tylko powiedza ze np juz wysylamy kase i wtedy zbanuja, chyba az tak glupi nie sa ;/


a myslisz ze ktos jest tak glupi ze da komus konto zanim kasa wplynie ? :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:04 
Cytuj  
jaka palma odbija, gdzie sie ośmiesza?
NIGDY nie było można sprzedawać kont za real cash z żadnego mmorpg-a. W WoWie jest po prostu identycznie.

I tyle.

A co do sprzedaży to ludzie i tak sprzedają i zawsze najpierw kasa potem login/password. Oczywiście jak devsi zwęszą to ban. Do tego co bardziej upierdliwi devsi węszą na ebay-u i wywalają aukcje (np. FFXI mi wywalili i dali ostrzeżenie, na mail z zapytaniem dlaczego i który punkt regulaminu złamałem - cisza - ale to standard na ebayu. support tam mają tragiczny albo tragikomiczny).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
NIGDY nie było można sprzedawać kont za real cash z żadnego mmorpg-a.


Martwy przepis ktorego nikt nie przestrzega .


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:50 
Cytuj  
a ja mysle, ze jak juz ktos bedzie handlowal (itemami o wiele bardziej sie opyla tak se mysle) to nie bedzie robil tego ze swojego konta (to raz)
2. itemy zawsze mozna przekazac w grze innej postaci, ktorej bedzie sie uzywac do handlu
3. zawsze mozna miec kilku znajomych, ktorzy po prostu przekaza dany przedmiot komu trzeba
4. musza byc niezbite dowody na to, ze to wlasnie z tego konta sprzedano dany przedmiot
5. komus mogl sie znudzic wow, a z racji ze kupil gre to ma tez prawo do jej sprzedazy?? (przyklad: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43627301 )

zreszta wiadomo ze tego nie zablokuja (poki co nie widze wogole powodu do blokowania sprzedazy kont), co najwyzej ludzie zejda do podziemia lub na inne aukcje

no i na handlu itemami mozna tez czasami zarobic :)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:54 
Cytuj  
Huragan myslisz ze blizzard potrzebuje loginu i passwordu do zbanowania konta ? na aukcjach podaje sie nazwy konta i juz, patrza i kasuja , proste ?


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:55 
Cytuj  
na aukcjach nie podaje się nazwy konta - skąd taki pomysł?

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:58 
Cytuj  
sprzedawalem oknta/itemy w roooznych grach i zazwyczaj podawalem - tak jak wszyscy


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 11:11 
Cytuj  
to gratuluje sprytu z podawaniem nazwy konta :D

osobiscie gdybym mial handlowac to tak jak napisalem:
dwa konta (czyli 2 wowy) + grupa kolegow
drobny sznureczek emaili + aukcja w wow i dopiero po takim zamieszaniu ktos wysyla przedmiot do nabywcy

ps. na allegro mozna juz kipic kilka rzeczy

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 11:19 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
Huragan myslisz ze blizzard potrzebuje loginu i passwordu do zbanowania konta ? na aukcjach podaje sie nazwy konta i juz, patrza i kasuja , proste ?


Chodzi ci ze zbanuja konto na allegro/ebay a nie w grze ? To oczywiscie serwis allegro/ebay moze zrobic. Jednak zawsze mozna to obejsc, Robus podal ci sposob.... piszesz ze sprzedajesz gre a nie konto :) Gre zawsze mozesz sprzedac gdyz kupiles ja i jest twoja wlasnoscia.


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 11:34 
Cytuj  
A nikt nie wpadł na to, że ludzie zazwyczaj dają screeny swoich postaci? [bo na słowo mało kto wierzy]. Szukanie tej postaci w bazie danych i zbanowanie konta na którym jest, to naprawdę nie jest problem :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 11:47 
Cytuj  
wy chyba nie zdajecie sobie sprawy, ze w wow wogole nie musi dojsc do spotkania postaci

kazdy przedmiot mozna wyslac emailem z dowolnej postaci do dowolnej w ramach jednego servera

wiec po dogadaniu sie na gadu/emailu robimy odpowiedni sznureczek w wow (zeby utrudnic wysledzenie w logach kto dany przedmiot posiada i z jakiej postaci wywedrowal, najlepiej sprzedac przedmiot przez aukcje w wow i pozniej zrobic sznurek etc.) a nastepnie wysylamy przedmiot mailem w grze i po sprawie

//edit
a co do postaci, po co ci screen z postacia?? wystarczy podac lvl i klase/rase

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 12:03 
Cytuj  
problem polega na tym ze blizz juz rozeslal wici po znanych serwisach typu ebay
i te serwisy poprostu zamykaja takie aukcje --- znam to z autopsji

swoje konto na us sprzedalem poprzez allegro bo blizz tego serwisu zapewne nie zna :)


_________________
gole babki i czekoladki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.