mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 11:24 
Cytuj  
Link:
http://www.wurmonline.com/
Forum
http://www.wurmonline.com/forum/


Gra jest zrobiona w javie wiec musimy miec jave na dysku przynajmiej w wersji 1.4.2.Konta zakladaja sie automatyczie wpisujemy log i pas i mozem grac.Wyłanczamy najlepiej opcje guest.
Jesli ktos ma porty zablokowane to niech idziedo admina odblokowac port 48000 to sobie wtedy pogra;]
----------------
Opis:
Jest to nietypowa gra rozgrywjaca sie wroku 987( chyba tak:p).Gra jest inna od reszty rozni sie tym ,ze nienabijamy tutaj expa a zdobywamy skille( tak jak w uo cwiczac ).Mamy mozliwosc budowy własnej wioski, zaczynajac od podtawowych itemkow lopaty kilofa siekiery.Wiecej itemów mozemy zrobic jak ognisko :scinamy drzewo podnosimy loga kikamy na loga w plecaku create->miseluanus(chyba tak sie to pisze)-> kniding ,na poczatku mamy 50% ze uda nam sie zrobic.Gdy mamy juz zrobione mozemy rozalic ognisko tez mamy na to dany %.Mamy ognisko to teraz musimy z gliny miske zrobic wkladammy miske do ognisa do miski warzywa owoce i robi nam sie zupa ,nie wolno przesadzac z przyprawami i skladnikami.Zeby omek zbudowac musimy miec loga z niego robimy planka rowniez mozemy nim walczyc z dzikimi kotami jednorozcami, na 1 scane do domku rza 10 desek w tym jeszcze ida okna i drzwi.
Zeby znalez jedzenie musimy kliknac na grass i find-botanize(do szukania sadzonek )albo forgre do szukania owocow albo warzyw.
------------------
Jesli ktos ma czas to niech sam zrobi wioske polka albo niech sie juz dolaczy do aktualnej ktora jest zrobiona ale moze byc przeprowadzka.
------------------

Wiecej odkryjecie w grze;]
Screeny sa na stronie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 12:11 
Cytuj  
Zapowiada sie ciekawie, ładuje juz klienta zobaczymy co z tego bedzie.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 12:31 
Cytuj  
Hmmm, obrazki ztej gry wygladają jakoś tak.... dziwnie ładnie jak na darmowe mmorpg. Też chyba so zobacze co to


_________________
Obrazek

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 14:22 
Cytuj  
gra tak wyglada jak ma sie na full ustawiona grafe
Jesli budujecie ludzi to miejcie pewne osoby.Ja i kilka innych osob mielismy goscia Mustang to wziaol z jakimis Pidgeyami wpadl i cala wioske obkradl.


_________________
Obrazek


Posty: 26
Dołączył(a): 8.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 22:02 
Cytuj  
Gra moim zdaniem najbardziej "ambitna" ze wszystkich dostępnych, chociażby z tego względu, że nie jest to hack & slash. Grafika nie jest w niej powalająca (wręcz można by tą gre do MUDa porównać), ma "dziwne" wymagania sprzętowe, ale tak czy siak jest warta spróbowania. Housing, crafting poprzez kombinowanie rzeczy, mining poprzez kopanie tuneli w skali(nie zapominajmy że to 3D!), skill system, i wiele, wiele innych. Kasa tam nie spełnia dużej roli, trzeba się nieźle wypocić aby jakoś zacząć (Ja osobiście u pewnego gościa pracowałem) ale naprawde warto. Teraz z kumplem budujemy tak jakby "willę", potem w planach mam skończenie mojej zbroi (jeszcze nie miałem okazji aby walczyć ze zwierzętami), a potem kto wie... Celu w tej grze nie ma, nie musisz być UB3RH4XX0R żeby cokolwiek tam zrobic.

