mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 10:50 
Cytuj  
I have great news for FFXIclopedia and FFXI players. Ganiman and I, along with the other premier website admins were invited to an FFXI Summit. The big announcement from this summit came from Sage Sundi himself: FFXI Window Mode has been confirmed!
Sundi said that the window mode will be made available through an update. He made no comment as to the release date of the update, but they do plan to provide the information for the release at a future time.

The news came at the end of a daylong meeting. The Square-Enix Community Team laid down the groundwork for what will be a strong relationship between the community team and their premier web sites. If you haven’t guessed already, we were whole-heartedly added to that list of sites. Thanks to the hard work of everyone here, we will now join the rest of the premier sites on Playonline.

A good portion of the meeting was spent informing us of the Community Team’s role. We learned that part of their role is reading our forums. In fact, one employee spends the bulk of his day staying informed on community issues. So, to all those who say Square-Enix does not pay attention to the forums or player concerns, you can rest assured that they do in fact read these pages, and they consider our ideas for future releases.

With this is mind, we have decided to create a forum dedicated to reaching the Community Team. The forum will be used to make it easier for them to research community issues, hot topics, and questions. Keep in mind that Square-Enix staff will not be interacting in the forums, but they will definitely be reading our posts.

On to the cool stuff we got to do. Ganiman and I got to play in a special assault called The Gathering Storm. We were divided into 4 teams of 3. The mission: mass destruction. We had to kill as many mobs as possible in 5 minutes. The team consisted of a black mage, a blue mage, and a paladin. We were all given a very strong auto-refresh, auto-regen, and auto-tp. The mobs were significantly lower in level, but strong enough to kill me within the first minute. Ganiman faired much better in this fight. His team went on to beat the Square-Enix Community team at the end of the tournament, 33-24.

The final in-game event was called Heroine’s Combat. Several volunteers were picked to take on this 6-person bcnm. Ganiman and I were among the volunteers. We had four very powerful, and familiar NPC mobs. Only the original 6 job choices were allowed. We went in with a warrior, black mage, white mage, monk, thief, and red mage. It was a challenging fight, and we learned that they only had a 25% success rate at the Tokyo Game Show. Of course Ganiman and I, along with our friends from the other premier sites, proved our North American gaming skills by pulling off the win.

We gained some insight into future FFXI updates in the short question and answer session. We learned that there is currently no plan to update the drops from the Lord of Onzozo. However, there are plans to expand the linkshell community site. They are planning to update the linshell community site with ideas they have received online from sites like FFXIclopedia.org. We also found out that NPC’s cannot travel to Aht Urhgan zones because they don’t want these areas to become overrun with beastmaster and NPC parties. They also confirmed that another expansion will be released at some point. No details as to the exact date or even the name of the release were announced. Finally, they alluded to having a solution in mind for the current Windows Vista problems.

The Community Team seemed especially excited to work with us on translating the FFXIclopedia into French and German. When we move to our new servers, we will make these additions to the site.

Więcej:

http://www.playonline.com/pcd/topics/ff ... etail.html

I tu:
Allakhazam:
http://ffxi.allakhazam.com/news/070303- ... ummit.html
http://ffxi.allakhazam.com/news/exodus_ ... -2007.html

Wiki:
http://forums.ffxiclopedia.org/viewtopic.php?t=2591
http://forums.ffxiclopedia.org/viewtopic.php?t=2643

FFXIOnline:
http://www.ffxionline.com/forums/news-f ... eport.html

FFXI Vault:
http://ffvault.ign.com/fullstory.php?id=27096
http://ffvault.ign.com/fullstory.php?id=27116
http://ffvault.ign.com/View.php?view=Co ... lect_id=17
http://ffvault.ign.com/fullstory.php?id=27331


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 11:09 
Cytuj  
Cool =]
Oto pierwszy krok do zamknięcia rozdziału PS2, unowocześnienia engine'u. Szkoda tylko, że nie wprowadzają PVP =P
Ciekawe kiedy wyjdzie nowy dodatek i co będzie zawierał :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 11:34 
Cytuj  
Ciekawe czy kiedyś wydadzą FFXI na PS3 z lepszą grafą, etc. :) No i nareszcie window mode :) Yuppi ^^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 12:26 
Cytuj  
Bylem pewny, ze bedzie nowy dodatek. :] Za czesto byla mowa w roznych csach o far east. Poza tym dziwne, zeby firma z dalekiego wschodu nie zrobila dodatku ze swoimi klimatami.

