mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2015, 16:52 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zrobiliście już coila savage? ;)


Maltretowanie w kółko jednego raidu w grze to Twoja odpowiedź na powyższą dyskusję? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2015, 19:24 
Cytuj  
Ale zrobiłeś? ;)
Bo jak nie to nadal jest content do zrobienia.
Dodatek póki co sux dix, bo jest zbyt casualowy. Absolutne nic dla tych co lubią jakieś wyzwania.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2015, 22:00 
Cytuj  
Ale tu nie chodzi o to czy jest co robić, tylko czy to co gra oferuje wystarczy aby przy niej zatrzymać.

A Savage jest skierowany do graczy, którzy stanowią tylko pewien % społeczności, dla reszty ten content równie dobrze mógłby nie istnieć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 02:58 
Cytuj  
Witam,

Ktos jest w stanie polecic jakies aktualne stronki/linki gdzie mozna sie dowiedziec podstaw i nie tylko?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 04:34 
Cytuj  
Jeszcze jedno pytanko - jak wyglada populacja w tej grze?
Pogralem chwile i pierwsze wrazenie mega - wszystko plynne i wygodne jak w wowie.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 16:36 
Cytuj  
Czy jest jeszcze ta opcja, że przy zakupie wersji PS3 (wersja pudełkowa) mogę mieć za darmo wersję PS4?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 16:54 
Cytuj  
Nie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 17:02 
Cytuj  
Jako nowy gracz jest jakis benefit z kupowania dodatku odrazu przy rozpoczeciu gry?
Troszke poczytalem i mniejwiecej ogarniam o co chodzi z klasami i jobami, ale jednego nie wiem - czy hardkorowi gracze maja wszystkie klasy wymaxowane(a moze sa tez jakies trendy czego nie oplaca sie lvlowac, a co jest musthave dla danych rol) i zbieraja sprzet pod kilka kombinacji, czy trendem jest trzymanie sie jednej/dwoch rol?
Jak tez wyglada w grze gdzie mozna grac wszystkim rozdzielanie lootow z instancji? Wszyscy lykaja wszystko?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 22:04 
Cytuj  
1. Mamy wsio "wymaksowane" żeby mieć cross-skille. Niezbędne są w endgame.
2. Dodatkowo maksuje się kilka jobów żeby być elastycznym.
3. Sprzęt zbiera się najpierw pod main joba (system limitów tokenów tygodniowo).
4. Dodatek przed 50 jest zbędny - nowy content i tak odblokowuje się dopiero jak się skończy całą fabułę, a tej jest na kilka dni grania jeszcze po wbiciu 50.
5. Na loot pierwszeństwo ma klasa aktualnie grającą nią osoba, potem wszyscy (system need/greed/pass). Do tego z niektórych instancji można wyciągnąć tylko jeden item tygodniowo więc każdy poluje na coś, czego potrzebuje najbardziej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 22:42 
Cytuj  
Dzieki za info.

Narazie kupilem kodzik od Intela za 5zl na allegro i potem zdecyduje co dalej. Glupio mi, ze sie wczesniej gra nie zainteresowalem mimo, ze o jej istnieniu wiedzialem. Po kilku godzinach jetem gra zachwycony. Piekna i estetyczna grafika, zajebisty performance, wszystko jest 'super smooth'(zawsze dla mnie liderem jesli chodzi o zajebistosc i plynnosc wszystkiego co w grze robimy byl WoW, i tutaj wydaje sie byc podobnie), ui mega przejrzyste. Jedyne co troszke mi nie odpowiada to ilosc loadingow/zamkniete przestrzenie i troche dlugi GCD. Az dziw mnie bierze, ze tak cicho jest o grze jesli chodzi o fora, czy streaming.

Ostatnie pytanie - ile mniej wiecej godzin trzeba poswiecic, aby dojsc do 60tki + zdobyc podstawowy sprzet pozwalajacy na rozpoczecie progressowania(nigdy w ffa nie gralem, ale jestem zaawansowany jesli chodzi o theme parki)?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 22:55 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Jedyne co troszke mi nie odpowiada to ilosc loadingow/zamkniete przestrzenie i troche dlugi GCD.

Na 50 nie będzie Ci to przeszkadzać. Wtedy skilli będzie tyle, że będziesz się wkurzał, że tak mało czasu na zastanowienie się ;)

Cytuj:
Az dziw mnie bierze, ze tak cicho jest o grze jesli chodzi o fora, czy streaming.