A, i jeszcze jedna uwaga: Jeśli ktoś chce zacząć w to grać, to uwaga, w grze są cykli dnia i nocy, a mapy nie ma (teren można ciągle zmieniać, więc ciągle aktualna mapa była by kaktusem w zadzie dla twórców), przez co łatwo się zgubić.

Gra jest w fazie bety, zanim będzie gold to troche czasu minie. I prosze nie porównywać do Rangaroka, Wurm, chociaż że grafe ma kiepawą, ma o WIELE lepszą grywalność.

Dziękuje i pozdrawiam.


Posty: 35
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 23:20 
Cytuj  
Mam problem mam bardzo niskie fps:// 9 :| Moj komputer 512 ram 2600 procesor geforce fx5700!!!!!!!!!!!!!!!! co zrobic;( pomocy!


_________________
xD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 23:50 
Cytuj  
Pewno to normalne. Gralem na gorszym sprzecie od twojego( nie AZ tak gorszym, ale jednak troche tak) i mialem fps w granicach 5. Ta gra nie ma tak niskich wymagan jak WoW ;)


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 00:21 
Cytuj  
Ale patrzac na zalecane to mam okolo 3 razy wiecej ...


_________________
xD

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 06:27 
Cytuj  
ja bym stawiał na łącze - gdy grałem w godzinach 18-22 to też około 8-9 miałem, ale rankiem np. to ok. 15 - to też wina łącza


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:27 
Cytuj  
gierka własnie się ładuje ciekawe co z tegowyjdzie :) bo z tego co piszecie zapowiada się nieźle :) tylko moge mieć kłopot ze sprzętem... :/


Posty: 35
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:04 
Cytuj  
A jeśli mi pisze na okienku Wurm Online 1.3.7 <-- to wersja javy ??


_________________
xD


Posty: 40
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:20 
Cytuj  
jak ścinam drzewo to nic mi się niepojawia w plecaku :( coś mi nie idzie wogóle... na początku wyszedłem z miasta i zaczołem szukać spokojnego miejsca i wylądowałem w lesie :) prubuje tam ciąć drzewka niby coś robi a jednak plecak pusty... dlaczego?


Posty: 35
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:28 
Cytuj  
Może masz zapchany ?:P Albo masz i nie wiesz któro to :>


_________________
xD


Posty: 40
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:30 
Cytuj  
nie no wplecaku czystkamam tylko narzędziaprzy sobie...


Posty: 40
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:40 
Cytuj  
dobra wywalilem wszystko z inwentarza zostawilem tylko siekierke i dalej nic...

i co oznaczająte paski po prawej?

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:35 
Cytuj  
Jak scinasz drzewo to musisz je chyba cal;e sciac bedzie na ziemi taki worek fileed tree czy cos takiego, tam robisz chop i wychodza klody. Z tych klod robisz deski czy jakies smieci z ktorych mozesz robic bron albo ognisko itp.

Niebieski pasek pragnienie, ten taki zolty to glod a zielony to stamina (chyba) Jak cos pomieszalem to poprawic mnie.

Gra dosc ciekawa z mnostwem kombinacji ale sterowanie maksymalnie skopane. Pogralem z godzinke wybralem sie gdzies za teren gdzie mozna swobodnie kopac, scinac. Gre chyba mozna polecic mlodszym uzytkownikom forum gdzie nie stac ich na nic za co sie placi a gra troche ma z legendarnego UO.


Posty: 40
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:33 
Cytuj  
dobra już ściołem pierwsze drzewo nawet grunt pod dom przygotowałem(no dobra jeszcze kilka porawek zostalo) teraz prubuje znaleśćjedzenie ale bez skutecznie :/


Posty: 35
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:04 
Cytuj  
Dark Reaven jaki masz nick moze sie spotkamy jakos i zamieszkamy razem:D?


_________________
xD


Posty: 35
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:44 
Cytuj  
Jestem w potrzasku nie mam wody jesem nie daleko Swiatla pomocy :D


_________________
xD


Posty: 40
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:02 
Cytuj  
sory AdiDoSeK ale własnie zostalem przygarnięty :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.