Tak samo jestem pewien, ze bedzie predzej czy pozniej nowy FF mmorpg.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 13:20 
Cytuj  
z jednej strony jestem za DOPRACOWANYM dodatkiem ( jak CoP czy w mniejszym stopniu ale wciaz ZM )

z drugiej zas ...szkoda mi STARYCH graczy, ktorzy pozostali w oczekiwaniu na TAOU i .... w pewnym sensie sie rozczarowali

dobijaja lagi w al zahbi .... problemy z kupowaniem na AH , sam MH .... zajmuja sie pierdolami typu " zasrane wyscigi Chocobo " a nie naprawia wielu oczywistych b;ledow

Graficznie juz podobaly mi sie krainy TAOU ... mysle ze skoku zbyt duzego nie bedzie ( moze sie myle ) ale cos lepszego na pewno zrobia


JESLI chodzi o nowy dodatek >> CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 14:55 
Cytuj  
Ciekawe czy wymyślą jakieś nowe profesje. Osobiście uważam, że COR czy PUP to nic szczególnego, a i nie zauważyłam zbytniego zainteresowania tymi jobami po pierwszej fali "omg nowe joby!"... Nad tymi oknami też długo myśleli, ale grunt, że się doczekamy.

IMO FFXI powoli się wykończy... Kolejny dodatek będzie zapewne ostatnim lub przedostatnim. Choć jak patrzę na wyciskanie z FFVII czego się da, to pewnie sie mylę.

Co do nowego mmo FF, to bym się nie zdziwiła, gdyby taką częścią było FFXV czy FFXVI... FFXIII ma posiadać elementy mmo...eh.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 14:59 
Cytuj  
wydaje mi sie ( co zreszta potwierdza najwyzszy PUP na CC :) ) ze ludzie nie w pelni docieniaja PUPa z jego damagem ....


z Gizmosem > z nudow duowalismy mobki i szlo calkiem dobrze :) mysle ze jak skoncze BRDa to czasem bedziemy razem duowac ( albo moze jak w planach ) trio ( Kris dolaczy )

co do CORa , to mysle ze Voli moze sie wypowiedziec , w kazdym razie jest drogi ( Podobno ) w utrzymaniu .

dziwi mnie ciagly brak AF2 na dynamisach dla nowych profesji


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 15:07 
Cytuj  
Cor nie jest taki do bani, z tego co zauważyłem powoli niektóre sky shelle pozwalają corsarowi robić robotę brd-a, czyli refresh + rolle. Z tego co zauważyłem rolle nie likwidują song-ów, więc w ostateczności można mieć refresh x4 :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 15:40 
Cytuj  
Ludzie po prostu nie mają pojęcia o nowych jobach. Jak wiadomo, nieznane = straszne bądź złe. Nie wypowiadam się o roli COR'a na HNM'ach, bo tego to nie wiem, postrzelać raczej nie postrzela, bo ma za niski skill, ale ma naprawdę przydatne rolle (pet dmg, pet acc dla smn, czy magic att i magic acc dla magów) refresh z summonerem pt jest w granicach 2-5 per tick to też nie jest mało, i tak, nie likwiduje songów. W PT to jest też dobry DD, oczywiście nikt nie uwierzy, ale... uważam, że 600+ dmg'a ze Slug Shota to nie jest mało jak ma się TP po 5-6 strzałach z broni z delayem 480. Dodatkowo elemental shoty zmniejszają resist moba na dany element + zadają dmg (2 x dmg broni + dmg ammo). Dochodzi do tego sleep i dispel. W wyniku, nie nudzę się w pt, jestem przydatny.
Problem to niski skill Marksmanship - B i koszty utrzymania. Wczoraj jeden koleś w pt po tym jak kupiłem ammo i podałem cenę powiedział: Wtf are you shooting with?gold ingots ?
I to jest takie podsumowanie :>


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 17:13 
Cytuj  
LOL, przeciez nowe joby sa na maxa przegiete, co wy gadacie Oo


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 17:18 
Cytuj  
COR jest ok. z tego co na HNMach gralem to jest przydatny chodzby do obnizania rezow przy pomocy Quick Draw. I strzelac tez mozna tyle ze ja mam +16 skila z meritow i faith torque


