mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:09 
Cytuj  
Nie wiem czy mi się coś nie przyśniło, ale czy widział ktoś w RFD hordę tańczących szkieletów? Jakieś low lvle otaczające jednego wielkiego szkieleta. Taki koncercik. Jest gdzieś cos takiego?

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:13 
Cytuj  
haha ty ćpasz przed graniem czy co jasne ze NIE MA ! Btw. nie wierz w te posty poniezej co zaraz sie pojawia.Mowie ci to spisek!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:25 
Cytuj  
Tanczace szkielety w RFD - jak najbardziej dookola bossa ktory nazywa sie Mordresh Fire Eye. Super sprawa ... chwila niesamowitej satysfakcji dla maga z instant Arcane Explosion (troche jak banda gnojkow, ktora wpada do koncowej sali Armory w SM jak zabijesz Heroda ... slabe to i po 1-2 eksplozjach ginie ... szkielety podobnie)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 17:06 
Cytuj  
ta, nie ma!

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 18:05 
Cytuj  
@Nileno - haha na Twoje nieszczęście przyczytałem Twój post przed edycją :]

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:53 
Cytuj  
hmmm do jakiej instancji jestes wejscie na ostatnich dwoch screen shoot'ach Roball?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:03 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Dobra ktos mi moze powiedziec czy da sie wejsc jakos za brame w poludniowej czesci Silverpine Forest bodajze Greymantle Walle?Jak nie to co tam do cholery moze byc? :P


Się nie da na razie.
A pewnie jest/będzie tam Kul'Tiras - takie państewko znane choćby z Warcrafta 2 z posiadania dużej floty.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:19 
Cytuj  
Pewnie wielu zrobiło to przede mną, ale co tam.
Krótkie photo story z mojej wycieczki w dół wodospadu na północy Teldrassil :>
Szybkie spojrzenie w dół:
Obrazek
Chyba najniższa gałąź przy wodospadzie:
Obrazek
Ziuu w dół:
Obrazek
Wbrew moim obawom, na dole coś było:
Obrazek
Wypłynięcie za mapę i rzut oka na wyspę:
Obrazek
Na horyzoncie pustki:
Obrazek
Pojawienie się na innej mapie:
Obrazek

Pomyśleć, że mam WoWa dopiero od soboty, a już staram się sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga XD


_________________
Obrazek

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 22:55 
Cytuj  
Dobra. Mój cel to World Tree. Przeczytałem wszystkie posty w tym wątku, ale dalej dokładnie nie wiem skąd zacząć poszukiwania wejscie.
Wytłumaczcie mi gdzie jest ta jaskinia z kratami do wejscie do Hyjal? Szukałem w Winterspring , ale nie znalazłem. Przeglądałem screeny robala, ale tez nie wiem gdzie zacząć.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 03:23 
Cytuj  
Też dzis biegałem koło wodospadu - raz nawet skoczyłem tylko że potem musiał u healera się odrodzić ;) Jest tam taż taka gałąź na którą jak się wejdzie znikają tekstury(jak się wejdzie na sam koniec odpowiedniego odgałęzienia)

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 15:10 
Cytuj  
Po dodatku będzie od holery nowych lokacji ;].

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 10:09 
Cytuj  
vjt napisał(a):
To mam zadanie dla explorerow :)
jest lokacja TRUDNA do zdobycia, goral ze mnie zaden ale moze wam sie uda :)
kto bedzie prosze o pixy i instrukcje jak tam wejsc, a probowalem juz wszystkiego.

Podczas lotu z Ogri do TB na przelomie

The Barrens
Obrazek

a Mulgore
Obrazek

jest jakas jaskinia (z tego co widzialem z lotu) probowalem sie tam dostac od strony Red Rocks mozna prawie ze tam wejsc brakuje paru krokow ale speedem nie da rady, na mouncie tez nie, krokiem krzyzowym tez sie nie udalo, probowalem od barrens udalo mi sie wejsc na gore ale nie udalo mi sie przekroczy magicznej granicy wielkiego wzniesienia na koncu...

ta tez sie zastanawiam jest powyzej obozu swin jak tylko dostane wowa to lece to obadac (gdzie jest k** listonosz ! )


_________________
Obrazek

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 18:42 
Cytuj  
Nie wiem czy to sekretne miejsce ale jest jakos tak polozone ze pozwole sobie przytoczyc to miejsce. Otoz jak sie leci gryfem z If do SS to mniej wiecej kolo stormgarde w gorach troche na zachod widac jaskinie jeszcze tam nie bylem bo nie chcialo mi sie chodzic wiec jak ktos wie co tam jest to moze sie podzielic

Ps. wczoraj moim paldem na 57 zaliczylem wszystkie krainy swiata 8)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 20:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
1.9 czyli grudzien :]

Prorok ?

*

Posty: 83
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 18:14 
Cytuj  
jakby ktos jeszcze nie wiedział
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=13906

szczerze polecam, miejsce nader klimatyczne :]

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:54 
Cytuj  
to dlaczego blizz nie naprawi tych bugow wszystkich ta chodzenie po texturkach etc...?


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:55 
Cytuj  
Nirunn napisał(a):
to dlaczego blizz nie naprawi tych bugow wszystkich ta chodzenie po texturkach etc...?


http://forums-en.wow-europe.com/board.a ... gestion-en

my naprawde nie znamy na twoje pytanie odpowiedzi


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 19:56 
Cytuj  
Nirunn napisał(a):
to dlaczego blizz nie naprawi tych bugow wszystkich ta chodzenie po texturkach etc...?

Bo nie musi ich naprawiac- powiecie dlaczego-a to dlatego ze player wogole nie powinienen tam byc -Glupi meil ze screnem jak pan cashasty biega po teksturkach i sypie sie ban (ale mnie korci :] ) wiec po co ma to bliz robic jak to jest tzw okno na przyszlosc -tam gdzie teraz sa bugi kiedys bedzie outlands czy jakas instance albo inny syf :wink: a ten domek to jest test domkow dla playerow ktore mialy powstac -to tak dla ciekawosci

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 20:13 
Cytuj  
Ja kiedys bylem (jak jeszcze byl wall walking --- give it back!! :)) w tym area obok burning steppes (w tym pustym) spindrając się po ścianach i używając blinka przez niewidzialne ściany ;) Jest tam po prostu jedna wielka DZIURA gleboka i wielka na caly ten teren, i do tej dziury jest ładna ścieżynka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 21:19 
Cytuj  
Cytuj:
Bo nie musi ich naprawiac- powiecie dlaczego-a to dlatego ze player wogole nie powinienen tam byc -Glupi meil ze screnem jak pan cashasty biega po teksturkach i sypie sie ban

Ban za to, ze chodze po terenach, ktorych nie powinno byc? Ze widze popsute tekstury, znalazlem bug'a, ukryte przejscie ? No zal po prostu, powinni mi raczej zaplacic, ze znajduje im bledy :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.