Obecnie 3-4M graczy. Raczej jest popularna ;)
Tylko więcej ludzi gra niż pierdoli o problemach, bo... SE BARDZO wielką wagę przykłada do zdania graczy. Jest content i dla casuali i dla hardcorowców. Casuale płaczą? To za pół roku dostaną nerfa - po wejściu nowego, hardcore contentu. Gra jest wiecznie rozbudowywana. To co w takim swtor/gw2 nazywa się dodatkiem - u nas jest zwykłym patchem dodawanym co kilka miesięcy.

Cytuj:
Ostatnie pytanie - ile mniej wiecej godzin trzeba poswiecic, aby dojsc do 60tki

3-5 dni hardcorowego grania to 1-50.
Kolejne 3 dni to klasy dla cross-skilli.
Ja 50-60 wbiłem w 3 dni jeszcze w EA, ale normalnie to około tydzień ludzie wbijali.

Cytuj:
zdobyc podstawowy sprzet pozwalajacy na rozpoczecie progressowania

Hmmm... Tydzień około.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2015, 16:04 
Cytuj  
Jak się kupi Heavensward to dodają 30dni abo ?


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2015, 16:19 
Cytuj  
nie


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2015, 12:04 
Cytuj  
Siemka,

Gdzie teraz najlepiej kupować karty prepaid? Keye.pl na razie nie mają i napisali mi, że nie wiedzą kiedy będzie dostawa.
W keyshopach/marketach typu Kinguin jest w miarę tanio, ale bez podatku. Jak nie próbujesz oszukać to z podatkiem wychodzi już sporo.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2015, 13:42 
Cytuj  
Większość z nas zwykle czeka na keye.pl
Jak się pali to: http://www.g2a.com/r/ff14card


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2015, 14:00 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Większość z nas zwykle czeka na keye.pl
Jak się pali to: http://www.g2a.com/r/ff14card


Ja normalnie też czekam na keye.pl (Cały czas opłacam abonament XD)
Jednak zazwyczaj dostawałem odpowiedź od nich w stylu "Niedługo będą" a teraz dostałem:

"Witam
Niestety nie mamy informacji na ten temat w tym momencie. Sugerujemy skorzystanie z naszej strony partnerskiej www.g2a.com"


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 20:23 
Cytuj  
Mam podstawkę FFXIV w wersji na PC i PS4. Czy dodatek działa na wszystkie platformy czy też trzeba go kupić osobno?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 21:15 
Cytuj  
Trzeba do obu platform zakupić dodatek.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 14:26 
Cytuj  
1) jak wygląda pvp w tej grze? Czy jest to dla 99% zbedny dodatek, czy jednak jest dobrze zrobione i daje dużo frajdy etc?
2) biorąc pod uwagę iż ostatnio zawiodłem się mocno już na ESO, Skyforge, AA etc. FF będzie miało większe szanse przetrwać?

Mimo wszystko zależy mi na tym aby był bardzo dobry end game i pvp :)

Ps.
Kupować na steam podstawkę i dodatek czy lepiej z innego źródła?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 15:11 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
1) jak wygląda pvp w tej grze? Czy jest to dla 99% zbedny dodatek, czy jednak jest dobrze zrobione i daje dużo frajdy etc?

Jest to dodatek, który daje dropy często lepsze w endgame jak wchodzi nowy content.
Samo pvp jest dobrze zrealizowane, ale niektórzy wchodzą tam z czapy niestety.

Cytuj:
2) biorąc pod uwagę iż ostatnio zawiodłem się mocno już na ESO, Skyforge, AA etc. FF będzie miało większe szanse przetrwać?

Odpowiem tak. FF nie jest f2p i jest aktywnych 4 milionów subskrypcji. O czymś to chyba świadczy?

Cytuj:
Mimo wszystko zależy mi na tym aby był bardzo dobry end game i pvp

PvE endgame jest rewelacyjny, ale trzeba mieć sensowną ekipę. PvP jest dobre, ale nie ma tutaj open world pvp czy full loot.

Cytuj:
Kupować na steam podstawkę i dodatek czy lepiej z innego źródła?

Zdecydowanie nie steam. Tam jest drogo.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.