mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:33 
Cytuj  
Odnośnie tematu: o forum L2.pl, do powiedzenia mam tyle:

- U nas się nikt nie patyczkuje z trouble-makerami/flamerami/spamerami i (Alucreid, Phist dla przykładu) userami, którzy nie potrafią się dostosować do ogólnie przyjętych zasad użytkowania forum.

I dlatego właśnie mamy porządek i miłą atmosfere na forum. Nie to co tu, bagno spamu i flame'u, przez który nie idzie się przebić. Ukłon w stronę zarządu forum, którzy chyba nie wiedzą, jak się powinno prowadzić forum, lub nie umieją/nie chcą sobie radzić z userami. Gratulacje, niedużo wam brakuje do poziomu blah'a.

Pozdro, Metz! :)

PostNapisane: 29 sie 2006, 13:37 
Cytuj  

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:46 
Cytuj  
i vice versa totez prosimy zarzad tegoz forum o niewypowiadanie sie na temat lineage2.pl

PostNapisane: 29 sie 2006, 13:50 
Cytuj  


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:32 przez Guest., łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:00 
Cytuj  
placzesz to ty w tym momencie raczej - nie widze zadnego placzu w poscie Metza - zreszta placz nam nie jest potrzebny jedynie kulturalna prosba: my po was nie jedziemy za botowanie i propagacje pirackich serwerow, totez wy sie za przeproszeniem odp****cie od nas - tak jak nasz zarzad nie wypowiadal sie dotychczas na temat mmorpg.pl (post metza to pierwsza wypowiedz na temat tego z serwisu ze strony zarzadu lineage2.pl) tak kultura wymaga aby i wasz zarzad nie kierowal wypowiedzi na nasz temat - niech uzytkownicy sami dojda do swoich wnioskow - wypowiedzi Administracji/Moderatorow moga zostac odebrane jako publiczna proba oczerniania ze strony "osob wladzy".

nie zebym sie obawial, ze moze nam to zaszkodzic, jedynie jest to kompletnym chamstwem - moderator jest poniekad osoba publiczna i swoje prywatne opinie powinien trzymac dla siebie...

...


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:13 przez Per-Aa, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:02 
Cytuj  
Cytuj:
I dlatego właśnie mamy porządek i miłą atmosfere na forum. Nie to co tu, bagno spamu i flame'u, przez który nie idzie się przebić.


Omg ide się chlastać :(

PostNapisane: 29 sie 2006, 14:05 
Cytuj  


Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:05 
Cytuj  
Zauważyłem, że każdy śmieć wyrzucany z naszego forum znajduje zayl właśnie tu. Nie dziwne, że to forum wygląda jak wygląda. Jak Wam kiedyś braknie userów, to napiszcie. Coś się poradzi, zbanuje jakiegoś chama, to z pewnością w niedługim czasie zasili waszą liste userów.

Widzisz, jak sięnie umie upilnować u siebie na podwórku pupilków, żeby utrzymywali odpowiedni ton własnych wypowiedzi, to inni muszą zareagować.

Jak ja lubie bezradną administracje...


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:09 przez Metzger, łącznie edytowano 1 raz
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:08 
Cytuj  


Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:10 
Cytuj  
To widać masz problemy z myśleniem, skoro nie potrafisz odnaleźć sesu prostej wypowiedzi szkalującej ekipę tego forum, która nie potrafi sobie dać rady z userami. Gratulacje chłopaki, oby tak dalej. Tylko jak na Was ktośkrzyknie, to się nie wystraszcie. Hahaha

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:18 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Odnośnie tematu: o forum L2.pl, do powiedzenia mam tyle:

- U nas się nikt nie patyczkuje z trouble-makerami/flamerami/spamerami i (Alucreid, Phist dla przykładu) userami, którzy nie potrafią się dostosować do ogólnie przyjętych zasad użytkowania forum.

I dlatego właśnie mamy porządek i miłą atmosfere na forum. Nie to co tu, bagno spamu i flame'u, przez który nie idzie się przebić. Ukłon w stronę zarządu forum, którzy chyba nie wiedzą, jak się powinno prowadzić forum, lub nie umieją/nie chcą sobie radzić z userami. Gratulacje, niedużo wam brakuje do poziomu blah'a.

Pozdro, Metz! :)


Reklamy w innym topicku.

A jesli to nie reklama to nie wiem co ?
Rownie dobrze mozna mowiedziec, ze moj pies umie aportowaćnie to co Twoj.

Załamka

Pozatym jaki jest sens wyśmiewania publicznie forum na owym forum. Skoro wiekosc userow Cie dojedzie i bedzie placz.


_________________
forfiter


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:20 przez Frost, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:19 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
prosimy zarzad tegoz forum o niewypowiadanie sie na temat lineage2.pl

"Zarzad" nie jest zainteresowany lineage2.pl, jak narazie to sobie urzadzacie pogawedke z trollem ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:20 
Cytuj  
Widzisz, jak sięnie umie upilnować u siebie na podwórku pupilków, żeby utrzymywali odpowiedni ton własnych wypowiedzi, to inni muszą zareagować.

Jak ja lubie bezradną administracje...


No teraz mnie już poniosło. [edit] <niecenzuralne określenia pewnego małego ujadającego pieska>


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:46 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:23 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No teraz mnie już poniosło. Debilu kurwa jeden jesteś w dziale FLAMES jak tego jeszcze nie zauważyłeś !


Nie wiedziałem, że pseudo kibice umieją włączyć kompa, a co dopiero pisać na klawiaturce. No no, to się zdziwiłem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:26 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
(...)

jakby nie bylo to:
nasze e-peeny>wasze e-peeny...
Przejrzalem to wasze forum, jakas biedota tam...

SwenG, nie dziwie sie, ze zdenerwowal ale do Ciebie nawet to nie dociera.


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:28 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:27 
Cytuj  


Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:31 
Cytuj  
Bieda u nas? Dziwne, bo ja cały czas widze więcej userów online u nas... Ciekawe.. Zauważyłem, że co kolejny odpowiadający, to iloraz inteligencji ma mniejszy? Jak to u was jest? Jak brakuje słownictwa, to się przekleństw używa.. Współczuje...

PS: Highlander, my w przeciwieństwie do Was pilmujemy, żeby nasi userzy nie jechali po innych portalach. Skoro Wy nie umiecie sobie sami poradzić, to trzeba to zrobić za Was u Was. Przynajmniej mamy odwagę to pisać tutaj, a nie u siebie na forum, jak Wy.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:34 
Cytuj  
Mark24, ogarnij świnię.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:34 
Cytuj  
Ten temat, do tego w dziale flames uswiadamia mnie tylko ze jego autor jest psychicznym masochista. Bo najwyrazniej lubi jak sie go jedzie.

Za cholere nie moge pojac sensu tego tematu...


_________________
forfiter

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:35 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Jak brakuje słownictwa, to się przekleństw używa.. Współczuje...

Taki dział, wpasowałeś się w odpowiedni. Ale dalej do ciebie nie dociera.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.