mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2018, 16:27 
Cytuj  
Curse of the Vampire Coast Trailer


o kurwa, ten trailer to chyba najlepsza rzecz stworzona przez CA od czasów Medieval 2
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2018, 18:20 
Cytuj  
Ale nareszcie będzie alternatywa do auto-resolve dla bitew morskich. Co ciekawe tydzień temu modderzy wypuścili identyczne rozwiązanie.

Kod:
We do however have two new battle types which will be added to TW: WARHAMMER II as part of the free update, which bring you an active alternative to auto-resolving naval encounters: Island battles and Black Ark battles.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2018, 18:36 
Cytuj  
Z pomysłów modderskich to dziwie się, że nie dodali do tej pory wszystkim rasom możliwości wykuwania magicznych przedmiotów przy użyciu szekli i surowców (mody dają taką możliwość tylko HE, WE i Krasnalom jeżeli niczego nie przegapiłem).

Anyway tak jak tej pory nie kupowałem dlc z nowymi rasami tak teraz sie jaram. Voiceacting Harkona w tym trailerze jest kapitalny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 18 paź 2018, 19:02 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=1pUMmymt3AM

Wampierze dostaną sporo miłości w tym DLC.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2018, 19:11 
Cytuj  
Średnio mi się podoba kwestia Wampierzy plus piratów - jakoś tak mi nie pasuje.
Choć miło widzieć te plus kampanijne do nich :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 paź 2018, 22:55 
Cytuj  
Ja w jedynce grałem głównie Sylvanią także chętnie wrócę po premierze DLC. Tylko czemu VC w grze nie wyglądają tak jak ten Von Carstein z nowego panelu Bloodlines? ://////

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2018, 16:01 
Cytuj  
Ech, pogram chyba znowu w tą kupę, bo Rome mi się znudziło :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2018, 19:31 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ech, pogram chyba znowu w tą kupę, bo Rome mi się znudziło :/



Czemu kupę? Ja już przegrałem blisko 700 godzin w obydwie części i świetnie się bawię. Zdecydowanie lepiej się gra z SFO.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2018, 15:08 
Cytuj  
Mam bardzo negatywną opinie o Warhammerze. Traktuje go jako ładny samograj, serio, nie wiem może ja jestem TAK DOBRYM GRACZEM (:D), ale po 50 turach często już nie miałem co robić (niezależnie od poziomu trudności), bo stałem na tyle mocno ekonomicznie i militarnie, że mogłem robić atakować każdego i nawet się nie wysilać, a każdą bitwę lecieć na auto :((

SFO faktycznie trochę poprawia sytuacje, ale nie wiele.

Poza tym strasznie irytujący tez był fakt, że jedyna różnica w poziomie trudności to były chore boosty dla AI, także idąc na zamek przeciwnika musiałem pokonać 3x wystawioną armię bo tak spamował jednostkami :/

No ale to jest przypadłość wszystkich gier strategicznych, więc jeśli gra nie oferuje trudności na normal/hard to wyżej często już nie chce mi się grać, bo po prostu czuć tą sztuczną siłe AI.

No, ale jest śliczna, więc czasami sobie pogram, żeby popatrzeć na odcinane konczyny.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2018, 17:13 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Mam bardzo negatywną opinie o Warhammerze. Traktuje go jako ładny samograj, serio, nie wiem może ja jestem TAK DOBRYM GRACZEM (:D), ale po 50 turach często już nie miałem co robić (niezależnie od poziomu trudności), bo stałem na tyle mocno ekonomicznie i militarnie, że mogłem robić atakować każdego i nawet się nie wysilać, a każdą bitwę lecieć na auto :((

SFO faktycznie trochę poprawia sytuacje, ale nie wiele.

Poza tym strasznie irytujący tez był fakt, że jedyna różnica w poziomie trudności to były chore boosty dla AI, także idąc na zamek przeciwnika musiałem pokonać 3x wystawioną armię bo tak spamował jednostkami :/

No ale to jest przypadłość wszystkich gier strategicznych, więc jeśli gra nie oferuje trudności na normal/hard to wyżej często już nie chce mi się grać, bo po prostu czuć tą sztuczną siłe AI.

No, ale jest śliczna, więc czasami sobie pogram, żeby popatrzeć na odcinane konczyny.

Zawsze można odpalić grę z kimś w trybie VS - wtedy nie powinno być tak łatwo :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2018, 22:10 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Zdecydowanie lepiej się gra z SFO.

Przy czym jeśli chodzi o overhaule to godne uwagi są również Boyz will be Boyz (na którego przestawiłem się po ostatnim powrocie do gry) i Choice and Consequence.
Cytuj:
nie wiem może ja jestem TAK DOBRYM GRACZEM (:D), ale po 50 turach często już nie miałem co robić (niezależnie od poziomu trudności), bo stałem na tyle mocno ekonomicznie i militarnie, że mogłem robić atakować każdego i nawet się nie wysilać, a każdą bitwę lecieć na auto

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... htext=tide
może to pomoże :p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.