mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 44
Dołączył(a): 17.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 17:33 
Cytuj  
hej!jestem tu po raz pierwszy.kupilem wlasnie FFXI i bardzo sie z tego ciesze:)ale mam problem.jestem sudentem i mam konto w eurobanku czytaj visa electron.jak sie doczytalem i sprawdzilem karta ta nie dziala.chcialbym juz grac bo jestem starym fanem serii FF!mam zwiazku z tym kilka pytan:1.jak karta ma być bym mógł grać?2.jak juz wejde to place 12$z góry za miesiąc i gram 60 dni tak?3.czy to jest jedyne polskie forum odnosnie FFXI?prosze o szybką odpowiedz bo Ja juz po sesji a gra leży:(!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 17:52 
Cytuj  
Piszac jakis tekst poeksperymentuj ze spacja i enterem. Mysle ze na studiach tez moze ci sie to przydac. :)

12$ placisz dopiero po skorzystaniu z miesiaca wliczonego w cene gry.

Dzialaja wszystkie karty kredytowe i wiekszosc (moze nawet wszystkie) kart do platnosci w internecie.

Tak, to jedyne, polskie forum o FF XI.


Posty: 44
Dołączył(a): 17.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 18:21 
Cytuj  
mam jeszcze male pytanie. co to jest CVM code bo nie widze go na karcie electron, czy on jest tylko na kartach kredytowych?

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 18:28 
Cytuj  
cbdu -> Jeżeli niemasz CMV Code tzn. że karta się nie nadaje.

Opi -> większość kart Visa Electron emitowanych przez nasze banki nienadaje się do gry w FF11 właśnie ze względu na brak CMV Code. Bankowo działa Visa Electron od Inteligo. Podobno jeszcze jedna ale niepamiętam z którego banku.

cbdu -> jest jeszcze jedno forum o FF11 ale tylko tutaj znajdziesz zwolennków tej gry. Na tamtym ze stałych bywalców zwolennikiem jestem tylko ja i pewna pani. Bywa tam też czasem inny osobnik z tego forum - pan Gokulo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 18:46 
Cytuj  
Nie jest to moze takie pelnoprawne forum. FFXI ktory sie lapie do grupy FF na nextgen, a w srodku jeden topic gdzie sie wszystkie rozmowy tocza ;)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 18:48 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Nie jest to moze takie pelnoprawne forum. FFXI ktory sie lapie do grupy FF na nextgen, a w srodku jeden topic gdzie sie wszystkie rozmowy tocza ;)


Oj wiem :P Ale i tak tam żadnych konkretów nie znajdzie, więc zamknijmy temat tamtego forum. Jedynych prawdziwych polskich fanów FF11 można znaleść tylko tutaj :D


Posty: 44
Dołączył(a): 17.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 19:06 
Cytuj  
Fajnie ze te forum jest na bieżąco to mozna sie od razu czegos dowiedzieć. jeszcze nie gralem w FFXI ale jutro ide do banku zalatwić sprawe. Jestem starym wyjadaczem w poprzednie części finala wiec wiem ze napewno sie teraz sie nie zawiodę (oprócz opłat:).
Chcialbym sie was zapytać jak teraz stoją polacy w grze.Ilu ich jest i czy wszyscy 3mają sie na jednym serwerze? Jak dlugo już gracie i czy rzeczywiście gra jest tak wielka i pochłania tyle czasu?..Jak widze umawiacie sie tutaj wspólnie na jakies bitwy:)?

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 19:24 
Cytuj  
Nie prównuj tej części FF do innych - to jest kompletnie inna bajka. Ale jest wypas. Prawie wszyscy polacy siedzą na Ramuhu i jest nam tam dobrze. Jest nas na Ramuhu ponad 30 osób ale nigdy niema wszystkich.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 21:14 
Cytuj  
...ale wielu z Nas chętnie cię pozna w naszym ukochanym Bastok.... ja właśnie zaczynam BLM od 1szego poziomu ---> więc jeśli się sprężysz , to zaczneij ( tak jakby :lol: ) na równi z niektórymi ...... I czytaj wszystkie porady dla początkujących --> przed zadaniem pytania :lol: :lol: :lol: Zapraszamy :lol: :lol: :lol:


_________________
COLD is BACK !


Posty: 43
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 23:09 
Cytuj  
Czesc jestem nowy na tej stronce. FF11 bardzo mnie kreci. Czy mozecie mi powiedziec jak trzeba płacic zeby móc grac? W WoW jest do tego specjaln karta,a tu jak sie to robi? A tak na marginesie to jak macie jakies fajne screeny lub filmiki to bardzo chetnie bym je zobaczył. :D


Posty: 30
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 23:20 
Cytuj  
hehehe, tez jestem swiezo po sesji :wink:. ciesze sie ze nie bede sam od poczatku pałętał sie po finalowym swiatku :D. do konca tygodnia powinienem dostac odpowiednia karte i moge zaczynac szalec


_________________
Badanie świata jest sztuką wysoce subiektywną. Zakłada, że "tutaj" jest ważne, a każde "gdzie indziej" to tylko rodzaj pod-miejsca, którego główną funkcją jest bycie daleko.

Allesan Elvaan WAR 18 MNK 14 THF 16 WHM 37 BLM 19 SAM 31

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 00:54 
Cytuj  
Jest nas około 40 Polaków i wszyscy trzymamy sie razem :-)

Ja gram 1 rok i 3 miesiace :-))), ale są i osoby, które grają od kilku/nastu dni :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 09:50 
Cytuj  
gram od 2,5 miesiaca i wiem jedno - na pewno mi sie nie znudzi :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 12
Dołączył(a): 31.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 21:50 
Cytuj  
Witaj Ja gram od 2 tygodni i niestety nie mam tyle czasu ile bym chciał aby grać :( ale już zdobyłem 10 level MNK i 7 lv WAR :), polecam grę.


_________________
Bastok rulezz
Maxymilian Taru Taru young BLM

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.