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 18:32 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
LOL, przeciez nowe joby sa na maxa przegiete, co wy gadacie Oo
Właśnie chciałem powiedzieć to samo lol. Nie wiem jak PUP, ale COR napewno. Rolle ma uberowe do tych co podal Voli dodalbym jeszcze np. zajebiście przydatne na Hydrze Crit + rolle które podnoszą bardzo wyrażnie % Critów. Fighter Roll w TP Burn tez jest bardzo przydatny. Reszta Rolli też wygląda smakowicie, ale sie nie wypowiadam bo nie znam z praktyki. No i pozostaje kwestia AF2, które mogą byc mocno przegięte. BLU to SOLO mastah to wiadomo jak na na HNMach to nie wiem wiem, że napewno /thf w pt jest zajebisty miałem na 60-70 lvl jak expowałem w pt takiego i zapierdzielał nawet 1500dmg z tego swojego SA:)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 18:34 
Cytuj  
Rhae chyba walna Tiamata za 1k w powietrzu


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 21:19 
Cytuj  
BLU na HNM to całkiem fajna sprawa i można nim grac na 2 sposoby- albo nuker/healer albo typowy DD.

Ja ze względu na zdecydowaną niechęć do magicznych jobów wybrałem opcję DD co w głównej mierze opiera się na robieniu Cannonball co 90 sekund (zmeritowany recast chains affinity). W cerberusa przy około 850 defence regularnie wchodzi SACA za 470-500, w Tiamat to samo za 500-700 i to wszystko przy 0 tp więc modifier do dmg jest żaden. Jak miałem 100 tp na Tiamat zrobiłem Cannonball za ponad 1000. Jeśli na jedno "latanie" Tiamat mozna wykręcić 1500+ dmg to nie jest chyba tragicznie :)

Healer/nuker opiera sie na leczeniach, spamowaniu Mind blast (odpowiednik thunder 3), róznych breath ataków i takich tam nudnych rzeczach :P

Niezależnie od suba mozna jeszcze (szczególnie na wyrmach) bawić się we frightful roar, najlepiej przed skillchainem :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 23:09 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
LOL, przeciez nowe joby sa na maxa przegiete, co wy gadacie Oo

Co tam gadasz - to opinia jednej osoby... Ona nie lubi ff7 =P
j/k

ToAU - sam w sobie był kpiną. Wydali dodatek, który do dzisiaj jest dopiero wdrażany i testowany. Chociaż to i tak lepiej niż SWG, które po 3 latach od premiery nadal wyglądał jak beta.
Lagi w Aht Urghan to kompletna porażka. Jednak sama rozgrywka i fun jest.
Klimaty azjatyckie - super.

Go Go S-E ^^


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 23:56 
Cytuj  
Lagi są, gdyż 3/4 ludzi tam siedzi. Muszą teraz wykombinować coś co odciągnie ludzi od Al Zahbi (i zostawi bez obrony podczas Besiged).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 00:54 
Cytuj  
Kris ...lagi sa nawet jak nie ma Besieged ....

Poza tym podobne sytuacje byly juz przy mass ppl w JEuno .. powinni juz wyciagnac wnioski wtedy

nie mialbym nic przeciwko gdyby "mebelki" byly widoczne w kazdym MH niezaleznie gdzie jestem ....

takich smaczkow jest wiecej ale o takich rzeczach SE nie mysli tylko dubluje XXX razy tego samego mobka ..zmienia kolory i nazwe ** tylko **

pomimo tego , cos mnie wciaz w tej grze trzyma i >> przyciaga :)

moze kontakt z innymi graczami ?:)


_________________
COLD is BACK !

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 01:20 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):

pomimo tego , cos mnie wciaz w tej grze trzyma i >> przyciaga :)

moze kontakt z innymi graczami ?:)


ja to nazywam uzależnieniem xD


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 01:25 
Cytuj  
Cold ja nie mówie o samym Besiged ale o ilości ludzi będących jednocześnie zalogowanych w jednej zonie.

Chodzi mi o to, że jak rozładują zonę wysyłając ludzi w jakimś celu do Jeuno lub innej, nowej lokacji to upadnie idea Besiged. Ludzie raczej nie będą zapierdzielać z Jeuno do Al Zahbi na sam Besiged. Ludzie na to przychodzą bo są na miejscu. A będąc na miejscu obciążają serwer.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 14:07 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Lagi są, gdyż 3/4 ludzi tam siedzi. Muszą teraz wykombinować coś co odciągnie ludzi od Al Zahbi (i zostawi bez obrony podczas Besiged).


a wystarczyło by dodać jakieś taru warp back w jeuno albo home landach i od razu byłoby mniej ludu.
Bo szczerze oldum ring - nie każdemu chce się lecieć kawał drogi do miasta i działa raz dziennie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.